Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Paulla91 Znajoma
    Postów: 18 28

    Wysłany: 24 czerwca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli człowiek zostawia kobietę w ciąży to już się nic nie ułoży. Dziekuje za słowa wsparcia

    Buburuza, Iza. lubią tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1142 1682

    Wysłany: 24 czerwca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla91 wrote:
    Czy jest coś co mogłabym bezpiecznie brać w ciąży na uspokojenie? Która ma doświadczenie?
    Wczoraj ojciec dziecka wyprowadził się. Sprawa raczej pozamiatana.

    Bardzo Ci współczuję tak trudnego momentu w życiu w dodatku w ciąży :(

    Co do leków to skonsultuj z lekarzem

    Trzymaj się Kochana 🫂 dasz radę. Niech idzie jak nie jest godzien.

    Buburuza, Paulla91 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 244 435

    Wysłany: 24 czerwca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tak mi przykro że znalazłaś się w takiej sytuacji🫂

    Ja dziewczyny zaciskam kciuki za jutrzejsze wizyty w tym moją🙄🤞❣️

    Dziś totalnie brak żadnych objawów więc trochę mózg mi podpowiada dziwne rzeczy ze stresu, ale dobrze że już jutro zobaczę dzidzię 🥰

    Aga_92, Buburuza, Paulla91, Rosiek, Karola_90 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 383 704

    Wysłany: 24 czerwca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla91 wrote:
    Jeśli człowiek zostawia kobietę w ciąży to już się nic nie ułoży. Dziekuje za słowa wsparcia
    Mega przykro się to czyta 😔 mocno Cię przytulam 🫂 pamiętaj, że jesteś dzielna, silna i dbaj o siebie i maleństwo. Mam nadzieję, że to jakieś chwilowe zawirowanie i chłop pójdzie po rozum do głowy 🤞🏻

    Paulla91 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 383 704

    Wysłany: 24 czerwca, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werox wrote:
    Paula tak mi przykro że znalazłaś się w takiej sytuacji🫂

    Ja dziewczyny zaciskam kciuki za jutrzejsze wizyty w tym moją🙄🤞❣️

    Dziś totalnie brak żadnych objawów więc trochę mózg mi podpowiada dziwne rzeczy ze stresu, ale dobrze że już jutro zobaczę dzidzię 🥰

    Już dzisiaj mocno zaciskam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty! 🤞🏻 niech wtorkowa passa trwa ☺️

    Aga_92, Buburuza lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Rosiek Przyjaciółka
    Postów: 80 77

    Wysłany: Dzisiaj, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula przykro mi, że musisz przechodzić przez tak stresującą i trudną sytuację, w takim pięknym czasie. Trzymaj się, jesteś dzielna! A co do leków, to tak jak piszą dziewczyny, najlepiej skonsultować się ze specjalistą.

    Dzięki za polecajkę kolarek ale niestety już tylko XS zostało :(

    Werox to wizytujemy dzisiaj razem, ja na 15:45 ale pewnie z godzinkę obsuwy będzie.

    Trzymam niezmiennie kciuki, za wszystkie dzisiejsze wizyty i badania ❤️

    Buburuza lubi tę wiadomość

  • Olinka1329 Autorytet
    Postów: 255 325

    Wysłany: Dzisiaj, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla91 bardzo mi przykro, że taka sytuacja Cię spotkała... ale tak jak dziewczyny mówią - lepiej teraz niż później musiałabyś się z nim męczyć. Mam nadzieję, że masz wsparcie w najbliższych.

    Werox, Rosiek trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ktoś dzisiaj też wizytuje? :)


    Co do wakacji, to my jedziemy na mazury, więc raczej odpoczynek na plaży :) 2 trymestr to serio super czas na wakacje. W 1 ciąży pamiętam super się czułam i wybraliśmy się na 3-dniowy spływ kajakiem :)
    Teraz pewnie bez takich większych aktywności, ale myślę, że będzie spoczko. Z kolei w 2 ciąży miałam urlop jeszcze 1 trymestrze no i ogólnie średnio się czułam, najchętniej to bym większość czasu przeleżałam.

    Jesteście gotowe na upały, które mają przyjść w weekend? Mam nadzieję, że upał nie będzie nam bardzo doskwierał :)

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Nayshea Przyjaciółka
    Postów: 100 92

    Wysłany: Dzisiaj, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie wczoraj dzwonili że przekładają mi prenatalne z 2 lipca na 6 lipca 😩

    FET 22.04
    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 184 380

    Wysłany: Dzisiaj, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do czasu urodzenia córki kochałam upały, 30/35 stopni było dla mnie idealne. Nie męczyło mnie to w ogóle. Leżałam sobie na słońcu, kąpałam się w basenie. Ale odkąd mam dziecko to jest to dla mnie udręka, bo ciągle muszę za nią biegać i nie mam chwili na odpoczynek czy relaks 😅 u mnie w mieście w niedziele ma być 40 stopni… czy się ugotuję? Być może

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 419 783

    Wysłany: Dzisiaj, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula trzymaj sie, bardzo przykro sie takie newsy czyta :(((

    Rosiek, Werox kciuki za wizyty!🍀

    Ja mam na 10.30 prenatalne, dzis juz stresik czuje

    Buburuza, Kinia197, Rosiek lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram, nasienie, wymazy ✅️
    Amh: 1,440

    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🍓
    25.06 prenatalne ok, 6.82 cm szczęścia 🧸

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 232 404

    Wysłany: Dzisiaj, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla91 bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji, mam nadzieję, że masz osoby w swoim otoczeniu, które dają Ci wsparcie... Trzymaj się, oby tak jak dziewczyny piszą wyszło słońce po tej burzy.

    Nayshea 6 lipca to piękna data, nasza rocznica ślubu 🩷

    Kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty!✊️✊️✊️

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 587 1148

    Wysłany: Dzisiaj, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś straszne duszności :( ogółem od początku ciąży najbardziej doskwierające są duszności.

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: Dzisiaj, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Wow, nie no, to już jest takie dokazujące fikające wariujące bejbi! 😀 cieszę się ogromnie, te tematy zdjęć i oglądania tego na ekranie są mi obce, bo to moja pierwsza ciąża, więc cieszę się ogromnie, jak pokazujecie takie rzeczy. Gratulacje! Teraz można odetchnąć.

    Ja do swojego lekarza pójdę dopiero 2 lipca, w przyszły czwartek, bo pomyślałam, że po poniedziałkowym badaniu nie będę ganiać co 3 dni, i odwołałam jutrzejsze USG.
    Masz wizytę w moje urodziny :) Ja mam prenatalne ustawione na 1 Lipca, a kolejną normalną wizytę mam 21 Lipca. Wszystko robię u swojego lekarza prowadzącego, więc jestem spokojna bo to na prawdę dobry specjalista. Wcześniej chodziłam również do super lekarza, ale zrobił się z niego taki oblegany celebryta, ze nie szło się wbić na wizytę. Gdybym czekała na wizytę u niego to pierwszą wizytę w ciąży miałam bym dopiero w Lipcu 😱 Także na starcie podziękowałam i nie żałuj. Na tym moim zdjęciu z usg jeszcze widać tego drugiego bejbika, który się zatrzymał, także to taka słodko gorzka pamiątka. Na kolejnych usg możliwe, że już nawet nie będzie widoczny.
    _Dysia_ wrote:
    Dziewczyny kiedy planujecie przejść na l4? Ja się bardzo wzbraniałam przed pójściem na l4 wcześniej niż sierpień, ale obiecałam mojej pani doktor, że pójdę po prenatalnych jak będę miała u niej wizytę 14 lipca. Ona bardzo mnie już chce wysłać na to l4, ale prawdopodobnie dopiero po prenatalnych głowa mi się trochę uspokoi i nie będę się bała iść na zwolnienie 😅 Nie powiem, bo praca stojąca mnie już trochę wykańcza, bo brzuch coraz bardziej ciągnie i zmęczenie jest konkretne, ale próbuję trzymać się dzielnie 🙄
    Ja od wczoraj jestem na l4 :)

    preg.png
  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 58 97

    Wysłany: Dzisiaj, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayshea wrote:
    Do mnie wczoraj dzwonili że przekładają mi prenatalne z 2 lipca na 6 lipca 😩

    Oh, wiem, że już się nie mogłaś doczekać, ale o ile to tylko w okienku to może nawet lepiej :)
    Starszy bąbel = większy bąbel = lepsza widoczność ;)

  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 606 752

    Wysłany: Dzisiaj, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei zaczęłam mieć problem z zasypianiem a mdłości dalej mi dokuczają. W mieszkaniu mam na szczęście klimatyzację bo bym chyba umarła. A mała mnie jeszcze zaraziła i męczy mnie zapchany nos i kaszel plus ból gardła. Nie mam nawet kiedy paznokci zrobić, a robię sobie sama 😂 Chorowanie w ciąży to najgorsze co może być

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 420 984

    Wysłany: Dzisiaj, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bardzo mi przykro, trzymaj się w tej ciężkiej sytuacji 🫂

    Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🍀

    Ja właśnie spuściłam krew na nifty, miało być jutro ale nie mieli terminów także ogarnęli mi wcześniej. Tym lepiej, szybciej będą wyniki 🍀

    Kinia197, Buburuza, Rosiek, Karola_90, Werox, Esbe, Morwa lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 606 752

    Wysłany: Dzisiaj, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu zrobiłam grafikę w czacie gpt to wyobraźcie sobie że każdej z nas płeć dziecka wymyślił 😂 Jakby się sprawdziła w 100% to bym padła 😂
    Wszystko zaktualizowane 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:24

    BillieJean lubi tę wiadomość

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Bakallia Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: Dzisiaj, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Jezu zrobiłam grafikę w czacie gpt to wyobraźcie sobie że każdej z nas płeć dziecka wymyślił 😂 Jakby się sprawdziła w 100% to bym padła 😂
    Wszystko zaktualizowane 😊
    Ciekawie co Ci pokazał ☺️ ja prenatalne mam jutro (26.06) a nie 26.07 😉

    lipiec 2025- rozpoczęcie leczenia w klinice
    luty 2026- I IUI ❌
    marzec 2026- kancelacja cyklu (za duża liczba pęcherzyków)
    13.04.2026- II IUI ✅ ⏸️♥️
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 420 984

    Wysłany: Dzisiaj, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Jezu zrobiłam grafikę w czacie gpt to wyobraźcie sobie że każdej z nas płeć dziecka wymyślił 😂 Jakby się sprawdziła w 100% to bym padła 😂
    Wszystko zaktualizowane 😊

    Weź wstaw tutaj tę grafikę, bo aż jestem ciekawa co wymyślił 🤣

    BillieJean, Karola_90 lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1809 2772

    Wysłany: Dzisiaj, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☀️Buburuza super, że się udało z pracą i zwolenieniem ❤️

    ☀️Paulla91 przykre co Cię spotkało 🫂 dużo siły dla Ciebie

    ☀️ Aga_92 kciuki za prenatalne, czekamy na wieści ✊️🍀

    ☀️ Kinia197 ciekawe co wróżbita GPT wymyślił 🤣

    Zaczęłam pisać o wizytach, że się cieszę i zapomniałam dokończyć skasowało mi posta 🙈
    Zatem cieszę się z pozytywnych wiadomości, dodają też otuchy dla kolejnych wizytujących 🍀

    Co do samopoczucia to mdłości, brak apetytu i bardzo duże osłabienie u mnie, dzisiaj rano dziecko na mnie się położyło i leżakowaliśmy takie to było urocze kiedy on tak urósł 🥺

    Dzisiaj o 16 wizytuję, też taki upał u nas masakra.. wyszliśmy rano to już nieźle grzało słońce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:59

    BillieJean, Aga_92 lubią tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - wizyta gin prywatnie
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
‹‹ 84 85 86 87 88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ