X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu pustki... aż mi głupio pisać, ale... zrobiłam sobie wczoraj prezent mikołajkowy, wysikałam 2 kreski

    stere, Lilly123, Krokodylica, Polaj, makasa, ana167, Asasa, inessa, małżowinka, Bubu93, Mania1085, Vilu, Karmelova, Ellasi lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka... nie no, gratulacje :)

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    Ależ tu pustki... aż mi głupio pisać, ale... zrobiłam sobie wczoraj prezent mikołajkowy, wysikałam 2 kreski

    Jaaaa Cię kręcę!!! Super, gratuluję!!!

    Myszk@ lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak się kiedyś zastanawiałam która z nas będzie pierwsza znowu w ciąży. :)

    Faktycznie pustki, chyba wszyskie przeniosły się na fb.

    Dzięki za pytania dziewczyny, Łucja nadal bez ospy, jak do poniedziałku jej nie wysypie to już jej nie będzie miała
    Ale nie wiem jak to możliwe przy ich calusach i przytulasach. :)

  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow myszka...gratulacje, będzie gorąco hihi
    Ale że tak zapytam brzydko to zamierzone ;)?
    Kroko no to super to moze faktycznie was ominęło i masz juz z glowy.

    Myszk@, Krokodylica lubią tę wiadomość

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka gratuluje :*

    Ja jestem w wirze przygotowań do imprezy urodzinowej. Jeszcze sałatki i tortille mi zostały:)

    Myszk@, Krokodylica, Megiiii lubią tę wiadomość

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, wciąż jestem w szoku :D annaki, tak, chcieliśmy rodzeństwo dla Gwiazdy i to w miarę szybko, ale po tym jak musieliśmy na nią czekać to się nie spodziewałam że tak nam pójdzie... i szczerze mówiąc dopiero do mnie dochodzi że to będzie prawdziwy meksyk... :D ale co tam, nie my pierwsi i nie ostatni

    Krokodylica, małżowinka, Megiiii lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka wowow ale extra.Piękne chwilę znowu przed wami:)Na początku może nie będzie lekko ale za 3 lata już będziesz miała dwójkę bawiących się razem dzieci.Ciekawe co tym razem wam się trafi;)

    Zdecydowanie na fb więcej się dzieje bo można zdjęcia i filmiki wklejać.I ja się wczoraj pochwalilam jak mój szkrab sobie pomyka:)
    O 23.40 też jeszcze lazil taki był szczęśliwy i podekscytowany:D

    Krokoa a Zuzia dalej łagodnie przechodzi ospe?Bardzo poważnie myślę o zaszczepieniu też.

    Krokodylica, Myszk@ lubią tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj dziś wielki dzień dla starszego synka?Sto lat i zdrówka:*

    Polaj lubi tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa tak, bardzo łagodnie, strupki już jej odpadają, myślę że w poniedziałek pójdzie do przedszkola. :)

    makasa, Polaj lubią tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    Ależ tu pustki... aż mi głupio pisać, ale... zrobiłam sobie wczoraj prezent mikołajkowy, wysikałam 2 kreski
    Gratuluję!!

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ cudownie!!! Gratuluję bardzo! I nie ukrywam, że zazdroszczę :D

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Bubu93 Autorytet
    Postów: 429 309

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, ale super! Gratuluję!! :)

    My też coraz częściej zastanawiamy się nad tym, żeby zacząć starać się o drugie już teraz. Na początku ciężko by było, ale potem już z górki :)

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    f2wl6iyel6lwf2pt.png
  • Lilly123 Autorytet
    Postów: 480 319

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka gratulacje! Zazdroszczę! Ja muszę odczekać, jednak rozum podpowiada, że trzeba wrócić do pracy.

    Kroko trzymam kciuki, żeby Łucja nie zachorowała.

    Teście zepsuli nam Mikołajki, ale byłam wnerwiona. Mąż pojechał rano z Ola do nich, a ja prędko piekłam ciasta na akcje charytatywną. Teść koniecznie chciał się przebrać za Mikołaja i wręczyć prezenty. ok. o 16.30 wbijam do nich, okazuje się, że maluch nic nie spał chociaż pokazywała, że jest śpiąca od 15. Oni niestety na siłę ją zagadują i zabawiają. Efekt był taki, że w rykach wróciliśmy do domu, a mieliśmy wybrać się na rynek, bo była karuzela, mikolaj i różne atrakcje. Ehh..

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    ♀️- 01.2018
    ♂️ - 05.2023
  • Mania1085 Autorytet
    Postów: 380 143

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka super:) gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    w5wqvut1rkxwljzl.png
  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje myszka:) piękny prezent :)
    Mi od jakiegoś czasu też zaczyna chodzić po głowie kolejny bobas... tylko te 9miesięcy trochę mnie przeraża:D

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana szkoda że nie wyszło :( odpuszczacie całkiem temat rodzenstwa czy może kiedyś jeszcze będziecie próbować?

    Lilly, to chyba taka norma u dziadków :/ u mnie w domu też zagadują a brat jeszcze czasem z fochem do mnie że siostrzenica płacze i marudzi i go nie lubi... tydzień temu u tesciów identyczna sytuacja, mówimy ze śpiąca i idziemy na drzemkę, po czym ja jeszcze chwilkę z małżem gadałam a teść ją wziął i zaczął stawiać na nogi, myślałam że mi para uszami pójdzie.

    Iza dziś pierwszy raz stanęła sama na nogi :D przy fotelu i zaraz zaczęła się wspinać na górę, akrobatka mała. Czy Wasze dzieci pierwszy raz stawały w łóżeczku? gwiazda w ogóle nie łapie się szczebelków żeby wstać, traktuje łóżeczko w sumie tylko jako miejsce do spania i ewentualnie chwilki zabawy

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka gratulacje :)

    Ja też zazdroszczę pomimo tego, że mały potrafi dać w kość.
    Mąż powiedział, że drugie dziecko to raczej nie z nim, więc tego....
    Wczoraj z bólem wystawiłam ubrania ciążowe. Dziś zaliczyliśmy ostatni spacer Barlettą i też ją wystawiamy, bo totalny brak miejsca. Mały jedzie w tym wózku jak w puszce. Ale dopiero wieczorem krawcowa przyniosła nam nasz śpiworek i wkładkę do Joie.


    Myszka co do wstawiania, to Dawid już od dawna nie śpi w łóżeczku. Wstaje w kojcu, albo trzymając się poduch na łóżku.

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Vilu Autorytet
    Postów: 457 430

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW, Myszka, gratulacje! Teraz będziesz miała dwa wątki na forum do obgonienia ;)

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    wff2tv73b0vlt43s.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Vilu, nie pomyślałam o tym :D szczerze mówiąc to nawet nie wiem na kiedy mi teraz wypada... poczekam na wizytę u lekarza, jak bedzie <3 to powiemy rodzince.

    Megiii, mówisz że taki tragiczny ten wózek? Na początku byłam na niego bardzo nastawiona, ale małżowi wpadło w oko zawieszenie w murano no i na nim pozostaliśmy, a spacerowkę wizualnie mają podobną.

    Ana, ale ta Twoja zasuwa :) Iza usiadła we wrześniu a dopiero się bierze za wstawanie, czasem podrepcze na czworakach, ale ogólnie preferuje pełzanie... ach i w końcu książeczki służą do oglądania a nie pożerania

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
‹‹ 1455 1456 1457 1458 1459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ