X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zostało :) A i jak mówię, już mi nawet nie przeszkadza a pasuje :D hehe

    Macie pomysły na prezenty pod choinkę? Ja chciałabym coś fajnego mężowi kupić, on od dawna chciał zegarek.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, jak coś znajdziesz to się podziel. Mój też już od dłuższego czasu gada o zegarku ale kiedy jesteśmy gdzieś gdzie mógłby to kupić to się wykręca że nie mamy czasu, że nie dziś. Wydaje mi się że am nie jest do końca przekonany ze jest mu potrzebny. No ale jeśli już by dostał od Mikołaja to by miał.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie poduszki do karmienia, rogale?

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to oglądał :P i przekrój cenowy sobie też niezły wymyślił hahahaha :D jeszcze patrzył na zegarki po kilka tysięcy i mówi "jak mi żydzisz na ten to kup taki tańszy" i pokazywał za tysiąc mniej :P ale wiem, że sam by sobie nie kupił też, ani nie wybrał, on zawsze żałuje na siebie. Na ciuchy itp. a spotyka się z ludźmi, pracuje tak biurowo w sumie to ja chciałabym by wyglądał lepiej :)

    Podoba mi się taki :

    https://jubitom.com/zegarki/casio/casio-collection/zegarek-casio/ca-mtp-1303pd-1a2vef

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny ale ja muszę szukać czegoś mniej eleganckiego. Najlepsze jest to że mój M nie może nosić w pracy zegarka czy obrączki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:03

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie? Ze względu na wykonywaną pracę?
    Mój bez obrączki się nie rusza, jak mieliśmy zdjąć do czyszczenia to była masakra :P z resztą ja dwa di temu też zdjęłam bo trochę spuchły mi palce i wolałam już zdjąć, ale dziko tak :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę iść w coś bardziej takiego: https://jubitom.com/zegarki/casio/casio-collection/zegarek-casio/ca-efs-s530l-2avuef
    Ale ze względu na cenę odpada. Szkoda żeby 600 zł leżało w szkatułce 360 dni w roku.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo ładny :D w sumie nawet też elegancki... hmmm

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale już na skórzanym pasku nie jest taki "biżuteryjny"

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak :) kurdę, tak przeglądam ale tamten mi się najbardziej podoba. Chyba go kupię a z czasem droższy niech sobie sam kiedyś wybierze. I dokupiłabym jakąś bluzę, swetr, ciuch :) Hmmm :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Ja już po badaniach jem śniadanko. Zdenerwowaly mnie baby w laboratorium. Pierwszy raz tam byłam. Nie dość,że mi tym pasem co zaciska się ramię do pobrania krwi,odpinajac pociągnęła po brzuchu i nawet przepraszam nie wydukala to jeszcze kazała mi przyjść po wyniki( prywatne) bo jej się nie chciało kodu do wyników online wudrukowac. Nie ze mną takie numery. Mówię,że nie jestem w stanie przyjechać po wyniki, to ona do lekarza wyślę a wizyta za dwa tygodnie a muszę mieć wgląd do TSH by wiedzieć jak euthyrox dawkować to z łaski drukneła mi kody. Siedzą matrony jak za kare. U mnie w przychodni to aż miło,profeska:)
    A jak już się wypusciłam to musiałam odwiedzić moje ulubione Pepco:)

    Mam dziś chłopa chorego w domu i jutro też, to gorzej niż z dzieckiem :)

    A co do prezentów...zegarki ładne. Dokładnie taki casio kupiłam mężowi chyba 2 lata temu pod choinke. Fajny jest:)
    W zeszłym roku kupiłam mu karnet na siłownię z całym wyposażeniem potrzebnym od butów po skarpetki,spodenki torbę bidon itp.bardzo mu się prezent podobał. W tym roku świat dla rodziny wielkich nie robimy więc może pozwolimy sobie na jakiś prezent fajny dla nas do domu. Myślimy o dobrym odkurzaczu bezprzewodowym ( przy małym dziecku i mojej córce się przyda)albo nowym ekspresie do kawy. Mam na kapsułki a bym chciała na mielona kawę.
    A dzieciom...jeszcze myślę...starszej telewizor się psuje a jeszcze ma urodziny blisko świat.Zobaczymy jak będzie bo wydatków sporo ciągle ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:34

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas na kawkę i szarlotkę :)
    Seli masz jeszcze szarlotkę?
    Kto pije ze mną kawkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:36

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dwa lata temu robota, rok temu wyciskarkę ;p także fajne prezenty i się nakosztował :P a w sumie nasz budżet :D haha w tym roku wolałabym drobniejsze prezenty.

    A znajomym też jakiś drobiazg, bo wiem, że nam coś kupują.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Czas na kawkę i szarlotkę :)
    Seli masz jeszcze szarlotkę?
    Kto pije ze mną kawkę?

    mam :P i pije kawkę powoli :P już ją podgrzewałam nawet :P hahaha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)) ja już po kawie i po zastrzyku.

    U mnie mąż już dostał zegarek z okazji ślubu, taki bardzo klasyczny. https://www.danielwellington.com/pl/dw-watch-men-classic-black-sheffield-rose-gold-40mm
    Uwielbia zegarki, choć do pracy tez nie może, tzn móc może bo nie ma mu kto zabronić :P ale szkoda, bo łazi po budowach cały czas. Ale jak tylko gdzieś idziemy to zawsze w zegarku. Ma kilka tańszych i bardziej sportowych dlatego chciałam coś typowo eleganckiego. Może na 5 czy 10 rocznice dostanie taki za kilka tysi :P

    A w tym roku nie wiem jeszcze co na prezent. Myślałam o portfelu bo ma już rozwalony, ale co zagaduje na ten temat, to twierdzi, ze go lubi, a pęknięcia dodają mu uroku xD i weź tu z facetem gadaj. Większy problem mam z prezentem dla siostry, bo zawsze sobie coś kupujemy na Mikołaja a w tym roku nie mam żadnego pomysłu. A jak coś już wymyśliłam to przekraczające budżet..

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i wczoraj po tym wszystkim na poprawę humoru zamówiliśmy w końcu łóżeczko ;) zdecydowaliśmy się w końcu na cybex hubble air. Znaleźliśmy dość konkurencyjna cenę bo na wszystkich stronach było za 600-800 zł a na jednej na promocji z 599 na 450 i przesyłka gratis wiec w sumie spoko. I jako jedyny z łóżeczek dostawnych ma zdjęcie przekroju materacyka, co mnie bardzo zachęciło. Minus taki, ze jest nowy na rynku i nie ma jeszcze opini za bardzo, ale ryzyk fizyk, jedynie odeślemy :))

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpię na kompletny brak mocy. Wymiękam idę leżeć ...
    Masakra trochę się pokrecilam po kuchni,przerwa, powiesiłam pranie,przerwa,pozamiatałam przerwa,wytarlam kurze przerwa...jeszxze ta wizyta w mieście...pie...do obiadu leze. Nie mam siły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 12:14

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my nie robimy sobie doroslym prezentów :D zawsze tylko jakąś slodycz kupimy dla kazdego zeby mikolaj dal zeby dziecko nie myslalo ze reszta byla niegrzeczna haha :D pewnie z mężem to sobie wspolnie cos kupimy do domu czy elektronike :)

    Ja mam rogal do karmienia motherhood, ktos na fejsie polecał. Ja w tamtej ciazy nie mialam i sie meczylam, niewiem po co.

    Ja mężu na urodziny kiedys taki kupilam zegarek casio edifice. Cudowny ale tez wiem ze mu sie podobal dlatego taki wybralam :)
    https://uae.souq.com/ae-en/casio-edifice-men-s-black-dial-stainless-steel-band-watch-ef-540d-1avdf-6388686/i/


    Kendy to i tak duzo robisz, ja glownie mam przerwę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 12:18

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie z kolei wczoraj rozpierała energia. 3xpranie, ogarniete (tak delikatnie) w kuchni i w salonie. A dziś też większość dnia na kanapie. Ale idę zaraz kończyć obiad.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy mam to samo dzisiaj. Czuję się do d... Umyłam włosy, posprzątałam w kuchni, wstawiłam zupę ogórkową i jestem wykończona. Takie drobne czynności mnie męczą, a jak ja mam mieć siłę urodzić dziecko... Trochę mnie to załamuje. A do tego ciągła zgaga. Dobrze, że chociaż mleko pomaga.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
‹‹ 735 736 737 738 739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ