X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy w Rabce :) pogoda piękna, 20 stopni :) w Krakowie było 22 ale Rabka już bliżej gór. Hania grzeczna, przespała cała wycieczkę ;) powietrze jej służyło. Na miejscu spotkaliśmy moich rodziców i była bitka kto prowadzi wózek haha :D Za to teraz nam koncertuje, ale i tak narzekać nie możemy :)) już się nie mogę doczekać następnego wyjazdu :)

    Kendy, Elmuszka lubią tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka już wróciliśmy ale myśle, ze następnym razem przy takiej pogodzie będzie Szczawnica albo Zakopane wiec pozdrowimy :) i to już takie porządne góry ;) bo Rabka to takie peryferie gór haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 17:46

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa.... A jak Twoja mała jest już duża? Bo z wózkiem u nas pojawia się problem :D Gabryś ma już 67/68 cm a gondola w mutsy 72.... I tak patrzę,że on za miesiąc to tam się mieścić nie będzie.... A spacerówka nie jest na płasko tak... I zgłupiałam. Myślałam,że przełoże, ale rozkładaliśmy właśnie i nie jest na płasko.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja maruda mała wróciła...płacze i ciągle cycka chce...:)cały mój prysznic przekrzyczał...i jak zobaczył mnie w turbanie to się chyba wystraszył :)ale jak się przytulił było już ok poznał ,bo cyca szukał:)
    Ja ogarniam teraz muuuultuum prania " uroki wyjazdów ".;)

    Lisa super,że wycieczka się udała i pogoda dopisała :)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli Hania 2 tygodnie temu miała 60 cm, nie wiem jak teraz ale dzisiaj na wieczór dwa pajace poszły już do pudła.. i te co ma tez wydaja mi się przykrótkie i chyba to ich ostatni raz.
    Mąż tez się śmiał, ze może być problem ale myślałam, ze za nim ją przerośnie to będzie spacerówka ;P
    Kurczę ciezka sprawa, w ogóle byłam pewna, ze można rozłożyć całkiem na płasko..

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie tez bardzo kusi, żeby zmienić wózek jak Hania wyrośnie z gondoli ;P a ten sprzedać. Bardzo mi się podoba valco snap 4 trend, chciałam go od razu ale ma beznadziejnie wąska gondole.. a spacerówka jest super.. duża, rozkłada się całkowicie na prosto, mega duza buda do zasłonięcia, do tego lekki bo chyba ok 8kg i do tego składany jedna ręka (na guzik) i stojacy w pozycji złożonej (mniej miejsca zajmuje w mieszkaniu a nie ubrudzi ściany bo nie trzeba oprzeć.
    Mąż jednak nalega żeby dać szanse tej spacerówce i tak pewnie zrobimy, choć jakby wyrosła za wcześnie z gondoli a ta się nie składa na płasko to kto wie.. chociaż tez mi troszke szkoda bo bardzo dobrze prowadzi mi się ten wózek ( i reszcie rodziny tez :D), tez jest dość lekki, nawet szybko się składa, fajne są koła bo nie małe ale tez nie takie wielkie jak w niektórych no i kosz pakowny :) dzisiaj ciagle coś dokładaliśmy chociaż w połowie już myślałam, ze więcej się nie zmieści :D

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no i tak myśle, ze Gabrys za trochę ponad miesiąc będzie miał przecież już kończyć 5 miesięcy :O, a dzieci nie zaczynaja siadać jakoś w tym czasie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 06:52

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo bedzie siadac albo nie... Ja przyspieszac tego nie chce. Wolalam by byl na plasko jak najdluzej. Ale spacerowka slabo wyglada z mutsy na plasko... ma taki cienki zapadnik. Ehhh :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten vulcano chyba nie rozklada sie na plasko i nie ma zmiany strony, w sensie nie widzisz dziecka.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema z rana :)

    Kawka spita..ogarniamy sie i core na rekokekcje odprowadzić i lecę na polowanie " smoczków" hehe poszukiwania idealnego smoczka. Muszę syna nauczyć ciumkania smoka ..może te lovi mu nie pasuja chce spróbować innego bo: z cycków robi sobie smoczka i chce zasypiać tylko przy cycku ,a ma silny odruch i potrzebę ssania więc co chwilę " rozwala " mi brodawki i zaleczam, dwa przez to też śpi z nami, my nie mamy wolnych wieczorów,i brakuje mi czasu dla córki bo jestem ciągle przy małym,trzy mój synuś przez to ciumcianie robi się papuśny :)
    Potem trochę sprzatania i dalej pranie :)

    A my póki co z wozka jesteśmy zadowoleni i miejsce w gondoli jest i powinno starczyć do czasu siadania..zobaczymy jak spacerówka się sprawuje..ale i tak na później mam w planach kupno samej lekkiej dobrze składanej spacerówki .Z córka tez tak miałam ..

    Awy jakie plany ?

    Może polecacie jakieś smoczki .może bardziej miękkie niż lovi,może z tego żółtego sylikonu,bardziej imitujące kobieca brodawkę ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 08:56

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kauczuku, bibs podobno sa dobre. Moj jest bezsmoczkowy, nie probowalam bibsa ale aventy, nuk, lovi... nic ;p

    No u nas problem jest z wozkiem. Nie wiem jak go rozwiaze...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Seli spróbuję jak znajdę. Mój też zrezygnował ze smoczka. Odkad zrobił się cwańszy woli cycka. Tylko że ja nie próbowałam innych niż lovi więc nie zaszkodzi zobaczyć. Wczoraj ciumkal chwilę lovi ale już 3-6 większy i załapał..ale ostatecznie i tak zrezygnował na rzecz cycka.

    Seli może poprostu wystaw swój na sprzedaż i rozejrzyj się za innym może używany ,bo w sumie chyba nie opłaca się kupować teraz nowy z gondola bo to na chwilę.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia co z tym wozkiem. Mamy na oko miesiac czasu ;p


    Moj nigdy nie chcial... jak bierze ostatnio to tylko by dziasla pomasowac od prawej do lewej. Cycka lubi, ale karmie go, czasem na wieczor albo w dzien ciumka bez jedzenia i puszcza. On ma dwa tryby, albo je albo tylko ciumka i wiem co i jak bo to czuje po sutku i nie ma charakterystycznego ciumkania.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehehe :D ale widoki i jaki Olaf :D ja ide kawke parzyc. Dzis jakos pozno. Nie ogarniam, ze to juz 10 :o ja nic nie zrobilam! Masakra. A o 17 mam interniste... ciekawe czy da skierowania mi na badania...

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A ten vulcano chyba nie rozklada sie na plasko i nie ma zmiany strony, w sensie nie widzisz dziecka.

    Valco rozkłada się idealnie na prosto i jest bardzo dużo miejsca, oglądałam go na żywo. Jedyny minus właśnie to, ze nie da się odwrócić dziecka przodem, ale ma okienko. Zreszta patrząc na Hanię, która chce być tylko noszona na ramieniu, żeby wszystko widzieć to i tak z bólem serca wątpię, ze zgozi się jeździć przodem do mnie..

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy a który masz z lovi? Ten dynamiczny z takimi kropeczkami i paseczkami na dole?:p u nas Hania go lubi a w sumie kupiłam go bo siostra mi kazała bo u nich lekarze twierdzą, ze to są niby najzdrowsze na rynku.. ale jak nie podchodzi to co zrobić..
    Moja bratowa (tzn jej synek :D) dostał ten smoczek z bibs ale on ma podobno dość długa tą końcówkę i on się nim akurat krztusi.. ale może Olafkowi faktycznie podejdzie ;)
    Wcześniej, przed lovi Hania uwielbiała smoczek z chicco.
    Z MAM wydawał mi się fajny bo był taki delikatny i miękki ten sylikon ale Hania średnio go lubiła.. chociaż ona w sumie wszystko ciomka co się jej tylko do buzi wsadzi

    Bałwan Olaf cudny :D haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 10:49

    Kendy lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Valco rozkłada się idealnie na prosto i jest bardzo dużo miejsca, oglądałam go na żywo. Jedyny minus właśnie to, ze nie da się odwrócić dziecka przodem, ale ma okienko. Zreszta patrząc na Hanię, która chce być tylko noszona na ramieniu, żeby wszystko widzieć to i tak z bólem serca wątpię, ze zgozi się jeździć przodem do mnie..

    ja muszę patrzeć :P boje się o bezdechy i mój lubi się patrzeć też na nas :)
    Nie wiem sama, przeglądam te wózki jak głupia.... Zobaczymy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 marca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też zaraz będzie problem z gondolą Mutsy. Zostało już niewiele zapasu, też myślę, że z miesiąc. Nie wiem, ile mały ma cm, ale pajace 68 są już przymałe. Obecnie leży w pajacu 3-6 miesięcy i ten pajac jest w sam raz :)
    A do tego mały tak się wierci i odpycha już nogami, że zsuwa się w dół w tej gondoli i wystawia nóżki za zewnątrz :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 marca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A smoczków używamy dynamicznych z Lovi - małemu podpasowały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 11:25

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    U nas też zaraz będzie problem z gondolą Mutsy. Zostało już niewiele zapasu, też myślę, że z miesiąc. Nie wiem, ile mały ma cm, ale pajace 68 są już przymałe. Obecnie leży w pajacu 3-6 miesięcy i ten pajac jest w sam raz :)
    A do tego mały tak się wierci i odpycha już nogami, że zsuwa się w dół w tej gondoli i wystawia nóżki za zewnątrz :-D

    u nas też wywala tą kapokę i wystawia syrki :P hahaha i my wchodzimy w rozmiar 74... :P słabo z tą gondolą wychodzi...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 994 995 996 997 998 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ