Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Olinka1329 Ekspertka
    Postów: 249 300

    Wysłany: Dzisiaj, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w poniedziałek :)

    Buburuza współczuję wzdęć :( próbowałaś brać espumisan? ja od czasu do czasu biorę, bo czasem mam wrażenie, że brzuch zaraz mi pęknie...
    Trzymam mocno kciuki za rozmowę w pracy! Pamiętam jak ja się stresowałam... normalnie nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Pamiętaj, przede wszystkim: nie zrobiłaś nic złego i nie pozwól, żeby postawiono Cię w takiej pozycji, że zrobiłaś komuś jakieś trudności. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie gładko.

    Co do biustu to myślę, że chyba mam taki w sam raz :) Nie jest na pewno duży, i jest już trochę "ciągnący w dół" :D ale takie uroki bycia mamą :) Też nie lubię chodzić bez stanika, bo bardzo mnie krępuje jak widać sutki (zwłaszcza przy dłuższym XD biuście, czasem się ułożą tak, że jeden wyżej, drugi niżej :D

    Wtorek już jutro, a ja coraz bardziej się stresuję tą wizytą...

    Buburuza lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 239 409

    Wysłany: Dzisiaj, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Burburuza współczuje bardzo, mi pomagały ćwiczenia na rozluźnianie miednicy, wtedy się trochę te wzdęcia ulatniały 😜

    Co do piersi to mi się już rozstępy pojawiły i smarowanie kremami na rozstępy nic nie daje, ale to taka genetyka, moja mama też ma masę rozstępów.

    Dziewczyny ja z tymi realistycznymi snami już nie mogę, dziś w nocy mi się śniło że moja 70 letnia ciotka zostawiła swojego męża bo ją zdradził z moja druga ciotka. Sen był tak realny że z rana zadzwoniłam do mamy i pytałam jak się ciocia czuje xd
    Mąż mnie próbował odwieść od tego pomysłu ale mówiłam mu że on nic nie wie bo ja z mamą o tym gadałam a nie z nim 😆
    Także dziś z rana rozbawiłam pół rodziny xd

    Buburuza, yecikowa, Jusia92, Rosiek lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 598 730

    Wysłany: Dzisiaj, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei siedzę z córką w domu bo ma bostonkę, a w środę mamy wizytę u gina i nie wiem co teraz, tak to byłaby w żłobku. Zapytam dziś lekarza czy w środę będzie już mogła iść do żłobka jak nie to chyba będziemy musieli przełożyć wizytę 😭

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Olinka1329 Ekspertka
    Postów: 249 300

    Wysłany: Dzisiaj, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 oj baardzo współczuję bostonki :( z tego co pamiętam u nas, to młody miał gorączkę w zasadzie dwa dni i to chyba jeszcze przed krostami a później już się dobrze czuł. Tylko nie jestem pewna, czy możesz ją wysłać jak będzie miała świeże krostki :( Nam zalecano, żeby poczekać aż się wysuszą (bo całkowite zagojenie trwało baaardzo długo).
    Później też może schodzić naskórek z dłoni czy stóp (tak, żebyś się nie przestraszyła). I uważaj na siebie też :*

    Kinia197 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • dori Autorytet
    Postów: 866 1080

    Wysłany: Dzisiaj, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Ja z kolei siedzę z córką w domu bo ma bostonkę, a w środę mamy wizytę u gina i nie wiem co teraz, tak to byłaby w żłobku. Zapytam dziś lekarza czy w środę będzie już mogła iść do żłobka jak nie to chyba będziemy musieli przełożyć wizytę 😭
    My mieliśmy bostonke rok temu i pamiętam, że młoda długo musiała być w domu żeby nie zarażać

    Kinia197 lubi tę wiadomość

    31.10.2022 💔
    25.05.2023 💔
    13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
    15.11.2023 beta 223,65
    22.11.2023 beta 4193 🤞
    27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
    11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
    22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
    09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
    19.02.2024 18+1 232g ❤️
    05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍
    14.05.2024 30+2 III prenatalne, 1750g 😍

    Iga 🥰🥰 30.07.2024 22:51 😍 ⚖️3635g 📏56cm 💖

    age.png

    18.05 beta 85,3
    20.05 beta 253
    25.05 beta 1730
    03.06 6+3 3,2mm ❤️ USG 5+6
    08.06 7+1 7,6mm ❤️ USG 6+5
    17.06 8+3 1,48cm ❤️ USG 7+6

    preg.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 224 280

    Wysłany: Dzisiaj, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kinia współczuje choroby :( dużo zdrówka dla Was, oby Ciebie nie zaatakowało.

    Ja od wczoraj też chora. Tzn bardziej przeziębiona, pewnie od klimatyzacji. Gil po pas i podrażnione gardło od tego, dzisiaj już schodzi ewidentnie na krtań i kaszel. Całe szczęście bez gorączki, ale poza inhalacją i tabletkami nawilżającymi i tak nic więcej nie mogę 🙄

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓
    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: Dzisiaj, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Ja odkąd mam dzieci i karmie noszę tylko topy do karmienia z H&M, polecam, są bardzo wygodne i miękkie, jedyny materiał jaki mogę mieć na skórze podczas pierwszych tygodni laktacji gdy piersi są mega wrażliwe, z resztą teraz w ciąży również.

    Też polecam i topy do karmienia i staniki do karmienia z H&M.

    Kinia współczuję bostonki u małej , to jest jedna z tych chorób, której się bardzo boję :(

    Kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu 🤞

    age.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 683 604

    Wysłany: Dzisiaj, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro wielki dzień dla wielu z nas! Mi przełożyli wizytę na wcześniejszą wizytę, także wizytuję o 8:30 🙂

    Kinia197, Werox, ANIELKA, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 224 373

    Wysłany: Dzisiaj, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizytę dopiero o 15 😉

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 598 730

    Wysłany: Dzisiaj, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny no pani doktor powiedziała że najlepiej żeby poszła w poniedziałek więc może nie stracimy tego tygodnia i odpieluchuje mała chociaż w dzień 😊 Jest madra dziewczynka więc szybko powinna załapać

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 407 931

    Wysłany: Dzisiaj, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę na 16.10, a w głowie już same czarne scenariusze 😔

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1136 1677

    Wysłany: Dzisiaj, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia trzymam kciuki za wizytę ❤️ bądź dobrej myśli

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
‹‹ 76 77 78 79 80
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ