Styczeń 2027 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Wspaniale się czyta takie dobre wieści ❤️ gratulacje dla wszystkich, oby tak dalej 🤞❤️
Ja mam wizytę 29.06 i już nie mogę się doczekać. Powtarzałam cmv w innym laboratorium i wyszedł wynik ujemny 🤡 a dziś robiłam jeszcze raz na nfz tam gdzie wyszło nie tak i zobaczymy co wyjdzie.
monii00, Karola_90, Jusia92 lubią tę wiadomość
31.10.2022 💔
25.05.2023 💔
13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
15.11.2023 beta 223,65
22.11.2023 beta 4193 🤞
27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
19.02.2024 18+1 232g ❤️
05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍
14.05.2024 30+2 III prenatalne, 1750g 😍
Iga 🥰🥰 30.07.2024 22:51 😍 ⚖️3635g 📏56cm 💖

18.05 beta 85,3
20.05 beta 253
25.05 beta 1730
03.06 6+3 3,2mm ❤️ USG 5+6
08.06 7+1 7,6mm ❤️ USG 6+5
17.06 8+3 1,48cm ❤️ USG 7+6

-
Nie wiem czy ktoś jeszcze dziś wizytuje czy byłam ostatnia, ale jeśli tak to domykam dzień dobrymi wiadomościami. Maluszek ma już 3,66 cm i z 5 dni różnicy między om i wiekiem ciąży zrobił nam się 1 dzień różnicy. Widziałam na usg jak macha rączkami, wzrusz totalny 🥹 W piątek idę spuścić krew na nifty, a na kolejną wizytę idę już po prenatalnych 14 lipca. Kinia jak będziesz kiedyś edytować to poproszę, żebyś datę porodu zmieniła mi na 14 stycznia, bo już ostatnio było wiadomo, ale zapomniałam napisać 😅
tosiekk, monii00, Margareetka, BillieJean, baby33, yecikowa, dori, ANIELKA, Kinia197, Karola_90, May-girl, Jusia92, Iza., Aga_92, Morwa lubią tę wiadomość
-
Jak dobrze pamiętam jeszcze @molierowa i @Morwa?94' 👱♀️ 92'👱♂️
Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
Początek starań - lipiec 2024
09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
05.2025 💔👼♀️ H. 18tc
05.2025 ⏸6 cykl starań
Beta 108->380->1080 ->2500....
13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm
💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

-
Ja mam jeszcze 8 dni do wizyty. Niby się dłuży jakby spojrzeć całościowo, a leci przez palce.
Słuchajcie mam dobrego newsa.
Nie zagłębiając się, myślałam, że jeden macierzyński mi przepadnie (zawirowanie z umową).
Ale dyrektor powiedział, że jak przyjdę do pracy na chociaż wrzesień to podpiszemy umowę na nieokreślony i nie będzie mnie obowiązywało, że mi się umowa kończy przed upływem 12 tygodnia 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 zapowiada mi się ładny finansowo macierzyński co mnie bardzo cieszy ❤️ dosłownie kończyła mi się umowa w 11 tygodniu.
monii00, May-girl, Olinka1329, ANIELKA, Jusia92, Margareetka, Esbe, Iza., Rosiek, Kinia197, dori, BillieJean, Aga_92, Werox, Karola_90 lubią tę wiadomość
-
Ja tez jestem po dzisiejszej wizycie. Z dzidzia wszystko ok, urosla tyle ile powinna, nadal jest tydzien mlodsza niz termin miesiaczki. Ogolnie to widzialam dzidzie przez chwile ale sprzet niestety tam jest slaby.
Najwazniejsze, ze wszystko dobrze
A i Kinia, jak bedziesz uaktualniac 1 strone to orenatalne mam 21 lipca a termin porodu aktualny na 25 stycznia
Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca, 20:04
Buburuza, _Dysia_, jaskra, ANIELKA, tosiekk, Jusia92, monii00, Margareetka, Esbe, yecikowa, Iza., Rosiek, dori, BillieJean, Aga_92, Werox, Morwa, Karola_90 lubią tę wiadomość
-
Ale cieszą te pozytywne wieści z wizyt 🥹 gratuluję Wam wszystkim 😍
Dziewczyny, koniec 1 trymestru tuż, tuż, jest to jakiś kamień milowy. Może troszkę odetchniemy 🤭
Jusia92, Margareetka, Buburuza, _Dysia_, Iza., BillieJean, Werox lubią tę wiadomość
-
Ale super ten dzień taty! Oby każdy wizytujący dzień obfitował w takie dobre wiadomości! ☺️🤞🏻
Ja też się umówiłam na prenatalne, idę 28 lipca 😊
Esbe, Buburuza, _Dysia_, Kinia197, ANIELKA, Werox, Morwa, Karola_90, Margareetka, Rosiek lubią tę wiadomość
-
Ja też po wizycie.
Jest Dzidziuś 3 cm, jest bijące serduszko!❤️
Data porodu z OM i z usg w dalszym ciagu na 21 stycznia czyli bez zmian.
Tatuś też mógł zobaczyć serduszko. Coś wspaniałego.
Oczywiścię po wejściu do gabinetu już łzy same leciały mi po policzku. To jest silniejsze ode mnie.
Dziś jestem 9+5. Mam się umówić na prenatalne, założona została karta ciąży i mam skierowanie na badania toxo itd.
Na infekcje dostałam Duomox i Macmiror dopochowo.
Gratuluję wszystkim serduszek❤️ wierzmy, że dalej będzie dobrze!
Esbe, jaskra, _Dysia_, ANIELKA, dori, yecikowa, BillieJean, Buburuza, Jusia92, Aga_92, Werox, Morwa, Karola_90, May-girl, baby33, tosiekk, Margareetka, monii00, Rosiek lubią tę wiadomość
-
Piękny dzień, same dobre wieści ☺️ Dziewczyny, cieszę się razem z Wami wszystkimi ☺️
Kinia197, _Dysia_, molierowa, yecikowa, Buburuza, Jusia92, Karola_90 lubią tę wiadomość
lipiec 2025- rozpoczęcie leczenia w klinice
luty 2026- I IUI ❌
marzec 2026- kancelacja cyklu (za duża liczba pęcherzyków)
13.04.2026- II IUI ✅ ⏸️♥️ -
Piękne wieści dzisiaj, niech każdy kolejny dzień taki będzie. Morwa co u ciebie po usg?
molierowa, Buburuza, Jusia92 lubią tę wiadomość
-
Super się czyta że wszystkie kropeczki zdrowo rosną i oby tak dalej 😊 Wszystko zanotowałam i postaram się jak najszybciej zaaktualizować co nie jest łatwe przy odpieluchowaniu. Dziś przeszłam załamanie nerwowe, a to dopiero pierwszy dzień. No nic oby jutro było lepiej. Wizytę musiałam przesunąć, nie tylko ze względu na małą i proces w trakcie, ale musiałaby jechać z nami, a bostonka jest groźna dla ciężarnych w zaawansowanej ciąży. Nie chciałam nikogo narażać i myślę że z moją kropką poczekamy tymbardziej że mdłości nie odpuszczają 😂 Idę po prenatalnych 8.07
Buburuza, Karola_90, _Dysia_, Jusia92 lubią tę wiadomość
-
Wreszcie mogę usiąść i napisać wam relacje z wizyty 😊 Jestem super! Maluszek przez większość usg zachowywał się jakby zjeżdżał po zjeżdżalni i machał przy tym łapkami. Jest większy niż powinien względem transferu, ale to kwestia pomiarów. Mierzy 4,28cm co odpowiada 11t1d. Serducho biło 174bpm. Lekarz zadowolony z wyników i na tę chwilę odetchnęłam z ulgą bo wszystko jest takie jak powinno być 🥰 jak wczyta mi zdjęcie to w kolejnym poście wyślę wam mojego małego akrobatę 😊
_Dysia_, yecikowa, BillieJean, Buburuza, Jusia92, ANIELKA, Aga_92, Werox, molierowa, Karola_90, dori, Olinka1329, May-girl, Esbe, tosiekk, Margareetka, monii00, Rosiek, Kinia197 lubią tę wiadomość
-
No to to był dobry dzień!
Cieszę się z tylu dobrych wiadomości☺️
Oby juz tylko takie tutaj trafiały.
Czekamy na kolejne dobre wieści z pozostałych wizyt w tym tygodniu ☺️
Jusia92, Buburuza, Karola_90, _Dysia_, monii00 lubią tę wiadomość
'89 👷♀️ & 👷'88
💓👶2023, cc
⏸️ 11.2025
💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
💔 03.2026 cb
⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56
06.05 jest ❤️
15.05 1,1cm 🧡
29.05 2,33cm 💛
12.06 4,74cm 💚
NIPT - niskie ryzyka i 🩷
23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok
✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

-
baby33 wrote:I wizytujemy razem, i nasze bobasy w brzuchu są prawie w tym samym wieku bo u mnie teraz 9+5, i mamy dzieci z 2024, no i obie mamy 28 lat 😅 może jeszcze płeć się trafi ta sama haha😁
O M G jak śmiesznie. Albo płeć odwrotnie bo ty masz córkę, a ja syna to teraz albo do pary albo do parki 😅😅😅
Nie mogę znaleźć wpisu o libido, a któraś z was pytała. Ja mam dziwne strzały jakby biologia chciała małżeństwo w amorach utrzymać w pierwszym trymestrze. Raz na 5/7 dni mam taki strzał, ze mdlosci i ból brzucha nie doskwierają, a libido 📈
W pierwszej całą ciąże bardzo rzadko współżyliśmy (albo szukaliśmy alternatyw 😉) teraz małż mówi że lepiej niż się nastawiał.
BillieJean, baby33, monii00, Jusia92 lubią tę wiadomość
-
Karola_90, yecikowa, Iza., dori, Buburuza, _Dysia_, Olinka1329, May-girl, Esbe, baby33, jaskra, tosiekk, Margareetka, Marthy, molierowa, monii00, Rosiek, Jusia92, BillieJean, Kinia197 lubią tę wiadomość
-
Morwa wrote:
Wow, nie no, to już jest takie dokazujące fikające wariujące bejbi! 😀 cieszę się ogromnie, te tematy zdjęć i oglądania tego na ekranie są mi obce, bo to moja pierwsza ciąża, więc cieszę się ogromnie, jak pokazujecie takie rzeczy. Gratulacje! Teraz można odetchnąć.
Ja do swojego lekarza pójdę dopiero 2 lipca, w przyszły czwartek, bo pomyślałam, że po poniedziałkowym badaniu nie będę ganiać co 3 dni, i odwołałam jutrzejsze USG.
Morwa, Buburuza lubią tę wiadomość
👧86
👨84
3 cs naturals
3.02. pozytywny test
4.02. Beta 236
6.02. Beta 615
19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1
20.05 pozytywny test
23.05 beta 103
25.05 beta 266
27.05 beta 766
30.05 beta 2627
3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3 -
Kinia197 łączę się w trudzie odpieluchowania. Jesteśmy w tym od trzech dni, w pierwszy ani razu nie zrobiła na nocnik tylko ciągle na podłogę, wczoraj za to było super. Były małe wpadki ale ogólnie jakieś 80% na nocnik. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Do tego jeszcze mała ma prawie 38 st, ale jest pogodna, to chyba ta ostatnia wychodząca trójka 😩
Buburuza lubi tę wiadomość
-
Haha przepraszam, że się śmieje, ale rozbawiło mnie to siusianie na podłogę. Koleżanki synek siusial na kwiatki 🙈baby33 wrote:Kinia197 łączę się w trudzie odpieluchowania. Jesteśmy w tym od trzech dni, w pierwszy ani razu nie zrobiła na nocnik tylko ciągle na podłogę, wczoraj za to było super. Były małe wpadki ale ogólnie jakieś 80% na nocnik. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Do tego jeszcze mała ma prawie 38 st, ale jest pogodna, to chyba ta ostatnia wychodząca trójka 😩
Dołączam do grona wizytujących 1go lipca, mam wtedy prenatalne i taty urodziny. Tak to szybko zleciało, że zaraz skończę 1 trymestr.
baby33, Buburuza, Jusia92 lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny kiedy planujecie przejść na l4? Ja się bardzo wzbraniałam przed pójściem na l4 wcześniej niż sierpień, ale obiecałam mojej pani doktor, że pójdę po prenatalnych jak będę miała u niej wizytę 14 lipca. Ona bardzo mnie już chce wysłać na to l4, ale prawdopodobnie dopiero po prenatalnych głowa mi się trochę uspokoi i nie będę się bała iść na zwolnienie 😅 Nie powiem, bo praca stojąca mnie już trochę wykańcza, bo brzuch coraz bardziej ciągnie i zmęczenie jest konkretne, ale próbuję trzymać się dzielnie 🙄








https://zapodaj.net/plik-C8anXFg97j



