Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1815 2805

    Wysłany: Dzisiaj, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_90 wrote:
    Esbe zgadzam się z Tobą całkowicie. Ja najchętniej zrobiłabym jeszcze amniopunkcje z dodatkowymi badaniami (np. Mikromacierze), żeby absolutnie wszystkie genetyczne rzeczy wykluczyć lub chociaż być ich świadomą (nie wszystkie choroby są tak samo poważne). Chce dać temu dziecku najlepszy możliwy start. Wiadomo, różnie się życie układa i wiele rzeczy może stać się później, ale na to już absolutnie nie mamy wpływu.

    Niesamodzielne dziecko trzymające się spódnicy mamusi całe życie niestety można zrobić nawet ze zdrowego dziecka 😵‍💫 tu dochodzi też kwestoa wychowania, pozwalanie na samodzielność, autonomie itp.

    Moja zdiagnozowana w dorosłym życiu koleżanka, twierdzi że mam sporo cech Aspergera, teraz chyba się to spektrum nazywa, tylko że mnie nikt w dzieciństwie nie badał ;) albo to łagodna postać albo się zaadaptowałam do życia, bo nie było diagnozy i takiego cackania się.

    Absolutnie nie mówię, że diagnoza to "nic wielkiego" ale moim zdaniem powinno się odróżnić te bardzo chore dzieci od tych które maja zaledwie kilka objawów, które można wspomóc np terapią.

    Ciężki temat nam wyszedł na piątek piąteczek piątunio ;)
    Ja też mam jutro grilla urodzinowego (akurat 38 latka 😅) ale piękę mini torcik dla jubilata więc będzie diś i jutro fun ;)
    Wszystkiego najlepszego, zdrówka i spokojnej ciąży 🎉💐

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Rosiek Przyjaciółka
    Postów: 82 97

    Wysłany: Dzisiaj, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie tego.
    Dzisiaj u nas piątek, dzień zakupowy więc wiadomo, że są resztki owoców, bo deficyt jednym słowem.
    Poszłam młodemu po ostatnie truskawki do ogródka, dodałam jeszcze połowę jabłka, które miał i zrobiłam mu kaszkę. Zjadł 2 łyżeczki po czym w ryk.
    Często jak je śniadanie to ma dodatkowo owoce w kawałkach. My mieliśmy tylko starego banana i skroiliśmy go sobie do owsianki. Żeby ratować sytuację, zaproponowałam mu plasterek banana, a młody się uspokoił i zjadł. Dostał kilka plasterków i proponuje dalej kaszkę ale nie, płacze. Mąż poszedł jeszcze skroić arbuza z lodówki, pomogło na chwilę ale on chce banana i już. Zjadł mi całego banana z owsianki i teraz je arbuza.
    Także z rana awantura o banana, którego nie było 😂

    Paulla91 lubi tę wiadomość

  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 423 1010

    Wysłany: Dzisiaj, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się wczoraj odważyłam i powiedziałam w kołchozie o ciąży. Głównie z tego powodu, że widać mi już trochę brzuch. Ku mojemu zdziwieniu zostało to przyjęte dobrze, chociaż no została mi wykręcona drama dlaczego jeszcze nie jestem na l4 😅 W każdym razie kierowniczka zaczęła przydzielać mi jakieś super lajtowe zadania i nie pastwi się już tak nade mną także myślę, że było warto.

    Rosiek, Werox, monii00, yecikowa, Karola_90, dori, Kinia197, Zagadka919, Aga_92, Jusia92, BillieJean, Esbe, jaskra lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 231 303

    Wysłany: Dzisiaj, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_90 wrote:
    Buburuza, mój mąż też nie był przekonany do robienia tego na tym etapie. Mówił poczekajmy do prenatalnych, jak wyjdzie coś nie tak to wtedy, bo jak wyjdzie wszystko w porządku to po co nam to.
    Moja racjonalna część umysłu się z nim zgadzała, w końcu to dodatkowe koszty i może być wszystko ok, poza tym to nadal nie jest diagnostyka itp, ale paranoiczka wygrała i postawiłam go trochę pod ścianą 🫣

    Z ludzi dzieciatych w najblizszym otoczeniu nie robił nikt, wszystkie bąble zdrowe.

    Mój mąż też mówił, żebyśmy poczekali do prenatalnych z NIPT. Ale wytłumaczyłam mu jak działa PAPPA i ile widziałam historii w necie spanikowanych mam po wynikach, które tak naprawdę są tylko statystyką, że od razu kazał pobierać. NIPT też nie daje 100% gwarancji, ale jest bardzo zbliżone do pewności. Idąc na prenatalne chciałam mieć już wynik, który mógłby mnie uspokoić jakby właśnie PAPPA sugerowała coś złego. Tym bardziej, że ja stresuję się ciążą bardzo od samego początku, bo tak długo o nią walczyliśmy. Uznaliśmy, że Nifty to nie majątek, a spokój mamy jest bezcenny😊 no i też się nie mogę doczekać wyniku 🙈

    Karola_90, Esbe lubią tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓

    preg.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 231 303

    Wysłany: Dzisiaj, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Dziewczyny ja się wczoraj odważyłam i powiedziałam w kołchozie o ciąży. Głównie z tego powodu, że widać mi już trochę brzuch. Ku mojemu zdziwieniu zostało to przyjęte dobrze, chociaż no została mi wykręcona drama dlaczego jeszcze nie jestem na l4 😅 W każdym razie kierowniczka zaczęła przydzielać mi jakieś super lajtowe zadania i nie pastwi się już tak nade mną także myślę, że było warto.

    To super, że odbiór pozytywny, pewnie kamień spadł Ci z serca 😁 nie będziesz miała skrupułu korzystać z L4 w razie „w” :)

    Ja już też lada moment będę musiała powiedzieć reszcie rodziny, znajomym bo po godzinie 16:00 to już widać, że to nie wzdęcie 😂 a do tego nie mam prawie żadnych letnich rzeczy oversize, szafa pełna krótkich topów i obcisłych sukienek, nie ma jak się ukryć 🤭

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 423 1010

    Wysłany: Dzisiaj, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tosiekk wrote:
    To super, że odbiór pozytywny, pewnie kamień spadł Ci z serca 😁 nie będziesz miała skrupułu korzystać z L4 w razie „w” :)

    Ja już też lada moment będę musiała powiedzieć reszcie rodziny, znajomym bo po godzinie 16:00 to już widać, że to nie wzdęcie 😂 a do tego nie mam prawie żadnych letnich rzeczy oversize, szafa pełna krótkich topów i obcisłych sukienek, nie ma jak się ukryć 🤭

    Tak, strasznie bałam się tej rozmowy bo u mnie w robocie atmosfera jak wszędzie rodzinna, ale jednak rodzina patologiczna. Ja już powiedzialam, że po wizycie 14 idę na l4, no i też grafik na te 2 tygodnie lipca jest dostosowany pod godziny o które poprosiłam więc miło 😊

    tosiekk, yecikowa, Karola_90, Zagadka919, Jusia92, BillieJean, Esbe lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • asiajoanna Koleżanka
    Postów: 32 17

    Wysłany: Dzisiaj, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam się poradzić w jednej sprawie.

    Obecnie jestem na końcówce 10 tygodnia. Od kilku dni co jakiś czas przy podcieraniu (raz/dwa razy dzienie) pojawia się u mnie przezroczysty lub lekko biały śluz, taki jak na dni płodne. Czytałam, że jest to ok. Wczoraj po raz pierwszy zauważyłam lekko żółty kolor (dwukrotnie), było tego sporo ale tylko przy podcieraniu, wkładka cały dzień była czysta. Nic mnie nie piecze, nie swędzi ale im więcej czytam tym więcej się nakręcam. Przesunęli mi wizytę na poniedziałek więc trochę się stresuję 😕 czy któraś z Was też miała taką przypadłość?

  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 112 256

    Wysłany: Dzisiaj, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiajoanna wrote:
    Dziewczyny, chciałam się poradzić w jednej sprawie.

    Obecnie jestem na końcówce 10 tygodnia. Od kilku dni co jakiś czas przy podcieraniu (raz/dwa razy dzienie) pojawia się u mnie przezroczysty lub lekko biały śluz, taki jak na dni płodne. Czytałam, że jest to ok. Wczoraj po raz pierwszy zauważyłam lekko żółty kolor (dwukrotnie), było tego sporo ale tylko przy podcieraniu, wkładka cały dzień była czysta. Nic mnie nie piecze, nie swędzi ale im więcej czytam tym więcej się nakręcam. Przesunęli mi wizytę na poniedziałek więc trochę się stresuję 😕 czy któraś z Was też miała taką przypadłość?

    Ja tez miewam takie żółty, kawowy sluz. Pytałam o to moja ginekolog i powiedziała, ze to jest ok i nie ma sie czym martwić.
    O ile nie jest to świeża, czerwona krew, to raczej nic niepokojącego.
    Ale zawsze lepiej podpytać o to na wizycie

    asiajoanna lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1735 1333

    Wysłany: Dzisiaj, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosiek wrote:
    Słuchajcie tego.
    Dzisiaj u nas piątek, dzień zakupowy więc wiadomo, że są resztki owoców, bo deficyt jednym słowem.
    Poszłam młodemu po ostatnie truskawki do ogródka, dodałam jeszcze połowę jabłka, które miał i zrobiłam mu kaszkę. Zjadł 2 łyżeczki po czym w ryk.
    Często jak je śniadanie to ma dodatkowo owoce w kawałkach. My mieliśmy tylko starego banana i skroiliśmy go sobie do owsianki. Żeby ratować sytuację, zaproponowałam mu plasterek banana, a młody się uspokoił i zjadł. Dostał kilka plasterków i proponuje dalej kaszkę ale nie, płacze. Mąż poszedł jeszcze skroić arbuza z lodówki, pomogło na chwilę ale on chce banana i już. Zjadł mi całego banana z owsianki i teraz je arbuza.
    Także z rana awantura o banana, którego nie było 😂

    U nas też banan do śniadania musi być 😅 wczoraj dałam mu nektarynke zamiast banana to wpadł w taki płacz, aż łezki leciały 🥲

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1735 1333

    Wysłany: Dzisiaj, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiajoanna wrote:
    Dziewczyny, chciałam się poradzić w jednej sprawie.

    Obecnie jestem na końcówce 10 tygodnia. Od kilku dni co jakiś czas przy podcieraniu (raz/dwa razy dzienie) pojawia się u mnie przezroczysty lub lekko biały śluz, taki jak na dni płodne. Czytałam, że jest to ok. Wczoraj po raz pierwszy zauważyłam lekko żółty kolor (dwukrotnie), było tego sporo ale tylko przy podcieraniu, wkładka cały dzień była czysta. Nic mnie nie piecze, nie swędzi ale im więcej czytam tym więcej się nakręcam. Przesunęli mi wizytę na poniedziałek więc trochę się stresuję 😕 czy któraś z Was też miała taką przypadłość?

    Też mam śluz przeróżnych kolorów i konsystencji. Póki nie ma go jakoś wybitnie dużo, nie piecze, nie swędzi, nie boli to raczej fizjologia.
    Zawsze możesz na wizycie poprosić o zrobienie wymazów i jeśli masz jakąś infekcje to ją przeleczysz. Ja w poprzedniej ciąży niestety miałam trzy razy grzybice, gdzie wcześniej nie miałam żadnej infekcji intymnej. W ciąży odporność trochę spada, więc łatwiej żeby coś się rozwinęło.
    Ale reasumując nie masz co panikować :)

    asiajoanna lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola_90 Przyjaciółka
    Postów: 67 127

    Wysłany: Dzisiaj, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ale wy musicie być szczupłe, że już wam widać brzuch! Ja mam zaledwie wypuklenie (coraz większe już) ale w ciuchach nie ma szans się niczego dopatrzeć...

    Mam mój większu brzuch (nadwaga) przerwę i mały wałeczek 😅🤣

    Chciaż jak macica jeszcze urośnie i mi się wałeczek z brzuchem połączy to pewnie będę natychmiast wyglądać jak na końcówce 🫣

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1735 1333

    Wysłany: Dzisiaj, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no ja mam niedowagę więc sytuacja totalnie odwrotna. Ważę 51kg teraz przy wzroście 170cm także u mnie brzuszek od razu widać w tej ciąży 😅 w poprzedniej przytyłam do 65kg i w trzy miesiące byłam już w swojej wadze. Także nie ma co się porównywać, bo każda z nas jest inna. Ja długo miałam kompleksy z powodu mojej wagi i wystających kości.

    age.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: Dzisiaj, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny, ja dzisiaj rano przy podcieraniu zauwazylam u siebie lekkie plamienia, taki jasnobrązowe z brazowymi niteczkami. Takie samo mialam jakby przy implantacji. Ogólnie to wypływa ze mnie cyclogest, tylko zawsze jest bialy a dzisiaj ten mnie zestresował. Mam przy tym delikatne skurcze brzucha, ale mam jej często. Poki co staram się nie panikować, no ale same wiecie... czekam i mam nadzieję że to podrażnienie przez globulki.

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    09.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm
    16.06 💛 crl 1,6 cm
    23.06 💚 crl 2,27cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 612 760

    Wysłany: Dzisiaj, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też widać ale całe życie szczupła była, w pierwszej ciąży mi coś koło 13 tygodnia brzuch było widać i nie to nie są wzdęcia bo w tej ciąży ich nie mam

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1815 2805

    Wysłany: Dzisiaj, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też banany top, cała ciąża na bananach więc nic dziwnego 😅

    Co do plamienia ja mam takie starą krwią, więcej odpoczywam wtedy i biorę aspargin na noc. Po prostu mogą być resztki po okresie jeszcze a przy niszach szczególnie. Czasami jakieś naczynko pęknie i jest w śluzie, jeśli coś martwi to lepiej sprawdzić lub zapytać na wizycie.

    Mi tak wywaliło brzuch a mam nadwagę, więc to chyba nie ma znaczenia. Moja mama potwierdziła, że strasznie widać 😅 Mówiła, że na dziewczynkę ponoć tak wywala brzuch. Z synem to dopiero w II trymestrze było coś widać. Miałam śmieszną sytuację w aptece bo farmaceutka była zdziwiona, że jestem w ciąży a byłam w 30 tygodniu ciąży 😂

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 423 1010

    Wysłany: Dzisiaj, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam śluz różnych kolorów i różnej konsystencji. Podobno żółty śluz jest od wysokiego progesteronu. Wcześniej przed okresem też zdarzał mi się taki śluz więc ma to sens. Póki nie masz objawów infekcji ja bym się nie martwiła

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2394 2240

    Wysłany: Dzisiaj, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi teraz już brzuch wyskoczył, nie spodziewałam się że tak szybko. Zamierzam się podzielić informacja z rodziną i reszta znajomych dopiero po prenatalnych także jeszcze 2 tyg 🤡
    W pierwszej ciąży ważyłam więcej na starcie i brzuch ciążowy dopiero był widoczny ok 7 mca.🤡

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 423 794

    Wysłany: Dzisiaj, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem w szoku ze juz az tak widac juz kazdy kogo spotkam to widzi i mi gratuluje 🙈 przesadnie chuda nigdy nie bylam, 60kg przy 162cm ale zawsze mi wszystko w brzuch od razu szlo. Teraz dobijam do 62kg i sie dziwie ze tylko tyle bo w lustrze to wyglada na wiecej 🤣

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram, nasienie, wymazy ✅️
    Amh: 1,440

    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🍓
    25.06 prenatalne ok, 6.82 cm szczęścia 🧸

    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1735 1333

    Wysłany: Dzisiaj, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANIELKA wrote:
    No właśnie dziewczyny, ja dzisiaj rano przy podcieraniu zauwazylam u siebie lekkie plamienia, taki jasnobrązowe z brazowymi niteczkami. Takie samo mialam jakby przy implantacji. Ogólnie to wypływa ze mnie cyclogest, tylko zawsze jest bialy a dzisiaj ten mnie zestresował. Mam przy tym delikatne skurcze brzucha, ale mam jej często. Poki co staram się nie panikować, no ale same wiecie... czekam i mam nadzieję że to podrażnienie przez globulki.

    Jak używasz globulek to mogłaś nawet delikatnie paznokciem sluzowke podrażnić i rano wypłynęło lekko na brązowo, bo to już stara krew.
    Jeśli masz się stresować bardzo to zawsze możesz podjechać na IP niech spojrzą, zrobią usg i będziesz mieć spokojna głowę.

    age.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 386 707

    Wysłany: Dzisiaj, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje wszystkich pozytywnych wiadomości! Oby tak dalej! 🤞🏻🍀

    Bardzo mi się podoba grafika czata z przewidywaniem płci 😁 horoskop chiński mówi to samo, więc liczę, że się sprawdzi 😅

    Ja od początku ciąży mam sporo śluzu przy podcieraniu i lekarz mówił, że dopóki nie jest zielony, żywoczerwony czy szary i nie śmierdzi, to nie mam co się przejmować, bo w ciąży naturalnie się zwiększa produkcja śluzu 😊

    Ja też mam wrażenie, że brzuch mi wywaliło i nawet w luźnych ciuchach to widać. Dopiero za miesiąc mam prenatalne i dopiero po nich powiem w pracy, a najbliższej rodzinie planuje po najbliższej wizycie za 2,5 tygodnia.
    Wczoraj miałam imprezę firmowa i chciałam wypić piwko 0%, więc pytam czy to 0,0% czy 0,5%, no to pan mówi, że 0,5% więc dziękuję. On mówi, że to tak mało alkoholu, że mogę normalnie po tym prowadzić etc. A ja wypaliłam, że tu chodzi o ciążę i dopiero zdałam sobie sprawę, że przecież nikomu nie powiedziałam 🤡 całe szczęście firma jest ogromna i znajomi stali dwie kolejki dalej po wino, więc liczę, że się nie sprzedałam 😂

    Kinia197, monii00, Karola_90 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
‹‹ 88 89 90 91 92
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ