Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2027 ❄️
Odpowiedz

Styczeń 2027 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1751 1344

    Wysłany: Dzisiaj, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buburuza wrote:
    Chciałam napisać trzymajcie się dziś cieplutko dziewczyny, ale raczej tu pasuje - trzymajcie się dziś chłodniutko! Jutro ma być już lżej ❤️❤️❤️

    U nas (okolice Krakowa) dopiero w czwartek ma być lepiej 🥵 jutro też prognozują 36 stopni

    Nie pamiętam która, ale któraś też ma dziś imprezę urodzinową, bawcie się dobrze, oby pogoda zelżała! 🥰

    Ja też proszę o kciuki, żeby się wszystko dziś udało i bobas miał dobry humor :)

    Jusia92, monii00, Buburuza lubią tę wiadomość

    age.png
  • Marthy Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: Dzisiaj, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esbe wrote:
    Ja byłam w pracy od 6 na nadgodzinach, tam mamy klimę, wiec luzik. Po powrocie do domu nie robię nic, tylko leżę z wiatrakiem. Tesciowie przylecieli na tydzień i ogarniają absolutnie wszystko.
    Zazdroszczę, jak do nas przyjeżdżają to mam dwoje dzieci na głowie, także jak urodzę to za „pomoc” podziękuje, bo nie wyrobię, żeby się wszystkimi zajmować. Nie wiem jak to się dzieje, ale przechodzą w tryb nic nie umiem, nie wiem jak tu iść, jak wrócić, kawy i herbaty też nie potrafią zrobić, ale myślą, że przyjechali pomóc 🙈 obecnością chyba 😆 lubię ich, radzą sobie w życiu normalnie, ale u nas są jacyś nieogarnięci. Teraz jeszcze wyprowadzamy się za granicę, żeby zobaczyć jak to jest pożyć gdzieś indziej, więc jak przyjadą to na tydzień/ dwa :ooo
    tosiekk wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki Nifty - czekamy na zdrowego CHŁOPCA 😭🩵🩵🩵
    Aleee miałam zdziwko jak otworzyłam ten wynik, od początku wyobrażałam sobie, że to dziewczynka 🤪
    ale cieszę się bardzo 😭🩵

    Jednak czat Kingi miał rację, chylę czoła 🤭
    Świetnie. Też żyję w przekonaniu, że chłopiec, a czat wskazał dziewczynkę 😆 Jak źle wyjdzie Pappa to Nifty też zrobię.
    Buburuza wrote:
    Chciałam napisać trzymajcie się dziś cieplutko dziewczyny, ale raczej tu pasuje - trzymajcie się dziś chłodniutko! Jutro ma być już lżej ❤️❤️❤️
    Ty też 😁coś mi się przestawiło, bo normalnie w takie upały jest mi duszno, a teraz normalnie funkcjonuje. Nawet mój pies nie chce iść i woli leżeć w cieniu, a ja mogę spacerować bez problemu. Tylko, że ostatnio miałam takie napady zimna, że ten upał chociaż trochę mnie rozgrzał. TSH mam 2,6 ale nadal zastanawiam się czy nie powinno być bliżej 2 i poniżej. Jak to u Was wygląda ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:36

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 85 205

    Wysłany: Dzisiaj, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marthy wrote:
    QUOTE=Esbe]
    . TSH mam 2,6 ale nadal zastanawiam się czy nie powinno być bliżej 2 i poniżej. Jak to u Was wygląda ?

    Na początku ciąży TSH spada naturalnie, bo działa przeciwstawnie do bety- przez betę tarczyca intensywniej pracuje. Później podobno zaczyna rosnąć, jak beta się stabilizuje.

    Marthy lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • tosiekk Ekspertka
    Postów: 237 332

    Wysłany: Dzisiaj, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Na początku ciąży TSH spada naturalnie, bo działa przeciwstawnie do bety- przez betę tarczyca intensywniej pracuje. Później podobno zaczyna rosnąć, jak beta się stabilizuje.

    U mnie zadziałało zupełnie odwrotnie, po pozytywnym teście TSH wystrzeliło na ponad 3, u mojej przyjaciółki np poszybowało na ponad 6 🫣 Mam dwukrotnie zwiększoną dawkę Euthyroxu, żeby to utrzymać w okolicach 1,5 (tyle max oczekuje mój lekarz przy prawidłowych FT3 i FT4). @Marthy przegadaj z lekarzem, być może jeśli nie miałaś wcześniej problemów z tarczycą to nic Ci nie przepisze bo organizm radzi sobie sam, pytanie też czy FT4 ma prawidłowy poziom, bo samo TSH niewiele niestety mówi.

    @Buburuza dobrze powiedziane z tym chłodniutko 🥵 halo, pomorskie nie jest przyzwyczajone do tego, że jest ciepło i nie wieje 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 09:15

    Marthy lubi tę wiadomość

    ♀96’ ♂ 88’
    2,5 roku starań o pierwsze 🌸

    05.2026 ⏸️
    22.05▫️mamy serduszko 💕
    28.05▫️prawie 6mm człowieczka
    03.06▫️1,44 cm 🫐
    18.06▫️3,06 cm 🍓
    Nifty - zdrowy synek 🩵🩵

    preg.png
  • Esbe Autorytet
    Postów: 281 633

    Wysłany: Dzisiaj, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marthy wrote:
    Esbe wrote:
    Ja byłam w pracy od 6 na nadgodzinach, tam mamy klimę, wiec luzik. Po powrocie do domu nie robię nic, tylko leżę z wiatrakiem. Tesciowie przylecieli na tydzień i ogarniają absolutnie wszystko.
    Zazdroszczę, jak do nas przyjeżdżają to mam dwoje dzieci na głowie, także jak urodzę to za „pomoc” podziękuje, bo nie wyrobię, żeby się wszystkimi zajmować. Nie wiem jak to się dzieje, ale przechodzą w tryb nic nie umiem, nie wiem jak tu iść, jak wrócić, kawy i herbaty też nie potrafią zrobić, ale myślą, że przyjechali pomóc 🙈 obecnością chyba 😆 lubię ich, radzą sobie w życiu normalnie, ale u nas są jacyś nieogarnięci. Teraz jeszcze wyprowadzamy się za granicę, żeby zobaczyć jak to jest pożyć gdzieś indziej, więc jak przyjadą to na tydzień/ dwa :ooo

    Powodzenia w nowym kraju! ❤️ relacje z rodziną zdecydowanie się poprawią 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:10

    Marthy lubi tę wiadomość

    ♀️1994
    ♂️1988

    12/2025 💔 5t
    5/2026 ⏸️
    Beta 3570->10370 (przyrost 191%)
    16/5/2026 Mamy ❤️
    202701102743.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 620 769

    Wysłany: Dzisiaj, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z wrocka u mnie jutro 34 stopnie i deszcz wiec zobaczymy czy bedzie lepiej. Mała jutro pójdzie do żłobka a ja w końcu zrobię paznokcie. W ogóle okazało sie ze miałam stan podgorączkowy wczoraj i dlatego było mi tak zimno. Dziś jest o wiele lepiej mam siłę na cokolwiek

    Esbe, Buburuza lubią tę wiadomość

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 694 648

    Wysłany: Dzisiaj, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byłyśmy wczoraj na 18-stce u córki rodziców chrzestnych mojego dziecka.. no niestety średnio się nadaję na imprezy. Zjadłam tylko rosół i suchy chleb 🫣 i jeszcze prowadziłam, bo tak się z niemężem umówiliśmy a czułam mega zmęczenie. Ale najważniejsze, że byliśmy 🙂 dziś od rana też brak apetytu... No prawie nic mi nie wchodzi. Chyba muszę się nauczyć gotować rosół, bo na to mam ochotę 😂 wstyd się przyznać ale wszystkie moje próby zrobienia rosołu to była porażka, choć ogólnie nieźle gotuję. A od wszystkich słyszę że rosół jest najłatwiejszy

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2399 2241

    Wysłany: Dzisiaj, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Pozdrawiam z wrocka u mnie jutro 34 stopnie i deszcz wiec zobaczymy czy bedzie lepiej. Mała jutro pójdzie do żłobka a ja w końcu zrobię paznokcie. W ogóle okazało sie ze miałam stan podgorączkowy wczoraj i dlatego było mi tak zimno. Dziś jest o wiele lepiej mam siłę na cokolwiek
    Przeczytałam że dziś masz deszcz i myślę jak to możliwe że u mnie nie pada 😂 Ja właśnie się zastanawiam czy puszczać jutro córkę do żłobka. Zadzwonimy rano podpytać o to jaka temperatura na sali, bo w grupie ponad 30 dzieci i 7 pan to sobie wyobrażam piekło.🤡

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 620 769

    Wysłany: Dzisiaj, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    My byłyśmy wczoraj na 18-stce u córki rodziców chrzestnych mojego dziecka.. no niestety średnio się nadaję na imprezy. Zjadłam tylko rosół i suchy chleb 🫣 i jeszcze prowadziłam, bo tak się z niemężem umówiliśmy a czułam mega zmęczenie. Ale najważniejsze, że byliśmy 🙂 dziś od rana też brak apetytu... No prawie nic mi nie wchodzi. Chyba muszę się nauczyć gotować rosół, bo na to mam ochotę 😂 wstyd się przyznać ale wszystkie moje próby zrobienia rosołu to była porażka, choć ogólnie nieźle gotuję. A od wszystkich słyszę że rosół jest najłatwiejszy

    Łączę się w bólu. Wszystko ugotuję ale pizza i rosół mi nigdy nie wychodziły 😂 A też ponoć nieźle gotuje
    Zagadka919 Strasznie dużo dzieci masz w żłobku u nas 15 i 3 opiekunki, ale żłobek prywatny. Tak zmieniając temat to gdzie planujesz rodzić?

    jaskra lubi tę wiadomość

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 425 798

    Wysłany: Dzisiaj, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiek gratuluje pozytywnych wiesci ! 😍

    Ja juz od 3 lat nie radze sobie z upalami. Klimy nie mamy, leze caly dzien na kanapie, pije wode i czekam az to pieklo sie skonczy. Spac tez nie moge bo za goraco 🥵 zdecydowanie wole juz -30 niz +30

    tosiekk, BillieJean lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram, nasienie, wymazy ✅️
    Amh: 1,440

    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🍓
    25.06 prenatalne ok, 6.82 cm szczęścia 🧸

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 605 1176

    Wysłany: Dzisiaj, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Na początku ciąży TSH spada naturalnie, bo działa przeciwstawnie do bety- przez betę tarczyca intensywniej pracuje. Później podobno zaczyna rosnąć, jak beta się stabilizuje.

    Ja całą pierwszą ciążę miałam między 0.1 a 0.3 teraz miałam 0.2 na badaniu. Gin mówi że ok, a przed ciążą między 0.8 a 1.0.
    Mój mały właśnie odpadł na drzemkę. Po 14 znowu będziemy buszować w basenie do wieczora ❤️

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 605 1176

    Wysłany: Dzisiaj, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tosiekk wrote:
    U mnie zadziałało zupełnie odwrotnie, po pozytywnym teście TSH wystrzeliło na ponad 3, u mojej przyjaciółki np poszybowało na ponad 6 🫣 Mam dwukrotnie zwiększoną dawkę Euthyroxu, żeby to utrzymać w okolicach 1,5 (tyle max oczekuje mój lekarz przy prawidłowych FT3 i FT4). @Marthy przegadaj z lekarzem, być może jeśli nie miałaś wcześniej problemów z tarczycą to nic Ci nie przepisze bo organizm radzi sobie sam, pytanie też czy FT4 ma prawidłowy poziom, bo samo TSH niewiele niestety mówi.

    @Buburuza dobrze powiedziane z tym chłodniutko 🥵 halo, pomorskie nie jest przyzwyczajone do tego, że jest ciepło i nie wieje 😆


    Dokładnie! Zachodniopomorskie, ale na szczęście nie ten betonowy Szczecin (chociaż tam kiedyś też mieszkałam) nie mam w zwyczaju latem się pocić.
    Co tu się dzieje. W lini prostej mam z 10 km do morza i dookoła same lasy, a tu 37 stopni….. 🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Buburuza Autorytet
    Postów: 605 1176

    Wysłany: Dzisiaj, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Łączę się w bólu. Wszystko ugotuję ale pizza i rosół mi nigdy nie wychodziły 😂 A też ponoć nieźle gotuje
    Zagadka919 Strasznie dużo dzieci masz w żłobku u nas 15 i 3 opiekunki, ale żłobek prywatny. Tak zmieniając temat to gdzie planujesz rodzić?

    Polecam wziąć przepis na rosół z Ania gotuje. I kupić piramidkę smaku z lubczykiem z lidla. Nie może nie wyjść 😘😘😘

    Kinia197, tosiekk, jaskra lubią tę wiadomość

    👩🏻28 👨🏻‍🦱30
    👫🏻2016
    💒2022
    👦🏻2024

    13.05 - beta 5,8
    15.05 (45h) beta 46.10
    22.05 beta 1882
    25.05 beta 5993
    03.06 wizyta u Ginka - jest ❤️
    17.06 wizyta 🤞CRL 1.63cm

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2399 2241

    Wysłany: Dzisiaj, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Łączę się w bólu. Wszystko ugotuję ale pizza i rosół mi nigdy nie wychodziły 😂 A też ponoć nieźle gotuje
    Zagadka919 Strasznie dużo dzieci masz w żłobku u nas 15 i 3 opiekunki, ale żłobek prywatny. Tak zmieniając temat to gdzie planujesz rodzić?
    Raczej Kamieńskiego tak jak córkę. A Ty? U nas była malutka grupa, ale w innym żłobku zawalił się sufit i dzieci rozdzielono na 2 żłobki w tym nasz, stąd takie tłumu 😩 A nie chciałam już jej zmieniać placówki nagle bo super się tutaj odnajduje

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 620 769

    Wysłany: Dzisiaj, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Raczej Kamieńskiego tak jak córkę. A Ty? U nas była malutka grupa, ale w innym żłobku zawalił się sufit i dzieci rozdzielono na 2 żłobki w tym nasz, stąd takie tłumu 😩 A nie chciałam już jej zmieniać placówki nagle bo super się tutaj odnajduje

    Jak dostanę cesarkę to na brochowie jak nie to nie mam pojęcia. Mam złe wspomnienia z porodu naturalnego tam, który i tak skończył się cesarką

    👩🏼29&30👨🏻
    🐈‍⬛🐈
    🩷 - 08.2024

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2399 2241

    Wysłany: Dzisiaj, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia197 wrote:
    Jak dostanę cesarkę to na brochowie jak nie to nie mam pojęcia. Mam złe wspomnienia z porodu naturalnego tam, który i tak skończył się cesarką
    Ja byłam od początku nastawiona na Brochów, a wody odeszły w poniedziałek rano i nie było miejsca, musieliśmy pilnie jechać na kamieńskiego i załapaliśmy się na oddaną do użytku 3 dni wcześniej nową porodówkę. Teraz mamy też wiadomo dodatkowy czynnik że trzeba będzie zapewnić córce opiekę, także tymbardziej Kamieńskiego bo mamy najbliżej :) Na sam poród kiepsko trafiłam położna, więc rozważam wykupienie prywatnej,.za to oddział po porodzie wszystko na najwyzszym poziomie, byłyśmy zaopiekowane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 13:52

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 388 712

    Wysłany: Dzisiaj, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem mega średnia kucharka (ale mam super kucharza w domu), ale zupy i rosół mi mega wychodzą 😁
    Ja mam wrażenie, że odzyskałam apetyt na normalne jedzenie i ciągle jestem głodna 🙈 do tego bardziej odczuwam upały niż sama ciążę (w sensie, że nie mam aktualnie za bardzo objawów), więc głowa znów mi podsuwa złe myśli 😩
    Ale korzystam z apetytu, bo przed ciążą bardzo lubiłam jeść 😁 tylko moje ubrania niekoniecznie są z tego zadowolone 🙈

    jaskra lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
‹‹ 91 92 93 94 95
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ