Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Mnie właśnie telefon obudził... wyniki z krwi wyszły dobrze, niskie albo brak ryzyk 💪🏻 powiedziała że wyślę mi pocztą wyniki. Szkoda że nie mejlem ale o tym nie pomyślałam jak dopiero mnie obudziła 🤣 z drugiej strony bardzo dobrze że nie mam ich na mejlu bo sie urlopuje 🙈



    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ! 🍀🍀🍀
    Super wieści 😊

    ellevv lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula_love trzymam kciuki aby szybko minęło! Będzie dobrze!

    Dziewczyny powodzenia dzisiaj!

    Elevv, możesz mi wpisać wizytę na 27.06? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 09:43

    ellevv lubi tę wiadomość

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Mnie właśnie telefon obudził... wyniki z krwi wyszły dobrze, niskie albo brak ryzyk 💪🏻 powiedziała że wyślę mi pocztą wyniki. Szkoda że nie mejlem ale o tym nie pomyślałam jak dopiero mnie obudziła 🤣 z drugiej strony bardzo dobrze że nie mam ich na mejlu bo sie urlopuje 🙈



    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ! 🍀🍀🍀
    Takimi wiadomościami dobrymi codziennie mogą budzić 😁 super wiadomość z rana 🤩

    ellevv lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , Hej

    Wspaniałe wieści po wczorajszych wizytach, gratulacje 🍀
    Lula_love wszystko będzie dobrze, dużo spokoju ✊
    Ellevv super ,że wyniki wyszły dobrze 🍀

    I kciukasy za dzisiaj ✊ ✊

    Ja jeszcze tyle muszę czekać na wizytę .. dopiero 15 lipiec ..ahhh
    Co do brzuszka popołudniu widoczny i co zauważyłam ,że robi mi się ta charakterystyczna kreska na środku brzucha pod pępkiem , mąż też zauważył ,że ją widać 🙈

    W sobotę powiemy Teściom o dzieciątku ,a w pracy mam zamiar powiedzieć w poniedziałek .. na razie się nie stresuję ale w niedzielę to będzie stres level hard 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 09:53

    ellevv, ILCIA, Ladybug, Paulina66 lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4618 6454

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Takimi wiadomościami dobrymi codziennie mogą budzić 😁 super wiadomość z rana 🤩

    Taaaa ale tak sie zerwałam z łóżka że az mnie brzuch rozbolał 🤣 młody koło mnie śpi hahha

    ILCIA lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Hej , Hej

    Wspaniałe wieści po wczorajszych wizytach, gratulacje 🍀
    Lula_love wszystko będzie dobrze, dużo spokoju ✊
    Ellevv super ,że wyniki wyszły dobrze 🍀

    I kciukasy za dzisiaj ✊ ✊

    Ja jeszcze tyle muszę czekać na wizytę .. dopiero 15 lipiec ..ahhh
    Co do brzuszka popołudniu widoczny i co zauważyłam ,że robi mi się ta charakterystyczna kreska na środku brzucha pod pępkiem , mąż też zauważył ,że ją widać 🙈

    W sobotę powiemy Teściom o dzieciątku ,a w pracy mam zamiar powiedzieć w poniedziałek .. na razie się nie stresuję ale w niedzielę to będzie stres level hard 🤣

    Mi się też pojawiła ta kreska, w długi weekend jej jeszcze nie było, dzisiaj rano zauważyłam, że już jest :) więc trochę później u mnie, albo po prostu była blada i jakoś nie zwróciłam uwagi :D
    Jak mówiłam szefowi, to największy stres miałam od samego rana i tylko róóóóóóóóóśł do godziny "zero" 🤣 zgrzałam się przy tym jak nie wiem 🤣

    My się właśnie zastanawiamy kiedy będziemy mówić teściom, przyjeżdżają do nas w niedzielę, bo ich synuś ma imieniny 🤣 ale nie wiem czy jeszcze czekamy, czy już powiemy... trochę mnie to zaczyna męczyć, że nie wiedzą, bo jak się źle czułam to w ogóle do nich nie jechaliśmy i jakieś wymówki, teraz wszystkiego nie jem to będzie milion pytań bo "przecież zawsze jadłaś...." 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 10:00

    milka_91 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Mi się też pojawiła ta kreska, w długi weekend jej jeszcze nie było, dzisiaj rano zauważyłam, że już jest :) więc trochę później u mnie, albo po prostu była blada i jakoś nie zwróciłam uwagi :D
    Jak mówiłam szefowi, to największy stres miałam od samego rana i tylko róóóóóóóóóśł do godziny "zero" 🤣 zgrzałam się przy tym jak nie wiem 🤣


    Ubiorę się na czarno co nie będzie widać spoconych pach ze stresu 🤣🤣🤣🤣

    U nas teściowie nic się nie domyślają :D zrobiłam album ze zdjęciami z naszego ślubu bo teściowa mnie o to męczyła i dam jej pooglądać ,a na ostatniej stronie wkleję zdjęcie z USG .. już widzę w głowie jej minę .. 🤣🤣 łezki polecą na pewno :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 10:02

    kropka_aga, Paulina66, Pogubiona, Ladybug, Dariana, Jagodecka lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Ubiorę się na czarno co nie będzie widać spoconych pach ze stresu 🤣🤣🤣🤣
    padłam 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    Ja całe szczęście mam zdalną, więc nie musiałam 🤣🤣

    milka_91 wrote:
    U nas teściowie nic się nie domyślają :D zrobiłam album ze zdjęciami z naszego ślubu bo teściowa mnie o to męczyła i dam jej pooglądać ,a na ostatniej stronie wkleję zdjęcie z USG .. już widzę w głowie jej minę .. 🤣🤣 łezki polecą na pewno :D
    Oooo jakie urocze, ja mam te bodziaki z napisem "Widzimy się w styczniu 2026" + zdjęcie USG. Dzisiaj przyjdą ozdobne pudełeczka do zapakowania.
    U nas też nic nie podejrzewają, bo kieeeedyś jak teściowa nas męczyła o dziecko "kiedy, kiedy" itp. to mąż jej powiedział "nigdy" 🤣🤣 więc będzie miała takie lekkie WTF 🤣

    Moja mama tez się nie domyśla... W weekend do mnie dzwoni i mówi "kupiłam Ci to wino co Ci smakuje, było w promocji" 🤣🤣 to sobie wypiłam ogólnie 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 10:07

    milka_91 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Oooo jakie urocze, ja mam te bodziaki z napisem "Widzimy się w styczniu 2026" + zdjęcie USG. Dzisiaj przyjdą ozdobne pudełeczka do zapakowania.
    U nas też nic nie podejrzewają, bo kieeeedyś jak teściowa nas męczyła o dziecko "kiedy, kiedy" itp. to mąż jej powiedział "nigdy" 🤣🤣 więc będzie miała takie lekkie WTF 🤣


    No słodkie takie gesty są, też na pewno będzie dużo wzruszeń ahhh piękne chwile 🥹🥹🥹

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Ubiorę się na czarno co nie będzie widać spoconych pach ze stresu 🤣🤣🤣🤣

    U nas teściowie nic się nie domyślają :D zrobiłam album ze zdjęciami z naszego ślubu bo teściowa mnie o to męczyła i dam jej pooglądać ,a na ostatniej stronie wkleję zdjęcie z USG .. już widzę w głowie jej minę .. 🤣🤣 łezki polecą na pewno :D


    ellevv, wielkie gratulacje pozytywnych testów NIPT!!! :) ♥️♥️♥️

    Milka, ja tu niegrzecznie wcinam muffina z jajkiem w Mc jako nagrodę po pobraniu krwi na PAPPA, a po Twoim poście prawie momentalnie zapłakana 😅 cudny pomysł z tym albumem ♥️

    milka_91, ellevv lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Ubiorę się na czarno co nie będzie widać spoconych pach ze stresu 🤣🤣🤣🤣

    U nas teściowie nic się nie domyślają :D zrobiłam album ze zdjęciami z naszego ślubu bo teściowa mnie o to męczyła i dam jej pooglądać ,a na ostatniej stronie wkleję zdjęcie z USG .. już widzę w głowie jej minę .. 🤣🤣 łezki polecą na pewno :D
    Pomysł z albumem rewelka, oby tylko obejrzała od końca, inaczej będziesz musiała jej ostatnią stroną po oczach dawać 🤣
    Ja w pracy powiem dopiero po prenatalnych - wie tylko koleżanka z biura z którą jestem dość blisko. Planuję pracować jak najdłużej, więc mają czas na jakieś zmiany.
    Rodzicom powiem na koniec urodzin córki, w ten weekend, żeby nie przyćmić imprezy młodej. Teście standardowo nie mają czasu przyjechać, także dowiedzą się nie wiem kiedy, może jak urodzę 😉

    milka_91, ILCIA lubią tę wiadomość

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1145 2520

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellevv cudowne wieści, gratulacje! ❤️ to musi być niesamowita ulga 😊

    Ja czekam pod gabinetem, jest opóźnienie ⏳️

    ILCIA, Ladybug, Pogubiona, ellevv, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellevv super, że dostałaś już wyniki! Gratulacje!

    ellevv lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏻❤️.
    Ja dziś jakoś bez energii totalnie chyba ta pogoda mnie tak nastraja ☹️.
    Lula mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze z bobaskiem 🤞🏻.
    Ostatnio sporo tu u Nas wizyt na sorze przez krwawienia 🙁.
    Mam nadzieję , że ta tendencja się skończy i obędzie się bez stresów 😉.
    Czekam na foteczki ☺️

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam na Vinted książki "mamy dla mamy" oba tomy :) w cenie nowej jednej kupiłam 2 tomy :)

    Kroliczek2411 wrote:
    Hej:) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏻❤️.
    Ja dziś jakoś bez energii totalnie chyba ta pogoda mnie tak nastraja ☹️.
    Lula mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze z bobaskiem 🤞🏻.
    Ostatnio sporo tu u Nas wizyt na sorze przez krwawienia 🙁.
    Mam nadzieję , że ta tendencja się skończy i obędzie się bez stresów 😉.
    Czekam na foteczki ☺️
    Myślałam, ze tylko ja mam taki zjazd dzisiaj... już kilka dni się fajnie czułam, więcej energii, a dzisiaj to masakra. Może przez tą zmianę pogody... najchętniej położyłabym się na drzemkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 11:15

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Zamówiłam na Vinted książki "mamy dla mamy" oba tomy :) w cenie nowej jednej kupiłam 2 tomy :)
    Też zamówiłam ale na razie ten pierwszy tom bo wyhaczylam za 20 zł :D

    Ladybug lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Też zamówiłam ale na razie ten pierwszy tom bo wyhaczylam za 20 zł :D

    Widziałam tez tańsze niż te co kupiłam (ale nie az tak :D ), tylko były trochę zniszczone. Te wyglądają praktycznie jak nówki :D

    Kokosik lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Widziałam tez tańsze niż te co kupiłam (ale nie az tak :D ), tylko były trochę zniszczone. Te wyglądają praktycznie jak nówki :D

    No moja też jak nówka. Będę jeszcze polować na drugą część

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na rozluźnienie, chociaż ja bym chyba dorzuciła jeszcze arbuzika 🍉 i troszkę szparagów z jajkiem sadzonym 🤤

    i o boziu małosolne 🥒

    img-1-1750108716632.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 11:34

    Dariana, ILCIA, kropka_aga, Pogubiona, Kokosik, Olkafar, Ladybug, Puszkina, milka_91, Kroliczek2411, Dango lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Tak na rozluźnienie, chociaż ja bym chyba dorzuciła jeszcze arbuzika 🍉 i troszkę szparagów z jajkiem sadzonym 🤤

    i o boziu małosolne 🥒

    img-1-1750108716632.jpg
    O taaaak, ja bym po prostu zamieniła bób na małosolne ;-)

    Co do spadku energii - mam tak samo. Zamiast wziąć się do pracy kręcę się po Internetach 🙃

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ