Styczeń 2027 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć w poniedziałek

Buburuza współczuję wzdęć
próbowałaś brać espumisan? ja od czasu do czasu biorę, bo czasem mam wrażenie, że brzuch zaraz mi pęknie...
Trzymam mocno kciuki za rozmowę w pracy! Pamiętam jak ja się stresowałam... normalnie nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Pamiętaj, przede wszystkim: nie zrobiłaś nic złego i nie pozwól, żeby postawiono Cię w takiej pozycji, że zrobiłaś komuś jakieś trudności. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie gładko.
Co do biustu to myślę, że chyba mam taki w sam raz
Nie jest na pewno duży, i jest już trochę "ciągnący w dół"
ale takie uroki bycia mamą
Też nie lubię chodzić bez stanika, bo bardzo mnie krępuje jak widać sutki (zwłaszcza przy dłuższym
biuście, czasem się ułożą tak, że jeden wyżej, drugi niżej 
Wtorek już jutro, a ja coraz bardziej się stresuję tą wizytą...
Buburuza lubi tę wiadomość
-
Burburuza współczuje bardzo, mi pomagały ćwiczenia na rozluźnianie miednicy, wtedy się trochę te wzdęcia ulatniały 😜
Co do piersi to mi się już rozstępy pojawiły i smarowanie kremami na rozstępy nic nie daje, ale to taka genetyka, moja mama też ma masę rozstępów.
Dziewczyny ja z tymi realistycznymi snami już nie mogę, dziś w nocy mi się śniło że moja 70 letnia ciotka zostawiła swojego męża bo ją zdradził z moja druga ciotka. Sen był tak realny że z rana zadzwoniłam do mamy i pytałam jak się ciocia czuje xd
Mąż mnie próbował odwieść od tego pomysłu ale mówiłam mu że on nic nie wie bo ja z mamą o tym gadałam a nie z nim 😆
Także dziś z rana rozbawiłam pół rodziny xd
Buburuza, yecikowa, Jusia92, Rosiek lubią tę wiadomość
-
Ja z kolei siedzę z córką w domu bo ma bostonkę, a w środę mamy wizytę u gina i nie wiem co teraz, tak to byłaby w żłobku. Zapytam dziś lekarza czy w środę będzie już mogła iść do żłobka jak nie to chyba będziemy musieli przełożyć wizytę 😭
-
Kinia197 oj baardzo współczuję bostonki
z tego co pamiętam u nas, to młody miał gorączkę w zasadzie dwa dni i to chyba jeszcze przed krostami a później już się dobrze czuł. Tylko nie jestem pewna, czy możesz ją wysłać jak będzie miała świeże krostki
Nam zalecano, żeby poczekać aż się wysuszą (bo całkowite zagojenie trwało baaardzo długo).
Później też może schodzić naskórek z dłoni czy stóp (tak, żebyś się nie przestraszyła). I uważaj na siebie też :*
Kinia197 lubi tę wiadomość
-
My mieliśmy bostonke rok temu i pamiętam, że młoda długo musiała być w domu żeby nie zarażaćKinia197 wrote:Ja z kolei siedzę z córką w domu bo ma bostonkę, a w środę mamy wizytę u gina i nie wiem co teraz, tak to byłaby w żłobku. Zapytam dziś lekarza czy w środę będzie już mogła iść do żłobka jak nie to chyba będziemy musieli przełożyć wizytę 😭
Kinia197 lubi tę wiadomość
31.10.2022 💔
25.05.2023 💔
13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
15.11.2023 beta 223,65
22.11.2023 beta 4193 🤞
27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
19.02.2024 18+1 232g ❤️
05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍
14.05.2024 30+2 III prenatalne, 1750g 😍
Iga 🥰🥰 30.07.2024 22:51 😍 ⚖️3635g 📏56cm 💖

18.05 beta 85,3
20.05 beta 253
25.05 beta 1730
03.06 6+3 3,2mm ❤️ USG 5+6
08.06 7+1 7,6mm ❤️ USG 6+5
17.06 8+3 1,48cm ❤️ USG 7+6

-
@Kinia współczuje choroby
dużo zdrówka dla Was, oby Ciebie nie zaatakowało.
Ja od wczoraj też chora. Tzn bardziej przeziębiona, pewnie od klimatyzacji. Gil po pas i podrażnione gardło od tego, dzisiaj już schodzi ewidentnie na krtań i kaszel. Całe szczęście bez gorączki, ale poza inhalacją i tabletkami nawilżającymi i tak nic więcej nie mogę 🙄 -
BillieJean wrote:Ja odkąd mam dzieci i karmie noszę tylko topy do karmienia z H&M, polecam, są bardzo wygodne i miękkie, jedyny materiał jaki mogę mieć na skórze podczas pierwszych tygodni laktacji gdy piersi są mega wrażliwe, z resztą teraz w ciąży również.
Też polecam i topy do karmienia i staniki do karmienia z H&M.
Kinia współczuję bostonki u małej , to jest jedna z tych chorób, której się bardzo boję
Kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu 🤞 -
Dziewczyny, jutro wielki dzień dla wielu z nas! Mi przełożyli wizytę na wcześniejszą wizytę, także wizytuję o 8:30 🙂
Kinia197, Werox, ANIELKA, _Dysia_ lubią tę wiadomość
-
Ja mam jutro wizytę dopiero o 15 😉94' 👱♀️ 92'👱♂️
Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
Początek starań - lipiec 2024
09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
05.2025 💔👼♀️ H. 18tc
05.2025 ⏸6 cykl starań
Beta 108->380->1080 ->2500....
13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm
💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

-
Ja mam wizytę na 16.10, a w głowie już same czarne scenariusze 😔
-











