X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum W ci膮偶y - og贸lne 馃挌STYCZE艃 2021馃挌
Odpowiedz

馃挌STYCZE艃 2021馃挌

Oce艅 ten w膮tek:
  • nattalia Znajoma
    Post贸w: 23 13

Wys艂any: 17 listopada 2020, 23:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    juudi wrote:
    Jak mo偶na do艂膮czy膰 do was na Fb?
    Przy艂膮czam si臋 do pytania :-)

zud3vfxmqtq93phb.png

17.09 po艂贸wkowe 鈾ワ笍
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 18 listopada 2020, 18:02

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mama b膮belka. Zapisz si臋 na teleporade chocia偶. Diabetolog ci powie ci i jak i zaleci ju偶 diet臋. Diet臋 mo偶esz zacz膮膰 偶eby nie szkodzi膰 dziecku. Przede wszystkim wyrzu膰 s艂odycze, bia艂e pieczywo, m膮k臋 bia艂a. Sporo nas w艂a艣nie z cukrzyca 偶e styczniowej.

• nick nieaktualny

Wys艂any: 18 listopada 2020, 18:06

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    nattalia wrote:

Napisa艂am dziewczyna na Facebooku 偶eby tu zajrza艂y.

• Enigvaa Autorytet
    Post贸w: 4014 5394

Wys艂any: 18 listopada 2020, 18:12

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    nattalia wrote:

Wyslalam zaproszenie do przyjaciolek. Dalej podesle instrukcje na priv :)

馃敻28 lat

Wys艂any: 19 listopada 2020, 10:27

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    No no jakby ktos chcial dolaczyc na FB to zaproszenie do przyjaciolek do Enigvy albo do mnie :)
    Rzadko tu zagladamy bo sie nic nie dzieje ale jestesmy :)

Enigvaa lubi t臋 wiadomo艣膰

thgf3e3kp0n5rgaf.png
    05.2017 - 馃巰 c贸reczka
    Czekamy na drug膮 c贸reczk臋 - ro艣nij zdrowo 馃檹
    30.12.2020 鉂 3500g
    馃挃 11.2019 馃懠
  • Mama b膮belka Kole偶anka
    Post贸w: 46 24

Wys艂any: 29 listopada 2020, 18:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ewelka85 wrote:
    Mama b膮belka. Zapisz si臋 na teleporade chocia偶. Diabetolog ci powie ci i jak i zaleci ju偶 diet臋. Diet臋 mo偶esz zacz膮膰 偶eby nie szkodzi膰 dziecku. Przede wszystkim wyrzu膰 s艂odycze, bia艂e pieczywo, m膮k臋 bia艂a. Sporo nas w艂a艣nie z cukrzyca 偶e styczniowej.
    Dzi臋kuj臋 za trosk臋 :) do艂膮czy艂am do grupy cukrzycowych mam na facebooku. Dziewczyny bardzo mi pomog艂y, wiele wyt艂umaczy艂y. Glukometr mam z przychodni. Jako艣 ogarn臋艂am temat :)

• Marcelina715 Ekspertka
    Post贸w: 202 156

Wys艂any: 8 marca 2021, 13:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej, hej!

Czy kto艣 tu jeszcze zagl膮da? Co tam u Was, dziewczyny?

Ja swoj膮 c贸reczk臋 urodzi艂am przez CC. Sama operacja by艂a naprawd臋 pi臋kna. Mog艂am si臋 przywita膰 z Ma艂膮, uca艂owa膰, przystawiono mi j膮 do piersi jeszcze na sali operacyjnej. Potem oddan膮 j膮 Tacie na kangurowanie. To by艂o naprawd臋 cudowne do艣wiadczenie.

Niestety po operacji wyst膮pi艂y u mnie komplikacje. Dosta艂am krwotoku wewn臋trznego. Trzeba by艂o mnie ponownie otwiera膰, usun膮膰 niekt贸re narz膮dy, przetoczono krew.

Sze艣膰 tygodni po porodzie uda艂am si臋 na wizyt臋 kontroln膮 do swojej lekarz prowadz膮cej. Niestety nie wszystko jest w porz膮dku. W moim brzuchu nadal zbiera si臋 p艂yn (nie wiadomo co to dok艂adnie jest), a narz膮dy s膮 nienaturalnie poprzesuwane. Bardzo, bardzo nie chc臋 p贸j艣膰 znowu do szpitala. Mam nadziej臋, 偶e p艂yn zacznie wch艂ania膰 si臋 sam. Ponowna kontrola za dwa tygodnie.

Na szcz臋艣cie c贸reczka jest zdrowa i ro艣nie jak na dro偶d偶ach. By艂o podejrzenie wady serduszka ze wzgl臋du na szmery, ale okaza艂o si臋, 偶e to tylko pozosta艂o艣ci po 偶yciu p艂odowym i powinny wkr贸tce same zanikn膮膰.

M贸j starszy syn nie odstawi艂 si臋 jeszcze od piersi, wi臋c karmi臋 oba dzieciaczki w tandemie :) Bywa ci臋偶ko, ale to wspania艂e do艣wiadczenie.

Mam nadziej臋, 偶e u wszystkich styczni贸wek wszystko w porz膮dku.

Listopad 2018 - syn
    Stycze艅 2021 - c贸rka.
  • Marta..a Autorytet
    Post贸w: 4763 1675

Wys艂any: 21 maja 2021, 17:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny, nie wiem czy tu zagl膮dacie ale mia艂am by膰 mama razem z wami w styczniu 2021 niestety musia艂am was opu艣ci膰 ale wygl膮da na to 偶e b臋d臋 mama w grudniu 2021 tym razem ci膮偶a wyglada na prawidlowa, a termin z om wypada mi na 24.12 馃榾

6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - c贸reczka 9tc nasz anio艂ek 馃懠
    2cs.: 12.2021 - c贸reczka <3
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 23 maja 2021, 19:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰!
    Jestem studentk膮 elektroradiologii, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej, czy mog臋 prosi膰 o wype艂nienie ankiety?
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlmvAvFQPz7V4xNaHOjYnPw57eQAP4VUpsRbHBx2ZldgM0PA/viewform?usp=sf_link

Pozdrawiam i dzi臋kuj臋

• Adna Ekspertka
    Post贸w: 123 117

Wys艂any: 5 czerwca 2021, 17:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Marta..a wrote:
    Cze艣膰 dziewczyny, nie wiem czy tu zagl膮dacie ale mia艂am by膰 mama razem z wami w styczniu 2021 niestety musia艂am was opu艣ci膰 ale wygl膮da na to 偶e b臋d臋 mama w grudniu 2021 tym razem ci膮偶a wyglada na prawidlowa, a termin z om wypada mi na 24.12 馃榾
    Oczywi艣cie, 偶e pami臋tamy. :)
    Serdecznie Ci gratuluj臋 ci膮偶y i oby by艂a tuurbo nudna. Kiedy prenatalne? ju偶 s膮 jakie艣 domys艂y co si臋 tam rozgo艣ci艂o w brzuchu? :)

Marta..a lubi t臋 wiadomo艣膰

rfxgvfxmrkhsisqb.png
    11 dpo- beta 124,31 prog 100,09 nmol/l
    14 dpo- beta 714,44 prog 100,04 nmol/l馃ぐ
  • Marta..a Autorytet
    Post贸w: 4763 1675

Wys艂any: 9 czerwca 2021, 06:51

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Adna wrote:
    Oczywi艣cie, 偶e pami臋tamy. :)
    Serdecznie Ci gratuluj臋 ci膮偶y i oby by艂a tuurbo nudna. Kiedy prenatalne? ju偶 s膮 jakie艣 domys艂y co si臋 tam rozgo艣ci艂o w brzuchu? :)

23.06, na razie wiem ze ro艣nie dobrze 馃槂

6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - c贸reczka 9tc nasz anio艂ek 馃懠
    2cs.: 12.2021 - c贸reczka <3
  • PatkaPP Autorytet
    Post贸w: 372 459

Wys艂any: 6 stycznia 2022, 22:55

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Marta..a wrote:

Gratuluj臋 c贸reczki!

Mam nadziej臋 偶e u Was dziewczyny jest wszystko w porz膮dku. Wszystkiego najlepszego na te dzieci臋ce roczki! Niech Wam maluszki rosn膮 zdrowo.

Wpad艂am do Was, bo ja w ko艅cu zn贸w na pocz膮tku drogi, mo偶e lipiec 2022 b臋dzie mi przychylny. Prosz臋 Was nie艣mia艂o o trzymanie kciuk贸w i serdecznie pozdrawiam!

Prosz臋 r贸wnie偶 o przekazanie 偶ycze艅 i pozdrowie艅 na grup臋 na FB ;)

Trzymajcie si臋 :)

Marta..a, antonna lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3jgxskjopx38dbpv.png
    07.2020 - 16tc馃懠馃挃
    05.2019 - Zosia 鉂わ笍
鈥光 230 231 232 233 234
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zapisz si臋 na newsletter:

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Ci膮偶a po 40 - jak zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋

Czy starania o ci膮偶臋 po 40 roku 偶ycia ró偶ni膮 si臋? Na co zwróci膰 uwag臋 i jak zwi臋kszy膰 swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwi臋kszenie szans na zaj艣cie w ci膮偶臋 po 40 roku 偶ycia. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Sezonowa dieta zwi臋kszaj膮ca p艂odno艣膰 鈥 p艂odne smaki jesieni

Jesie艅 to 艣wietny moment na wprowadzenie zmian do stylu 偶ycia i diety, które mog膮 pozytywnie wp艂yn膮膰 na p艂odno艣膰 i tym samym zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋. Jakie produkty wybiera膰 jesieni膮? Które sk艂adniki maj膮 szczególne znaczenie w kontek艣cie p艂odno艣ci? Podpowiadaj膮 ekspertki - Ania i Zosia z Akademii P艂odno艣ci. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Starania o ci膮偶臋 a badanie AMH - 6 rzeczy, o kt贸rych warto wiedzie膰

Badanie AMH mo偶e bardzo du偶o powiedzie膰 o kobiecej p艂odno艣ci... Kiedy warto je wykona膰? Jakich informacji mo偶e dostarczy膰? Jakie s膮 normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WI臉CEJ