X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 31 października 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to jest czapka dla noworodka? Rozmiar 50/56?
    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0645485002.html

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka wrote:
    Dziewczyny czy to jest czapka dla noworodka? Rozmiar 50/56?
    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0645485002.html

    Chyba tak :P

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 31 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Na chodze prywatnie i na nfz. Ale na nfz mam ciagle ta sama pania dr ktora podczas kazdej wizyty robi usg. A czemu u Ciebie sie zmieniaja lekarze??
    Mój nie robi USG jest dwóch lekarzy robiących na zmianę USG bo jest jeden gabinet. Jeden jest w miarę ok a drugi to ten nieszczęsny dziadek na którego trafiłam niestety to jest loteria

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 31 października 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się prywatnie na USG 21 listopada

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 31 października 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Mój nie robi USG jest dwóch lekarzy robiących na zmianę USG bo jest jeden gabinet. Jeden jest w miarę ok a drugi to ten nieszczęsny dziadek na którego trafiłam niestety to jest loteria
    Aaa ok. Teraz rozumiem, faktycznie nieciekawie :/

    Ja dziś robię pierwszą turę prania ubranek, na razie białe, bo przyszla paczka od mamyginekolog( świetne pieluchy tetrowe i ptulacz, bez porównania ze zwykla tetrą)

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 31 października 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się spod gabinetu...jeszcze babka z 15:50 nie weszła... buu

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyszlam z domu... i patrze aby wsiasc w dobry tramwaj ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 31 października 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizyty :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy pakujemy torby do szpitala ?W mojej aplikacji dziś mi napisali,że dobrze być spakowanym ok 35 tygodnia by być spokojnym. Co myślicie ? Chyba tak akurat.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 31 października 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Dziewczyny kiedy pakujemy torby do szpitala ?W mojej aplikacji dziś mi napisali,że dobrze być spakowanym ok 35 tygodnia by być spokojnym. Co myślicie ? Chyba tak akurat.

    Ja planuje spakowac w ciagu najblizszych 2 tygodni. Z corka mialam spakowana torbe od 29 tygodnia :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 31 października 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy myślę, że 35 tydzień to odpowiedni czas :)
    Pierwszy poród mnie zaskoczył i musiałam torbę pakować na szybko, ale przynajmniej wiedziałam co do niej włożyć :P

    Aa i tym razem biorę torbę na kółkach. Taką kabinówkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 17:00

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 31 października 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Kendy myślę, że 35 tydzień to odpowiedni czas :)
    Pierwszy poród mnie zaskoczył i musiałam torbę pakować na szybko, ale przynajmniej wiedziałam co do niej włożyć :P

    Aa i tym razem biorę torbę na kółkach. Taką kabinówkę

    Można zapytać w którym tygodniu urodziłaś ?:) dlaczego lepsza jednak na kółkach?

    klz99vvjhysycx8i.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 31 października 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    36+6.
    Bo wychodząc ze szpitala nie trzeba tej torby dźwigać, tatuś niesie fotelik z dzieckiem a mama może ciągnąć torbę.
    Wygodniejsze po prostu

    Lisa24, Reni lubią tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 31 października 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Dziewczyny kiedy pakujemy torby do szpitala ?W mojej aplikacji dziś mi napisali,że dobrze być spakowanym ok 35 tygodnia by być spokojnym. Co myślicie ? Chyba tak akurat.
    To muszę jeszcze dokupić parę rzeczy. No i z moimi ruchami i ogarnięciem musze zaraz startować ;) A i znajoma mówiła że najlepiej spakować się w 2 torby, tzn w jedną swoje rzeczy a w drugą dla Maluszka. Ktoś się wypowie? Bo mi się wydaje ze tak głupio do szpitala z takimi bagażami.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 31 października 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ubrania dla maluszka na wyjscie przeciez do porodu brac nie trzeba, tatus moze dowiesc..
    U mnie w szpitalu dla dziecka mam miec tylko krem do pupy i chusteczki nawilzane, no i ubranie na wyjscie.

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 października 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczne pakować już tak na wszelki wypadek ;p szyjka z 3.5 juz 2.6 ;p i miekka... ale zamknieta. I pocieszal, ze mial pacjentke co 1cm miala przez miesiac.

    Gabrys ma 1553 gramy :) mrugnal do mamci na usg i pokazal jedynie piekne jajeczka na 3d :p

    katepr, Marin, Magdoczka, Agnuka lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 31 października 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Mała waży 1617g i lekarz mowi ze nie osiągnie wagi pierworodnego przy porodzie (3800g) ale jakoś mu nie wierze :D :D a tak to wszystko wporządku. Dziś miałam samo usg.

    Ja sie pakuje w torbe sportową jak przy poprzednim, a mąż może niesc i fotelik i torbe :D :D spakuje sie pewnie koło 35tyg

    Seli, Magdoczka, Agnuka lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też myślę jak ogarnąć temat. Ubranka na samo wyjście do takiej małej podręcznej spakuje tj. kombinezon,czapka,szaliczek,rękawiczki,kocyk,i ubranko i położę ja na fotelik i będzie czekał zestaw gotowy. Tatuś przywiezie na odbiór ze szpitala a ja nie będę się stresowac czy weźmie wszystko co trzeba czy coś zapomnimy. A druga ze wszystkimi pierdółkami dla mnie i dla dziecka większa do porodu Chciałam taka na ramię wziąć ale może fakt na kółkach lepsza..zobaczę, która okaże się pakowniejsza,bo jednak sporo tego będzie a nie chciałabym więcej niż jeden bagaż targać. Potem ta mała z rzeczami dla dziecka wrzucę już pustą w dużą i mąż będzie miał jeden bagaż ,fotelik z dzieckiem i mnie kustykająca...oj za dużo chyba teścia poprosimy o pomoc.Ucieszy się.Zobaczymy.I zamówiłam sobie taką "podróżna" kosmetyczkę z małymi buteleczkami by sobie poprzelewac potrzebne kosmetyki by oszczędzić miejsce. I myślę ,że tak pod koniec listopada przygotuje to wszystko..może początek grudnia .

    Czarnaiwi
    A mogę zapytać czemu rodziłaś w 36+6 jakieś komplikacje czy normalna akcja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 18:05

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A ja zaczne pakować już tak na wszelki wypadek ;p szyjka z 3.5 juz 2.6 ;p i miekka... ale zamknieta. I pocieszal, ze mial pacjentke co 1cm miala przez miesiac.

    Gabrys ma 1553 gramy :) mrugnal do mamci na usg i pokazal jedynie piekne jajeczka na 3d :p
    No to super Seli. Jak lekarz pocieszał tzn,że nie jest źle. Waga Gabrysia myślę,że też w normie. :)
    A leżeć masz dalej ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 31 października 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ja po wizycie. Mała waży 1617g i lekarz mowi ze nie osiągnie wagi pierworodnego przy porodzie (3800g) ale jakoś mu nie wierze :D :D a tak to wszystko wporządku. Dziś miałam samo usg.

    Ja sie pakuje w torbe sportową jak przy poprzednim, a mąż może niesc i fotelik i torbe :D :D spakuje sie pewnie koło 35tyg
    Super . To córeczka Twoja ma wagę jak mój w 31 tygodniu :) i mówisz,że nie osiągnie 3800? To dobrze by było, bo też bym nie chciała by synuś ważył jak moja córa 4500:) ale aby zdrowe. Teoretycznie do porodu od teraz dzieci jeszcze powinny podwoic wagę z teraz ,wiec byłby średniaczek. Zobaczymy :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 694 695 696 697 698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ