X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje dziecko w ogóle nie interesuje się zabawkami :-D A mata to dla niego wróg numer jeden :-D nie chce na niej leżeć, wiszące zabawki go nie kręcą, odwraca głowę. Jak go posadzę na leżaczek, to się tak wierci, jakby chciał z niego zejść. Najbardziej lubi leżeć w salonie na kanapie i obserwować otoczenie. Uwagę skupia też na książeczkach - nie tylko tych kontrastowych, ale też takich kolorowych z wierszykami :)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 marca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj sie pobawil, pokrecil sie i znow jesc i przysypia :D kurde, miewa takie dobre dni, oby dzis tak bylo bo wczoraj byl okropna maruda.

    A na noc jak juz byl zaspany to wzielam go sobie na klate i nie spalam do polnocy cieszac sie, ze moge go poprzytulac :D bo ostatnio na to pozwala tylko ojcu... jak sie rozbudzi to podkarmie i lecim na zakupy do wloskiego marketu ;D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ten pediatra już nie chce jej dawać WZW B.
    Bo twierdzi, że raz w szpitalu i raz w 6w1 wystarczy. Ale koleżanka rodziła w tym samych szpitalu co ja i u niej jakoś bez problemu było cały czas 6w1

    Aaa Martoszka bo my miałyśmy pierwsze szczepienie i dlatego wzwb a trzecia dawka żółtaczki idzie chyba w 6 czy 7 miesiącu dopiero. A przy drugim szczepieniu tez jest 6 chorób tylko zamiast wzwb jest polio a reszta to samo. W tym ze za drugim razem i tak są dwa wkłucia bo pneumokoki idą osobno. Tylko sama nie rozumiem co ma w takim razie ta 6w1 w tym przypadku czego nie ma 5w1 jeśli i tu i tu są dwa wkłucia

    Czy przy tej 6w1 w drugiej dawcę tez jest od razu wzwb? Ja już zgłupiałam ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 15:01

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Hania lubi jak się do niej mówi (pewnie jak większość dzieci;P) a ze nie jestem mistrzem monologów to jej sporo czytam. Mamy wiersze Brzechwy i inne książeczki, ale czytam w sumie wszystko co mi wpadnie. Raz nawet ulotkę z tabletek anty, może mało dydaktycznie ale cóż ;P często jej czytam przy karmieniu to nam czas szybciej leci
    Z zabawek to jak już wspominałam, uwielbia huśtawkę :D na macie takie 10 min narazie książeczki ogląda ale to tez takie 5-10 min max. Najbardziej lubi spacerować po mieszkaniu na ramieniu (jak do odbicia) i oglądać
    I uwielbia słuchać melodyjek

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa ulotka jak najbardziej dydaktyczna na zas hahhahaha ;D ja czytam swoja fantastyke xD

    Zrobilam dzis zeberka, jutro zrobie pizze bo kupilam wloskie szynki :D kupilam mezowi dwa piwa a sobie 0,0. A on wlasnie wrocil z gozdzikami dla mnie <3 tak sobie pomyslalam, ze bedzie nam milo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Seli w sumie racja :D
    Czyli zapowiada się miły weekend :))
    Ja się już nie mogę doczekać wycieczki w niedziele ;))
    Kendy pewnie tez już szaleje nad morzem

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciala morze :) ale jak sie nie ma co sir lubi to sie lubi co sie ma ;p my w niedzielke pewnie jakis duzy spacer zaliczymy ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez, ale najwczesniej wybierzemy się pewnie we wrześniu..
    Hania ma dzisiaj dzień śpiocha :) aż się boje co będzie w nocy

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczescie czy w dzien spi czy nie to noc taka sama :D


    Eh moje dziecie piszczec potrafi i krzyczec z radosci ;p rownie glosno okazuje radosc co niezadowolenie

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie nie mogę doczekać jak Hania zacznie się śmiać na głos :D narazie przepadam za jej uśmieszkami <3

    Kendy lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bylo w 12 tygodniu :D takie glosne smianie. Uwielbiam to :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w środę minął 7 tydzień. Właśnie synek szwagierki, starszy o 6 tygodni od Hani, tak się słodko śmiał na chrzcinach :)) wiec czekam z niecierpliwością :D

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 16 marca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:)
    Pozdrawiamy z nad morza:) ( Lisa obiecane zdjęcie )
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/08d224fa2741.jpg

    Jest bardzo fajnie:) Co prawda pogody słonecznej brakuje ale dziś nie pada i nie jest zimno.
    Także spacerek zaliczony. Synuś fajnie spał :)

    W ogóle narazie synek cudnie się sprawuje :) ( tfu tfu tfu)
    A w razie deszczu też mamy alternatywe. Na przeciwko aquapark,kręgielnia. Także wczoraj nawet mały dał nam pograć w kręgle i bilarda. Fajnie rozerwałam się trochę.Córa z tatą wrócili z basenów i śmigamy na obiadek.
    Polecam taki wypad...odpoczywam od sprzątania,prania,gotowania czas tylko dla rodzinki.I nawet z takim maluchem się da..( bynajmniej z moim napewno )
    Aaaaaaa i dziś pierwszy raz śmiał się w głos:):):) tatuś się z nim bawił i go lekko podnosił do góry i mówił hop hop hop i mały się chichrał a jak przestawał - płakał ale mieliśmy radoche.
    Wszystkim miłego weekendu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 12:41

    Seli, Lisa24, Magdoczka, Martoszka lubią tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 16 marca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy cudnie, zazdroszczę tak bardzo <3!
    Łapcie chwile ;)!

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też troszkę zazdraszczam, tego szumu fal :D i powietrza.
    U mnie tylko wicher :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 16 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzisiaj cisza i spokoj ;P
    Ja miałam dzień wychodny, w południe zakupy z siostra a wieczorem urodziny 3latki. Po intensywnym dniu ja padam, mąż pada a Hania jak zwykle o tej porze niezniszczalna :) do tego znowu bardzo marudna. Może skok.. dobrze ze są te skoki i jest na co zrzucać :D
    A jutro jedziemy na wycieczkę :)) nasza pierwsza!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 21:44

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 marca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo faktycznie tu cicho ..jaki tu spokój na na na na nic się nie dzieje na na na..wróciłam :):):)

    My już w domku. Wypoczęci i zadowoleni:).
    W drodze powrotnej zajechaliśmy jeszcze do Sarbinowa pospacerować po promenadzie i na kawę i ciacho z widokiem na morze i zdarzylismy przed deszczem akurat:)fuksiarze:)

    U nas deszczowo za to widziałam że u Seli 20 stopni miało być dzisiaj. Seli jak minął ten słoneczny dzień??

    Lisa jak wycieczka ? Gdzie byliście ? Jak Hania?

    Mój mały turysta spisał sie świetnie ,muszę go pochwalić.:) Był nawet grzeczniejszy niż w domu:)Chyba lubi takie wyjazdy. Nic dziwnego my lubimy to on też. :)Poza tym w ciąży całe wakacje jeździliśmy nad morze.
    Następny wyjazd na dzień dziecka jak dobrze pójdzie ale to już ze znajomymi i ich dzieciakami..:)
    A co u Was???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 16:09

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak! Piekna pogoda! Bylismy na meeeega dlugim spacerze, na wyspie i na ostrowie tumskim, zjedlismy tez poza domem i jeszcze przespacerowalismy rynek i park blisko domu :D chcielismy lody jeszcze zaliczyc ale byly takie tlumy wszedzie, ze odpuscilismy. Robie tort orzechowo bezowy i jakis film obejrzymy bo maly chyba pojdzie spac :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Elmuszka to sie zmieni jak dziecko zacznie sie wiecej ruszac, obracac na dwie strony, interesować. A calkiem przejdzie jak zacznie raczkować i siądzie.
    Oby! skoro ani pediatra ani położna ani ortopeda nic złego nie widzi, to chyba nie mam co panikować. Dziękuję!

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Kendy morza, a jeszcze bardziej Lisa Wam- o ile dobrze wyczytałam i nic nie pomieszałam to jedziecie w góry? pozdrów je od nas :)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
‹‹ 993 994 995 996 997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ