Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1721 1323

    Wysłany: Dzisiaj, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie wizyty dziś 🤞❤️ czekam na same pozytywne wiadomości 😊

    My mamy w niedzielę roczek, w ten najgorszy upał... Robimy garden party z grillem, mam nadzieję że popołudniu już trochę zelży to słońce i w altance w cieniu przeżyjemy.

    Kinia taka wróżbe biorę w ciemno, marzy mi się teraz dziewczynka 🥰

    Paula trzymam kciuki za Was. Ale musicie poważnie pogadać, może jakaś terapia nawet, bo nie może tak się chłop zachowywać. Jesteś w ciąży, powinien dbać o Ciebie, a nie fundować dodatkowe stresy!

    Rosiek, Kinia197 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 587 1148

    Wysłany: Dzisiaj, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Kciuki za wszystkie wizyty dziś 🤞❤️ czekam na same pozytywne wiadomości 😊

    My mamy w niedzielę roczek, w ten najgorszy upał... Robimy garden party z grillem, mam nadzieję że popołudniu już trochę zelży to słońce i w altance w cieniu przeżyjemy.

    Kinia taka wróżbe biorę w ciemno, marzy mi się teraz dziewczynka 🥰

    Paula trzymam kciuki za Was. Ale musicie poważnie pogadać, może jakaś terapia nawet, bo nie może tak się chłop zachowywać. Jesteś w ciąży, powinien dbać o Ciebie, a nie fundować dodatkowe stresy!

    O a my robimy w sobotę dwa latka też garden party ❤️

    Margareetka lubi tę wiadomość

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 419 783

    Wysłany: Dzisiaj, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja zaczne maraton pozytywmych wiesci 😁 z usg wszystko jest ok, wszystkie narzady, raczki, nozki na swoim miejscu :) kosc nosowa obecna, przeziernosc karkowa tez dobrze, krew na pappa oddana wiec ok tygodnia do dwoch poczekamy jeszcze na ten wynik ale czuje troche ulge po tym usg :) 6.82cm dzidzius juz ma,ciaza ciut starsza niz z OM i wg usg termin na 31.12🙈 to bylo niesamowite jak tam podskakiwal i sie obracal 😁 lekarz mowil ze nie chcial dzidzius za bardzo wspolpracowac i kilka razy czekal az sie lepiej ulozy ale naszczescie wszystko sie udalo zobaczyc :)

    W koncu osmielilam sie ustawic suwaczek 🤭 jako ze bocian to dla mnie numer 1 a ze dziezia zimowa to tak sobie zmierza w tym zimowym klimacie :)

    Kinia grafika mega, jestem tak ciekawa ile sie sprawdzi :) u nas narazie nie wiadomo, objawy mam na dziewczynke ale nasza prowadzaca bardziej chlopca typowala, za jakis czas sie przekonamy 😁

    Trzymam kciuki i czekam na kolejne pozytywne informacje!!! 🍀🍀🌷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:06

    Iza., molierowa, Werox, tosiekk, Margareetka, ANIELKA, Zagadka919, _Dysia_, Kinia197 lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram, nasienie, wymazy ✅️
    Amh: 1,440

    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🍓
    25.06 prenatalne ok, 6.82 cm szczęścia 🧸

    preg.png
  • Iza. Autorytet
    Postów: 315 746

    Wysłany: Dzisiaj, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszczę tych urodzinowych przyjęć w ogrodzie! Ja jestem z września, mąż z lutego, a syn z grudnia, więc u nas pogoda zazwyczaj nie rozpieszcza. Mam nadzieję, że tym razem ChatGPT się nie myli 😉 Bardzo chcieliśmy mieć dziewczynkę, ale szczerze mówiąc, tym razem znowu mam przeczucie, że będzie chłopiec.


    Aga_92 super oby każda wracała tylko z takimi wiadomościami 🥹❤️

    Aga_92, Buburuza lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2023
    22.04 .2024⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 jest ❤️
    30.12.2024 Witaj synku 🩵
    Starania od września 2025
    20.05.2026 ⏸️
    10.06 mamy ❤️
  • Werox Ekspertka
    Postów: 244 435

    Wysłany: Dzisiaj, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po usg, dzidziol ma 5 cm. Serduszko jak dzwon. Tak się tam wierzgał że go Pani Doktor zmierzyć nie mogła🫣 aż się poryczałam po wizycie🥹

    Zagnieździł się na jakimś naczynku więc mogę mieć mini plamienia stąd decyzja że nie odstawiamy cyclogestu na razie.

    Teraz tylko czekam na 29.06 na prenatalne ❤️

    tosiekk, Aga_92, Margareetka, molierowa, ANIELKA, Zagadka919, Buburuza, _Dysia_, Iza., Kinia197 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1721 1323

    Wysłany: Dzisiaj, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super wieści z prenatalnych! ❤️ 7cm to już kawał bobasa 😊

    Aga_92 lubi tę wiadomość

    age.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 184 380

    Wysłany: Dzisiaj, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dobrych nowin z wizyt!!! Bardzo się cieszę i jeszcze bardziej sprawiacie, że się nie mogę doczekać.

    Kinia, nie przyjmuje energii z tego co wymyśliło Twoje AI 😂 na pociesznie zanim wstawiłaś tą grafikę, to zainspirowana Tobą, sama poprosiłam czata by wskazał nam płeć i akurat mi przypisał dziewczynkę hahah

    Ja liczę na to, że na prenatalnych chociaż jakaś mała przepowiednie dostanę. Oczywiście zdrowie najważniejsze, ale myślę, że ja tak wyczekuję poznania tej płci dlatego, że nie dopuszczam myśli, że ze zdrowiem bobasa może okazać się coś nie tak - nastawiam się tylko na pozytywny scenariusz dlatego jedyną kwestia, która mnie zastanawia to ta płeć. W sumie cieszę się, ze nie mam czarnych scenariuszy co do zdrowia, bo wtedy już w ogóle dostałabym na łeb. Choć pewnie już podczas samych prenatalnych stres się pojawi.

    Aga_92, Werox, Kinia197 lubią tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 232 404

    Wysłany: Dzisiaj, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że dobra passa trwa!❤️ Zazdroszczę Wam już takich dużych bobasków :)

    No z grafiki Kinii czat gpt ma takie same przeczucia jak ja, że będzie dziewczynka ☺️ mnie by to w sumie ucieszyło, bo siostra ma już popakowane kartony z ubrankami dla dziewczynki i chętnie by mi już je oddała 😅

    Aga_92, Werox, baby33 lubią tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 184 380

    Wysłany: Dzisiaj, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANIELKA wrote:
    Cieszę się, że dobra passa trwa!❤️ Zazdroszczę Wam już takich dużych bobasków :)

    No z grafiki Kinii czat gpt ma takie same przeczucia jak ja, że będzie dziewczynka ☺️ mnie by to w sumie ucieszyło, bo siostra ma już popakowane kartony z ubrankami dla dziewczynki i chętnie by mi już je oddała 😅


    U mnie też wyszła dla Ciebie dziewczynka 🥰

    ANIELKA lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 232 404

    Wysłany: Dzisiaj, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    U mnie też wyszła dla Ciebie dziewczynka 🥰

    Ooo 🩷 To będą zdziwona mocno jakby się okazało inaczej ☺️

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1142 1682

    Wysłany: Dzisiaj, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że dzisiejsze wizyty również przyniosły pozytywne wieści ❤️🍀
    My też idziemy na urodziny bratanicy męża w sobotę … co prawda to ma być ognisko wieczorem więc jakoś damy radę,
    Nienawidzę upałów 🫣

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2393 2240

    Wysłany: Dzisiaj, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpycham tę przepowiednie z grafiki 😂 liczę na drugą córeczkę z wielu względów 🥹 Ale wiadomo na razie najważniejsze żeby wyszło że wszystko z dzieckiem ok

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
‹‹ 84 85 86 87 88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ