X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 maja 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Seli ;)
    Te kaszki helpy z różdżkami smaku są w Rossmanie. ?

    Właśnie czy nasze smakowanie można nazwać rozszerzaniem diety. No w sumie...rozszerzamy dietę o nowe produkty ale narazie to takie probowanie nie zamiast kp. Maleńkie porcje .ale ja już powoli będę dążyła do zastąpienia mlecznych posiłków .

    Seli jak Wam minął dzień. Cos nowego Gabryś pojadl?

    My dziś zaliczyliśmy dwa konkretne spacery. ..nogi bolą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 21:43

    gosia7122 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 maja 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszki, rozdzek nie widzialam. Maz jutro zerknie w innym rossmanie a jak nie to zamowie bo sama je lubie :D maly jagodowa wcinal jak oszalaly. Duuuuzo jej zjadl... Ale zal mi bylo zabierac. Nie wiem jak to pomiescil bo godzine po zjadl tez z cyca sporo. Potem kupa byla gigantyczna 🤣

    To rozszerzanie. Bo jednak cos je ;)

    Ja na spokojnie. Samo wyjdzie w praniu. Na razie dostaje 3 razy dziennie gotowane warzywka a na wieczor kaszka. Tak naprawde od niedzieli sie trzymam rzetelnie tego a wczesniej nie bylo nic albo kaszka na wieczor.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 21 maja 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że to rozszerzanie właśnie. Kendy, a jak robiłaś kaszke z jabłkiem, jabłko ze słoiczka?

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 maja 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozszerzanie rozszerzanie 😉
    Tak dałam jabłuszka ze słoiczka .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 maja 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dzis byl brokuł, kalafior i cukinia ;) cuknia nowa ale bardzo lubi brokuła i kalafior :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 09:55

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 22 maja 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, mi ostatnio coś wychodziło w linii ust, bolało przy dotyku, coś było wyczuwalne pod skóra, ale na wierzchu nie było nic widoczne, myślałam ze się rozwinie i pewnie opryszczka (nigdy wcześniej nie miałam), tym bardziej ze taki ból czułam tez w nosie. Ale samo zniknęło. Myśle ze to od przeziębienia i kataru i częstego używania chusteczek, mogła się skóra podrażnić i jakaś inna bakteria dostać, bo opryszczka ma taki specyficzny wygląd - mocno czerwona, niby strupek, niby pęcherz z wydzieliną.

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 22 maja 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    Nocka spoko a u Was?

    Seli
    Gabryś fajnie zajada.
    Masz już krzesełko ?
    A podajesz też owoce czy narazie same warzywa?

    My już po śniadaniu. Zjadł kaszkę i zasnął mi na rękach. Zaraz go odłożę (spróbuję bynajmniej ) i cos tu ogarnę. Popołudniu wywiadówka. Spacer dziś odpuszczam ,pochmurno u nas . Pozatym córkę kuruje.

    Olinka
    Wczoraj było lekkie zgrubienie dziś już pęcherzyk.
    Narazie zrobiłam sobie taką pastę ( czosnek,cebula,miód) i tym smaruje. Kupię sobie jeszcze maść cynkowa chyba Magdoczka radziła( dzięki;)).i zobaczymy. Jestem bardzo ostrożna. Cięgle myje rece, nie całuje małego i jak go nosze ubieram maseczkę by też główka nie dotknąl moich ust...muszę się bardzo pilnować bo ja nawet karmiąc go piersią musiałam od czasu do czasu cmoknac go w główkę😊 ..usycham bez buziaków..:(ale trudno jak trzeba to trzeba.

    Jakie plany na dziś?Co na obiad?
    U mnie krokiety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 10:01

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Sewcia Przyjaciółka
    Postów: 61 30

    Wysłany: 22 maja 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u nas nocka kiepska. Mały często budził się w nocy. Tęsknię za tym jak budził się tylko 2 razy.
    Seli Gabryś fajnie sobie smakuję. Jak patrzę na te truskawki to aż się boję jak Tymek by po nich wyglądał. Zardroszczę tego smakowania , sama bym taką truskaweczkę zjadła.

    Przesyłamy uśmiechy w taki pochmurny dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 20:40

    Seli, Magdoczka, Elmuszka, Kendy lubią tę wiadomość

    zem3px9i8rzosrkl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyyyyszne truskawy :D zaraz sama sie ich najjem 🤣

    Ale srednio mu podeszly, nawet bananka olal i jadl samo awokado 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to takiemu maluchowi bała bym się dać truskawki i większość rzeczy.
    Ostatnio koleżanka chciała kupić marchew na targu. Pan zapewniał, że super, dobre itd. A jak zapytała czy dałby takiemu maluchowi to od razu powiedział by jednak nie kupowała u niego. A myślę, że nie tylko ten pan takie "super i ekstra" miał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 11:47

    M&M
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ja to takiemu maluchowi bała bym się dać truskawki i większość rzeczy.
    Ostatnio koleżanka chciała kupić marchew na targu. Pan zapewniał, że super, dobre itd. A jak zapytała czy dałby takiemu maluchowi to od razu powiedział by jednak nie kupowała u niego. A myślę, że nie tylko ten pan takie "super i ekstra" miał.

    Kurcze, to nic by czlowiek nie jadl. Tego nie, tamtego nie... To co? Tylko te sloiki? Myslisz, ze oni naprawde inaczej hoduja te warzywa? Zastanow sie ile musza wyprodukowac i zarobic na tym ;)

    Najlepiej zyjmy powietrzem... A nie bo smog i pestycydy. Ja rozumiem, ze wszystko jest sypane, roznie uprawiane, ze miesa ma antybiotyki a ryby rtec... Wiec jak zyc? 😏

    Niestety nie mam wlasnego ogrodka, ani pola ;p i nie choduje zwierzatek ani tez nie mam warzywek. Zycie 🤷‍♀️ Staram sie wybirac sprawdzone zrodla i patrzec na sklad. Tyle w temacie ode mnie 😉

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a do tego śniadania dostał jeszcze mleko? Bo chyba tylko tym by się nie najadł?

    Czy Wasze dzieci przy karmieniu piersią/butelką też są takie niesforne? :) Mój macha rękami i nogami we wszystkie strony, łapie rączkami stopy, podnosi się do siadania, wkłada palce do buzi i ssie razem z butelką. A jak mu ta butelka wypadnie z ust albo sam sobie wyciągnie, to jest jeden wielki krzyk :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co się u Was sprawdziło na dziąsełka? Robię zamówienie w aptece, to może bym od razu kupiła, żeby już było pod reką :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka jak pisalam wczesniej - nie zastepuje mu kp ;) dostal piers przed i w sumie chwile po ;)

    Nam sprawdzil sie grzybek i mrozony, zelowy gryzak. Niby mamy colgel ale srednio.

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle się zastanawiam, czy nie zrobić sobie mini ogródka na balkonie :) W sumie mam dość duży balkon, więc spokojnie mogłabym tam skrzynki postawić. Balkon wychodzi na uliczkę osiedlową, więc ruchu zbyt dużego nie ma. Tylko czy w mieście się to sprawdzi..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a nie masz obaw, żeby podawać mleko i niektóre owoce czy warzywa? Nie wiem, np.gruszki. Dorosłego by od razu pogoniło ;)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przygodą z kaszką zaczyna się trudno :D Młoda zjadła parę łyżek ale nie umie jeszcze za bardzo się obsługiwać łyżeczką hehe skończyło się na tym że ona uwalona kaszką ja uwalona kaszką i Emila krzycząca bo głodna a znudziła się ciężką pracą z łyżeczką :D Ale nie zrażamy się codziennie wieczorem będę dawać aż się nauczy. Parę łyżeczek zjadła także mały postęp jest za to spała trochę dłużej w nocy :)
    U was też taka smętna pogoda? Wczoraj wyszłam z Emilą bez budki i przykrycia bo było ciepło ale nie było słońca i mała aż piszczała z zachwytu jak mijałyśmy drzewka. Godzina spaceru 10 minut przespane ale jaka radocha :D
    Dzisiaj za to deszcz w nocy i ma padać cały dzień. Nie poogląda sobie biedna dziś.
    Trochę się martwię tą jej główką mimo że ciągle ją przestawiam na brzuch a w nocy śpi na poduszecce na spłaszczoną głowę to nie jestem pewna czy się chociaż troszkę zaokrągliła :/

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kaszkę Hipp jaglaną z ryżem i kukurydzą jest bardzo dobrze oceniana i ma dobry skład do tego nie jest słodka. Pewnie jakbym dała słodką kaszkę to by młoda chętniej zajadała ale wolę na razie zacząć bez cukru na to przyjdzie czas

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Ja mam kaszkę Hipp jaglaną z ryżem i kukurydzą jest bardzo dobrze oceniana i ma dobry skład do tego nie jest słodka. Pewnie jakbym dała słodką kaszkę to by młoda chętniej zajadała ale wolę na razie zacząć bez cukru na to przyjdzie czas

    Też kupiłam tę kaszkę, tylko podam ją chyba z owocem, np.jabluszkiem. Tylko to jabłuszko muszę najpierw wprowadzić, bo póki co jesteśmy na warzywach ;)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Seli, a nie masz obaw, żeby podawać mleko i niektóre owoce czy warzywa? Nie wiem, np.gruszki. Dorosłego by od razu pogoniło ;)
    Ale nie popija i nie jest je od razu czegos innego...
    Nie mamy problemow z kupa ani z brzuszkiem. Robi raz dziennie albo co drugi dzien. W zaleznosci ile danego dnia zje. Bo glownie probuje smakow, lize, mietosi, jak cos to wypluwa a jak cos mu podejdzie to je. Ale to nie sa duze ilosci.

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 1073 1074 1075 1076 1077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ