Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • molierowa Debiutantka
    Postów: 8 32

    Wysłany: 22 czerwca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jutro też idę na przymusową wizytę na 16.

    Wczoraj poczułam ból przy oddawaniu moczu. Dziś rano oddałam mocz do badania, ogólny i posiew.

    Przed pobraniem podmyłam się i pobrałam mocz ze środkowego strumienia (bez przerywania strumienia).

    W badaniu ogólnym wyszły mi liczne leukocyty, bakterie powyżej normy i nieliczne nabłonki płaskie.

    Czy któraś przechodziła podobne infekcje i wszystko skończyło się dobrze?

    Jutro będę 9+5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 19:51

  • Buburuza Autorytet
    Postów: 575 1119

    Wysłany: 22 czerwca, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Dzięki dziewczyny no pani doktor powiedziała że najlepiej żeby poszła w poniedziałek więc może nie stracimy tego tygodnia i odpieluchuje mała chociaż w dzień 😊 Jest madra dziewczynka więc szybko powinna załapać

    Też mam plan młodego teraz na dzień śmignąć. W tym samym wieku są. Niedługo 2 latka 🫶🫶🫶

    Kinia197 lubi tę wiadomość

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 575 1119

    Wysłany: 22 czerwca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molierowa wrote:
    Dziewczyny, ja jutro też idę na przymusową wizytę na 16.

    Wczoraj poczułam ból przy oddawaniu moczu. Dziś rano oddałam mocz do badania, ogólny i posiew.

    Przed pobraniem podmyłam się i pobrałam mocz ze środkowego strumienia (bez przerywania strumienia).

    W badaniu ogólnym wyszły mi liczne leukocyty, bakterie powyżej normy i nieliczne nabłonki płaskie.

    Czy któraś przechodziła podobne infekcje i wszystko skończyło się dobrze?

    Jutro będę 9+5

    Myślę że nafaszerują Cię żurawiną i czymś wesprą i będzie w porządku. Może jakieś nasiadówki?
    Kciuki na wizycie! 🫶

    molierowa lubi tę wiadomość

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 377 674

    Wysłany: 22 czerwca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dobrze wiem co czujecie pisząc o czarnych scenariuszach w głowie, ja też je mam każdego dnia, myślę, że to nieunikniona konsekwencja straty. Ostatnio radzę sobie z tym w ten sposób, że jak tylko przychodzi zła myśl, na siłę ją przekształcam w pozytywną. Na początku było ciężko, ale teraz jest to wręcz automatyczne i daje mi dużo spokoju. Ten sposób mi mignął na instagramie namastemind i naprawdę polecam! Ja wręcz sobie wmawiam, że będzie dobrze, chociaż realnie wiem, że może być różnie. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze odpoczniemy od tych zmartwień 😊🤞🏻

    Karola_90, _Dysia_, Buburuza, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 52 92

    Wysłany: 22 czerwca, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym tygodniu jak kichnęłam na leżąco to miałam wrażenie że mi się wszystkie organy poprzestawiały taka "fala" poszła 🤦‍♀️

    Macica się z każdym dniem powiększa, więzadła pracują, to nie jest dla nas obojętne. Jak ostatnio wstałam za szybko z krzesła zgieło mnie w poł z bólu, łzy w oczach i myślałam że nie wstanę...

    Tak jak Jusia mówi, każdą myśl przekuwamy w dobrą ;) myślimy same pozytywne rzeczy ;)

    _Dysia_, molierowa, Jusia92, Buburuza, Werox lubią tę wiadomość

  • molierowa Debiutantka
    Postów: 8 32

    Wysłany: 22 czerwca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety przyciągam tylko czarne scenariusze.
    Wizyty są dla mnie straszne. Nie śpię noc przed, rano jem tylko praktycznie suchy chleb bo wszystko mi się w żołądku przewraca a mój lekarz przyjmuje dopiero od 15. Przed drzwiami to mam palpitacje serca.
    Niestety straty bez objawów i tylko ujawnione na wizycie zbierają takie żniwo.

    Człowiek chce wiedzieć i widzieć, że jest wszystko dobrze a jednocześnie tak strasznie się tego boi.

    _Dysia_, May-girl lubią tę wiadomość

  • baby33 Ekspertka
    Postów: 176 371

    Wysłany: 22 czerwca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za każde słowa wsparcia.🧡

    @molierowa ja w pierwszej ciąży miałam złe wyniki moczu, nie pamiętam co dokładnie i co mi lekarz przepisał, ale nie było to nic bardzo groźnego.

    @Jusia92 masz racje i dobre podejście, ale ja się chyba sama nakręcam źle żeby w razie w nie czuć aż tak dużego rozczarowania. Często tak mam w sytuacjach codziennych, że nastawiam się na najgorsze, choć w głębi serca sama w to nie wierzę, chyba wlasnie po to, by się miło zaskoczyć a nie odwrotnie. To chyba taki mechanizm obronny. W poprzedniej ciąży, którą poronilam taki scenariusz nie przeszedł mi nawet przez myśl i jak już się to stało, to był dla mnie olbrzymi szok i rozpacz, mimo że nawet nie słyszałam serduszka

    molierowa, Karola_90 lubią tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 227 391

    Wysłany: 22 czerwca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molierowa wrote:
    Dziewczyny, ja jutro też idę na przymusową wizytę na 16.

    Wczoraj poczułam ból przy oddawaniu moczu. Dziś rano oddałam mocz do badania, ogólny i posiew.

    Przed pobraniem podmyłam się i pobrałam mocz ze środkowego strumienia (bez przerywania strumienia).

    W badaniu ogólnym wyszły mi liczne leukocyty, bakterie powyżej normy i nieliczne nabłonki płaskie.

    Czy któraś przechodziła podobne infekcje i wszystko skończyło się dobrze?

    Jutro będę 9+5


    Mi wychodziły liczne bakterie w moczu, w posiewie E. coli. Dopiero po posiewie zadzwoniłam od razu do lekarza i dostałam antybiotyk (zinnat na 7 dni). Z tymże u mnie nie było leukocytow ani objawow i lekarz powiedział że moglabym teoretycznie z tym poczekać, ale sugerował jednak że jestem po przejściach i żeby wziąć, bo nie zaszkodzi a pomoże. Ja sama sie nie zastanawiałam, bo jednak bakteria to bakteria. Moje 2 koleżanki też były na tym antybiotyku przez to i z objawami i wychodziły dziwne rzeczy w moczu i było wszystko dobrze, mają zdrowe dzieciaczki ☺️

    Buburuza, molierowa lubią tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 686 640

    Wysłany: 22 czerwca, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie z moczem w ciąży jest tak: Jeśli wychodzą w posiewie bakterie w licznym mianie to w ciąży się leczy. Liczne miano to powyżej 10 do potęgi 5 bakterii. W ciąży leczy się bezobjawowy bakteriomocz- takie są wytyczne. Ale bezobjawowy bakteriomoc rozpoznajemy na podstawie posiewu a nie samych bakterii w moczu. Jeśli natomiast są objawy dyzuryczne + dodatkowo w moczu leukocyty, to jest to infekcja układu moczowego i również należy się antybiotyk. Im wcześniej, tym lepiej. Na szczęście mamy w ciąży bezpieczne antybiotyki, także wszystko będzie dobrze @molierowa 🙂

    molierowa, Buburuza, Olinka1329, tosiekk lubią tę wiadomość

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: Dzisiaj, 03:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie mogę spać. Przepraszam, że nic nie pisałam, musiałam przetrawić stratę. Kolejną.. Odcięłam się od forum bo czytanie strasznie mnie nakręcało i skłaniało do pisania samych czarnych scenariuszy. W pierwszym poście tu na grupie obiecałam wam, że jak się ogarnę to napiszę coś więcej. Ta ciąża była bliźniacza (2k,2o). Dowiedzialam się o dwóch bijących serduszkach w dzień matki. To był najpiekniejszy dzień matki w moim życiu. Ciąża bliźniacza zawsze była moim marzeniem, ale z wianuszkiem chorób i agresja mojego organizmu była powiedzmy mniej realna. 2 czerwca na wizycie dowiedzialam się, że jedno serduszko przestało bić i wiek zarodka odpowiada na 7t+4d, więc zatrzymał się dzień wcześniej - w dniu dziecka. To był policzek, serce rozsypało się na milion kawałków, przepłakałam pół dnia, ale postanowiłam się ogarnąć dla drugiego dzieciaczka w brzuchu, który z nam pozostał. Jutro mam kolejną wizytę (w dzień ojca) i boję się na nią iść. Będę musiałam czekać do godz. 18, więc nie będzie łatwo. W 8t+6d dostałam stan zapalny jednej piersi, laktacja ruszyła i pozapychało kanaliki mlekowe w prawej piersi, stąd cały stan zapalny. Lekarze rozłożyli ręce i powiedzieli, że jedyne co mi pozostaje to zimne okłady i wyhamowanie tego na tym etapie. Na szczęście ogarnęłam to w miarę szybko i tak od tamtego czasu ciągła huśtawka nastroju. Pisanie czarnych scenariuszy ciąg dalszy. Chciałabym jutro przerwać tę czarną pętle, w którą wpadłam i zacząć wreszcie cieszyć się tą ciąża. To moja 7 ciąża, nie licząc biochemów, bo je przestałam liczyć dawno temu.

    Proszę o kciuki na jutro, to dla mnie bardzo ważne. Ja oczywiście będę trzymać za was i odezwę się po wizycie. Mam nadzieję, że będzie mi dane zostać tu z wami a wtedy obiecuję się już bardziej udzielać :)

    May-girl, asiajoanna, BillieJean, Kinia197 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1802 2766

    Wysłany: Dzisiaj, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj całe grono wizytujących, trzymam kciuki ✊️🍀 Wierzę, że musi już być dobrze ❤️

    Też mało się odzywam bo upały mnie dojechały, wczoraj miałam znów plamienie starą krwią bo dźwignęłam wózek z dzieckiem nie miałam innego wyjścia. Mam wrażenie, że w mojej okolicy są same bariery architektoniczne.. i to w urzędach 😳
    Czekam na wizytę prywatną w czwartek o 16, mąż ma zabrać syna po pracy a ja na spokojnie podjechać na wizytę. Dzisiaj jedziemy na szczepienie zaległe mmr, nie wiem jak go utrzymam 🫣

    Miłego dnia ☀️

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - wizyta gin prywatnie
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 575 1119

    Wysłany: Dzisiaj, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa nie wyobrażam siebie przez co musisz przechodzić po tym wszystkim ze swoją głową. Nie puszczę kciuków do wizyty. Daj proszę znać po 🫶 jesteśmy tu wszystkie i czekamy. Po każdej burzy wychodzi słonko, a Twoje tym razem nadeszło z tęczą. Trzymaj się kochana ❤️❤️❤️❤️

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Olinka1329 Ekspertka
    Postów: 250 304

    Wysłany: Dzisiaj, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa tak mi przykro, że Cię to spotkało :( trzymam mocno kciuki za Twojego kropusia! Jest silny, musi być dobrze. Szkoda, że masz tak późno wizytę, bo to cały dzień stresowania. Ale, minuta po minucie, przyjdzie 18 :)

    Za całą dzisiejszą ekipę też mocne kciuki! Wczoraj mówię do męża "a co, jeśli jest coś nie tak?" a on do mnie "a co jeśli nie jest?" XD uciął moje rozważania mówiąc, że mam nie martwić się czymś, czego nie ma. Do mnie też przychodzą czasem różne scenariusze, ale żadnej z nich w obecnym momencie nie jest rzeczywistością, więc, warto mieć świadomość, ale nie warto zamartwiać się tym, że coś będzie nie tak.

    Oby ten dzień minął Wam przyjemnie :) No i czekam z niecierpliwością na wieści.
    jaskra chyba wizytuje pierwsza :)

    Buburuza, _Dysia_, Jusia92, Karola_90 lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 575 1119

    Wysłany: Dzisiaj, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj powiedziałam w jednej placówce. W tej, w której się tak bałam nie zebrałam się na odwagę, ale nie szkodzi. W tej drugiej dyrektorka się ucieszyła, pogratulowała i nawet połączyła wątki po czym dostałam zjebe, że parę tygodniu temu przybiegłam na pomoc na interwencję do agresywnego dziecka pomimo mojego stanu.
    💅🏼 Nawet nie wiecie jak się pozytywnie zaskoczyłam.
    🌸Niestety to nie koniec moich stresów z pracą, ale odliczam. Na początku lipca mam wizytę, i chyba wezmę po niej zwolnienie chociaż na 2-3 tygodnie aż 2 trymestr się rozkręci pełną gęba.
    🫡Jak to jest z tymi zwolnieniami? Można wychodzić czy nie można? Ja w pierwszej miałam takie dolegliwości że nie w głowie mi było wychodzenie. Na ogród i przejechać się autem docierałam najdalej + panicznie bałam się kontroli z Zusu. Teraz nie chciałabym się tak zamykać, bo domyślam się że to też miało wpływ na moją głowę.

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 410 937

    Wysłany: Dzisiaj, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa bardzo mi przykro, trzymam mocno kciuki za drugiego dzieciaczka.

    Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki, niech ten dzień przyniesie same pozytywne wieści 🍀🤞

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 686 640

    Wysłany: Dzisiaj, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i Jusia92 mamy wizytę o 8:30.
    Idę wyprowadzić sierścia i się szykuję 🙂

    Morwa, strasznie współczuję 😞 ogromnie dużo przeszłaś... Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego silnego kropusia!

    Jusia92, Karola_90, Buburuza lubią tę wiadomość

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 241 416

    Wysłany: Dzisiaj, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa przykro mi że Cię to spotkało😢🫂

    Burburuza zmieniły się przepisy w tym roku i możesz wykonywać wszystkie czynności dnia codziennego, czyli wychodzić na zakupy, opiekować się drugim dzieckiem (w tym uczestniczyć w różnych wydarzeniach w jego placówce) itp.

    Dziewczyny kciukasy za Wasze dzisiejsze wizyty❤️🤞

    Ja wizytę mam 25.06, już się nie mogę doczekać.
    Końcówka roku szkolnego to u mnie wymagający czas, więc aktualnie jadę na pełnych obrotach. Z plusów to złożyłam już prace magisterską, więc czekam na obronę 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 07:23

    Jusia92, yecikowa, Buburuza, dori, Olinka1329 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Esbe Autorytet
    Postów: 272 608

    Wysłany: Dzisiaj, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj, łącznie z moją, a zwłaszcza za Twoją Morwa ♥️

    Jusia92, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    ♀️1994
    ♂️1988

    12/2025 💔 5t
    5/2026 ⏸️
    Beta 3570->10370 (przyrost 191%)
    16/5/2026 Mamy ❤️
    202701102743.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 225 284

    Wysłany: Dzisiaj, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Morwa bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 🫂
    Maluszek, który z Tobą został na pewno jest silny i walczy dalej, trzymam kciuki 🤞🏻

    @Burburuza ja też się strasznie boję kontroli z ZUSu, a jestem już na L4 z powodu krwiaków 🙈 co prawda nigdzie za specjalnie nie wychodzę, bo mam się oszczędzać, ale wiadomo, podjadę do sklepu po kilka rzeczy, do paczkomatu czy z mężem na lody. Podobno takie „normalne” eskapady można.

    Naszą wielka ekipo wizytująca dzisiaj - powodzenia! 🥰 Dziś się będzie tu działo 😁

    Ja wstaje i lecę dziś na pobranie Nifty. Lekarz mówi, że frakcja już powinna być ok, liczę na szybki wynik..

    _Dysia_, yecikowa, Buburuza, Jusia92 lubią tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓
    preg.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 104 217

    Wysłany: Dzisiaj, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Morwa, bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało. Z tego, co piszesz można wywnioskować, że na prawdę dużo juz przeszłaś i choć sama reż raczej pisze zazwyczaj czarne scenariusze , wierzę, ze kiedyś los musi się odwrócić i musi w końcu zaświecić słonko. Mam głęboka nadzieje i mocno zaciskam kciuki, zeby taki byl wlasnie ten dzien dla Ciebie😊

    Dziewczyny, powodzenia dziś dla każdej z Was!
    Ja dziś lecę na prenatalne i mam nadzieję, że ta wizyta przyniesie mi w końcu troche spokoju☺️

    Wydawało mi sie, ze juz sie lepiej czuje i że przechodzą mi mdłości, więc w weekend odstawiłam bonjeste, ale wczorajszy dzień mocno to zweryfikował 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:10

    _Dysia_, Jusia92, Buburuza lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
‹‹ 78 79 80 81 82
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ