Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1142 1682

    Wysłany: Dzisiaj, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Kinia wstaw tę grafikę ❤️

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 184 380

    Wysłany: Dzisiaj, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 nieładnie tak nas trzymać w niepewności, chyba się pogniewamy 🤣🤣
    Ja liczę na drugą dziewczynkę ale mój mózg jest przekonany że będzie chłopak 😅

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 80 200

    Wysłany: Dzisiaj, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak robicie NIPT? U swoich lekarzy prowadzących, czy kupujecie w necie i trzeba z tym gdzieś iść?

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 420 984

    Wysłany: Dzisiaj, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny, jak robicie NIPT? U swoich lekarzy prowadzących, czy kupujecie w necie i trzeba z tym gdzieś iść?

    Ja wczoraj złożyłam formularz na stronie nifty, tam trzeba wpisać swoje dane i niby do 24h dzwoni konsultant, ale u mnie babeczka zadzwoniła po godzinie. Proponuje ci przychodnię albo pobranie w domu i pyta o podstawowe rzeczy. Później przychodzą ci maile z ankietą do wypełnienia przed wizytą, linkiem do płatności i potwierdzeniem terminu z placówki. No i idziesz po prostu wtedy kiedy się zapisałaś. Nie potrzeba brać że sobą żadnych potwierdzeń zapłaty ani nic.

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 229 297

    Wysłany: Dzisiaj, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia, wpisz mi proszę prenatalne na 9 lipca przy najbliższej aktualizacji 🙏🏻 wiem, że teraz dopiero aktualizowałaś, więc przy okazji.

    @May-girl ja pobierałam tam gdzie chodzę do prowadzącego, ale to jest całe Centrum Medyczne, mają cały czas pielęgniarki i w sumie przyszłam „z buta” na pobranie, zestawy już czekają 😁 mieli też wybór Nifty, Sanco, Panorama i chyba jeszcze coś.

    Kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏻😊

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓

    preg.png
  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 58 97

    Wysłany: Dzisiaj, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogarnelam przez internet, i dokladnie jak Dysia mowi, wybierasz firme, dzwoni konsultantka, mnie pytala w ktorym tygodniu z USG jestem, czy ciaza pojedyncza, czy nie ma zadnych przeciwskazan, potem wybralam placowke na pobranie i termin i po chwili mialam wszystko potwierdzone na mailu. Zaplacilam, udalam sie do placowki, tam musialam tylko podpisac sie pod zleceniem badania i tyle :)

    Teraz tylko to czeeeeekkaaaaaanie :)
    Teoretycznie 1 lipca najpozniej mam dostac wyniki, mam nadzieje, ze ogarna sie szybciej 🤞

    Esbe lubi tę wiadomość

  • Buburuza Autorytet
    Postów: 587 1148

    Wysłany: Dzisiaj, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Kinia197 nieładnie tak nas trzymać w niepewności, chyba się pogniewamy 🤣🤣
    Ja liczę na drugą dziewczynkę ale mój mózg jest przekonany że będzie chłopak 😅

    Ja chciałam zawsze chłopców, ale mój mózg nie może pogodzić się z tym że miałabym nie mieć nigdy dziewczynki.

    Kinga wrzucaj grafikę! Bije się z myślami czy robić nifty przed prenatalnymi. Bo może się okazać że na prenatalnych wszystko będzie dobrze. Kurczę nie wiem. Nie wiem też kiedy ewentualnie się za to wziąć. Chciałabym już. Jutro będę 9+5 zgodnie z USG 10+0 z om

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:59

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 606 752

    Wysłany: Dzisiaj, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    61-B41-F4-B-8-A68-4617-A7-ED-9-C34-BC50-DD8-D.png

    _Dysia_, BillieJean, tosiekk, ANIELKA, Margareetka, Iza., Buburuza lubią tę wiadomość

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 420 984

    Wysłany: Dzisiaj, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na chlopaka 🤣 Mamy takie same przeczucia z wróżbitą czatem 😅

    Kinia197, Esbe, Karola_90 lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Olinka1329 Autorytet
    Postów: 255 325

    Wysłany: Dzisiaj, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no nieźle to sobie powymyślał :D U mnie przeciwnie do moich przewidywać. Więc teraz się okaże co jest mocniejsze - intuicja kobieca, czy wyliczenia sztucznej inteligencji :D


    Aga jak tam po prenatalnych? :)

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 244 435

    Wysłany: Dzisiaj, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytuje o 13, do 12:30 jestem w robocie, więc dobrze bo bym chyba padła ze stresu.

    U mnie prenatalne przełożone na 29 🫣🥰

    Kinia hahah ale powymyślał, ciekawa jestem co się sprawdzi😝

    Buburuza lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1142 1682

    Wysłany: Dzisiaj, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ciekawe komu się sprawdzi :) ja już mam córkę i syna więc mogłabym powiedzieć że wszystko jedno byle zdrowe, ale jakoś tak się rozmarzyłam już o drugiej dziewczynce, pewnie niepotrzebnie, bo może będzie tak jak chat wróży 😅

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 606 752

    Wysłany: Dzisiaj, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym córkę wolała no ale czat mówi że chłopiec, jakoś to przełknę 😂

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Bakallia Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: Dzisiaj, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dzisiaj tak rozmawiałam z mężem i On ma przeczucia, że będzie chłopak. A tu proszę. Zobaczymy kto ma rację 😉😉
    Dziewczyny, które macie już doświadczenie , powiedzcie, czy jest szansa,żeby na pierwszych prenatalnych lekarz mógł już ocenić płeć bobasa?
    U nas prenatalne już jutro, i przyznam, że coraz bardziej się stresuje.

    lipiec 2025- rozpoczęcie leczenia w klinice
    luty 2026- I IUI ❌
    marzec 2026- kancelacja cyklu (za duża liczba pęcherzyków)
    13.04.2026- II IUI ✅ ⏸️♥️
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2393 2240

    Wysłany: Dzisiaj, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabiam z opóźnieniem, gratulacje udanych wizyt dziewczyny 🥰

    Ja mam dopiero 8.07 prenatalne i 13.07 wizytę u prowadzącego, także się sporo naczekam 😩
    Też się zastanawiam czy robić Nifty przed prenatalnymo

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Paulla91 Znajoma
    Postów: 18 28

    Wysłany: Dzisiaj, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze dziewczyny żebyście się nie martwiły. Wrócił. Jest drętwo ale przechodzimy kryzys. Spał w aucie. Jest gorzej szalony odemnie. A to niby kobiety mają hormony ciążowe.

  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 229 297

    Wysłany: Dzisiaj, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka1329 wrote:
    haha no nieźle to sobie powymyślał :D U mnie przeciwnie do moich przewidywać. Więc teraz się okaże co jest mocniejsze - intuicja kobieca, czy wyliczenia sztucznej inteligencji :D


    Aga jak tam po prenatalnych? :)

    U mnie też odwrotnie co do moich przewidywań, ale ja mam raczej słabą intuicję, więc może czat wie lepiej😆

    Wczoraj koleżanka mi powiedziała, że wyższe tętno dzidzi zapowiada dziewczynkę. U nas zawsze w górnych granicach normy, no zobaczymy 🤪
    Oczywiście powiedziałam mężowi, a on się śmiał, że jeśli to się sprawdzi to on się wyprowadza, bo drugiego takiego nerwusa jak ja w domu nie wytrzyma 😂

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓

    preg.png
  • Esbe Autorytet
    Postów: 274 614

    Wysłany: Dzisiaj, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czuję chłopca, tak jak chat gpt. Moze nie trzeba bedzie zmieniać 😊😊😊

    Za kilka dni sie dowiemy!

    Trzymam kciuki za wizyty ❤️

    ♀️1994
    ♂️1988

    12/2025 💔 5t
    5/2026 ⏸️
    Beta 3570->10370 (przyrost 191%)
    16/5/2026 Mamy ❤️
    202701102743.png
  • Karola_90 Koleżanka
    Postów: 58 97

    Wysłany: Dzisiaj, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza wrote:
    Ja chciałam zawsze chłopców, ale mój mózg nie może pogodzić się z tym że miałabym nie mieć nigdy dziewczynki.

    Zgadzam się z pierwszą częscią zdania i absolutnie nie wyobrażam sobie tej drugiej ;p
    Moj mozg jest nastawiony stricte na chlopca, wiec jak bedzie dziewczynka bede musiala zmienic moje wszystkie wyobrazenia 😅🫣

    Mąż ma chrześnice zaledwie kilkuletnią i nie ogarniam tych jej fryzur, strojenia się itp.
    Nienawidzę tego i z dziewczynką pewnie musiałabym sporo pracy włożyć w zmianę swojego podejscia.
    Aaa i no oczywiście męskie ciuchy podobają mi się bardziej niż damskie 🤣

    Ja jestem panikarą, to jest nasze pierwsze i będzie jedyne dziecko więc chce je przebadać wzdłuż, wszerz i po przekątnej 😅 balam się, że z Pappy wyjdzie mi podwyższone ryzyko ze wzgledu na wiek i i tak i tak robiłabym NIPT, a mam nadzieję, że po nim będę już spokojniejsza :) więc im szybciej tym lepiej ;)

  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 229 297

    Wysłany: Dzisiaj, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla91 wrote:
    Pisze dziewczyny żebyście się nie martwiły. Wrócił. Jest drętwo ale przechodzimy kryzys. Spał w aucie. Jest gorzej szalony odemnie. A to niby kobiety mają hormony ciążowe.

    Przede wszystkim - przetłumacz chłopu, że fundowanie Ci takiego rollercoasteru emocjonalnego w ciąży jest po prostu nie fair i chyba dobrze byłoby nad sobą panować… Tobie życzę mimo wszystko dużo spokoju i szybkiego dotarcia się z partnerem, jeśli masz oczywiście na to ochotę 🫂

    Karola_90, Buburuza, Kinia197 lubią tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓

    preg.png
‹‹ 84 85 86 87 88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ