Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Werox Ekspertka
    Postów: 248 444

    Wysłany: Dzisiaj, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję się pod tym co napisała Burburuza, też pracuję z dzieciakami z problemami- jestem pedagogiem specjalnym.
    Wiele rzeczy da się wypracować serio! Przez 2 lata mojej pracy też widzę ogromne efekty u dzieciaków które miałam pod opieką w terapi, dzięki współpracy różnych specjalistów naprawdę da się fajnie wyprowadzić dzieci 🥰

    Buburuza, Esbe lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 595 1160

    Wysłany: Dzisiaj, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werox wrote:
    Podpisuję się pod tym co napisała Burburuza, też pracuję z dzieciakami z problemami- jestem pedagogiem specjalnym.
    Wiele rzeczy da się wypracować serio! Przez 2 lata mojej pracy też widzę ogromne efekty u dzieciaków które miałam pod opieką w terapi, dzięki współpracy różnych specjalistów naprawdę da się fajnie wyprowadzić dzieci 🥰

    😘😘😘

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 386 707

    Wysłany: Dzisiaj, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_90 wrote:
    Dziewczyny muszę się pochwalić bo oczywiście łzy w oczach i do wieczora się pewnie nie uspokoję 😅
    Klusek wg NIPT jest zdowym chłopcem 😁 ja się czuję jakbym unosiła się nad ziemią ;)

    Mąż jedynie skwitował "zdecydowanie nie opłacało się tych badań robić" 😅 cieszy się, że wszystko jest w porządku, trochę jedynie marudzi, że nie będzie księżniczki i jednorożków 🙃

    Aaa i możliwe że teoria z chłopcem w dniu owulacji ma jakiś sens 😅🙃

    Gratulacje!! Rośnijcie dalej zdrowo z Kluskiem! ☺️🤞🏻
    Czyli mamy już pierwszą dziewczynkę i pierwszego chłopca 😊 szkoda, że czat Ci nie przepowiedział w Kini grafice! A co to za teoria z dniem owulacji?

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 188 387

    Wysłany: Dzisiaj, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esbe, piękny brzuszek, zobaczymy niedługo jak z dnia na dzień pojawi się balon zamiast brzucha i nawet nie będziemy wiedziały kiedy 😅
    Ja rano mam normalny brzuch choć nigdy nie miałam płaskiego mimo raczej normalnej/szczupłej budowy ciała. Ale wieczorem już trochę widać, wstawię wam ostatnie zdjęcie i sory za tego cyca 🤣

    IMG-6590.jpg

    Karola gratuluje synka!🩵

    Karola_90, Buburuza, Werox, jaskra, Esbe, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 84 203

    Wysłany: Dzisiaj, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno im dalej do owulacji się współżyje, tym większa szansa na dziewczynkę. A im bliżej, tym bardziej prawdopodobny jest chłopiec, bo plemniki odpowiedzialne za chłopców są szybsze, ale mniej wytrwałe. Dane medyczne podobno tego nie potwierdzają, ale w coś trzeba wierzyć 😜

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 188 387

    Wysłany: Dzisiaj, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Podobno im dalej do owulacji się współżyje, tym większa szansa na dziewczynkę. A im bliżej, tym bardziej prawdopodobny jest chłopiec, bo plemniki odpowiedzialne za chłopców są szybsze, ale mniej wytrwałe. Dane medyczne podobno tego nie potwierdzają, ale w coś trzeba wierzyć 😜


    Też to słyszałam i u mnie w pierwszej ciąży na pewno do zaplodnienia doszło kilka dni przed owu i była dziewczyna. W tym cyklu wydaje mi się że było równo w owulację 🫣

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 84 203

    Wysłany: Dzisiaj, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_90 wrote:
    Oh a odnośnie picia, właśnie się zorientowałam, że winko ktore sobie kupiłam na jutro nie jest 0.0 tyllo 0.5😱
    No nic, zostanie w szafce na lepsze czasy a ja sobie kupie nowe, wstyd się przyznać, ale w lodówce mam też spory zapas Sommersby 0.0 jabłkowego bez cukru, ostatnio na te upały mój ulubiony nawadniająco-schładzający trunek 😁

    Jakby co Karola- w zielonej sieciówce jest winko Falko totalnie 0,0%, ostatnio dorobili jakieś nowe smaki. To nie to samo, co zwykle, ale smakuje jak oranżadka i dobrze gasi pragnienie ;)

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Karola_90 Przyjaciółka
    Postów: 67 133

    Wysłany: Dzisiaj, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza dzięki serdeczne za to co napisałaś!
    Serio mnie to uspokoiło i pocieszyło i Werox za potwierdzenie ;)

    Jusia, tak jak napisała May-girl plemniki z X są powolne ale żyją dłużej, natomiast te z Y są szybsze albe szybciej obumierają. Zatem tak przed owulacją jest szansa że te męskie już "wymrą" a żenskie sobie spokojnie dotrą ;)

    ALE nikt bez badan Ci nie powie jaki rozklad ma Twoj facet, bo to nie zawsze 50/50 moze byc i 20 do 80, i w dodatku część np uszkodzonych więc można próbować jak komuś bardzo zależy na płci i dokładnie zna moment owulacji, ale nie ma gwarancji sukcesu ;)

    Buburuza lubi tę wiadomość

  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 236 413

    Wysłany: Dzisiaj, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po rannych plamieniach już nie ma śladu😊 mimo że się znajduje więcej racjonalnych niegroznych powodow niż żeby to bylo coś powaznego, to i tak się człowiek denerwuje. Mąż szybciej wrocil z pracy, chciał mnie brać do lekarza, bo się zmartwił ale mu wybilam to z glowy, bo nawet bym już nie miala z czym jechać :) ale tak się przejął że mówil ze dowiedział się, że jego przyjeciela zona miała plamienia w ciąży i żeby jechać bo ona na to insulinę brała 😅 a ja mowię że chyba luteinę, a on że może i to ;p uświadomiłam go że też biorę, coś takiego więc by mi nic nowego nie dali haha.

    Piękne macie brzuszki. Mój mi już urosł przed zajściem w ciążę od lekow od immunologa, więc mam świadomosc że to nie ciążowy, ale ktoś by mógl tak pomyśleć 😄

    Esbe, Buburuza lubią tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    09.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm
    16.06 💛 crl 1,6 cm
    23.06 💚 crl 2,27cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 248 444

    Wysłany: Dzisiaj, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie do polecenia jakiś probiotyk? Czuję że potrzebuje tutaj wsparcia, bo aktualnie dieta mi nie pomaga 🫣

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: Dzisiaj, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie nic nie widać raczej. Tylko spodnie trochę uciskają... Ja się śmieję, że nie doszłam jeszcze do formy po ciąży 😂 a ciąża była 10 lat temu. Nigdy nie miałam fajnego brzuszka. Zawsze byłam dość szczupła, po 35 rz trochę przytyłam- w szczycie miałam 62 kg przy 162 cm. Potem zrzuciłam do 57-58 i tak mi się trzyma ta waga, ale zawsze brzuch i boczki tyją mi pierwsze i chudną ostatnie... Żeby nie mieć oponki i boczków to muszę ważyć 53 kg ale tyle ostatnio ważyłam 5 lat temu. Widzę że metabolizm spowolnił i będzie ciężko mi wrócić do takiej wagi. Dodatkowo po prostu lubię jeść 😂 kiedyś natomiast nie był to problem i mimo braku jakiejkolwiek diety byłam szczupła 🤷

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 248 444

    Wysłany: Dzisiaj, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam brzuszków. U mnie nie widać kompletnie nic, ale przytyłam dosyć mocno przed ciążą, mam nadzieję że jak już całkiem rozejdą mi mdłości to wrócę do normalnego jedzenia🫣

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 595 1160

    Wysłany: Dzisiaj, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werox wrote:
    Zazdroszczę Wam brzuszków. U mnie nie widać kompletnie nic, ale przytyłam dosyć mocno przed ciążą, mam nadzieję że jak już całkiem rozejdą mi mdłości to wrócę do normalnego jedzenia🫣

    Współczuję. Pamiętam jak to przeżywałam w pierwszej. 20 tydzień a brzuch tylko na boki poszedł do przodu nic. Teraz mam mega twardy brzuch i jak leżę na brzuchu to już czuje kulę w miednicy. To mi też zapowiada koniec spania na brzuchu :(

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 188 387

    Wysłany: Dzisiaj, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra mam tak jak Ty. Też mam 162cm i najlepiej się czułam zwalać 52/53kg, miałam fajną figurę. Później przytyłam do 58 i niby nie wyglądałam grubo ale mam wystający brzuch i ogólnie figura już nie jest taka jak była. Najwięcej też ważyłam 62😅 oprócz ciąży, bo wtedy przytyłam z 59 do 75 🫣 masakra to była, ale zeszło szybko bo miałam dużo wody zatrzymanej. Ogólnie po ciąży ważyłam mniej niż przed . A te wymarzone 52kg to miałam w wieku 19/20 lat jak zerwał ze mną chłop, moja pierwsza miłość, i nie jadłam przez rok 😂 więc niezbyt zdrowo

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • Annette. Przyjaciółka
    Postów: 113 163

    Wysłany: Dzisiaj, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werox wrote:
    Zazdroszczę Wam brzuszków. U mnie nie widać kompletnie nic, ale przytyłam dosyć mocno przed ciążą, mam nadzieję że jak już całkiem rozejdą mi mdłości to wrócę do normalnego jedzenia🫣

    U mnie w pierwszej ciąży brzuch pojawił się tak że było oczywiste że jestem w ciąży dopiero w 8 miesiącu ciąży. 🤣Wcześniej był pomijalny. Teraz mam wrażenie że już jest trochę większy no ale że jestem w ciąży to jeszcze nie widać.

    03/2024 syn
    preg.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 232 303

    Wysłany: Dzisiaj, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_90 wrote:
    Dziewczyny muszę się pochwalić bo oczywiście łzy w oczach i do wieczora się pewnie nie uspokoję 😅
    Klusek wg NIPT jest zdowym chłopcem 😁 ja się czuję jakbym unosiła się nad ziemią ;)

    Mąż jedynie skwitował "zdecydowanie nie opłacało się tych badań robić" 😅 cieszy się, że wszystko jest w porządku, trochę jedynie marudzi, że nie będzie księżniczki i jednorożków 🙃

    Aaa i możliwe że teoria z chłopcem w dniu owulacji ma jakiś sens 😅🙃

    Ale super! Gratulacje! 🩵🩵🩵
    ależ Ci już zazdroszczę wyników 🤪

    Edit.
    Karola, długo czekałaś na wynik? Robiłaś Nifty czy inny? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 18:24

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓

    preg.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: Dzisiaj, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    jaskra mam tak jak Ty. Też mam 162cm i najlepiej się czułam zwalać 52/53kg, miałam fajną figurę. Później przytyłam do 58 i niby nie wyglądałam grubo ale mam wystający brzuch i ogólnie figura już nie jest taka jak była. Najwięcej też ważyłam 62😅 oprócz ciąży, bo wtedy przytyłam z 59 do 75 🫣 masakra to była, ale zeszło szybko bo miałam dużo wody zatrzymanej. Ogólnie po ciąży ważyłam mniej niż przed . A te wymarzone 52kg to miałam w wieku 19/20 lat jak zerwał ze mną chłop, moja pierwsza miłość, i nie jadłam przez rok 😂 więc niezbyt zdrowo

    Też przytyłam do ponad 70 kg w ciąży, ale chyba miałam ostatecznie 73. Po ciąży nawet był moment że miałam 48, ale wtedy było zdecydowanie za chudo.. wykończyła mnie dieta eliminacyjną, bo młoda miała śluzowe kupy i była mowa, że alergia...

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1144 1683

    Wysłany: Dzisiaj, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje 🥳

    Werox popatrz sobie na probiotyki Sanprobi - ja używam Barrier i IBS ale są różne z tej firmy

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 595 1160

    Wysłany: Dzisiaj, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w 1 ciaze 74 do końca 1 trymestru miałam 78-79 (zajadałam mdłości) potem przez 2 i 2 trymestr przyszło mi tylko 6kg
    Teraz na diecie płodnej dużo dobrych tłuszczy i nasion przytyłam z 61 do 66 😅 ale nie żałuję. Udało się zajść w ciążę jestem szczęśliwa.
    W każdym razie teraz mam 69 kg i znowu ten sam schemat. Świadomie zajadłam mdłości. Od paru dni przeszły i już normalnie jem. Znowu chciałabym przybrać łącznie z tym moim pierwszym felernym trymestrem 11 kg i po ciąży wracam do 61. To moja idealna waga. Mam bardzo długie nogi mimo, że wzrostu mam 165 cm i potężny tyłek 😅 ulubieniec męża każdy kg w dół sprawia, że robię się wypłaszczona, a mąż nawet przy tych 61 knuje jak mnie podkarmiac 😅😅😅

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 595 1160

    Wysłany: Dzisiaj, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werox wrote:
    Podpisuję się pod tym co napisała Burburuza, też pracuję z dzieciakami z problemami- jestem pedagogiem specjalnym.
    Wiele rzeczy da się wypracować serio! Przez 2 lata mojej pracy też widzę ogromne efekty u dzieciaków które miałam pod opieką w terapi, dzięki współpracy różnych specjalistów naprawdę da się fajnie wyprowadzić dzieci 🥰

    Śmiesznie, że pracujemy w tym samym filarze i też jestem Weronika 😅 może taka misja życiowa 😅
    I w pierwszą ciążę też zaszłam jak miałam 25 lat a mąż 27 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 18:32

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
‹‹ 88 89 90 91 92
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ