Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 583 1142

    Wysłany: Dzisiaj, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    @Marthy, spoko lepiej ze na podłogę niż na kanapę czy łóżko 😅 to 1.07 masz wizytę tak jak ja i Buburuza, mój tata też urodziny w lipcu 🤭 no i córka

    Ja się urodzinuje jak my się wizytujemy 😅😅

    baby33 lubi tę wiadomość

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 583 1142

    Wysłany: Dzisiaj, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Dziewczyny kiedy planujecie przejść na l4? Ja się bardzo wzbraniałam przed pójściem na l4 wcześniej niż sierpień, ale obiecałam mojej pani doktor, że pójdę po prenatalnych jak będę miała u niej wizytę 14 lipca. Ona bardzo mnie już chce wysłać na to l4, ale prawdopodobnie dopiero po prenatalnych głowa mi się trochę uspokoi i nie będę się bała iść na zwolnienie 😅 Nie powiem, bo praca stojąca mnie już trochę wykańcza, bo brzuch coraz bardziej ciągnie i zmęczenie jest konkretne, ale próbuję trzymać się dzielnie 🙄

    Ja teraz pójdę na 2-3 tygodnie, później wybiorę cały urlop i we wrześniu chcę jeszcze cały miesiąc pracować.
    Taka decyzja ponieważ pierwszą ciążę miałam mocno zagrożoną i siedzenie w domu siadło mi na głowę. Poszłam w 11 tygodniu. Jeśli czujesz że potrzebujesz to idź. Ciąża to nie choroba, ale niesie za sobą wiele chorobowych niedogodności, a w ciąży jest się raz może dwa trzy w życiu więc korzystaj jeśli masz możliwość i czujesz, że to to czego potrzebujesz.

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 583 1142

    Wysłany: Dzisiaj, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bunt dwulatka pełną gębą. Gdy tylko skończę szkołę popołudniami wymianiem się z mężem i on wozi młodego rano, a ja odbieram po obiedzie. Miałam dziś załamanie nerwowe i czułam się nieudolna wychowawczo :(, ale już mi trochę lepiej.

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 107 242

    Wysłany: Dzisiaj, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Dziewczyny kiedy planujecie przejść na l4? Ja się bardzo wzbraniałam przed pójściem na l4 wcześniej niż sierpień, ale obiecałam mojej pani doktor, że pójdę po prenatalnych jak będę miała u niej wizytę 14 lipca. Ona bardzo mnie już chce wysłać na to l4, ale prawdopodobnie dopiero po prenatalnych głowa mi się trochę uspokoi i nie będę się bała iść na zwolnienie 😅 Nie powiem, bo praca stojąca mnie już trochę wykańcza, bo brzuch coraz bardziej ciągnie i zmęczenie jest konkretne, ale próbuję trzymać się dzielnie 🙄

    Ja,wstępnie powiedziałam szefowi, ze do końca września planuje pracować. Ale ja mam.prace przy biurku, wiec nie jest tez tak bardzo obciążająca.
    Po drodze bede chciała jeszcze skorzystać z dwutygodniowego urlopu.

    Myślę tez, ze nie ma co sie z innymi w tej kwestii porównywa. Każda ma inną,sytuacje, inne warunki pracy i tez inaczej czuje sie w ciazy. Mysl przede wszystkim o sobie i maluszku ☺️

    _Dysia_, Buburuza lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Rosiek Przyjaciółka
    Postów: 79 76

    Wysłany: Dzisiaj, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cudowne wieści z wczorajszych wizyt! ❤️
    Cieszę się, że maluchy ładnie rosną.

    Mnie wczoraj po południu zmiotło. Poszliśmy na spacer do sklepu, około 3km w jedną stronę i nagle mniej więcej w połowie drogi dostałam okropnych mdłości i bólu brzucha, że aż kroku nie mogłam postawić. Myślałam, że nie wrócę do domu. Doszedł potem do tego ból głowy, a w nocy przeniósł się na potylicę, tak jak by mnie ktoś kijem uderzył. Od rana jest nieco lepiej z głową i mdłościami, a ból brzucha przeszedł. Czuję się słaba, a dzisiaj mam ważną sprawę do załatwienia z młodym także trzymajcie za mnie kciuki.

  • Olinka1329 Autorytet
    Postów: 253 324

    Wysłany: Dzisiaj, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslalam, zeby pracowac do wrzesnia. Ale w praktyce zostal mi lipiec, w sierpniu urlop i chyba wypadnie tak wizyta od razu po urlopie.

    Tak mysle, jak to jest ze lekarz chce wyslac na l4. Ja w obu ciazach sie nie spotkalam, tylko w 1 jak w 8 miesiacu zapytalam to powiedzial ze juz chyba najwyzsza pora 😆 a teraz sie mega stresuje, ze jak pojde i zapytam to mnie wysmieje ze za wczesnie...
    Ehh moj mozg zawsze znajdzie cos do przejmowania...

    W ogole mysle ze jestem bardzo w tyle z odpieluchowaniem :) ale mam trudne wspomnienia z corka i teraz nie chce tego przyspieszac... jeszxze nie zaczelismy tak na dobre. Nocnik gdzies jest ale pieluszka tez

    Buburuza lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 699

    Wysłany: Dzisiaj, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja początkowo myślałam o L4 od listopada, teraz skłaniam się od października. We wrześniu planuje jeszcze dwa tygodnie urlopu. Na początku też mnie to stresowało, że tyle kobiet pracuje prawie do rozwiązania a potem jedna z koleżanek mi uświadomiła że w takiej sytuacji będę pewnie 1-2 razy w życiu i mam się nie przejmować.
    Ja mam pracę przy biurku ale mega stresująca. I tak jak dziewczyny mówią, każda z nas jest inna i ma inne potrzeby, więc trzeba patrzeć na siebie 😊
    Mój lekarz też wczoraj pytał czy potrzebuje już L4, ale powiedziałam, że mam plan wytrzymać do końca września 😁

    Buburuza lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 180 375

    Wysłany: Dzisiaj, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka1329 a ile ma Twoje dziecko? Moja ma za miesiąc 2 lata i szczerze spróbowałam z tym nocnikiem, ale bez żadnego ciśnienia, jakby nie chciała robić to dalej byłaby pielucha bo nie chce do niczego zmuszać. Ale to co mnie skłoniło do próby to to, że jest lato i łatwiej mi ją przebierać niż jak przyjdzie jesień i będą grube spodnie, skarpety. No i przed tym naszym wyjątkowym styczniem mam parę celów: odpieluchowac, przenieść do jej łóżeczka bo śpi ze mną cały czas i pożegnać się ze smoczkiem. Najgorszy będzie smoczek i naprawdę sobie tego nie wyobrażam

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • Iza. Autorytet
    Postów: 314 739

    Wysłany: Dzisiaj, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie. Ogólnie lekarz mówi, że wszystko wygląda dobrze. Założy mi kartę ciąży, wyniki badań mam w porządku, dostałam też skierowanie na badania prenatalne. Kolejna wizyta jest 22 lipca, a prenatalne 21 lipca.
    Mimo wszystko nie czuję się do końca spokojna. Dwa tygodnie temu wyszło, że maluszek ma 6+4, a dziś według pomiaru tylko 7 tygodni, więc mam wrażenie, jakby przez ten czas prawie wcale nie urósł. Według moich wyliczeń powinno być już około 8+4. Staram się jednak myśleć pozytywnie, bo gdyby lekarz widział coś niepokojącego, to pewnie kazałby przyjść na kontrolę za tydzień lub dwa, a nie dopiero za miesiąc. Raczej też nie dawałby skierowania na prenatalne. Mimo to trochę mnie martwi, że jest taki mały.
    Biorę też pod uwagę to, że miałam długie cykle i ostatnia miesiączka była na początku marca, więc możliwe, że do zapłodnienia doszło później niż standardowo. Lekarz powiedział, że dokładny termin porodu wyliczy dopiero po badaniach prenatalnych, kiedy będzie można lepiej ocenić rozwój ciąży i potwierdzić wszystko. Na razie stwierdził, że nie jest nam to potrzebne. Co ciekawe, wcześniej termin porodu wychodził na 30.01, a teraz wpisał 05.02 ze znakiem zapytania, więc sama już nie wiem, co o tym myśleć.

    Karola_90, yecikowa, Kinia197, dori, Werox lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2023
    22.04 .2024⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 jest ❤️
    30.12.2024 Witaj synku 🩵
    Starania od września 2025
    20.05.2026 ⏸️
    10.06 mamy ❤️
  • Olinka1329 Autorytet
    Postów: 253 324

    Wysłany: Dzisiaj, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Olinka1329 a ile ma Twoje dziecko? Moja ma za miesiąc 2 lata i szczerze spróbowałam z tym nocnikiem, ale bez żadnego ciśnienia, jakby nie chciała robić to dalej byłaby pielucha bo nie chce do niczego zmuszać. Ale to co mnie skłoniło do próby to to, że jest lato i łatwiej mi ją przebierać niż jak przyjdzie jesień i będą grube spodnie, skarpety. No i przed tym naszym wyjątkowym styczniem mam parę celów: odpieluchowac, przenieść do jej łóżeczka bo śpi ze mną cały czas i pożegnać się ze smoczkiem. Najgorszy będzie smoczek i naprawdę sobie tego nie wyobrażam

    Syn jest ze styycznia 2024, czyli najstarszy z ekipy rodzenstwa 2024 😄
    Ja wiem, ze tu potrzebna jest cierpliwosc i wytrwalosc... ale tera, przy tych mdlosciach... no ciezko. Ale moze zaczniemy jakos w lipcu :)
    Oj, ze smoczkiem moze byc ciezko. U mnie byla taka sytuacja, ze corka nie miala smoczka prawie wcale, no tam moze z 4 miesiace, wiec wrzucilismy te, ktore mielismy do zabawek, zeby lalkom dawala 😁 i jak zaszlam w druga ciaze (miala wtedy niecaly rok, nie wiem czy to bylo jakos skorelowane z ciaza, czy to byl przypadek), ale zaczela te smoczki ssac... ciezko bylo ja odzwyczaic, najgorzej, ze je strasznie gryzla o srednio co tydzien kupowalam nowem zrobilam terapie szokowa, przestalam kupowac nowe i jakos sie udalo :)

    Iza a to ten sam lekarz z 1 i 2 razem? I ten sam sprzet? Przy pierwszym pomiarze mogl cos niedokladnie sprawdzic, bo wiadomo, to malenstwa po kilka milimetrow, ale rzeczywiscie troche dziwne, ze nie zwrocil uwagi na mniejszy przyrost. To teraz obliczyl rowno 7+0?
    Trzymam mocno kciuki za Was!

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 55 93

    Wysłany: Dzisiaj, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Yecikowa i Jusia, praca za biurkiem, akurat teraz już mniej stresująca, wcześniej się bardzo przejmowałam, teraz jestem zen i nawet maile mnie nie wkurzają 😅
    Mam zamiar jechać we wrześniu na urlop a po nim przejść na L4, mąż się w sumie najbardziek stresuje, że mnie tyle w pracy nie będzie 🤣, ale u mnie jest taka specyfika, że po powrocie i tak pewnie trafię w zupelnie inne miejsce (chociaż trochę szkoda bo lubie moich ludków z pracy).

    Najgorzej bo mój szef jeszcze nie wie, ani o ciąży ani o moich planach 🤔😱 to mnie tylko lekko stresuje. Miałam czekać do prenatalnych ale może jak dostane w przyszłym tygodniu wyniki z NIPT to wtedy powiem.

    Chociaż tak po prawdzie to nadal nikt jeszcze nie wie 😅

    Olinka, potrzebujesz zwolnienia to o nie prosisz. Mnie prowadzący już na pierwszej wizycie w 8 tygodniu chciał wystawiać (szalony), potem lekarka w 10 też proponowała, i nawet pisałam wcześniej że jak powiedziałam, że nie chcę i będę pracować do września to mnie nazwała pracoholiczką 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:59

  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 415 969

    Wysłany: Dzisiaj, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka1329 wrote:
    Tak mysle, jak to jest ze lekarz chce wyslac na l4. Ja w obu ciazach sie nie spotkalam, tylko w 1 jak w 8 miesiacu zapytalam to powiedzial ze juz chyba najwyzsza pora 😆

    To chyba przez to, że mam pracę czysto fizyczną i no niestety trzeba dźwigać (jak oczywiście nie podnoszę nic cięższego niz 3 kilo, ale jednak dalej to praca na stojąco i często się schylam) no i plus, że wcześniejsza ciąża skończyła się jak się skończyła. Ona mi od samego początku sklasyfikowała ciążę jako zagrożoną tak na wszelki wypadek przez wcześniejsze przeboje. No i to też jest bardzo młoda kobieta, to może ma inne podejście i stwierdza, że nie warto się tak męczyć.

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 417 771

    Wysłany: Dzisiaj, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo sie ciesze z kazdych dobrych wiesci tutaj i niezmiennie trzymam kciuki za kolejne 🍀🌷🤗

    Dysia ja juz od 2 tyg jestem na l4, lekarka wysylala mnie na nie juz od samego poczatku od serduszka ale jeszcze chwile popracowalam, mialam plan do konca czerwca pracowac ale jednak mam za duzy poziom zmeczenia i czulam sie po pracy zbyt wykonczona do tego teraz duzo tam zmian,wielka presja ,stresy itd nie chcialam juz w tym siedziec i tez skoro zalecala mi l4 i odpoczynek to balam sie nie stosowac do zalecen, zeby nie zaszkodzic. Mi glowa po tych latach staran niestety nadal mocno pracuje. Jedynie 2-3 tyg przed l4 powiedzialam mojej kiero z prosba o dyskrecje zeby ta chwile jeszcze zdalnie popracowac tez nie bylo problemu i super reakcja :)

    A teraz pomalu juz itak o ciazy kazdy wie, chociaz powiedzielismy tylko rodzicom to ostatnio ciocie i wujki mojego i moje kolezanki mnie zdemaskowaly i dopatrzyly sie brzuszka :) nadal jak dla,mnie on jest mega wzdety i napuchniety poprostu ale fakt ze mocno go widac chociaz na wadze nadal tylko +2 kg w porywach

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 583 1142

    Wysłany: Dzisiaj, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam kłopotliwą pracę. Pracuje jako terapeuta dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności. Na szczęście w jednej placówce mam dzieci wysoko funkcjonujące. Może jeden agresorek, ale mnie uwielbia. W drugiej dyrektorka powiedziała, że wrzuci mi kogoś lajtowego od września, bo i tak trudnych przypadków nikt by po mnie nie chciał jak pójdę na zwolenienie.
    Dodatkowo w takich placówkach choroby się mnożą na jesień. Także październik uciekam.

    Iza. Na spokojnie. Może pójdź gdzieś prywatnie?oj też za każdym razem mówi że mierzy jako tako. Jesteśmy tutaj, trzymamy kciuki. Odzywaj się!

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Iza. Autorytet
    Postów: 314 739

    Wysłany: Dzisiaj, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka1329 wrote:
    Syn jest ze styycznia 2024, czyli najstarszy z ekipy rodzenstwa 2024 😄
    Ja wiem, ze tu potrzebna jest cierpliwosc i wytrwalosc... ale tera, przy tych mdlosciach... no ciezko. Ale moze zaczniemy jakos w lipcu :)
    Oj, ze smoczkiem moze byc ciezko. U mnie byla taka sytuacja, ze corka nie miala smoczka prawie wcale, no tam moze z 4 miesiace, wiec wrzucilismy te, ktore mielismy do zabawek, zeby lalkom dawala 😁 i jak zaszlam w druga ciaze (miala wtedy niecaly rok, nie wiem czy to bylo jakos skorelowane z ciaza, czy to byl przypadek), ale zaczela te smoczki ssac... ciezko bylo ja odzwyczaic, najgorzej, ze je strasznie gryzla o srednio co tydzien kupowalam nowem zrobilam terapie szokowa, przestalam kupowac nowe i jakos sie udalo :)

    Iza a to ten sam lekarz z 1 i 2 razem? I ten sam sprzet? Przy pierwszym pomiarze mogl cos niedokladnie sprawdzic, bo wiadomo, to malenstwa po kilka milimetrow, ale rzeczywiscie troche dziwne, ze nie zwrocil uwagi na mniejszy przyrost. To teraz obliczyl rowno 7+0?
    Trzymam mocno kciuki za Was!
    Tak ten sam sprzęt i ten sam lekarz powiedział że mu to wygląda na 7 tydzień nie dodawał ile dni i że wszystko jest w porządku a jak mu zwróciłam właśnie uwagę że dwa tygodnie temu wyszło 6 +4 to tylko powiedział że na razie nie ma co się tym przejmować bo cykl był długi a teraz ciężko o dokładny pomiar już jak wróciłam do domu to zobaczyłam że w tej karcie informacyjnej że zostałam objęta tą opieką nad kobietą w ciąży wpisał mi termin porodu na 30 stycznia do książeczki wpisał termin porodu piąty luty ze znakiem zapytania w książeczce wpisał 8 tydzień a na badaniu prenatalnym wystawił że dzisiaj 7 tydzień ciąży więc ja już totalnie nie wiem wszędzie inaczej wystawił

    Starania od stycznia 2023
    22.04 .2024⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 jest ❤️
    30.12.2024 Witaj synku 🩵
    Starania od września 2025
    20.05.2026 ⏸️
    10.06 mamy ❤️
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 583 1142

    Wysłany: Dzisiaj, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza. wrote:
    Tak ten sam sprzęt i ten sam lekarz powiedział że mu to wygląda na 7 tydzień nie dodawał ile dni i że wszystko jest w porządku a jak mu zwróciłam właśnie uwagę że dwa tygodnie temu wyszło 6 +4 to tylko powiedział że na razie nie ma co się tym przejmować bo cykl był długi a teraz ciężko o dokładny pomiar już jak wróciłam do domu to zobaczyłam że w tej karcie informacyjnej że zostałam objęta tą opieką nad kobietą w ciąży wpisał mi termin porodu na 30 stycznia do książeczki wpisał termin porodu piąty luty ze znakiem zapytania w książeczce wpisał 8 tydzień a na badaniu prenatalnym wystawił że dzisiaj 7 tydzień ciąży więc ja już totalnie nie wiem wszędzie inaczej wystawił

    Nie szkodzi. Ja miałam rozbieżności między 12 a 20 w terminach na początku a urodziłam i tak 28.

    Ale jak mówisz że na początku marca ostatnia miesiączka to faktycznie cykle z kosmosu 😬 współczuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:36

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 55 93

    Wysłany: Dzisiaj, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, lekarz sie nie przejmuje i jest dobrej myśli to Ty też powinnaś!
    To nie doświadczenie chemiczne tylko mały człowiek, jednego dnia urośnie 1mm, drugiego nic, a kolejnego 2mm.
    Termin porodu do prenatalnych i tak jest orientacyjny, a na koniec to i tak bąbel zdecyduje czy wyjdzie w 38 czy będą wywoływać w 41 tygodniu.

    Ewentualnie jakbyś się miała bardzo stresować do tego 21 lipca, może umów się do niego wcześniej?

    Buburuza lubi tę wiadomość

  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 55 93

    Wysłany: Dzisiaj, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zwlaszcza te urlopujące się koniec sierpnia, początek września, gdzie się wybieracie?
    Mnie się marzą wakacje by móc odpocząć, wiadomo nie będzie opalania się i drinków z palemką 🫣 ale może chociaż leżakowanie w cieniu i pyszne jedzenie bez gotowania i sprzątania 😅 ale chyba boję się lecieć gdzieś w tym 20t+

  • Annette. Przyjaciółka
    Postów: 111 161

    Wysłany: Dzisiaj, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chwilę się nie odzywałam. Szybko mi czas nawet leci, już zrobił się 10 tydzień ciąży. Ta ciąża jest dla mnie łaskawa pod względem mdłości, nie mam ich wcale. Ogólnie żadnych większych objawów nie mam, jestem aż zaskoczona. Pierwsza ciąża była dla mnie mniej łaskawa. Co do odpieluchowania to tez mam postanowienie ostro się teraz w lecie za to wziąć, od lipca chce synka odpieluchowac. Jakieś próby były już ale przyznaję, że synek niezbyt umiał zgłosić że mu się chce i nie chciało mi się co chwilę wycierać podłogi dlatego wstrzymałam się z tematem. Teraz ma 2 lata i 3 miesiące i myślę, że w lipcu/ sierpniu uda mi się już go odpieluchować. Co do smoczka to się nie wypowiem bo miał smoczek pierwszy miesiąc a potem się zaraz odzwyczaił.

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    03/2024 syn
    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1707 1310

    Wysłany: Dzisiaj, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od wczoraj jestem na l4 od lekarki z POZ 🙈 szkoda było mi wykorzystywać zaległy urlop, a macierzyński się skończył dziś.

    Mój bobas kończy dziś roczek 🥹 od rana chodzę i płaczę po kątach 🥲 przecież dopiero co byłam w szpitalu i go rodziłam.

    Baby33 ja też muszę przenieść mojego małego do swojego łóżeczka, bo śpimy razem, a brzuszek coraz bardziej rośnie i chciałabym już wyciągnąć poduszkę ciążowa do spania. A z moim małym przytulaskiem to się nie da, bo on najchętniej by spał na mnie 🙈

    Buburuza, _Dysia_, Karola_90 lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 81 82 83 84 85
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ