X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2017
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2017

Oceń ten wątek:
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środe pójde zrobić drugi raz bete i zadzwonie do mojego gina. Nawet jak bym zadzwoniła we wtorek czy piatek (bo w te dni przyjmuje) to by mnie i tak przyjął w ten sam dzień.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki ;-) jaka tu cisza dzisiaj... :-P
    Brak Justyny i nikt się nie oddzywa...

    Ja dzisiaj trochę popracowałam na ogródku a teraz leżę i odpoczywam bo troszke brzuszek boli :-( chyba sie troszke napracowałam ;-)

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja jestem i czasem zglądam:-) pozostałe mamusie chyba cieszą się majówką:-) mnie takze brzuch pobolewa więc również odpoczywam a co weekend w końcu i to majowy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 18:41

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • DzejDzej Koleżanka
    Postów: 41 43

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo jestem:) Ja czekam niecierpliwie na pierwsze usg 12.05. Majówka owszem tylko, że zaplanowana jakiś czas temu w spa, teraz kiedy okazało się że jestem w ciąży z połowy rzeczy trzeba zrezygnować ;) Grunt, że jest ładna pogoda i zostają spacery! Pozdrawiam!

    p19u9n73xkfpxdp9.png
    CP 11.10.2015 6tc
  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejDzej to trzymam kciuki ja tez zastanawiam sie nad wizyta 12 ewentualnie 16 maja, zobacze co mój lekarz powie.
    Dziewczyny mam do Was pytanko, czy ktoraś z Was bierze lub brała bromergon? Zastanawiam się jak go odstawić, mój gin na ostatniej wizycie powiedział że od razu jak zobaczę dwie kreseczki, a na wcześniejszej ze stopniowo.. Więc już sama nie wiem. Może któraś z Was brała bromka i coś doradzi.

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nobelka. wrote:
    Hej, a ja jestem i czasem zglądam:-) pozostałe mamusie chyba cieszą się majówką:-) mnie takze brzuch pobolewa więc również odpoczywam a co weekend w końcu i to majowy :-)


    A no weekend :-) ja wreszcze miałam okazje odpocząc bo mężuś w domu to zrobiłam co miałam zrobić na ogródku i mogłam sobie zrobić leżing ;-) :-P a mężulek zająl sie dziećmi :-D

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejDzej wrote:
    Halo halo jestem:) Ja czekam niecierpliwie na pierwsze usg 12.05. Majówka owszem tylko, że zaplanowana jakiś czas temu w spa, teraz kiedy okazało się że jestem w ciąży z połowy rzeczy trzeba zrezygnować ;) Grunt, że jest ładna pogoda i zostają spacery! Pozdrawiam!


    Uuu no to przyjemność Cie omija. Ale racja ladna pogoda to można ją wykorzystać na spacerki :) choviaż ja nie ukrywam ze mimo ze to jest wczesna ciąża to strasznie się męcze jak za długo chodze i wlasnie pobolewa mnie podbrzusze, dlatego wole sie za bardzo nie wysilać i zaczekać do wizyty u gina 17.05 co mi powie.

    Po stracie poprzedniej ciąży teraz jakoś bardziej się boję :-/

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nobelka. wrote:
    DzejDzej to trzymam kciuki ja tez zastanawiam sie nad wizyta 12 ewentualnie 16 maja, zobacze co mój lekarz powie.
    Dziewczyny mam do Was pytanko, czy ktoraś z Was bierze lub brała bromergon? Zastanawiam się jak go odstawić, mój gin na ostatniej wizycie powiedział że od razu jak zobaczę dwie kreseczki, a na wcześniejszej ze stopniowo.. Więc już sama nie wiem. Może któraś z Was brała bromka i coś doradzi.


    Ja niestety sie na ten temat nie wypowiem bo nigdy nic takiego nie brałam ;-)
    A może zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj. Bedziesz mieć pewność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 19:32

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Ja niestety sie na ten temat nie wypowiem bo nigdy nic takiego nie brałam ;-)
    A może zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj. Bedziesz mieć pewność.

    Co racja to racja jak bede umawiać się na wizytę to spytam. Tymczasem jutro wybieram sie na pierwszą betkę więc trzymajcie kciuki proszę :-)

    joasia8966 lubi tę wiadomość

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    A no weekend :-) ja wreszcze miałam okazje odpocząc bo mężuś w domu to zrobiłam co miałam zrobić na ogródku i mogłam sobie zrobić leżing ;-) :-P a mężulek zająl sie dziećmi :-D

    Super, że mamy mężów, którzy chętnie pomagają :-) moj tez cały dzień zajmował sie córą, a ja się relaksowałam. Niestety znam takich którzy palcem nie kiwną przy swoich dzieciach, ale mój naszczęście jest bardzo uczynny i wyrozumiały :-)

    joasia8966 lubi tę wiadomość

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę trzymać :-)

    Ja jutro miałam zamiar powtórzyć swoją bete ale nie wiem czy nie zaczekać do piątku i dopiero wtedy iść.
    Kurcze w poprzednich ciążach nie robiłam zadnych testów ciązowych i było ok a tu to panikuje gorzej jakby to było moje pierwsze dziecko :-P

    W sumie w 3 ciąży robiłam 2 razy bete bo na pierwszej wizycie moj gin nic nie widział i mowił ze możliwe ze to ciąża pozamaciczna i zebym zrobiła bete dla potwierdzenia po trzech dniach. Ale na szczęście okazało sie ze to ciąża prawidłowa tylko musiało póżniej dojść do zapłodnienia.
    Dlatego też teraz nie chce sie zbytnio śpieszyć z wizytą.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego to raczej staram sie tak nie "wykorzystywac" ponieważ wcześnie rano wyjeżdza i poźno wieczorem wraca z pracy, ale jak tylko dowiedział sie ze test wyszedł pozytywnie to nadskakuje nademną :-) hihi

    nobelka. lubi tę wiadomość

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dzień spędziłam bardzo aktywnie bo byliśmy na wycieczce rodzinnej duuuuzo chodzenia ale i świeżego powietrza super dzień taki naprawdę rodzinny a rzadko mamy taka możliwość. Pogoda nam dopisała i mogę powiedzieć ze czuje się dobrze. Widzę dziewczynki ze nie tylko ja miałam bóle podbrzusza chociaż to nie moje pierwsze dziecko ale pzezywam ta ciążę jak pierwsza. Czy uwazacie ze jutro laboratoria będą czynne bo chce zrobić bhcg ??

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Będę trzymać :-)

    Ja jutro miałam zamiar powtórzyć swoją bete ale nie wiem czy nie zaczekać do piątku i dopiero wtedy iść.
    Kurcze w poprzednich ciążach nie robiłam zadnych testów ciązowych i było ok a tu to panikuje gorzej jakby to było moje pierwsze dziecko :-P

    W sumie w 3 ciąży robiłam 2 razy bete bo na pierwszej wizycie moj gin nic nie widział i mowił ze możliwe ze to ciąża pozamaciczna i zebym zrobiła bete dla potwierdzenia po trzech dniach. Ale na szczęście okazało sie ze to ciąża prawidłowa tylko musiało póżniej dojść do zapłodnienia.
    Dlatego też teraz nie chce sie zbytnio śpieszyć z wizytą.

    Nie wiem co Ci doradzić joasiu, beta napewno by Cię uspikoiła, bo grunt to spokój. Ale z drugiej strony skoro w poprzednich ciążach było wszystko w porządku to teraz napewno tez tak bedzie:-)
    Ja trochę panikuje, bo poprzednią ciążą cieszyłam się tylko 5 dni. Ale jestem dobrej mysli bo testy pokazują dwie grube krechy, a wtedy byly bardzi lichutkie.

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    A ja dziś dzień spędziłam bardzo aktywnie bo byliśmy na wycieczce rodzinnej duuuuzo chodzenia ale i świeżego powietrza super dzień taki naprawdę rodzinny a rzadko mamy taka możliwość. Pogoda nam dopisała i mogę powiedzieć ze czuje się dobrze. Widzę dziewczynki ze nie tylko ja miałam bóle podbrzusza chociaż to nie moje pierwsze dziecko ale pzezywam ta ciążę jak pierwsza. Czy uwazacie ze jutro laboratoria będą czynne bo chce zrobić bhcg ??

    W poprzedniej ciązy też pobolewał mnie brzuch a teraz boli mnie rano jak się budzę- może dlatego że śpię na brzuchu, no i jeszcze jak za dużo chodzę.

    Właśnie sama się zastanawiam czy jutro będą czynne. Nawet nie zapytalam Pani w piątek jak byłam na becie.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    A ja dziś dzień spędziłam bardzo aktywnie bo byliśmy na wycieczce rodzinnej duuuuzo chodzenia ale i świeżego powietrza super dzień taki naprawdę rodzinny a rzadko mamy taka możliwość. Pogoda nam dopisała i mogę powiedzieć ze czuje się dobrze. Widzę dziewczynki ze nie tylko ja miałam bóle podbrzusza chociaż to nie moje pierwsze dziecko ale pzezywam ta ciążę jak pierwsza. Czy uwazacie ze jutro laboratoria będą czynne bo chce zrobić bhcg ??
    Sprawdzałam w internecie, większość chyba jest czynnych choć napewno nie wszystkie. O moim nic nie bylo napisane ale jade w ciemno ;-)

    wariatka3 lubi tę wiadomość

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nobelka. wrote:
    Nie wiem co Ci doradzić joasiu, beta napewno by Cię uspikoiła, bo grunt to spokój. Ale z drugiej strony skoro w poprzednich ciążach było wszystko w porządku to teraz napewno tez tak bedzie:-)
    Ja trochę panikuje, bo poprzednią ciążą cieszyłam się tylko 5 dni. Ale jestem dobrej mysli bo testy pokazują dwie grube krechy, a wtedy byly bardzi lichutkie.


    No ja cieszyłam sie troszkę dłużej... Pod koniec 8 tc dowiedziałam się że mam martwą ciąże (zatrzymała sie w 6 tc) no i skonczyło sie tym ze 2 dni po tej wiadomości jeszcze byłam w domu bo musiałam ogarnąć niańkę do dzieci, później 2 dni w szpitalu miałam podawane tabletki poronne i na trzeci dzien pobytu w szpitalu zrobiono mi dopiero zabieg...
    Takze z tego względu baaardzo panikuję.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    W poprzedniej ciązy też pobolewał mnie brzuch a teraz boli mnie rano jak się budzę- może dlatego że śpię na brzuchu, no i jeszcze jak za dużo chodzę.

    Właśnie sama się zastanawiam czy jutro będą czynne. Nawet nie zapytalam Pani w piątek jak byłam na becie.


    A ja mam dwie córki i w żadnej nie Bilal mnie brzuch a na pewno nie czulam się tak śpiącą jak teraz ... Jutro będę dzwonić czy jest możliwość zrobienia bhcg o ile ktoś jutro odbierze bardzo mi zależy aby jutro zrobić bo teraz jeszcze jestem na urlopie ale 5 mam do pracy a pracuje w hipermarkecie a tam ciężką praca a znając moje kierownictwo nie będę mieć lżej niż inne bo w ciąży jestem i muszę mieć zwolnienie bo w tej firmie dużo kobiet poronilo w tak wczesna ciaze a ja chce donosić ciążę bez powikłań

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    A ja mam dwie córki i w żadnej nie Bilal mnie brzuch a na pewno nie czulam się tak śpiącą jak teraz ... Jutro będę dzwonić czy jest możliwość zrobienia bhcg o ile ktoś jutro odbierze bardzo mi zależy aby jutro zrobić bo teraz jeszcze jestem na urlopie ale 5 mam do pracy a pracuje w hipermarkecie a tam ciężką praca a znając moje kierownictwo nie będę mieć lżej niż inne bo w ciąży jestem i muszę mieć zwolnienie bo w tej firmie dużo kobiet poronilo w tak wczesna ciaze a ja chce donosić ciążę bez powikłań


    O a propo spania... Ja w ciągu dnia chodzę jak zombiee ziewam i jestem baaardzo zmęczona ale jak przyjdzie wieczór to czuje sie jak nowo narodzona :P
    A na siusiu to chodzę co chwile :) i to jest bardzo męczące :P

    Co do pracy to napewno nie ma co ryzykować. Lepiej dać L4 i mieć spokojną głowę.
    Ja na szczęście do końca maja mam urlop wychowawczy wiec z urlopu od razu przejde na L4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 20:24

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dzień muszę choć 15-30minut spędzić na spaniu bo nie jestem w stanie funkcjonować bo czuje się tak strasznie zmieczona ale i wieczorem padam jak dziecko spać tylko przytulek podusie juz mnie nie ma.
    W pracy jak przyniose l4 to dopiero będzie gadania bo pracuje 8 miesięcy i umowę mam do czerwca a tu nam się niespodzianka trafiła i to na urlopie się dowiedzialam ale mam masakrycznego stracha aby pójść porozmawiać z kierownikiem bo boje się ze nie będzie to dla mnie mila rozmowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 20:40

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ