X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka ja Barlette bardzo lubię, bo jest śliczna, solidnie zrobiona. Wszystko grube i porządne, świetna amortyzacja, ale niestety spacerówka mała, bo podnóżek zawinięty jest do góry i jak dziecko wyrasta z niej to po prostu mu niewygodnie. No i mały minus za zjeżdżanie w pozycji innej niż leżąca. Więc jak jest duże dziecię to zjeżdża i nóżki mu wystają.
    Gondola jest świetna, a sama spacerówka fajna jako przejście z gondoli do typowej spacerówki.Nasz musiał przywyknąć do jazdy tyłem do nas i wtedy bardzo się przydała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2018, 22:51

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że po dzisiejszych chyba 100 pytaniach typu: kiedy goscie przyjada az nie chce mi sie robic roczku córci.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza malutka wstawała sama świadomie na podłodze, teraz w sumie wszędzie staje, ale na miękkim to chyba trudniej.
    Ana, niektórym facetom jednak nie przechodzi patrząc po znajomych...

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, mój mąż też absolutnie nie chciał drugiego dziecka. ;)

  • Lilly123 Autorytet
    Postów: 480 319

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mówi "nie", ale rzeczy każe nie wyrzucać, jakby się przytrafiło. Czyli sytuacja nie do końca beznadziejna. Ja jestem głucha na jego "nie", nie biorę tego pod uwagę. Fakt, przyznam się, że miałam taką fazę na dziecko, że nie odpuściłam ani jednej najmniejszej szansy. Wracał o 6 rano po 12h nocce i już w drzwiach słyszał z sypialni moje "miiisiuuu". Był sterroryzowany nie tylko robieniem, ale i moim gadaniem. Na prawdę rozumiem, że mógł się zrazić. Dzięki Bogu trwało to tylko 3 miesiące. Nie wiem dlaczego, ale z góry założyłam, że coś będzie nie tak i wpadłam w jakiś staraniowy wir.

    Ola też ma fazę na "tata", non stop tylko tata i tata. Wczoraj zasypiała to jeszcze przed snem musiała go powspominać. Czasem mówię "powiedz mama" a ona odpowiada "tata". Niekiedy sobie o mnie przypomni i jakieś małe mama się przewinie. No lubi go :) ale to dobrze, bo i jemu serce mięknie.

    ♀️- 01.2018
    ♂️ - 05.2023
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj, ale to starszak tak dopytywał o gości?

    Małżowinka, no właśnie na naszym łóżku gdzie jest bardziej miękki materac dzisiaj wstawała, a u siebie nie chce i już, dodam że u nas skusiły ją kontakty nad łóżkiem :D

    Lilly, cud że się chłop nie zablokował i trwało to u Was tylko 3 miesiące :D

    Moje dziecko ostatnimi czasy zajada się mandarynkami i kiszonkami, dziś piekłam pierniczki to też nie pogardziła

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka starszak :) i na 100% jak będzie imprezka młodej to będzie to samo.
    Dziś rzucał i bolał to brzuch oby mu już przeszło bo jutro impreza dla kolegów w bawialni. I jeszcze jeden torcik muszę piec oby wyszedł bo czas tylko do 16.30.

    Apropo mówienia Tata to wczoraj jak jej zmieniłam pieluchy to dałam tak zabawkowy telefon i powiedziała "taty, taty" po czym przylozyla do ucha i powiedziała aloalo.

    Takie to przykre bo tatę w tygodniu to głównie przez telefon słyszy;(
    I jak do niego dzwonimy to pada pytanie: dzwonimy do taty?

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj i jak tam imprezka sie udala?

    My weekend spędziliśmy na wsi i teściów.Adaś strasznie nie spokojnie tam spał.Dziś odsypia...
    Marysia nie sypia w dzień od dawna a wczoraj jak wracaliśmy koło 15 padła nam w aucie.Skutkiem jej drzemki w dzień było zasniecie dopiero o 23.30...a od 22 już leżała i jej czytałam,spiewalam.Oczywiscie dziś awanturka przy wstawaniu i jak nigdy skopala tate bo nie chciała się ubierać ;)rośnie terrorystka.
    Miłego dnia dziewczyny.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    A jak teraz do malej,przekonal sie?

    Wydaje mi się że tak.
    Tu niby mówi nie będę się nią zajmował bla bla a tu cichaczem ją głaszcze po głowie. ;)

    ana167, małżowinka, Myszk@, Polaj lubią tę wiadomość

  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do słów to Dawid kilka dni temu zaczął mówić tata. Teraz nawija jak najęty tata tata tak? I mnóstwo innych po swojemu.

    Polaj lubi tę wiadomość

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas robi hu hu jak widzi sowę :D

    ana167, Lilly123, makasa, Polaj lubią tę wiadomość

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, moja też mięsożerna :D całą pałkę kurczaka potrafi wsunąć, za to nie mówi "mniam mniam" w ogóle jedyna sensowna rzecz jaką mówi to "tata" reszta to jakiś inszy język, nie ogarniam go ale staram się włączyć w dyskusję :D dziś wybyłyśmy w miasto (mieszkamy na wiosce) i miałyśmy wrócić z małżem, więc poszłyśmy do niego do pracy jak już miał końcówkę, jak go zobaczyła to zaczęła machać rączkami i nóżkami i wołać "tata, tata" myślałam że małż pęknie z dumy, hehe

    ana167, Lilly123, małżowinka, makasa, Krokodylica, Bubu93, Polaj lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja też man miesozerce, tez całą palke z kurczaka wsunie, a ostatnio pol pokaznego uda z krolika i jeszcze podzerala resztki, ktore zostawilam w kuchni :o

    ana167, Polaj lubią tę wiadomość

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa imprezka super tylko 9 gości nie dotarło z 19 zaproszonych. Także sporo.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Vilu Autorytet
    Postów: 457 430

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też mięsożerna. Gotowany kurczak, ryby w każdej formie i ilości. Warzywa mniej chętnie. Ale najchętniej to jednak owoce. Jak widzi w Rossmanie półkę z Hippiskami to jest od razu wrzask ;).

    wff2tv73b0vlt43s.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj nie dorarli bo chorzy?

    W Zuzi grupie w przedszkolu 3 kolejnych dzieci z ospą, w tym dwie Zuzi koleżanki.
    A Łucja nadal bez ospy. :)

    Mój pasibrzuch mięso i wszystkożerny. ;) do tej pory pluła buraczkami i jajecznicą. Wszystko inne wcina.

    małżowinka lubi tę wiadomość

  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 osobę bolała głowa
    2 strzeliła Focha przed wyjazdem z domu - nastolatka ;)
    3 nie mogła przyjechać dlatego że moja córka mogła go zarazić A konsekwencja może być nawet niewydolność krążenia i inne ciężkie choroby
    4,5 nie miała jak dojechać bo kierowca w pracy
    6 to właśnie ta osoba w pracy wiedziała wcześniej i mogłaby się zamienić
    7,8 ,9 jedną z nich to chore dziecko więc zrozumiałe

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łojeju to niezle, impreza naszykowana a tu takie rzeczy :/

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ a Ty kp? Dostałaś okres zanim zpbaczyłaś dwie piękne kreski? U mnie dalej cisza z okresem, a nawet cyca ograniczam :/

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tort robiłam taki ogromny żeby każdemu starczyło a tu malutki by wystarczył.
    Mięso jedliśmy do dziś a i tak piekłam mniej jednak przyprawiałam dzień wcześniej i takie poszło do zamrażarki. Sałatki zostały i raczej ich nie przejemy więc jutro kury zjedzą.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
‹‹ 1456 1457 1458 1459 1460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ