Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1337

    Wysłany: 26 czerwca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaaa2024 wrote:
    Margaretka, dobrze Cię kojarzę z grupy czerwcowej 2025? 😊
    U nas też dopiero co roczek, nawet nie wiem kiedy to minęło 🥹

    Tak, dobrze kojarzysz 😊 przeleciał ten rok tak ekspresowo 🥹🥹

    A jak tam Twój maluszek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 19:24

    Malinaaa2024 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola_90 Przyjaciółka
    Postów: 71 145

    Wysłany: 26 czerwca, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tosiekk wrote:
    Edit.
    Karola, długo czekałaś na wynik? Robiłaś Nifty czy inny? :)

    Po przewertowaniu chyba wszystkich możliwych stron i analiz ja się zdecydowałam na FeliaTest.

    Pobranie miałam w poniedziałek 11:30.
    A wyniki w panelu klienta dziś 14:09. Czekałam tylko na męża żeby sprawdzić razem ;)

    Próbki są badane we Włoszech.


    A ku może przestrodze, ja byłam wg OM w 10+0, z USG 10+6, i moja frakcja była 5%, gdzie minimalna to 4%, więc mnie się ta rzutem na taśmę udało 😅 dobrze że nie trzeba było powtarzać :)

    Buburuza, tosiekk lubią tę wiadomość

  • Karola_90 Przyjaciółka
    Postów: 71 145

    Wysłany: 26 czerwca, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza wrote:
    To mi też zapowiada koniec spania na brzuchu :(

    To jest coś czego nie mogę sobie wyobrazić 😱 całe życie spanko na brzuchu, teraz mi trochę biust przeszkadza ale jeszcze jest ok, nie wiem co zrobie jak będę musiała zacząć spać inaczej 😅

    Buburuza lubi tę wiadomość

  • Esbe Autorytet
    Postów: 279 631

    Wysłany: 26 czerwca, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_90 wrote:
    Po przewertowaniu chyba wszystkich możliwych stron i analiz ja się zdecydowałam na FeliaTest.

    Pobranie miałam w poniedziałek 11:30.
    A wyniki w panelu klienta dziś 14:09. Czekałam tylko na męża żeby sprawdzić razem ;)

    Próbki są badane we Włoszech.


    A ku może przestrodze, ja byłam wg OM w 10+0, z USG 10+6, i moja frakcja była 5%, gdzie minimalna to 4%, więc mnie się ta rzutem na taśmę udało 😅 dobrze że nie trzeba było powtarzać :)
    Fajnie, ze tak szybciutko wyniki.
    Ja robiłam we wtorek o 13 i mam nadzieję, ze w poniedziałek beda wyniki. Probki badane sa na miejscu w UK, potrzeba tylko 2% niby. Bardzo jestem ciekawa ile tej frakcji będzie w mojej krwi 😊😊 11+3 robiłam.

    Down Syndrome (Trisomy 21)
    Edwards Syndrome (Trisomy 18)
    Patau Syndrome (Trisomy 13)
    Turner Syndrome (Monosomy X)
    Klinefelter Syndrome
    Jacobs Syndrome
    Gender (optional – for single pregnancies and identical twins only)

    I takie rzeczy sprawdzają.

    ♀️1994
    ♂️1988

    12/2025 💔 5t
    5/2026 ⏸️
    Beta 3570->10370 (przyrost 191%)
    16/5/2026 Mamy ❤️
    202701102743.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 599 1165

    Wysłany: 26 czerwca, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esbe wrote:
    Fajnie, ze tak szybciutko wyniki.
    Ja robiłam we wtorek o 13 i mam nadzieję, ze w poniedziałek beda wyniki. Probki badane sa na miejscu w UK, potrzeba tylko 2% niby. Bardzo jestem ciekawa ile tej frakcji będzie w mojej krwi 😊😊 11+3 robiłam.

    Down Syndrome (Trisomy 21)
    Edwards Syndrome (Trisomy 18)
    Patau Syndrome (Trisomy 13)
    Turner Syndrome (Monosomy X)
    Klinefelter Syndrome
    Jacobs Syndrome
    Gender (optional – for single pregnancies and identical twins only)

    I takie rzeczy sprawdzają.


    I które Ty robiłaś? Nifty pro? Ja będę (już sama nie wiem 🫣) 10+2 a z miesiączki 10+6

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Esbe Autorytet
    Postów: 279 631

    Wysłany: 26 czerwca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza wrote:
    I które Ty robiłaś? Nifty pro? Ja będę (już sama nie wiem 🫣) 10+2 a z miesiączki 10+6

    PrenatalSafe 5

    Buburuza lubi tę wiadomość

    ♀️1994
    ♂️1988

    12/2025 💔 5t
    5/2026 ⏸️
    Beta 3570->10370 (przyrost 191%)
    16/5/2026 Mamy ❤️
    202701102743.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1818 2810

    Wysłany: 26 czerwca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje chłopca 💙

    U nas wody nie ma, nie wiadomo kiedy będzie.. bosko, rano trzeba jechać po beczki z wodą bo już kiedyś 3 dni nie było też w taki skwar 😒 uroki dziury zabitej dechami
    Wszędzie proszą o nie podlewanie ogródka wodą z wodociągu a i tak dalej to samo 🤷🏻‍♀️
    Ogólnie prawie cały dzień leżałam plackiem zero siły, pojechaliśmy wieczorem na zakupy i ledwo wytrzymałam. Dobrze, że są klimatyzacje w sklepach, tylko niestety poczułam chemiczny zapach, który mnie tak zemdił.. w głowie tylko sobie powtarzałam "nie rzygnij bo siara" 😅

    Ile płacicie za nieinwazyjne testy prenatalne? Jak byłam wczoraj to proponowali mi za niecałe 2 tys nifty pro.

    Niestety też zbliża mi się ten okres gdzie muszę oznajmić o ciąży w pracy i wybieram się w przyszłym tygodniu. Swoją drogą miałyście taką sytuację z wypłatą na L4 czy liczyli Wam za ostatnie 12 miesięcy? Czy jeśli jest stała pensja to oni biorą z pensji? U mnie trochę złożona sytuacja bo macierzyński/rodzicielski, urop wypoczynkowy 2 miesiące i 3,5 miesiąca wychowawczy. Na razie mam do wyjaśnienia AwD jeszcze pieniędzy nie dostałam ciekawe co wymyślą.

    Dzwoniłam też za prenatalnymi, ale nikt nie odbierał tel. Będę próbowała w poniedziałek się dodzwonić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 21:51

    Karola_90 lubi tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 599 1165

    Wysłany: 26 czerwca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Karola gratulacje chłopca 💙

    U nas wody nie ma, nie wiadomo kiedy będzie.. bosko, rano trzeba jechać po beczki z wodą bo już kiedyś 3 dni nie było też w taki skwar 😒 uroki dziury zabitej dechami
    Wszędzie proszą o nie podlewanie ogródka wodą z wodociągu a i tak dalej to samo 🤷🏻‍♀️
    Ogólnie prawie cały dzień leżałam plackiem zero siły, pojechaliśmy wieczorem na zakupy i ledwo wytrzymałam. Dobrze, że są klimatyzacje w sklepach, tylko niestety poczułam chemiczny zapach, który mnie tak zemdił.. w głowie tylko sobie powtarzałam "nie rzygnij bo siara" 😅

    Ile płacicie za nieinwazyjne testy prenatalne? Jak byłam wczoraj to proponowali mi za niecałe 2 tys nifty pro.

    Niestety też zbliża mi się ten okres gdzie muszę oznajmić o ciąży w pracy i wybieram się w przyszłym tygodniu. Swoją drogą miałyście taką sytuację z wypłatą na L4 czy liczyli Wam za ostatnie 12 miesięcy? Czy jeśli jest stała pensja to oni biorą z pensji? U mnie trochę złożona sytuacja bo macierzyński/rodzicielski, urop wypoczynkowy 2 miesiące i 3,5 miesiąca wychowawczy. Na razie mam do wyjaśnienia AwD jeszcze pieniędzy nie dostałam ciekawe co wymyślą.

    Dzwoniłam też za prenatalnymi, ale nikt nie odbierał tel. Będę próbowała w poniedziałek się dodzwonić.

    Z tego co ja się dowiadywałam to średnia się liczy z roku za przepracowane miesiące podzielić przez przepracowane miesiące. Czyli jeśli wróciłaś w lutym to luty-czerwiec 5 wypłat podzielić przez 5 wypłat. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • dori Autorytet
    Postów: 869 1088

    Wysłany: Dzisiaj, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza wrote:
    Z tego co ja się dowiadywałam to średnia się liczy z roku za przepracowane miesiące podzielić przez przepracowane miesiące. Czyli jeśli wróciłaś w lutym to luty-czerwiec 5 wypłat podzielić przez 5 wypłat. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.
    Tak, dokładnie tak jest. Choć u mnie dziewczyna od płac najpierw mi zaczęła wpierać, że ja byłam jeszcze na macierzyńskim 2miesiace, więc jakbym poszła w czerwcu na L4 to będzie mi się liczyła średnia z 10 przepracowanych miesięcy/12 🤡 oczywiście to nie jest prawdą i średnią bierze się tylko z przepracowanych miesięcy. Wlicza się do tego większość nagród, 13nastki i wszystko co było oskladkowane.

    Buburuza, monii00 lubią tę wiadomość

    31.10.2022 💔
    25.05.2023 💔
    13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
    15.11.2023 beta 223,65
    22.11.2023 beta 4193 🤞
    27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
    11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
    22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
    09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
    19.02.2024 18+1 232g ❤️
    05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍
    14.05.2024 30+2 III prenatalne, 1750g 😍

    Iga 🥰🥰 30.07.2024 22:51 😍 ⚖️3635g 📏56cm 💖

    age.png

    18.05 beta 85,3
    20.05 beta 253
    25.05 beta 1730
    03.06 6+3 3,2mm ❤️ USG 5+6
    08.06 7+1 7,6mm ❤️ USG 6+5
    17.06 8+3 1,48cm ❤️ USG 7+6

    preg.png
  • Karola_90 Przyjaciółka
    Postów: 71 145

    Wysłany: Dzisiaj, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak poprzedniczki mówią. Wspomnę jedynie, że następnie wyliczana jest stawka dzienna i to ona jest mnożona przez ilość dni nieobecności (wliczając weekendy). A więc wypłata może się różnić (30-31 dni).

    Płatność przez pracodawcę zazwyczaj w standardowym dniu wypłaty (firma zatrudnia więcej niż 20 osób), albo przez ZUS od zwolnienia do zwolnienia i oni bodajże mają do 3 miesięcy od wpłynięcia wszystkich dokumentów.

    Moni, bezpłatne okresy (urlop bezpłatny, wychowawczy) nie są brane pod uwagę, więc nie powinny Ci zaburzyć wyliczonej podstawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 07:28

    Buburuza, monii00 lubią tę wiadomość

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1337

    Wysłany: Dzisiaj, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monii liczą średnia z przepracowanych całych miesięcy, plus to ma mniej składek więc realnie dostaje się kilka stówek więcej na L4 niż pensja 😅
    I jak przejdziesz na l4 to zmień sobie z aktywnie w domu na aktywnie w pracy, bo zasiłek chorobowy jest traktowany jak praca :)

    age.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1818 2810

    Wysłany: Dzisiaj, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, dopiero jak się ma dzieci to się człowiek zagłębia w te przepisy 🫣

    Margareetka to wiem akurat bo patrzyłam te AwP i AwD bardzo dokładnie, od września planujemy żłobek bo już ledwo daje radę gonić za moim Gagatkiem a bardzo lgnie do innych dzieci czy mają 6msc czy 6lat 😂 ostatnio teść miał pokazówkę bo zaczęło padać zbierałam pranie i latał za nim to było "wolno, wolno" 😅 ogólnie nie mam pomocy tyle, że zerknie raz na jakiś czas 5min na niego

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1337

    Wysłany: Dzisiaj, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monii też myślałam chwilę nad żłobkiem dla mojego, bo mimo że hajnid to bardzo towarzyska bestia 😀 ale potem pomyślałam, że przecież jak się maluszek urodzi to i tak bym nie puszczała go, żeby nie przynieść jakiś chorób do noworodka. I nie wiem czy taki rollercoaster emocjonalny to dla malucha dobry.

    Buburuza lubi tę wiadomość

    age.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1818 2810

    Wysłany: Dzisiaj, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Monii też myślałam chwilę nad żłobkiem dla mojego, bo mimo że hajnid to bardzo towarzyska bestia 😀 ale potem pomyślałam, że przecież jak się maluszek urodzi to i tak bym nie puszczała go, żeby nie przynieść jakiś chorób do noworodka. I nie wiem czy taki rollercoaster emocjonalny to dla malucha dobry.
    Też tak myślałam, ale nie jestem w stanie zając się nim w 100% a jeśli jeszcze dojdzie nadciśnienie (już miałam i jest skorelowane z APS).. właśnie na ostatniej wizycie pokazało się 147/100 to nie będzie lekko. Jeśli ma kto Ci pomóc to co innego. U mnie nie był hnb, rozrabia i jest szybki, ale też potrafi siedzieć i się czymś zająć dłuższy czas. Po rozwoju ruchowym nastąpił teraz rozwój mowy więc już wczoraj próba była słowa "banan" wyszedł "nanan" albo "tatan" 😂
    Ogólnie od 12 miesiąca jest gwałtowny rozwój dopiero czeka Cię ten etap pogoni za człowieczkiem co nie wiadomo co chce zrobić i nic nie powie 😅 a szczególnie branie do buzi wszystkiego - kamieni, kwiatków itd., wspinaczka po wszystkim.
    Po porodzie syn nie będzie chodził jakiś czas po prostu żeby nic nie przynieść, mąż weźmie opiekę i rodzicielski albo będzie u moich rodziców więcej w miarę potrzeb. Na rsv musowo się szczepie bo to co przeżyłam z synkiem ledwo oddychającym nie życzę nikomu, nie ma oczywiście gwarancji, ale zrobię wszystko żeby uchronić kolejne dziecko przed czymś takim.
    Możesz także w każdej chwili oddać dziecko do żłobka kwestia tylko miejsc, zobaczysz jak się będziesz czuła.

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 615 764

    Wysłany: Dzisiaj, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja do żłobka chodzi i nie będę jej też zmieniać rutyny jak się bobas urodzi. Polecam też BARDZO zaszczepić na grypę typu A bo to co my przeżyłyśmy to jakiś horror był w zeszłym roku. Mała zachorowała w wigilię miałyśmy obie po 40 stopni gorączki. Ciągnęło się to kilka dni. Łapie od niej dosłownie wszystko. Byłyśmy wtedy u rodziny wracając wylądowałyśmy w szpitalu, bo mała cały dzień spała mi na rękach. Dostała leki i na 3 dzień wyszłyśmy, a ona zachowywała się jak nowo narodzona. Niestety i sylwestra i święta Bożego Narodzenia w zeszłym roku to najgorsze co spotkało mnie w życiu. RSV za to zniosła super ale szczepiona była 4 dni kataru i kaszlu i jak ręką odjął. Teraz małej przechodzi bostonka, a ja mam punkt kulminacyjny. Katar, kaszel no masakra ogólnie
    Przeszły mi mdłości ale pęka mi głowa. Nie wiem co gorsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:39

    Buburuza lubi tę wiadomość

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2395 2240

    Wysłany: Dzisiaj, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kinia197 nie będziesz robiła córce przerwy od żłobka żadnej?
    Ja właśnie brałam pod uwagę żeby córkę na ten rok wypisać (chodzi od października) żeby nie przynosiła chorób na końcówkę ciąży i początki noworodka,.ale na razie zostaje. Jak będzie chorować po 3 tyg ciągiem to wtedy wypiszemy. Ale po urodzeniu bobasa raczej jakaś przerwę jej i tak zrobimy :)

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 599 1165

    Wysłany: Dzisiaj, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejcia. Mój bob też żłobkowy. Adaptację mogłam sobie pozwolić na prawie dwumiesięczną z racji że byłam w domku w czasie wakacji (też byście mogły taką dłuższą zrobić jeśli pójdziecie na L4). Chodził najpierw po 2 godzinki od śniadania do 10, potem odbierałam po drzemce i na koniec po obiedzie. Do dziś chodzi od 8 do 14 i tak zostanie jak się bobas urodzi.
    Poprosiłam panie w żłobku żeby tylko dawały znać jak jacyś rodzice będą puszczać przeziębione dzieci to będę zabierać. Wolę żeby poszedł nawet 5/10 razy, a ja wtedy dam radę życie do ładu doprowadzić. Zawsze na styczeń, luty i marzec gdzie jest największy wysyp rsv i grypy możecie zostawiać starszaki w domku potem boby będą większe i bardziej odporne. Mój młody zostanie w domu od urodzenia boba do tydzień po pierwszych szczepieniach.

    Pamiętajcie też że na cycku dzieci dostają gotowe przeciwciała. U mnie w domu, mimo że to był czerwiec, pojawił się covid i rsv właśnie. Młody nie zachorował. Jak ja miałam przeziębienie typu 38-39 stopni to pediatra kazała normlanie karmić jeśli nie ma wysokiej gorączki bo właśnie mały dostaje przeciwciała.

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 615 764

    Wysłany: Dzisiaj, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    @Kinia197 nie będziesz robiła córce przerwy od żłobka żadnej?
    Ja właśnie brałam pod uwagę żeby córkę na ten rok wypisać (chodzi od października) żeby nie przynosiła chorób na końcówkę ciąży i początki noworodka,.ale na razie zostaje. Jak będzie chorować po 3 tyg ciągiem to wtedy wypiszemy. Ale po urodzeniu bobasa raczej jakaś przerwę jej i tak zrobimy :)

    Nie, bo ponoć lepiej nie psuć starszemu dziecku rutyny przez pojawienie się rodzeństwa. Będę starać się w miarę możliwości ograniczyć ewentualny kontakt przy chorobie. Ona już długo do żłobka chodzi to co najgorsze myślę, że i tak przechorowala

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 599 1165

    Wysłany: Dzisiaj, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajecie radę w te upały?

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Karola_90 Przyjaciółka
    Postów: 71 145

    Wysłany: Dzisiaj, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie robie minimum z minimum 😅 rano wyskoczylam jedynie do sklepu po 5 produktów i własnie sobie uświadomiłam, że jednego z nich nie kupiłam 🤦‍♀️

    Pomalutku sobie sprzątam, robie przerwy na odpoczynek, lemoniada z lodówki (co prawda kupna ale z dobrym składem), ah no tak i klimatyzacja od samego rana włączona 😅🤣 bez tego bym chyba umarła...

    Do znajomych wychodzimy dopiero wieczorkiem, ale tez do mieszkania i też mają klimę ;)

    Muszę trzymać fason, bo jeszcze nic nie wiedzą 🙃

‹‹ 90 91 92 93 94
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ