X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy was też boli brzuch gdy zmieniacie pozycje z siedzącej np na leżąca na boku. Boli zanim dziecko się ułoży i nadąrzy za moją zmianą pozycji.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    No to super Seli. Jak lekarz pocieszał tzn,że nie jest źle. Waga Gabrysia myślę,że też w normie. :)
    A leżeć masz dalej ?

    Odpoczywac ;p i tak skrocila sie prawie o 1cm w 2 tygodnie a nie 0.5 jak myslalam... czyli gorzej jak sie oszczedzam niz nie :p no ale... coz. Bedzie co bedzie. Wplywu juz najmniejszego nie mam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 31 października 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no ale nie lezalas caly czas. Zeby szyjka sie nie skrzcala to musialabys chodzic tylko do.wc a nie "sie oszczędzac" :p no ale w 32 tyg juz nie kaza tak lezec, raczej po 20.

    Kendy przez chwile sie cieszylam ze tak powiedzial ze popatrzylam w necie, spojrzalam na usg mlodego z 33tyg (2150) i nie wierze ze bedzie mniej :/

    Mnie nie boli zmiana pozycji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 18:19

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli.
    Może soróbuj do następnej wizyty poleżeć plackiem i zobaczysz jakie efekty. Ja wstawałam tylko to toalety i pod prysznic przez dwa miechy.
    A wiesz dziecko jest coraz cięższe i bardziej naciska na szyjkę i to,że wcześniej chodzenie tak nie skracało szyjki teraz najdrobniejszy " spacer " może mieć poważniejsze konsekwencje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 18:25

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Seli no ale nie lezalas caly czas. Zeby szyjka sie nie skrzcala to musialabys chodzic tylko do.wc a nie "sie oszczędzac" :p no ale w 32 tyg juz nie kaza tak lezec, raczej po 20.

    Kendy przez chwile sie cieszylam ze tak powiedzial ze popatrzylam w necie, spojrzalam na usg mlodego z 33tyg (2150) i nie wierze ze bedzie mniej :/

    Mnie nie boli zmiana pozycji

    Bo nie kazal mi lezec w lozku. Ale nie wychodzilam prawie z domu, nie sprzatalam, nie pieklam a wczesniej codziennie spacer, gotowanie, pieczenie, zakupy, 3xdziennie 10 kg kota na rekach ;p same lezenie podobno (wg. mamyginekolog) nie pomaga.
    Juz teraz co ma byc to bedzie ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 31 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do szpitala dla dziecka na pobyt trzeba wszystko i ciuszki i chemię i pieluszki.
    Kendy, daj link do tej kosmetyczki. Obejrzę może się zdecyduję.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę Cię straszyć ale do terminu masz przynajmniej 6 tygodni a jak w 2 tygodnie skróciła się o 1 cm to do porodu braknie ci centymetrów szyjki.
    Polezymy razem :) Ja bardzo dużo odpoczywam. A dziś przyszły pączki z allegro i niedługo zaczynam robótki ręczne w wyrku. Seli wchodzisz w to?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 31 października 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli czasami w środku zanim i Młody i ja znajdziemy od nowa wygodną pozycję. A dziś prawie całą noc przespałam na prawym boku, przy każdej próbie położenia się na lewym czułam dyskomfort, ucisk.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Seli no ale nie lezalas caly czas. Zeby szyjka sie nie skrzcala to musialabys chodzic tylko do.wc a nie "sie oszczędzac" :p no ale w 32 tyg juz nie kaza tak lezec, raczej po 20.

    Kendy przez chwile sie cieszylam ze tak powiedzial ze popatrzylam w necie, spojrzalam na usg mlodego z 33tyg (2150) i nie wierze ze bedzie mniej :/

    Mnie nie boli zmiana pozycji
    Mnie nieraz boli właśnie ale chwilę póki mały się nie dostosuje do zmiany ułożenia macicy :)
    Teraz jesteś w 29 czyli do 33 jeszcze 4 tygodnie, miesiąc..no może córeczka dogoni braciszka. Ale waga dziecka poniżej 4 kg jest spoko,gorzej powyżej :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy ja w wiekszosci leze, lekarz nie mowil mi, ze mam byc teraz obloznie chora i lezec plackiem ;p takze nie bede wariowac. Juz i tak mam kryzys emocjonalny z siedzeniem w domu i lezeniem. Wiec nie chce pograzac sie bardziej.

    Robotek zadnych nie mam, ani rzeczy, ani obecnie kasy ;p czeka mnie wizyta u okulisty, dentysty i marzy mi sie fryzjer a to pochlonie mega budzet... nie mowiac, ze musze dokupic pare szpargalow. Jak mi sie uda to kupie welne czesankowa.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Mnie boli czasami w środku zanim i Młody i ja znajdziemy od nowa wygodną pozycję. A dziś prawie całą noc przespałam na prawym boku, przy każdej próbie położenia się na lewym czułam dyskomfort, ucisk.
    Właśnie o to mi chodzi. :)
    Ja ostatnio tez mimo że chce na lewym boku leżeć bo przecież tak książkowo najlepiej :) to mały tak mnie pyrga i wwierca się w lewy bok ,że mam wrażenie ,że go gniotek i uciskam że mu nie wygodnie i zmieniam pozycję.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 31 października 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to w ogóle od kilku dni boli całe krocze i dół brzucha, najbardziej jak zmieniam pozycję i przy chodzeniu :-(
    A kopniaki małego też coraz bardziej bolą. Upodobał sobie prawy bok i tam siedzi i kopie :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Agnuka Autorytet
    Postów: 489 511

    Wysłany: 31 października 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało się!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b8028936797.jpg


    Piękna setunia :))) <3

    Marin, Magdoczka, katepr lubią tę wiadomość

    23cs R. <3
    age.png
    21cs M. <3
    age.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    U mnie do szpitala dla dziecka na pobyt trzeba wszystko i ciuszki i chemię i pieluszki.
    Kendy, daj link do tej kosmetyczki. Obejrzę może się zdecyduję.
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7563693722
    Taki gadzecik niedrogi a jakże przydatny. Czy na wyjazd jakiś nieraz może się przydać. W Rossmanie mają też takie serie mini kosmetyków podróżnych też fajne rozwiązanie .W ogóle u tego sprzedawcy kupiłam pełno gadżetów do domu ,których zawsze potrzebowałam a nie mogłam jakoś dostać wtedy kiedy potrzebowałam . I tak się nazbierało,że kupiłam łyżkę do butów i fajny pojemnik na cytrynę napoczętą czy na pomidora i foremki silikonowe na babeczki i rękaw do pieczenia. Fajne rzeczy za grosze :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi gniecie glowa mocno prawa strone.
    A noga siega lewego pluca...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 31 października 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnuka, gratki. Jesteś takim prymusem troszkę ;) Super że się udało. Znaczy że możesz spokojnie odpoczywać?

    Agnuka lubi tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnuka wrote:
    Dziewczyny udało się!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b8028936797.jpg


    Piękna setunia :))) <3
    Łoooooo huraaaaaaa!!!! Gratulejszyn!!!!!!
    Ps. Czyli teraz laba ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 18:51

    Agnuka lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnuka! Gratulacje ;)

    Agnuka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 31 października 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy ale ja wlasnie chce zeby nie dogoniła wagi brata :(

    Seli podziwiam ze czujesz płuco, przecietny czlowiek tego nie potrafi :D :D mi mlody na koniec ciazy ciążyl na zebrach ale płuca nigdy nie poczulam mimo ze byl tak wysoko :p

    Mamayginekolog nie skomentuje.Ale generalnie to najnowsze stanowisko czyli poparte pewnie minimalna liczbą statystyk takze do konca bym.nie ufala...zreszta ona wyraznie napisala ze lezenie dla niej to lezenie plackiem dluzje niz 22h na dobe. Ups skomentowalam :D no i jeszcze jedno, bardziej pisze o tym ze lezenie jest zwiazane z wiekszymi powiklaniami no i jasne ale nie pwoiedzialabym ogolnie ze nie pomaga

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 19:00

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Kendy ale ja wlasnie chce zeby nie dogoniła wagi brata :(

    Seli podziwiam ze czujesz płuco, przecietny czlowiek tego nie potrafi :D :D mi mlody na koniec ciazy ciążyl na zebrach ale płuca nigdy nie poczulam mimo ze byl tak wysoko :p

    Mamayginekolog nie skomentuje.Ale generalnie to najnowsze stanowisko czyli poparte pewnie minimalna liczbą statystyk takze do konca bym.nie ufala...zreszta ona wyraznie napisala ze lezenie dla niej to lezenie plackiem dluzje niz 22h na dobe. Ups skomentowalam :D

    No czuje... bo bolalo mocno jak oddychalam - czyli jestem nieprzecietna ;p

    Coz, lekarz kazal odpoczywac, nie wychodzic z domu dalej niz laboratorium i on, wiec stosuje sie do jego zalecen. Nie mowil o lezeniu plackiem ;p nie przesadzajmy. Nie bede nad soba teraz rozpaczac. On sam mowil, ze tragedii nie ma jeszcze, kontrola za 2 tygodnie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 695 696 697 698 699 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ