X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 15 lipca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia z jedną skarpetką jak moja Lila 😁 to siadła z czworaków czy z plecków się podniosła? Moja jeszcze nic nie probuje z siadaniem ale już tak na kolankach się czasami dźwiga jak do raczkowania.

    Kurcze jak wy wszystkie lecicie już z wprowadzaniem tych wszystkich rzeczy a my tak w tyle 🙂musimy podgonić 😁

    Od dzisiaj męża mam w domu przez 2 tygodnie.,.. juuuupppppiiiiii 😃🤪👏

    4k73pm2.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, ale super, mały akrobata Ci rośnie :)

    Lilutek, odwróciła się na bok, i podparła się ręką. W międzyczsie podkurcza sobie nogę.
    Wy macie specyficzną sytuację, współczuje tych AZSowych zmagań...

    ja tak się pocieszam, że wiecznie cycka nie będzie chciała, że kiedyś wyprowadzi się z naszego łóżka, że kiedyś powie "matka, a weź..."

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 15 lipca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do tych co czekają do 16 na mężów 😂 Emila dziś smęci od rana. U mnie jest nieco inna sytuacja bo mieszkamy z moją mamą i mimo że jesteśmy samodzielni i mieszkamy na górze a mama na dole to moja mama uwielbia gotować i zawsze karze mi przynieść rano dziecko na dół jak nie chce spać i fochy stroi :D czasem ją przynoszę ale nie chce mojej mamy kłopotać za często mimo ze jest najlepszą nianią na świecie. W ogóle bardzo bym chciała mieć taką relację z córką jak ja z mamą całe życie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 12:26

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 lipca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka
    Uznałabym to za siedzenie. 😊👍👏👏👏

    Spaceangel
    To życzę Ci takiej relacji z Emilka. Ja też tak bym chciała. Z moją mamą kontaktu nie mam z jej winy a ze swoimi dziewczynami staram się te relacje pielęgnować. Choć moja 8latka jest teraz właśnie na etapie " mama,weź"😊także Elmuszka wszystko przed Tobą 😁

    Mój syn dziś podpadający. Marudny bardzo od rana. Oczka takie smutne .Pół spaceru na rękach. Tak mu się ulało, że aż noskiem poszło. Dobrze,że nie był w wózku zapięty pasami to szybko go wzięłam na ręce. Cos go meczy chyba. Albo taki zmęczony. Później zasnął i śpi do tej pory. Będę mu się bacznie przyglądać .
    W środę szczepienie.

    Już w domku.
    Biorę się za placki.Dzis na obiad placki z cukini z sosem tzatziki. Maluch ma zupkę jarzynowa z ryżem.
    A u Was co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 12:52

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 lipca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nasze dzieci się chyba zmówiły. Ze spaceru wracałam na sygnale a teraz obiadku nie chcial- ewidentnie zęby. I cały czas na rękach. Nawet nie usiądzie obok, musi być na kolanach. Mój wybawca wraca o 15 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 13:25

    Kendy lubi tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Zaczęłyśmy spacer w zapięciu, potem tradycyjnie na brzuchu, jak zobaczylam te wygibasy to wzięlam Zoche na rece. Ma charakterek to moje dziecko- musi byc tak jak sobie wymysliła i koniec...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 19:36

    Magdoczka, Marin lubią tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skubana Zosia jakie harce 😂😂😂
    Oj temperamentna 😉

    Mój chyba też na zęby tak. Hektolitry sliny....ulalo mu się tak jakby ślina i trochę sokiem z wodą.. i też jak kupka go meczy to jest taki " nieswój" . Wyspał się
    ,zrobił kupkę konkretną i jest lepiej. Bawi się koło mnie i z siadu na brzuch z brzucha na czworakach staje...obczail to w końcu 😁i bach z brzuszka na plecki 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 14:27

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajna spryciula 👏😁😍

    4k73pm2.png
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w końcu możemy wyjść na pole, pogoda super, Lilka śpi w wózku w ogródku. Dziś mam luz, obiad dla nas i Lilki z wczoraj 😁 byłam na zakupach, kupiłam sobie 2 pary spodni i legginsy, a żeby się mężowi za bardzo na urlopie nie nudziło to jeszcze po drodze wstąpiłam do centrum ogrodniczego i kupiłam kilka drzewek ozdobnych bo jesZcze ogród do końca nie obsadzony. Szczęśliwy był bardzo 😜

    Kendy lubi tę wiadomość

    4k73pm2.png
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy Twój widzę tez ostro trenuje 😁 muszę pogonić Lilke 😁 leniuch jeden

    Kendy lubi tę wiadomość

    4k73pm2.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka! Zosia to mnie tak zadziwia, o rany! Ale Wam zazdrościmy tego siadania ;) Hania dalej leży jak żaba :D tylko na brzuch się obraca,

    Hania dalej kaszle, wydaje mi się, ze znowu sie nasiliło.. i doszedł katar/sapka :/ mieliśmy ość w niedziele na basen ale odpuściliśmy. Czekam na męża jak wróci z pracy i podjedziemy do pediatry, żeby się upewnić czy na pewno wszystko zeszło z oskrzeli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 21:12

    Kendy, Elmuszka lubią tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka Emilka też tak robi tylko ona placów podciąga się brzegów spacerówki i siada :D i tak jedzie hehe

    Lisa mamy dokładnie ten sam smoczek :)

    Ja jeszcze nie wyszłam na spacer bo mi się nie chce hehe a Emilka nie dość że słabo te mleko je to jeszcze ulewa dzisiaj :/

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia pięknie już zaczyna siadać :) mój Maksio jeszcze nie, ale jest tak żywy że w sumie jakby mi jeszcze w wózku wydziwiał i akrobacje odwalał to ja już w ogóle na glowe dostanę hehe oczy dookoła głowy, wiec super dla Was ale tez współczuje hihi

    Dzisiaj moja mama wzięła młodego na długi spacer do miasta (ponad 3,5h). Zrobiłam dwa prania, obiad, zakupy. Maksio tez zadowolony, dostał obiadek ze słoiczka, trochę pozwiedzal, chyba powoli będzie go można z kimś zostawić na dłużej dzięki rozszerzaniu diety, bo tak to tylko cyc cyc cyc.

    Zęby u nas tez ciąg dalszy. Ale jak dałam mu twarde jabłko w siateczce to zagryzł, śwignął i ryk, nie mogę teraz mu dawać twardych produktów bo ma gdzieś wrażliwe miejsce. Tak w ogóle musimy codziennie smarować żelami dziąsła i wieczorem czopek ibum/paracetamol żeby dało soe jakoś funkcjonować :/ :(

    Ooo i w lumpeksie dzisiaj fajną koszule kupiłam H&M rozm. 80 za aż 8 zł. Wyglada jak nowa. Teraz to już mi szkoda trochę tych ciuchów, bo albo wyciera podłogi albo ubrudzi przy obiadku, mimo ze używamy tych ceratowych śliniakow, to i tak czasem wysmaruje się.

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś dziąsła maaaasaakra...pcha ręce do buzi z taką złością i płaczem.. .i ciągle na rękach...padam już....
    Zaraz będzie wsparcie męża..

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy- w sensie, że od siadu z powrotem na brzuszek? Też ważne, nawet noe wiem czy ważnoejsze. Zośka to robi przez upadki;)
    Super marchewkowy chlopak!

    Lisa, nie ma sie co przejmowac. Moze Hania dzięki temu będzie miała zdrowszy kręgosłup. No i moja Zośka taka narwana, szalona, Hania je, spi modelowo. Więc Ciekawe czy takie temperamenty im się utrzymają na przykład w wieku dojrzewania. Jeśli tak to wtedy ja Ci będę mocno zazdrościć ;)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padło maleństwo. Zjadł ładnie zupkę,wymyłam,przebrałam ,ponosiłam i śpi i ja chwilę odpoczywam,bo plecy mi siadają i na zakupy jadę .

    Tak Elmuszka ..siedzi bawi się i żeby sięgnąć zabawkę zgina się ..wyciąga po nią chwila moment i już jest na brzuchu.
    Sama nie wiem jak on to robi...cudak😊

    Hehe ..może być że temperamenty się utrzymają w przyszłości.

    Mój zaczyna się już wstydzić. 😊 Dziś spotkałam znajoma na spacerze ,zagadywała go a on taki wstydzioch zaczął się do mnie tulić..😊słodkie to. Córa to do każdego lgnęła...nie wstydziła sie tak. A on cycus...jak u kogoś na rękach jest ,wzrokiem mnie szuka,musi mnie widzieć i od dawna już wyciąga do mnie ręce ..😊to takie miłe ...

    Marin
    Mój pręży się jak mu sliniak w krzesełku chce zapiąć,chyba tego nie lubi. Tak się pręży i siłowo głowę opiera że ciężko mu ten śliniak zapiąć...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się naspał...ale już tatuś go przejął...

    Lisa
    Zdrówka dla Hani .daj znać.

    Olinka
    Fakt teraz już te ciuszki nie będą tak ładnie wygladac. U nas te do rozmiaru 68 odłożone jak nowe...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka, gratulacje dla Zosi :) Mój też tak próbuje, ale jeszcze nie prostuje kręgosłupa.

    Dziś pokroiłam arbuza na małe kawałeczki, położyłam do talerzyka i mówię: synku, częstuj się. Bardziej niż arbuzem był zainteresowany talerzykiem, wolał chwytać talerzyk :) Jak już wziął kawałek arbuza do buzi, to chwilkę possał i zaraz odruch wymiotny i wypluwał. Więc ja nie wiem, jak niektóre mamy stosują blw..

    Lilutek, a Ty to chyba z Krakowa jesteś, co? Bo tylko tam mówią: iść na pole ;) Zawsze rozbawia mnie to wyrażenie :)

    Lisa, kurczę, niech Wam odpuści to choróbsko, bo biedna Hania się męczy :-(

    Kendy, a Twoi rodzice to chyba wnuków nie poznali? Nie próbowali nawiązać kontaktu? Przykra sprawa :( Fajnie, że Ty tworzysz ciepły, przytulny dom.

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa jak tam Hania? Mam nadzieje ze to tylko fałszywy alarm i nic jej nie jest 🙂

    Magdoczka z południa jestem, jakieś 70 km od Krakowa i u nas tez się tak mówi 😃

    A my byłyśmy na długim spacerku, mała zaliczyła 15 minut drzemki a teraz bawi się na macie.

    Fajnie jak mąż w domu ... 😌

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    4k73pm2.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka, na podkarpaciu też sie idzie na pole. Do dzis mowie wszedzia zachowawczo- na zewnatrz

    Lilutek lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
‹‹ 1141 1142 1143 1144 1145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ