Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Olisienka Ekspertka
    Postów: 147 286

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o wpisanie mnie na prenatalne na 2.07 💛 A na kolejną wizytę na 11.07 💚

    ellevv lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍👨🏻 ’91 & ’90

    💔 (jesień 2024)

    10 DPO (22 dc) ⏸️
    2.05 - beta 115,9 (24 dc)
    5.05 - beta 403,8
    8.05 - beta 1 067,7
    9.05 - 1 wizyta USG (3,7 mm)
    13.05 - beta 7 546,1
    17.05 - beta 22 308,6 😎
    20.05 - 2 wizyta - króliczek z ❤️
    28.06 - 1,3 cm 🥹
    10.06 - 2,25 cm 😊
    2.07 - 5,56 cm 🤩


    31.07- 6 wizyta


    💊 Euthyrox
    💊 OmegaMed Optima Forte
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow., Paulina66 ślicznie te wasze kruszynki ❤️❤️
    Olisienka super że wszystko oki ❤️😊

    Paulina66, Olisienka lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1280

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Dziewczyny ja byłam u diabetologa. Kazał mi nic nie przytyć w ciąży. Prawie wszystko zakazane do jedzenia. Zero przekąsek, słodyczy, cukru, owoców, soków. Nawet mleka i kefiru. Tylko warzywa, kiszonki, mięso, ciemny chleb. Od czasu do czasu ser, skyr. Można trochę coli zero. Kazał mi chodzić głodna, dosłownie. Librę kazał zdjąć i dał mi zwykły nakłuwacz. Mam 2x dziennie kłuć na czczo i godz po posiłku. Co 2 tyg wysyłać raport.

    Ania, a jaką miałaś glukozę? Insulinę będziesz miała włączana czy sama dieta?

    A.nia lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które już powiedziały pracodawcom, jak Was teraz traktują?
    Ja jestem wręcz wku@iona. W ogóle nie traktują mnie jak w ciąży, zawalają robotą, pierdolami, cały czas coś wysyłają i jeszcze szef dopytuje czy coś co wysyłał wśród pierdyliona maili zrobiłam, a ja w międzyczasie kilkadziesiąt polis wystawiam. Szefowa nawet z biurka nie wstanie jak przyjdzie klient, a ja jestem w toalecie - tylko on siedzi i czeka.
    Zachowują się jakby nic się nie zmieniło
    Dobrze, że 10 lipca idę na urlop i od sierpnia znikam na l4 bo już ledwo wytrzymuję 🤦🏼‍♀️

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1280

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny, które już powiedziały pracodawcom, jak Was teraz traktują?
    Ja jestem wręcz wku@iona. W ogóle nie traktują mnie jak w ciąży, zawalają robotą, pierdolami, cały czas coś wysyłają i jeszcze szef dopytuje czy coś co wysyłał wśród pierdyliona maili zrobiłam, a ja w międzyczasie kilkadziesiąt polis wystawiam. Szefowa nawet z biurka nie wstanie jak przyjdzie klient, a ja jestem w toalecie - tylko on siedzi i czeka.
    Zachowują się jakby nic się nie zmieniło
    Dobrze, że 10 lipca idę na urlop i od sierpnia znikam na l4 bo już ledwo wytrzymuję 🤦🏼‍♀️

    U mnie koleżanki bardzo mi pomagają, wręcz zabraniają cokolwiek dźwigać i nosić, w dużo rzeczach mnie wyręczają, mimo że dobrze się czuję. Jedynie co mnie spotkało od jednej koleżanki to kąśliwe uwagi, że przytyłam xD Ale tak to jest w porządku, chociaż sama już nie mogę doczekać się l4, a też dopiero idę w połowie sierpnia.
    Ale bardzo Ci współczuję takiej sytuacji w pracy. Wiadomo, że ciąża to nie choroba, ale wypadałoby okazać więcej wyrozumiałości, a nie dodatkowych obowiązków dokładać.

    Kokosik lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny, które już powiedziały pracodawcom, jak Was teraz traktują?
    Ja jestem wręcz wku@iona. W ogóle nie traktują mnie jak w ciąży, zawalają robotą, pierdolami, cały czas coś wysyłają i jeszcze szef dopytuje czy coś co wysyłał wśród pierdyliona maili zrobiłam, a ja w międzyczasie kilkadziesiąt polis wystawiam. Szefowa nawet z biurka nie wstanie jak przyjdzie klient, a ja jestem w toalecie - tylko on siedzi i czeka.
    Zachowują się jakby nic się nie zmieniło
    Dobrze, że 10 lipca idę na urlop i od sierpnia znikam na l4 bo już ledwo wytrzymuję 🤦🏼‍♀️

    Podejrzewam, że jest to po prostu złośliwe... :/ U mnie póki co nie ma natłoku pracy, bo po prostu nie ma sezonu. U mnie wyjdzie jak mnie traktują po urlopie, czyli w sierpniu. Jesli będę zawalana robotą tak, że nie będę wiedziała co ze sobą zrobić to powiem im wprost, że jak tak będzie, to pójdę na L4, bo ja nie mam zamiaru się stresować i denerwować.
    Ciężko mi ogólnie wyczuć na zdalnej pracy jakie nastroje u szefa i pozostałych osób (nie wiem czy wiedzą w sumie, bo tylko szefa informowałam). Jedynie do mnie dzwonił dzień po informacji jak się czuję, ale nie wiem co to miało na celu :D czy badał grunt jak moje samopoczucie, czy z ciekawości :D

    Dobrze robisz, że po urlopie idziesz na zwolnienie. Wtedy może docenią ile robiłaś jak byłaś :D

    Kokosik lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 358 593

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, byłam dziś na badaniach i wyszła mi glukoza 93,8 🙄 Co się robi jak jest za wysoka? Totalnie się nie znam 😬

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    Hej dziewczyny, byłam dziś na badaniach i wyszła mi glukoza 93,8 🙄 Co się robi jak jest za wysoka? Totalnie się nie znam 😬

    Pewnie dostaniesz skierowanie na krzywą... to badanie z piciem glukozy :)

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1280

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    Hej dziewczyny, byłam dziś na badaniach i wyszła mi glukoza 93,8 🙄 Co się robi jak jest za wysoka? Totalnie się nie znam 😬

    Mi wyszła 93, staram się ogarnąć trochę dieta i ruchem, ale różnie wychodzi, bo ciągle mam ochotę na słodkie. Od jutra będę się kuła i sprawdzała glukometrem wartości cukru.

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1993 3487

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt 🥰🥰

    Olisienka, Paulina66 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Dziewczyny ja byłam u diabetologa. Kazał mi nic nie przytyć w ciąży. Prawie wszystko zakazane do jedzenia. Zero przekąsek, słodyczy, cukru, owoców, soków. Nawet mleka i kefiru. Tylko warzywa, kiszonki, mięso, ciemny chleb. Od czasu do czasu ser, skyr. Można trochę coli zero. Kazał mi chodzić głodna, dosłownie. Librę kazał zdjąć i dał mi zwykły nakłuwacz. Mam 2x dziennie kłuć na czczo i godz po posiłku. Co 2 tyg wysyłać raport.
    Co to za lekarz.. No chyba że aż tak się zmieniło przez 11 lat...
    Ciekawe co mi jutro lekarz powie na wizycie jak mu pokaże tygodniowe mierzenie cukru.

    A.nia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Podejrzewam, że jest to po prostu złośliwe... :/ U mnie póki co nie ma natłoku pracy, bo po prostu nie ma sezonu. U mnie wyjdzie jak mnie traktują po urlopie, czyli w sierpniu. Jesli będę zawalana robotą tak, że nie będę wiedziała co ze sobą zrobić to powiem im wprost, że jak tak będzie, to pójdę na L4, bo ja nie mam zamiaru się stresować i denerwować.
    Ciężko mi ogólnie wyczuć na zdalnej pracy jakie nastroje u szefa i pozostałych osób (nie wiem czy wiedzą w sumie, bo tylko szefa informowałam). Jedynie do mnie dzwonił dzień po informacji jak się czuję, ale nie wiem co to miało na celu :D czy badał grunt jak moje samopoczucie, czy z ciekawości :D

    Dobrze robisz, że po urlopie idziesz na zwolnienie. Wtedy może docenią ile robiłaś jak byłaś :D

    Też myślę, że trochę po złości zwłaszcza że mimo podwyżki nie pokusiłam się żeby zostać 😂😂😂😂😂
    No ja bym już teraz poszła na L4 ale w lipcu lecę za granicę więc muszę wytrzymać. Oczywiście dam radę, bo zastały raptem 2 tyg ale fakt, mogliby być bardziej wyrozumiali tak jak pisała Olkafar
    Karma do nich wróci jak już mnie nie będzie😂

    Puszkina lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Też myślę, że trochę po złości zwłaszcza że mimo podwyżki nie pokusiłam się żeby zostać 😂😂😂😂😂
    No ja bym już teraz poszła na L4 ale w lipcu lecę za granicę więc muszę wytrzymać. Oczywiście dam radę, bo zastały raptem 2 tyg ale fakt, mogliby być bardziej wyrozumiali tak jak pisała Olkafar
    Karma do nich wróci jak już mnie nie będzie😂
    I baaaardzo dobrze, niech wróci z siłą x100 😂 No wiadomo, lepiej nie jeździc/latać na wakacje w trakcie L4, bo moze być przypał 😂

    Kokosik lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    Na wizycie wszystko dobrze ❤️ Dzidziuś rośnie, ma już 2,25cm. Widziałam rączki i nóżki 🥹 FHR 137. Ogromna ulga i chyba zaczynam wierzyć, że tym razem naprawdę się uda 🥹 Dostałam skierowanie na prenatalne i od dziś oficjalnie jestem na zwolnieniu ciążowym 🥰 następna wizyta 17 lipca.

    15f96ad806a35.jpg

    eRKow gratulacje! 😍 Piękny bobasek, cieszę się że wszystko u Was dobrze ❤️
    Super! Ale rosną te bąble!

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisienka wrote:
    I ja jestem po wizycie ☺️
    Wszystko jest idealne (zwłaszcza wyniki 😇). Mam i zwolnienie i skierowanie na prenatalne.

    Kolejna wizyta 11.07 🍀
    Gratulacje!

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Dziewczyny ja byłam u diabetologa. Kazał mi nic nie przytyć w ciąży. Prawie wszystko zakazane do jedzenia. Zero przekąsek, słodyczy, cukru, owoców, soków. Nawet mleka i kefiru. Tylko warzywa, kiszonki, mięso, ciemny chleb. Od czasu do czasu ser, skyr. Można trochę coli zero. Kazał mi chodzić głodna, dosłownie. Librę kazał zdjąć i dał mi zwykły nakłuwacz. Mam 2x dziennie kłuć na czczo i godz po posiłku. Co 2 tyg wysyłać raport.
    Oj strasznie restrykcyjna dieta:( masz chodzić głodna? 😱 I dlaczego nie możesz używać sensora?

    age.png
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    Hej dziewczyny, byłam dziś na badaniach i wyszła mi glukoza 93,8 🙄 Co się robi jak jest za wysoka? Totalnie się nie znam 😬

    Norma w ciazy to chyba wszystko poniżej 92, ale pewna nie jestem.
    Mi wczoraj wyszło 62, najniższy wynik od ponad roku, zobacze co jutro powie lekarz czy to okej czy jednak może źle w druga strone. Sama nie wiem. 😩

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    age.png
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Ja dziś robiłam w PreMediCare w Poznaniu, chodzę prywatnie do ginekolog ale dostałam od niej skierowanie i I oraz II badanie mam na NFZ. Dziś spotkało mnie tak mnóstwo empatii i cierpliwości do wiercącego się w brzuchu bobasa. Doktor poprosił abym poszła do łazienki która znajduje się w tym samym gabinecie i tam przyszykowała się do badania dopochwowego, nie chciał już przez brzuch męczyć dziecka i więcej go szturchać a chciał jeszcze sprawdzić szczegóły. Cieszę się, że tak zrobił zamiast na siłę męczyć dzidziusia.

    Czyściutko, recepcja bardzo kulturalna, Pani w punkcie pobrań krwi delikatna i zagadywała w obawie, że z nerwów odpłynę 🙂 Klinika wysłała mi szczegóły na mail co mam przygotować na badanie, wysłała ankietę online do wypełnienia w celu zebrania wywiadu oraz parę dni przed badaniem dzwonili z przypomnieniem o wizycie i czy potwierdzam obecność.

    Czekam jeszcze na badania z krwi i wtedy będę wiedziała jak opisują te badania. Po swoich wrażeniach z dziś mogę Ci jednak śmiało polecić to miejsce

    Bardzo Ci dziękuję za tak obszerny opis, to już wiem gdzie zgłoszę się na prenatalne ❤️

    gajowa lubi tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 358 593

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszły mi kolejne wyniki i toksoplazmozę mam przebytą. Zastanawiam się czy wysyłać te wyniki do prowadzącej czy nie jest to pilne i może zaczekać do następnego czwartku bo z tego co przeczytałam to dla bobaska to nie stanowi zagrożenia

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • Lula_love Ekspertka
    Postów: 195 801

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, mały update co u mnie. Dostaje duphaston I nospe. Krwawienie póki co ustąpiło, jest juz glownie brunatne plamienie. Miałam teraz ponowne usg. Lekarzowi udało sie zlokalizować małego krwiaczka koło łożyska i prawdopodobnie z niego jest krwawienie. Dzidzia szalała na USG, skakała góra-dol I machała rączkami I nóżkami 😁 aż lekarz sie smial, ze nie musi nawet serduszka szukać 😂 ale sprawdzil, serducho mocno bije - 167 uderzen 🥰 ogolnie wszystko wskazuje, ze nic poważnego sie nie dzieje. Jesli nic sie złego nie zadzieje to w czwartek powinni mnie wypisać 😊

    P.S. Gratuluje wszystkich udanych wizyt, piękne bobasy nam juz tu rosną 🥰🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 15:44

    kropka_aga, Kokosik, Hortensjaogrodowa, Olkafar, Paulina66, ellevv, Pogubiona, Justa28, Dariana, ILCIA, Rossetia, kasialinkaa, Jagodecka, milka_91 lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2023

    ♀️33 lata
    10.24 HSG ✅️
    10-12.24 stymulacja Etruzil+ Ovitrelle, 4 niepowodzenia ⬇️
    Niedoczynność tarczycy ⬇️

    ♂️32
    Wszystkie badania w normie ✅️

    03.25 klinika Gameta
    04.25 Lametta+Ovitrelle +Duphaston
    18.04 pierwsze IUI 🥰😍 🤞
    28.04 ⏸️❤️❤️❤️
    02.05 Progesteron 57,9 ng/ml❤️
    Beta 267 mlU/ml ❤️
    05.05 Beta 1093 mlU/ml ❤️🥰
    12.05 beta 11552 mlU/ml, prog 49,1 ng/ml 😍
    29.05 mamy fasolkę 🥰 CRL 1.35 cm, 162 uderzenia 🥰
    05.06 CRL 2.09 cm 🥰
    01.07 prenatalne, CRL 6.74 cm, 172 uderzeń 🩷
    19.08 połówkowe, 19+4, 25 cm i 311g dziewczynki 🩷
    31.10 III prenatalne, 30+0, 1.5 kg zdrowej dziewczynki 🩷
    12.01.2026 jest i ona 😍
    age.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ