X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2017
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    No ja cieszyłam sie troszkę dłużej... Pod koniec 8 tc dowiedziałam się że mam martwą ciąże (zatrzymała sie w 6 tc) no i skonczyło sie tym ze 2 dni po tej wiadomości jeszcze byłam w domu bo musiałam ogarnąć niańkę do dzieci, później 2 dni w szpitalu miałam podawane tabletki poronne i na trzeci dzien pobytu w szpitalu zrobiono mi dopiero zabieg...
    Takze z tego względu baaardzo panikuję.
    Rozumiem, trzymam kciuki żeby już nigdy żadnej z Was nie spotkało nic tak przykrego. Musimy być dobrej myśli. A w styczniu urodzimy śliczne i zdrowe dzieci!!! I bedziemy z uśmiechem wspominać panikę z początku ciąży!!! :-)

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    Ja w dzień muszę choć 15-30minut spędzić na spaniu bo nie jestem w stanie funkcjonować bo czuje się tak strasznie zmieczona ale i wieczorem padam jak dziecko spać tylko przytulek podusie juz mnie nie ma.
    W pracy jak przyniose l4 to dopiero będzie gadania bo pracuje 8 miesięcy i umowę mam do czerwca a tu nam się niespodzianka trafiła i to na urlopie się dowiedzialam ale mam masakrycznego stracha aby pójść porozmawiać z kierownikiem bo boje się ze nie będzie to dla mnie mila rozmowa


    Zwolnić Cię nie mogą jak jesteś w ciąży. A nawet jak by Ci nie przedłużyli umowy to i tak należy Ci się urlop macierzyński płatny z ZUSu

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nobelka. wrote:
    Rozumiem, trzymam kciuki żeby już nigdy żadnej z Was nie spotkało nic tak przykrego. Musimy być dobrej myśli. A w styczniu urodzimy śliczne i zdrowe dzieci!!! I bedziemy z uśmiechem wspominać panikę z początku ciąży!!! :-)


    No staram się tak nie myśleć o tym co było tylko o tym co będzie... że za niedłygo usłyszę jak bije serduszko mojej dzidzi :)

    Najfajniejsze uczucie jest jak usłyszy sie pierwszy raz bicie serduszka i poczuje pierwsze ruchy :)
    A wogóle to mega uczucie jest jak zaraz po porodzie kładą takiego maluszka na mamuśkę... :-) coś nie do opisania

    nobelka. lubi tę wiadomość

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Zwolnić Cię nie mogą jak jesteś w ciąży. A nawet jak by Ci nie przedłużyli umowy to i tak należy Ci się urlop macierzyński płatny z ZUSu

    Ja się tam nie martwię juz policzylam przed końcem umowy juz będę mieć 12 tydzień ciąży czyli muszą mi przedłużyć umowę i chociaż na tyle dobrze ze jednak wypłata będzie wpływać na konto wiec na tyle się cieszę. Ale boje się rozmowy z kierownikiem tym bardziej to sam początek a nie chce aby to się roznioslo ze w ciąży jestem bo to mała społeczność a paplaja co niemiara a chce to naradzie zachować tylko w małym gronie osob. Lekarz rodzinny powiedział ze wypisze mi l4 bez problemu abym tylko do pracy nie szła bo się boi ze to tylko wyszło by nam na zle i muszę umówić się do mojego ginekologa jak najszybciej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 20:58

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    No staram się tak nie myśleć o tym co było tylko o tym co będzie... że za niedłygo usłyszę jak bije serduszko mojej dzidzi :)

    Najfajniejsze uczucie jest jak usłyszy sie pierwszy raz bicie serduszka i poczuje pierwsze ruchy :)
    A wogóle to mega uczucie jest jak zaraz po porodzie kładą takiego maluszka na mamuśkę... :-) coś nie do opisania

    Będzie dobrze trzymamy kciuki nie może być inaczej niż tylko cudownie zobaczysz teraz wszystko potoczyły się tak jak powinno i uslyszysz bicie serduszka malenstwa a tak jak pisała poprzedniczka w styczniu będziemy się chwalić swoimi pociechami pięknymi zdrowymi i slicznymi dziećmi bo nasze

    nobelka. lubi tę wiadomość

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    Ja się tam nie martwię juz policzylam przed końcem umowy juz będę mieć 12 tydzień ciąży czyli muszą mi przedłużyć umowę i chociaż na tyle dobrze ze jednak wypłata będzie wpływać na konto wiec na tyle się cieszę. Ale boje się rozmowy z kierownikiem tym bardziej to sam początek a nie chce aby to się roznioslo ze w ciąży jestem bo to mała społeczność a paplaja co niemiara a chce to naradzie zachować tylko w małym gronie osob. Lekarz rodzinny powiedział ze wypisze mi l4 bez problemu abym tylko do pracy nie szła bo się boi ze to tylko wyszło by nam na zle i muszę umówić się do mojego ginekologa jak najszybciej


    Mówi się że do tego 12 tygodnia się nic nikiomu nie mówi o ciąży.
    Ja pierwsze 3 ciąże śpiewałam wszystkim między 5 a 7 tygodniem a w tej ciązy która niestety skończyła się zabiegiem chciałam zaczekać i nic nikomu nie mówić. Nawet dobrze ze nic nie mówiłam. Takie dziwne uczucie tak jakbym przeczówała ze coś sie stanie... albo to tylko głupi przypadek.

    a co do ludzi to oni gadają i gadać będą.
    miesiąc po zabiegu słyszałam plotki że przytyło mi sie i ze na pewno jestem w ciąży bo weszło w życie 500+...
    Tylko że ludzie myślą że wszyscy muszą sobie robić dzieci po PIS daje 500, ale nie wszyscy liczą się z tym że te 500 nie bedzie trwac wiecznie bo w Polska jest biednym krajem i że nie ma nic za darmo.

    Także ja tam gadanie ludzi mam głęboko w *****. Naprawdę nie ma się co przejmować kochana :)

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    Będzie dobrze trzymamy kciuki nie może być inaczej niż tylko cudownie zobaczysz teraz wszystko potoczyły się tak jak powinno i uslyszysz bicie serduszka malenstwa a tak jak pisała poprzedniczka w styczniu będziemy się chwalić swoimi pociechami pięknymi zdrowymi i slicznymi dziećmi bo nasze


    Do stycznia jeszcze tyyyle czasu... :) już sie nie mogę docczekać :)

    Dziewczyny a do gina chodzicie prywatnie czy na NFZ?
    Tu gdzie ja mieszkam to nie ma "normalnych" lekarzy na kasę chorych i jeżdzę prywatnie i co wizyta 150 zł. Nie licząc badań i dojazdu. Z najmłodszym synem to co wizyte musiałam mieć badanie moczu bo za kazdym razem wychodziły mi jakieś bakterie. a co się okazało wystarczyło tylko zmienić laboratorium i mocz był ok.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak szczerze to ja już nie wiem jak te tygodnie liczyć. Bo niby liczy sie od pierwszego dnia ost miesiączki więc powinien być 4 tygzień a mi z bety wychodzi 2...

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Mówi się że do tego 12 tygodnia się nic nikiomu nie mówi o ciąży.
    Ja pierwsze 3 ciąże śpiewałam wszystkim między 5 a 7 tygodniem a w tej ciązy która niestety skończyła się zabiegiem chciałam zaczekać i nic nikomu nie mówić. Nawet dobrze ze nic nie mówiłam. Takie dziwne uczucie tak jakbym przeczówała ze coś sie stanie... albo to tylko głupi przypadek.

    a co do ludzi to oni gadają i gadać będą.
    miesiąc po zabiegu słyszałam plotki że przytyło mi sie i ze na pewno jestem w ciąży bo weszło w życie 500+...
    Tylko że ludzie myślą że wszyscy muszą sobie robić dzieci po PIS daje 500, ale nie wszyscy liczą się z tym że te 500 nie bedzie trwac wiecznie bo w Polska jest biednym krajem i że nie ma nic za darmo.

    Także ja tam gadanie ludzi mam głęboko w *****. Naprawdę nie ma się co przejmować kochana :)


    To ze będzie gadanie ze 3cie będę mieć i to dlatego właśnie 500+ ze dostanie to jestem przekonana wiesz tylko nie muszą wszyscy wiedzieć ale tak było z każda moja ciąża z druga dziadkowie w 5 miesiącu się dowiedzieli ze zostaną dziadkami po prostu dla mnie to radość taka rodzinna a każdy i tak zobaczy jak brzuch urosnie wtedy niech SE gadaja ale tym bardziej to 5 tydzień to jeszcze wszystko przedzemna a prace mam ciężką i nie ma sensu aby ryzykować życiem mojej fasolki

    joasia8966 lubi tę wiadomość

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    To ze będzie gadanie ze 3cie będę mieć i to dlatego właśnie 500+ ze dostanie to jestem przekonana wiesz tylko nie muszą wszyscy wiedzieć ale tak było z każda moja ciąża z druga dziadkowie w 5 miesiącu się dowiedzieli ze zostaną dziadkami po prostu dla mnie to radość taka rodzinna a każdy i tak zobaczy jak brzuch urosnie wtedy niech SE gadaja ale tym bardziej to 5 tydzień to jeszcze wszystko przedzemna a prace mam ciężką i nie ma sensu aby ryzykować życiem mojej fasolki


    Z najmłodszym synem jak zaszłam w ciąże to już od mniej więcej 3 i pół tygonia poszłam na urlop bo już tak jakoś podejrzewałam że jestem w ciąży aj jak miałam 4tc+5 dni poszłam na L4 z racji tej że to hurtownia i trzeba dzwigać. Ale wtedy moja szefowa że cieszyła z szefem i mi gratulowali. Szefowa mnie wyściskała i aż sie popłakała :)
    Są czasem ludzie którzy mają serce a niektórzy to by "Cie butem jeszcze dobili"...
    Także jesli rodzinny lekarz Ci wypisze L4 to się nie masz czym martwić :)

    wariatka3 lubi tę wiadomość

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • DzejDzej Koleżanka
    Postów: 41 43

    Wysłany: 1 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Uuu no to przyjemność Cie omija. Ale racja ladna pogoda to można ją wykorzystać na spacerki :) choviaż ja nie ukrywam ze mimo ze to jest wczesna ciąża to strasznie się męcze jak za długo chodze i wlasnie pobolewa mnie podbrzusze, dlatego wole sie za bardzo nie wysilać i zaczekać do wizyty u gina 17.05 co mi powie.

    Po stracie poprzedniej ciąży teraz jakoś bardziej się boję :-/

    Właśnie ja się czuję świetnie, poza bólem piersi i zwiększonym oddawaniem moczu. ;) Na razie nie myślę o zwolnieniu.
    Widzę, że większość z Was jest zdecydowanie bardziej doświadczona w temacie:)) Dla mnie to pierwsza ciąża (druga jeśli liczyć cp pół roku temu). Dlatego nikomu o niej na razie nie mówię za bardzo i boję się czy tym razem jest tam gdzie powinna.
    Dla którejś z Was to tez pierwsza ciąża czy jestem jedyna?☺

    Kasnia lubi tę wiadomość

    p19u9n73xkfpxdp9.png
    CP 11.10.2015 6tc
  • nobelka. Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 2 maja 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejDzej wrote:
    Właśnie ja się czuję świetnie, poza bólem piersi i zwiększonym oddawaniem moczu. ;) Na razie nie myślę o zwolnieniu.
    Widzę, że większość z Was jest zdecydowanie bardziej doświadczona w temacie:)) Dla mnie to pierwsza ciąża (druga jeśli liczyć cp pół roku temu). Dlatego nikomu o niej na razie nie mówię za bardzo i boję się czy tym razem jest tam gdzie powinna.
    Dla którejś z Was to tez pierwsza ciąża czy jestem jedyna?☺
    To jest moja druga ciąża (donoszona mam nadzieję) kilka misięcy temu też byłam w ciąży (niestety to była tylka c.b.). Podobna każda ciąża może być inna i tak też jest w moim przypadku. W pierwszej jakiekolwiek objawy zaczełam odczuwać w okolicach 7 tyg. ( były to tylko zawroty głowy i lekkie mdłości) piersi zaczełam odczuwać dopiero w drugim trymestrze, ogolnie cała ciąże przeszłam bardzo łagodnie. Dopiero przed porodem miałam rózne dolegliwosci i wylądowałam wcześniej w szpitalu. Natomiast w tej ciąży choć to dopiero 4 tydzien czuje sie juz bardzo ciazowo (mam zawroty głowy, mdłości i pobolewanie podbrzusza od kilku dni). W c.b. bolał mnie tylko brzuch.
    Z tego co wiem dla niekrórych naszych koleżanek to juz 3 lub 4 ciąża, napewno powiedza cos wiecej.

    Kasnia lubi tę wiadomość

    17u9vcqgd48ok8ue.png
    h44eflw1nmtbwviz.png
  • DzejDzej Koleżanka
    Postów: 41 43

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nobelka. wrote:
    To jest moja druga ciąża (donoszona mam nadzieję) kilka misięcy temu też byłam w ciąży (niestety to była tylka c.b.). Podobna każda ciąża może być inna i tak też jest w moim przypadku. W pierwszej jakiekolwiek objawy zaczełam odczuwać w okolicach 7 tyg. ( były to tylko zawroty głowy i lekkie mdłości) piersi zaczełam odczuwać dopiero w drugim trymestrze, ogolnie cała ciąże przeszłam bardzo łagodnie. Dopiero przed porodem miałam rózne dolegliwosci i wylądowałam wcześniej w szpitalu. Natomiast w tej ciąży choć to dopiero 4 tydzien czuje sie juz bardzo ciazowo (mam zawroty głowy, mdłości i pobolewanie podbrzusza od kilku dni). W c.b. bolał mnie tylko brzuch.
    Z tego co wiem dla niekrórych naszych koleżanek to juz 3 lub 4 ciąża, napewno powiedza cos wiecej.

    Dziękuję za to co napisałaś. Trochę się czuję tak, że boję się na razie za bardzo cieszyć. Wczoraj nawet pomyslalam, że gdybym miała mdłości, cokolwiek to bardziej bym się czuła w ciąży tak na codzień, a tak to mogę tylko polegać na tym że beta wyszła. Pocieszam się, że w cp ta beta była malutka a teraz jest ok i rośnie. Czekamy na usg.

    Naprawdę tylko ja jestem nowa w temacie ciąży? ☺☺

    Kasnia lubi tę wiadomość

    p19u9n73xkfpxdp9.png
    CP 11.10.2015 6tc
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejDzej ja tez jestem nowa w temacie ;)

    Kasnia lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejDzej wrote:
    Dziękuję za to co napisałaś. Trochę się czuję tak, że boję się na razie za bardzo cieszyć. Wczoraj nawet pomyslalam, że gdybym miała mdłości, cokolwiek to bardziej bym się czuła w ciąży tak na codzień, a tak to mogę tylko polegać na tym że beta wyszła. Pocieszam się, że w cp ta beta była malutka a teraz jest ok i rośnie. Czekamy na usg.

    Naprawdę tylko ja jestem nowa w temacie ciąży? ☺☺

    Nie jest powiedziane ze tych mdłości jeszcze nie dostaniesz :)
    Ja pamiętam jak w pierwszej ciąży pracowałam w sklepie spożywczym i raczej moje zmiany były na dziale mięsnym... To był dopiero ból hehe i jak tu sie nie wydac przed szefostfem :-P koniec końców musiałam im powiedzieć. A jeść to mogłam tylko suchy chleb i popijać wodą ale z kranu bo kupna mi nie smakowała. A ostatnie 2 miesiace ciąży jadłam tylko arbyzy i żelki lub gumy rozpuszczalne :-D
    W drugiej ciąży było super. Nic mnie nie bolało mogłam jesc wszystko. Mdłości mnie męczyły tylko jak nie zjadłam rano śniadania.
    No a trzevia ciąza też nie była taka zła. Mogłam jeść tylko pomidory :-P ale żadnych mdłości nie miałam. Poprostu nie miałam apetytu na nic innego. Tak było przez połowe ciąży. Mdłości dopiero mnie dopadły na drugą połowe ciąży. Nawet mialam problem obiad ugotowac rodzince.

    Także jak widać każda ciąża inna.

    Jedno tylko było to samo... Przy porodzie miałam bóle krzyżowe :-( nie życze tego nikomu.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • DzejDzej Koleżanka
    Postów: 41 43

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaSto - fajnie, że nie nie tylko dla mnie to wszystko nowe!
    joasia8966 wrote:
    Nie jest powiedziane ze tych mdłości jeszcze nie dostaniesz :)
    Ja pamiętam jak w pierwszej ciąży pracowałam w sklepie spożywczym i raczej moje zmiany były na dziale mięsnym... To był dopiero ból hehe i jak tu sie nie wydac przed szefostfem :-P koniec końców musiałam im powiedzieć. A jeść to mogłam tylko suchy chleb i popijać wodą ale z kranu bo kupna mi nie smakowała. A ostatnie 2 miesiace ciąży jadłam tylko arbyzy i żelki lub gumy rozpuszczalne :-D
    W drugiej ciąży było super. Nic mnie nie bolało mogłam jesc wszystko. Mdłości mnie męczyły tylko jak nie zjadłam rano śniadania.
    No a trzevia ciąza też nie była taka zła. Mogłam jeść tylko pomidory :-P ale żadnych mdłości nie miałam. Poprostu nie miałam apetytu na nic innego. Tak było przez połowe ciąży. Mdłości dopiero mnie dopadły na drugą połowe ciąży. Nawet mialam problem obiad ugotowac rodzince.

    Także jak widać każda ciąża inna.

    Jedno tylko było to samo... Przy porodzie miałam bóle krzyżowe :-( nie życze tego nikomu.

    Uśmiałam się jak sobie wyobrazilam tą sytuację na dziale mięsnym, musiało być ciężko!! Kobiety są jednak twarde☺
    Z tego wszystkiego wybieram taką ciążę bez skutków ubocznych, ale masz rację każda inna i rządzi się swoimi prawami.

    p19u9n73xkfpxdp9.png
    CP 11.10.2015 6tc
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejDzej wrote:
    OlaSto - fajnie, że nie nie tylko dla mnie to wszystko nowe!



    Uśmiałam się jak sobie wyobrazilam tą sytuację na dziale mięsnym, musiało być ciężko!! Kobiety są jednak twarde☺
    Z tego wszystkiego wybieram taką ciążę bez skutków ubocznych, ale masz rację każda inna i rządzi się swoimi prawami.


    Oj no mi do śmiechu wtedy nie było... :-/

    Kurcze dzisiaj rano obudziłam sie z takim katarem ze masakra :-/ na samo dzień dobry zużyłam 2 paczki chusteczek higienicznych tak mnie wzieło.

    Byłam rano w mieście na zakupach i miałam iść na badanie beta hcg i całkiem mi wyleciało z głowy :-P ale zrobiłam test jak wróciłam do domu i kreseczka druga jest jasna ale na pewno ciemniejsza niż 4 dni temu :-) wiec chyba jest ok.

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś juz zrobione beta czekam na wyniki ale za to zaczynają się objawy ciąży mam zawroty głowy aż na nogach ustach nie mogę dziś wiec koniec obowiązków trzeba odpocząć choć chwile mdłości takie niewielkie bo wyczulona jestem na zapachy wiec naradzie są one chwilowe czekam na wynik a w środę do lekarza na l4 hmm jakoś nie dowierzam ze w ciąży jestem chyba dopiero dojdzie do mnie po USG pierwszym

    Kasnia lubi tę wiadomość

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • DzejDzej Koleżanka
    Postów: 41 43

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Oj no mi do śmiechu wtedy nie było... :-/

    Kurcze dzisiaj rano obudziłam sie z takim katarem ze masakra :-/ na samo dzień dobry zużyłam 2 paczki chusteczek higienicznych tak mnie wzieło.

    Byłam rano w mieście na zakupach i miałam iść na badanie beta hcg i całkiem mi wyleciało z głowy :-P ale zrobiłam test jak wróciłam do domu i kreseczka druga jest jasna ale na pewno ciemniejsza niż 4 dni temu :-) wiec chyba jest ok.

    Oj, niedobrze, zadbaj o siebie koniecznie!
    Ja dalej w spa, bez korzystania ze spa, mąż właśnie na masażu u jakiejś milej pani masażystki się relaksuje a ja piję herbatkę na tarasie bo moje zabiegi odwołane... Byłam tylko na jakiejś masce itp.
    Tak mnie kusi żeby po powrocie z weekendu zrobić betę trzeci raz. Mąż się ze mnie śmieje ale chyba pójdę i tak.
    Daj znać jak juz zrobisz betę!☺☺

    p19u9n73xkfpxdp9.png
    CP 11.10.2015 6tc
  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia8966 wrote:
    Oj no mi do śmiechu wtedy nie było... :-/

    Kurcze dzisiaj rano obudziłam sie z takim katarem ze masakra :-/ na samo dzień dobry zużyłam 2 paczki chusteczek higienicznych tak mnie wzieło.

    Byłam rano w mieście na zakupach i miałam iść na badanie beta hcg i całkiem mi wyleciało z głowy :-P ale zrobiłam test jak wróciłam do domu i kreseczka druga jest jasna ale na pewno ciemniejsza niż 4 dni temu :-) wiec chyba jest ok.


    A ja dziś specjalnie pojechała aby zrobić beta HCG i przy okazji zakupy zrobilam tak myślę ze nie wiem czy podolam 3ciemu malucowi w domu jakoś nie miałam zmartwień przy pierwszym wtedy się czulam znakomicie żadnych objaw ciąży teraz wszystkie możliwe odczówam

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ