Styczeń 2027 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny, jak robicie NIPT? U swoich lekarzy prowadzących, czy kupujecie w necie i trzeba z tym gdzieś iść?👧86
👨84
3 cs naturals
3.02. pozytywny test
4.02. Beta 236
6.02. Beta 615
19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1
20.05 pozytywny test
23.05 beta 103
25.05 beta 266
27.05 beta 766
30.05 beta 2627
3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3 -
May-girl wrote:Dziewczyny, jak robicie NIPT? U swoich lekarzy prowadzących, czy kupujecie w necie i trzeba z tym gdzieś iść?
Ja wczoraj złożyłam formularz na stronie nifty, tam trzeba wpisać swoje dane i niby do 24h dzwoni konsultant, ale u mnie babeczka zadzwoniła po godzinie. Proponuje ci przychodnię albo pobranie w domu i pyta o podstawowe rzeczy. Później przychodzą ci maile z ankietą do wypełnienia przed wizytą, linkiem do płatności i potwierdzeniem terminu z placówki. No i idziesz po prostu wtedy kiedy się zapisałaś. Nie potrzeba brać że sobą żadnych potwierdzeń zapłaty ani nic. -
Kinia, wpisz mi proszę prenatalne na 9 lipca przy najbliższej aktualizacji 🙏🏻 wiem, że teraz dopiero aktualizowałaś, więc przy okazji.
@May-girl ja pobierałam tam gdzie chodzę do prowadzącego, ale to jest całe Centrum Medyczne, mają cały czas pielęgniarki i w sumie przyszłam „z buta” na pobranie, zestawy już czekają 😁 mieli też wybór Nifty, Sanco, Panorama i chyba jeszcze coś.
Kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏻😊
Karola_90 lubi tę wiadomość
-
Ja ogarnelam przez internet, i dokladnie jak Dysia mowi, wybierasz firme, dzwoni konsultantka, mnie pytala w ktorym tygodniu z USG jestem, czy ciaza pojedyncza, czy nie ma zadnych przeciwskazan, potem wybralam placowke na pobranie i termin i po chwili mialam wszystko potwierdzone na mailu. Zaplacilam, udalam sie do placowki, tam musialam tylko podpisac sie pod zleceniem badania i tyle

Teraz tylko to czeeeeekkaaaaaanie
Teoretycznie 1 lipca najpozniej mam dostac wyniki, mam nadzieje, ze ogarna sie szybciej 🤞
Esbe lubi tę wiadomość
-
baby33 wrote:Kinia197 nieładnie tak nas trzymać w niepewności, chyba się pogniewamy 🤣🤣
Ja liczę na drugą dziewczynkę ale mój mózg jest przekonany że będzie chłopak 😅
Ja chciałam zawsze chłopców, ale mój mózg nie może pogodzić się z tym że miałabym nie mieć nigdy dziewczynki.
Kinga wrzucaj grafikę! Bije się z myślami czy robić nifty przed prenatalnymi. Bo może się okazać że na prenatalnych wszystko będzie dobrze. Kurczę nie wiem. Nie wiem też kiedy ewentualnie się za to wziąć. Chciałabym już. Jutro będę 9+5 zgodnie z USG 10+0 z omWiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:59
-
No wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na chlopaka 🤣 Mamy takie same przeczucia z wróżbitą czatem 😅
Kinia197, Esbe, Karola_90 lubią tę wiadomość
-
haha no nieźle to sobie powymyślał
U mnie przeciwnie do moich przewidywać. Więc teraz się okaże co jest mocniejsze - intuicja kobieca, czy wyliczenia sztucznej inteligencji 
Aga jak tam po prenatalnych?
-
Ja wizytuje o 13, do 12:30 jestem w robocie, więc dobrze bo bym chyba padła ze stresu.
U mnie prenatalne przełożone na 29 🫣🥰
Kinia hahah ale powymyślał, ciekawa jestem co się sprawdzi😝
Buburuza lubi tę wiadomość
-
Haha ciekawe komu się sprawdzi
ja już mam córkę i syna więc mogłabym powiedzieć że wszystko jedno byle zdrowe, ale jakoś tak się rozmarzyłam już o drugiej dziewczynce, pewnie niepotrzebnie, bo może będzie tak jak chat wróży 😅
-
Hehe dzisiaj tak rozmawiałam z mężem i On ma przeczucia, że będzie chłopak. A tu proszę. Zobaczymy kto ma rację 😉😉
Dziewczyny, które macie już doświadczenie , powiedzcie, czy jest szansa,żeby na pierwszych prenatalnych lekarz mógł już ocenić płeć bobasa?
U nas prenatalne już jutro, i przyznam, że coraz bardziej się stresuje.lipiec 2025- rozpoczęcie leczenia w klinice
luty 2026- I IUI ❌
marzec 2026- kancelacja cyklu (za duża liczba pęcherzyków)
13.04.2026- II IUI ✅ ⏸️♥️ -
Nadrabiam z opóźnieniem, gratulacje udanych wizyt dziewczyny 🥰
Ja mam dopiero 8.07 prenatalne i 13.07 wizytę u prowadzącego, także się sporo naczekam 😩
Też się zastanawiam czy robić Nifty przed prenatalnymo -
Olinka1329 wrote:haha no nieźle to sobie powymyślał
U mnie przeciwnie do moich przewidywać. Więc teraz się okaże co jest mocniejsze - intuicja kobieca, czy wyliczenia sztucznej inteligencji 
Aga jak tam po prenatalnych?
U mnie też odwrotnie co do moich przewidywań, ale ja mam raczej słabą intuicję, więc może czat wie lepiej😆
Wczoraj koleżanka mi powiedziała, że wyższe tętno dzidzi zapowiada dziewczynkę. U nas zawsze w górnych granicach normy, no zobaczymy 🤪
Oczywiście powiedziałam mężowi, a on się śmiał, że jeśli to się sprawdzi to on się wyprowadza, bo drugiego takiego nerwusa jak ja w domu nie wytrzyma 😂
Karola_90 lubi tę wiadomość
-
Buburuza wrote:Ja chciałam zawsze chłopców, ale mój mózg nie może pogodzić się z tym że miałabym nie mieć nigdy dziewczynki.
Zgadzam się z pierwszą częscią zdania i absolutnie nie wyobrażam sobie tej drugiej ;p
Moj mozg jest nastawiony stricte na chlopca, wiec jak bedzie dziewczynka bede musiala zmienic moje wszystkie wyobrazenia 😅🫣
Mąż ma chrześnice zaledwie kilkuletnią i nie ogarniam tych jej fryzur, strojenia się itp.
Nienawidzę tego i z dziewczynką pewnie musiałabym sporo pracy włożyć w zmianę swojego podejscia.
Aaa i no oczywiście męskie ciuchy podobają mi się bardziej niż damskie 🤣
Ja jestem panikarą, to jest nasze pierwsze i będzie jedyne dziecko więc chce je przebadać wzdłuż, wszerz i po przekątnej 😅 balam się, że z Pappy wyjdzie mi podwyższone ryzyko ze wzgledu na wiek i i tak i tak robiłabym NIPT, a mam nadzieję, że po nim będę już spokojniejsza
więc im szybciej tym lepiej 
-
Paulla91 wrote:Pisze dziewczyny żebyście się nie martwiły. Wrócił. Jest drętwo ale przechodzimy kryzys. Spał w aucie. Jest gorzej szalony odemnie. A to niby kobiety mają hormony ciążowe.
Przede wszystkim - przetłumacz chłopu, że fundowanie Ci takiego rollercoasteru emocjonalnego w ciąży jest po prostu nie fair i chyba dobrze byłoby nad sobą panować… Tobie życzę mimo wszystko dużo spokoju i szybkiego dotarcia się z partnerem, jeśli masz oczywiście na to ochotę 🫂
Karola_90, Buburuza, Kinia197 lubią tę wiadomość















