Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1337

    Wysłany: Dzisiaj, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza wrote:
    Dajecie radę w te upały?

    Nie 🫠🫠 ratuje się zimnym arbuzem. I robię totalne minimum. I cały dzień w domu, nie wychodzę z młodym na spacery, bo nie daje rady pchać wózka, zaraz mi się robi słabo.

    Buburuza lubi tę wiadomość

    age.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 250 447

    Wysłany: Dzisiaj, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę na lemoniadzie z Tymbarka, skład tragiczny ale taka zachcianka🫣jem lody i leżę plackiem.
    Zaplanowałam giga sprzątanie mieszkania na dziś, ale nie dam rady tego ogarnąć 🙄

    Buburuza lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Esbe Autorytet
    Postów: 279 631

    Wysłany: Dzisiaj, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w pracy od 6 na nadgodzinach, tam mamy klimę, wiec luzik. Po powrocie do domu nie robię nic, tylko leżę z wiatrakiem. Tesciowie przylecieli na tydzień i ogarniają absolutnie wszystko.

    Buburuza lubi tę wiadomość

    ♀️1994
    ♂️1988

    12/2025 💔 5t
    5/2026 ⏸️
    Beta 3570->10370 (przyrost 191%)
    16/5/2026 Mamy ❤️
    202701102743.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 234 315

    Wysłany: Dzisiaj, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki Nifty - czekamy na zdrowego CHŁOPCA 😭🩵🩵🩵
    Aleee miałam zdziwko jak otworzyłam ten wynik, od początku wyobrażałam sobie, że to dziewczynka 🤪
    ale cieszę się bardzo 😭🩵

    Jednak czat Kingi miał rację, chylę czoła 🤭

    Werox, Margareetka, Kinia197, yecikowa, dori, _Dysia_, molierowa, baby33, Buburuza, Malinaaa2024 lubią tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓
    Nifty - zdrowy synek 🩵🩵

    preg.png
  • Werox Ekspertka
    Postów: 250 447

    Wysłany: Dzisiaj, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tosiekk wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki Nifty - czekamy na zdrowego CHŁOPCA 😭🩵🩵🩵
    Aleee miałam zdziwko jak otworzyłam ten wynik, od początku wyobrażałam sobie, że to dziewczynka 🤪
    ale cieszę się bardzo 😭🩵

    Jednak czat Kingi miał rację, chylę czoła 🤭

    Cudne wieści kochana❤️❤️❤️

    tosiekk lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️25
    Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
    👨‍💼27

    05.05 ⏸️
    02.06 1,62 cm z ❤️

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 615 764

    Wysłany: Dzisiaj, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeej kolejny chłopak zobaczymy jak dalej się przewidywania sprawdzą 😂
    Ja mam klimatyzację w chacie poszłam przed chwilą na balkon to myślałam że się ugotuję nawet nie wiem czy wieczorem gdzieś pójdziemy bo podejrzewam że dalej będzie skwar

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 16:04

    tosiekk, Buburuza lubią tę wiadomość

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 424 1010

    Wysłany: Dzisiaj, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z ciekawości dostalyscie dziewczyny jakąś informację, że próbka dotarła do labu czy cokolwiek? Czy po prostu wysyłają wyniki na maila jak już jest przebadane?

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 234 315

    Wysłany: Dzisiaj, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Tak z ciekawości dostalyscie dziewczyny jakąś informację, że próbka dotarła do labu czy cokolwiek? Czy po prostu wysyłają wyniki na maila jak już jest przebadane?

    Nie, dostałam od razu informację, że mogę odebrać wynik. Oddawałam krew we wtorek, a wynik już dzisiaj, więc szybciutko

    _Dysia_, Kinia197 lubią tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓
    Nifty - zdrowy synek 🩵🩵

    preg.png
‹‹ 90 91 92 93 94
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ