X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 14 lipca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka, ja bym się z Tobą spotkała, tylko Zosia tak mało mobilna... może przyjedziecie do nas na Ursynów?
    Szymcio fantastycznie siedzi! Super! :)

    Co do rozszerzania diety to u nas słabo. Jedyny sposób to oblizywanie mojego palca... w ogole Zosiek nie umie załapać łyzeczki. Butelki też nie chce. Próbowałam dawać wodę, sok.. i nic...
    Ale co rano miętosi ogórka, a ja mogę spokojnie zjeść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 10:31

    spaceangel, OlinkaO lubią tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 14 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka, właśnie my też tak mało mobilni na co dzień.. :( Jedynie w weekend czasem uda się gdzieś wyskoczyć, jak mąż jest..

    Ja mojemu ostatnio też tak dałam ogórka, to odgryzł dwa kawałki i wypluł. A ja się przestraszyłam się, że się zadławi.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 14 lipca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie każde dziecko po swojemu niektóre tylko mleko moja to by żarła tylko obiadki z kolei :D niektóre próbują siadać niektóre raczkować każde ma swoje cele :D Wczoraj moja mama spotkała siostrę żony mojego kuzyna ma chłopca młodszego od Emilki o tydzień i ta się wyżaliła że jej synek ma tylko jednego zęba a syn jej koleżanki w tym wieku to już 4 miał. Śmiać mi się zachciało że większych problemów dziewczyna nie ma :P

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 14 lipca 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u nas kolejny dzień paskudna pogoda, nawet na chwilkę nie da się wyjść przewietrzyć bo non stop deszcz😞 ale jutro już ma być dużo lepiej. Mała bryka w łóżeczku, zdobiła sobie długa drzemkę bo noc była masakryczna...
    a dzisiaj zrobiła mi niespodziankę z kupa, dziadek był i nosił ja długo na rekach i zrobiła mu kupę a on nie poczuł 😳jak ja potem przewijalam to już miała takie poprzylepiane i rozwalcowane ze nie wiedziałam czym to zmyć i jak 😳😜😂 o taki prezencik z rana 😃

    4k73pm2.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 lipca 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    A u nas pogoda cudna.
    Zrobiłam sobie dzisiaj z córką wypad tylko we dwie na rowery. Super wycieczka.😊 Pojeździliśmy,poćwiczyłyśmy na siłowni i zajechaliśmy na obiad,na sałatkę żeby nie było ...zdrowo do konca😊choć i grzeszek mały był...lody obowiazkowo. Fajnie tak ,potrzebowałyśmy pobyć tylko we dwie❤. Przy małym Olim rzadko była okazja. Teraz jak nie karmie można się wyrwać na dłużej. Ze starsza też ostatnio byłam na kawce i zakupach....staram się dzielić na troje by żadne nie było zazdrosne.😊

    Teraz spacerek z synkiem. 😊
    Synuś leży zaciesza i pięknie sobie gada ma- ma...😍😍😍😍😍cudne to 😊😊😊😊💙
    Ewidentnie zaliczam to jako jego pierwsze słowo ..😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 17:43

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj cały dzień leje i w sumie dobrze wreszcie rośliny odżyją. Leniwy dzień Emilka sporo drzemała i zamiast ćwiczyć siadanie to ćwiczyła wstawanie u nas na rękach o dziwo stoi sztywno nogi prostuje. średnio nas to cieszy no ale cóż.. Emilka śpi mąż sobie gra na kompie a ja leżę w wannie. ehh od jutra już nie ma tak dobrze mąż wraca do pracy :/

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Rozwita Przyjaciółka
    Postów: 153 36

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas taki dziwny dzień. Nie wiem czy przez tego wczorajszego grilla jesteśmy tak "wymięci" czy przez pogodę bo pół dnia było ładnie A potem burza... mała trochę marudzi ale chyba przez to że nie miała porządnej drzemki

    Mała już doskonale opanowała turlanie i za każdym razem jak znajdzie się na płytkach słyszę pisk radosci🤣

    Jutro czeka nas intensywny dzień bo jedziemy do krk. Mamy do załatwienia trochę spraw, trochę zakupów. Mąż musi kupić kilka rzeczy do biura A ja z małą chyba pójdę na spacer po bulwarach i na lody ze starowislnej. Nie byłam na nich odkąd się wyprowadzilam czyli już ponad 3 lata i w sumie trochę się za miastem stesknilam😊

    3jvzdf9hctqf1jxh.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mały wykapany,zasypia przy mleczku a ja porobiłam co miałam a na co sił brakło zostawiam na jutro i teraz relaks po aktywnym dniu 😊

    Rozwita
    Smacznych lodów jutro 😊

    Magdoczka
    Brawa dla Szymka za nowe umiejętności. 😊Idzie jak burza😊

    Spaceangel
    Mój już też trzymany pod paszki sztywno trzyma nogi ,prostuje ,staje na nich stabilnie i wspina się po mnie:)
    W ogóle takie to już ruchliwe...co sobie upatrzy to do tego kroczy...😊trzymany na kolanach robi taki wygibasy...a już najbardziej jak wypatrzy w swojej okolicy pilota....tak nakombinuje ,nawygina się by osiągnąć swój cel....😊
    W
    Elmuszka
    Całe szczęście,że nic się Zosi nie stało.
    Już ruchliwe te nasze szkraby ..trzeba mieć oczy dookoła głowy .. Zosia z ogórem boska 😊

    Dziś wsunął jarzynowa...ugotowałam przed rowerami ...tatuś karmił ..smakowała .mi w sumie też smakują te jego zupki...w porównaniu do słoiczków niebo i ziemia.

    Aaaa i dziś kupka ładna.I była . Nie było kaszki a marchewka była..ale jeszcze to sprawdzam...


    Ooo jednak nie zasypia tak jak to sobie wymyśliłam...😏

    Hehe woła mnie..mama mama ...leży w łóżeczku i woła.,lecę ..rozpływam się ,😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 21:14

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    U mnie mały wykapany,zasypia przy mleczku a ja porobiłam co miałam a na co sił brakło zostawiam na jutro i teraz relaks po aktywnym dniu 😊

    Rozwita
    Smacznych lodów jutro 😊

    Magdoczka
    Brawa dla Szymka za nowe umiejętności. 😊Idzie jak burza😊

    Spaceangel
    Mój już też trzymany pod paszki sztywno trzyma nogi ,prostuje ,staje na nich stabilnie i wspina się po mnie:)
    W ogóle takie to już ruchliwe...co sobie upatrzy to do tego kroczy...😊trzymany na kolanach robi taki wygibasy...a już najbardziej jak wypatrzy w swojej okolicy pilota....tak nakombinuje ,nawygina się by osiągnąć swój cel....😊
    W
    Elmuszka
    Całe szczęście,że nic się Zosi nie stało.
    Już ruchliwe te nasze szkraby ..trzeba mieć oczy dookoła głowy .. Zosia z ogórem boska 😊

    Dziś wsunął jarzynowa...ugotowałam przed rowerami ...tatuś karmił ..smakowała .mi w sumie też smakują te jego zupki...w porównaniu do słoiczków niebo i ziemia.

    Aaaa i dziś kupka ładna.I była . Nie było kaszki a marchewka była..ale jeszcze to sprawdzam...


    Ooo jednak nie zasypia tak jak to sobie wymyśliłam...😏

    Hehe woła mnie..mama mama ...leży w łóżeczku i woła.,lecę ..rozpływam się ,😍
    kendy to u mnie to samo pilot i telefon potrafi mostek zrobić żeby dosięgnąć :D a w laptopa to mi wali z całej siły :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też miłość do pilota :) Do tego sam włącza telewizor, bo ten przycisk czerwony taki fajny ;) A jak zobaczy, że trzymam telefon, to wyrywa mi z ręki.
    Fajne te nasze dzieciaczki - co zobaczą, to muszą to mieć :)

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka dajesz takiego żywego zielonego ogórka?
    Ja na obiad dałam dziś tą rybę morską z Hippa. jak otworzyłam słoiczek to odrazuu pomyślałam ze wcale nie będę dziecka do niej zmuszać, jak nie będzie chciał to nie. A tu niespodzianka-smakowało. Mam wrażenie ze moje dziecko jest w stsnie zjeść wszystko i w każdej ilości.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Lilutek Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 14 lipca 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Lilka tez się aż trzęsie do pilota i telefonu 😁 a od wczoraj grzebie mi w organizerze przy przewijaku, wykrzywia się tak jak leży żeby tylko łapkę wsadzić i wyciągnąć opakowanie z wacikami albo paklanki ☺️ Łobuz mały ale jaki słodki 🙂
    A dzisiaj przyjechali teściowie moi a oni rzadko są u nas raczej to cały czas wargę robiła i taka dziwna skupioną minę ☺️ Bo do tych drugich dziadków to jakby mogła to by sama leciała ale oni są na porządku dziennym 😊

    Marin moja tez wszystko zje, nawet nutramigen jej smakował od początku 🙄

    Kendy ale masz fajnie ze już mówi mama 😍 czekam na to z niecierpliwością

    Elmuszka ale słodka Zosia 😍

    Lilka narazie śpi spokojnie, oby noc ładnie przespała bo na wieczór znowu skórka była bardzo podrażniona. Sama nie wiem czy ta maść z antybiotykiem coś daje, nie bardzo widzę poprawę a wydaje mi się ze takie coś to raczej szybko działa. Pewnie znowu we wtorek nie zaszczepimy...jakbym miała już to szczepienie za sobą to byłby święty spokój a tak to mi to siedzi na głowie 😞

    No nic uciekam spać bo zamiast się położyć jak Lila śpi to mi się nie chce a potem chodzę jak zombie 😁

    Elmuszka, Kendy lubią tę wiadomość

    4k73pm2.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin, tak, daję surowego, myślisz, że mógłby zaszkodzić?

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 lipca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, Elmuszka, raczej nie, warzywo jak każde inne. Ogolnie to się sama zastanawiałam jak dbać dziecku ogórek, pomidor czy sałatę. Więc ogórek już wiem jak☺, pomidor tez tak pojdzie, myślę że i z papryką by się udalo. Teraz tylko kwestia sałaty. Jakies pomysly?
    Mój Malec śpi, ja chyba zaraz zrobię to samo. Chyba idą kolejne zęby bo jest strasznie marudny i niespokojny w nocy. "Chodzi" po całym łóżku i jeczy. A w ciagu dnia robi 3 drzemki po 30 min. wczoraj o 5 byl juz wyspany😣 Już nie wyrabiam powoli.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 lipca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan na dziś -nie zwariować😁 Oby jeszcze 6 godzin i wróci tata☺

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sałatę to chyba bym się bała dać bo ona się przyklei gdzieś do podniebienia i dziecko sobie nie poradzi. Aprzynajmniej moja Zocha jeszcze na pewno do tego nie dojrzała.
    Z papryką nieźle szło ale bodziaki do wyrzucenia jakby co ;)

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też czasem mam takie dni że wyczekuje 16:00. Powodzenia Łączę się w bólu z niewyspaniem

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 lipca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Piję kawkę i patrzę na to moje dziecię jak się pięknie bawi i coraz bardziej mnie zaskakuje. Lubi wyzwania 😊im dalej do zabawki tym lepiej. Pięknie teraz z siadu by sięgnąć zabawkę wylądował na czworaka i na brzuchu. On odwrotnie na przekór jakimś tam schematom 😏

    Lilutek
    Nie dobrze,że nie ma poprawy . Też myślałam że ten antybiotyk załatwi sprawę. Może cały czas winowajcą jest w obiegu ...

    Ogórka jeszcze nie dawałam. Pomidora surowego też nie. Tylko w zupie . Co do ogórka niby ciężkostrawne warzywo ale tak ciumkajac dziecko nie zje nie wiadomo ile,warzywo jak każde inne. 😉Jeśli Zosia lubi i wsuwa i nic jej nie jest to czemu nie.
    Na sałatę nie mam pomysłu...
    Też myślę jak Elmuszka że mogłaby się przyklejać ...chyba że w jakimś koktajlu...
    Marin
    Snu i odpoczynku i siły życzę.
    U nas fajnie jest dalej się utrzymuje ,jak mleko dam ok 23 to śpi do rana 5-6.

    Córa ma dziś koleżankę na noc..zaraz się ogarniamy i zabieram całe towarzystwo na spacer 😊

    Miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 09:25

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 15 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest siedzenie czy jeszcze się nie cieszyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 16:30

    Marin, Martoszka, Kendy, Lisa24, OlinkaO lubią tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też sałatę jakoś inaczej. Może zblendowac z ugotowanym ziemniakiem?
    Jakby mój dzieć tak zrobił to bym powiedziała ze usiadl😉😁
    Kendy, u nas zupełnie odwrotnie, jak tylko coś wypadnie z ręki to jest ryk i spina, całe ciało pręży

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
‹‹ 1140 1141 1142 1143 1144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ