Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2023
Odpowiedz

Styczeń 2023

Oceń ten wątek:
  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wody w szpitalu to zamiast zgrzewki butelek zdecydowanie lepiej sprawdziła mi się butelka brita z filtrem... co za wygoda .. <3

    O i jeszcze podkłady takie podkłady higieniczne chłonne (na tym małego przewijałam) i ręcznik papierowy, przydał się w wielu sytuacjach ;p


    A wy, które rodziłyście już co mozecie mi polecic ?:P

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam zabranie ze sobą przekąsek, żeby potem nie latać do sklepiku ;) miałam paczkę batonów i herbatniki :D

    Majowa_nadzieja, Malamii26, Nyashka lubią tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz będę rodzic w innym szpitalu, będę bez męża wiec dla mnie to jakbym rodziła pierwszy raz 😃. W prywatnym apartamencie to miałam luksus mino, ze wszystko zabrałam ze sobą to tak na prawdę wszystko tam miałam w komodach dostępne. Jedzenie to miałam menu i z tego wybieraliśmy co chcemy jeść. Maz był ze mna 24/24 wiec zawsze mógł wyjść i coś dokupić ale nawet nie było takiej potrzeby.
    A będąc na weselu rozmawiałam z kuzynka męża ona rodziła w Kielcach i po cesarce dieta matek karmiących to był ryżą ja wodzie 3 razy dziennie i to wszystko. I lekarze się jej dziwili, ze ona nie ma siły i mdleje 🙈
    Ja napewno kupie i zabiorę ze sobą do szpitala te metalowe nakładki na sutki 😀 to tak z poza listy mojej szpitalnej.

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dzisiejsza pogoda ta temperatura i duchota mnie pokonała. Miałam ogromna ochotę na obiad zrobić makaron z kurczakiem w sosie śmietanowo kurkowym skończyło się na tym, ze czekam na pizzę 🙈🙈

    age.png
    age.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się kiedyś zastanawiałam nad wizja Porodu SN i tego czy chcem żeby mój był że mną i doszłam do wniosku że nie.. bo wiem że przy nim bym się bardziej mazała a jak będę sama będę mieć takie poczucie że muszę i już. Z córką miałam cc i czekał na korytarzu i było ok. Miałam też prywatna salę z małą i tym razem też bym chciała sobie taką wykupić bo koleżanka leżała po urodzeniu syna na sali z 3 łóżkami i jakoś tak dziwnie. Musiałam mieć pampersy i chusteczki nawilżające ubranka i mleko były szpitalne dla siebie wiadomo koszule podpaski poporodowe kapcie kosmetyki do mycia itd

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj mam nieprzyjemne kłucie w pochwie i do tego takie jakby uczucie obtarcia u wejścia w sensie na początku pochwy tak to odczuwam. Ale to kłucie to jest takie wyprowadzające ze stanu spokoju.

    age.png
    age.png
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 594 275

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję, by pamiętać o powerbank u albo dłuższym kablu do ładowarki, bo to różne z tą bliskością kontaktu przy łóżku bywa.

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 594 275

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do porodu, to pierwszy był przez cc, ale teraz skłaniam się ku sn. Mąż mój absolutnie nie nadaje się na takie przeżycia. Ma fobię krwi i trzeba by było dla niego szykowac drugą salę😜.

  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi bardzo przykro, że Mąż nie może być ze mną - podczas pierwszej cesarki był ze mną non stop od przyjęcia do szpitala do wypisu (w UK to normalne bez żadnych opłat), a potem 3 razy już sama szłam i widziałam go na następny dzień w momencie wyjścia ze szpitala. mi jest bardzo szkoda, że Mąż nie może poznać synka od pierwszych chwil (w UK podczas cesarki Mąż jest z kobietą), ale musi być w domu z pozostałą czwórką...

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • I.Ana.I Autorytet
    Postów: 526 132

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Was bolą pachwiny? Czuję ogromny ból przeszkadza mi w chodzeniu. To taki ból jakby ktoś mi na siłę rozłożył nogi i wyłamywał z bioder. Najgorzej boli jak wstaje z łóżka albo trochę pochodzę.

    3e18ed7294.png
    08e43fafa5.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana aż tak nie, ale dzisiaj pierwsze raz pachwiny mnie bolały. Dzisiaj w ogóle miałam obolały dzień 🙈 lędźwie i kość biodrowa po lewej stronie. Aż zwinelam wieczorem córkę i męża i pojechaliśmy nad wodę bo w końcu się dało oddychać

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir No mi właśnie tez będzie przykro, ze mąż małego nie zobaczy tak jak córki od razu. A dopiero przy wypisie do domu. Ale tym razem nie chce mamy w domu 🙈 wiec wole by mąż został z córka a przyjadą po nas oboje i nas odbiorą. Jeśli wszystko będzie dobrze No to w Polsce 3 doby

    age.png
    age.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20220804-205225.jpg


    Ja po usg dalej nic nie wiem bo gin nie był pewny najpierw mówił że dziewczynka później że chłopak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2022, 22:02

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20220804-205231.jpg

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Nyashka Autorytet
    Postów: 811 159

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I.Ana.I wrote:
    Dziewczyny czy Was bolą pachwiny? Czuję ogromny ból przeszkadza mi w chodzeniu. To taki ból jakby ktoś mi na siłę rozłożył nogi i wyłamywał z bioder. Najgorzej boli jak wstaje z łóżka albo trochę pochodzę.
    Mnie od dwóch tygodni bolą pachwiny. Najpierw był to mocny ból. Teraz jest mniejszy, ale dalej jest. Najgorzej przy przekładaniu z boku na bok jak leżę, przy wstawaniu czy przy podnoszeniu lewej nogi. Naczytałam się w internecie, że to może być rozejście spojenia łonowego i panikuje 😨 w poniedziałek wizyta u ginekologa więc zobaczymy

    age.png
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I.Ana.I wrote:
    Dziewczyny czy Was bolą pachwiny? Czuję ogromny ból przeszkadza mi w chodzeniu. To taki ból jakby ktoś mi na siłę rozłożył nogi i wyłamywał z bioder. Najgorzej boli jak wstaje z łóżka albo trochę pochodzę.

    Wczoraj zasypiając na jednym boku poczułam takie rwanie w pachwinie, ale po przekręceniu się minęło. Możliwe, że tam się wszystko rozciąga, ale w razie czego powiedz o tym lekarzowi.


    Angela mi to bardziej jest podobne do męskich narządów, ale skoro lekarz nie mógł się zdecydować to już sama nie wiem ...

    age.png

    preg.png
  • malinowa_chmurka Autorytet
    Postów: 802 291

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    20220804-205225.jpg


    Ja po usg dalej nic nie wiem bo gin nie był pewny najpierw mówił że dziewczynka później że chłopak

    U dziewczynki chyba, aż tak nie odstaje, wygląda mi na chłopaczka 🤔

    17.05 ⏸️
    18.05 beta 533
    20.05 beta 1291
    6.06 pierwsza wizyta, jest ❤️
    20.06 kolejna wizyta
    23.01 💚
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tu właśnie gdzie odstaje to mówił że teraz już wogule nie jest pewny bo wygląda na chłop a ale wcześniejsze zdjęcia ze niby sugerowały dziewczynkę

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 1216 628

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela bo faktycznie na tym usg to nie jest takie jednoznaczne. My mamy jedne z najmłodszych ciąż, to może faktycznie jeszcze jest problem z określeniem płci. A kiedy masz teraz kolejną wizytę?

    age.png

    preg.png
  • malinowa_chmurka Autorytet
    Postów: 802 291

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    No tu właśnie gdzie odstaje to mówił że teraz już wogule nie jest pewny bo wygląda na chłop a ale wcześniejsze zdjęcia ze niby sugerowały dziewczynkę
    Może to drugie lepiej się ułożyło i pokazało co ma między nogami? Tylko to mi przychodzi na myśl 🤷‍♀️

    17.05 ⏸️
    18.05 beta 533
    20.05 beta 1291
    6.06 pierwsza wizyta, jest ❤️
    20.06 kolejna wizyta
    23.01 💚
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ