X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięliśmy leżaczek do wanienki z myślą ze prysznic będzie wyższy i da radę się nalać trochę wody ale niestety jest płaski 🥴
    Kupiliśmy najprostsza wanienkę tutaj i czy zmieści się do samochodu zobaczymy 😄

    961l20mmezoojidp.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, już odliczam :) jeszcze równe 5 tygodni..

    My na wyjeździe kąpaliśmy Hanię pod prysznicem i teraz tez sobie kupiłam taki leżaczek do wanienki i jak jestem sama i nie chce mi się nalewać wody to wkładam go pod prysznic (nie mam brodzika, same płytki) i leje Hanię woda ze słuchawki a ona się śmieje bo pryska jej na buźkę ;P w szklarskiej mieliśmy basen, wiec prosto po basenie, jak wróciliśmy do pokoju, wchodziłam z nią na rękach pod prysznic i mąż nam pomagał ogarnąć bo bałam się ze mi się wyslizgnie z jednej ręki. Daliśmy radę, ale to były właśnie tylko 3 noce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2019, 00:11

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogliśmy kurczę spróbować pod prysznicem 🤔

    961l20mmezoojidp.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimberly wrote:
    Oo, Kendy, bo Ty chyba z północy Polski jesteś? To powodzenia w podróży! Obyście sprawnie dotarli do celu! No i też udanego wypoczynku 😊
    Tak północny zachód.😊Bardzo dziękuję.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wanienkę turystyczna silikonowa i składa się na płasko. Fajne rozwiązanie bo też w lato robi za basenik na powietrzu:)
    W domu używamy zwykłej plastikowej. Ale czasem zdarza mi się też kąpać z małym na rękach . Ale wtedy fakt pomoc męża niezbędna 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2019, 09:04

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 00:12

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy taki leżaczek 😊

    https://m.ceneo.pl/71574359;pla?se=H2HMsiLk6RLXyICAFdNYk_UL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQjwp5_qBRDBARIsANxdcil0C4AMClPEZ_uTke5awnJyRBsM9jtREp1CMEc8APIIyoAlOu0rSSYaAuPmEALw_wcB#tab=click

    Kimberly lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu tak cicho? Myślałam że będę miała co czytać z dwóch dni a tu nic!
    Część na urlopach ale co z resztą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2019, 13:28

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 00:13

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj wieczór wróciliśmy do domu, próbujemy się przedstawić na tryb codzienności chodź to ciężkie bo na wyjeździe było cudownie. Mały spisał się na medal 😊 oczywiście dla niego to było bardzo dużo wrażeń. Nawet zdobył swój pierwszy „szczyt” Palenice 😉 idąc do góry nie spał w chuście rozglądal się, na gorze szalał krzyczał z radości piszczał, a schodząc padł i spał sobie a mama musiała iść 2 razy wolniej bo ostrożniej żeby nie poślizgnąć się 😄 to ja musiałam go wnieść na ta górę i znieść bo mąż ma problemy z kolanem i właśnie idzie do lekarza we wtorek zobaczymy co to będzie. Oczywiście proponował mimo wszystko ze go wniesie ale dla kolana to za duże obciążenie tak w górę w dol wiec dałam radę 😊

    Dobrze ze mąż ma jeszcze tydzień wolnego

    I niestety większość osób przeniosła się na fb a szkoda 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2019, 10:54

    961l20mmezoojidp.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina fajnie że urlop udany. No i brawo za Palenice!!
    Kimberly, tak kawka, to dobry pomysł zwłaszcza że dziecię śpi :)
    My niestety kiblujemy w domu. Mąż ma teraz więcej pracy więc zostawia nas na 10-11 godzin i wraca wypruty. Mam nadzieję ze wypali nam urlop we wrzesniu

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin a planujecie gdzieś wyjechać czy zostajecie w domu? Moj normalnie pracuje 10-21 wiec wiem co czujesz z ilością godzin w pracy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2019, 13:51

    Marin lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 00:14

    Marin lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimberly wrote:
    My z kolei "zdobyliśmy" Jaworzynę :p "zdobyliśmy", czyli wjechaliśmy kolejką na górę ;p Mała zaczęła zasypiać w tej gondoli i na szczycie sobie pospała :) ale w drodze powrotnej już się rozglądała i podobało jej się :)
    A do szarej rzeczywistości wracamy jutro. Przed kolejnym wyjazdem chcę koniecznie kupić nosidło! :) zwł, że mała, mam nadzieję, zacznie nieďługo siadać..

    Paulina, super, że Twój mąż ma jeszcze urlop! Nawet w domu to jednak co innego jak nie trzeba zostawać samej :) Podziwiam, że tak dałaś radę schodzić z tą chustą. Ale z kolanami nie ma żartów, więc też na Twoim miejscu bym wolała sama dźwigać ten słodki ciężar :D

    No i Marin, mam nadzieję, że Wam się uda z urlopem! Dobrze sobie podładować baterie raz na jakiś czas :)

    My czekamy teraz aż mała wstanie z drzemki i idziemy na jakiś obiad.

    Było ciężko ale byłam z siebie dumna ze mi się udało 😊 mąż nas asekurował 😊
    To super gratuluje Jaworzyna 😁 pierwsze szczytu zdobyte przez nasze maluchy, od czegoś trzeba zacząć 😊
    My mamy nosidło od siostry ale chyba mu jeszcze nie wygodnie bo spróbowaliśmy tak z ciekawości na próbę i raczej się buntował w nim, za bardzo wpada w niego pewnie go coś gniotło

    Kimberly lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 00:14

  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina9191 wrote:
    Marin a planujecie gdzieś wyjechać czy zostajecie w domu? Moj normalnie pracuje 10-21 wiec wiem co czujesz z ilością godzin w pracy
    Miał być wyjazd ale dopiero dziś Pan mąż się określił z terminem więc nic nie rezerwowane. Właściwie to i nie mam nic na oku. Bywało już tak u nas (planowanie nie jest moja mocna strona) ale teraz we troje spontan to chyba nie najlepszy pomysl.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Miał być wyjazd ale dopiero dziś Pan mąż się określił z terminem więc nic nie rezerwowane. Właściwie to i nie mam nic na oku. Bywało już tak u nas (planowanie nie jest moja mocna strona) ale teraz we troje spontan to chyba nie najlepszy pomysl.

    Może uda wam się coś znaleść na ostatnia chwile 😊 ja mogę polecić Szczawnicę 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimberly wrote:
    Może za mały jeszcze :) A jakie macie? Ja myślę o Tuli.

    Tez tak mi się wydaje ze jest za mały 🙂 my mamy takie

    https://lovecarry.pl/pl/p/Nosidelko-Ergonomiczne-LoveCarry-Air-Chwile-Szczescia/80

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2019, 22:59

    961l20mmezoojidp.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 00:14

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez dzisiaj była pobudka ok 5.40 😁
    Rzeczywiście te Tula wyglądają fajnie ale cena rzeczywiście jeszcze wyższa 😉 nie wiek czy mogę polecić bo jesce niestety nieużywany tego naszego. My dzisiaj byliśmy w Zawoji na 1 dzień u mojej cioci. I wyjechaliśmy przy pierwszej drzemce niestety mały obudził się po przeniesieniu do fotelika, ok 25min jechał bawiąc się i jak zaczął marudzić to zatrzymaliśmy się na stacji, mały szybko zasnął na rękach (był juz bardzo zmęczony) i ruszyliśmy i dojechaliśmy na miejsce w 40min i mały jeszcze spał ponad 30min i czekaliśmy z nim w samochodzie żeby się nie obudził i pospal sobie 😄i dopiero jak wstał wyszliśmy 😊

    A jutro czeka nas wielki dzień mały kończy 6 miesięcy i zaczynamy rozszerzać dietę 😊



    961l20mmezoojidp.png
‹‹ 1163 1164 1165 1166 1167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ