Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:34

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene współczuję :'( teraz jakaś zaraza panuje. Wszyscy dookoła chorzy nas tfu tfu omija narazie.

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mialam ostatnio problem kibelkowy, maly uszykowana flacha i beksa. Ciezka decyzja sama w domu. Wozek podwiozlam pod wc i wzielam dziecko i karmilam na kibelku, wiedzialam, ze wczesniej niz za 40 min nie zejde z kibla. Mam tak, ze na kibelek nie chodze z dwa trzy tygodnie to potem mnie rozrywa jak przy porodzie. Masakra. Brzuch peka ehhh. Nie bylo by opcji go zostawic, bo by mi sie zaryczal :(

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też karmię przez kapturki. Nawet nie pomyślałam o tym, że może być przez to problem z laktacją...tym bardziej, że jak mała robi przerwę w ssaniu to kapturek zapełnia się mlekiem i leci z niego... Czasem jak mała przez kapturek "wyciągnie" sutek to podtykam jej cyca bez nakładki na chwilę, ale nie bardzo to lubi...

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:35

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene kupujesz inhalator (nebulizator) obojętnie jaki i ma on maskę z rurką. Wlewasz do pojemniczka kupioną w aptece sól fizjologiczną (kosztuje grosze) i dajesz dziecku do oddychania. Ta para oczyszcza nosek i gardło. U synka sprawdzali sie to zawsze.
    U takich maluszki sól(0,9%) rozcieńczasz pol na pól z wodą przegotowaną

    nick nieaktualny, Selene lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie musi wyglądać taki rozbawiony maluch. Mój nie tarza się ze śmiechu niestety.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciocie. To nieprawda że dałam dzisiaj mamie w kość :D
    DSC1102-2_wnasnne.jpg

    magdalenka, MartaKD, Selene, Bogusiar80, lwuska55592, nick nieaktualny, jonka91, nick nieaktualny, Rybka1, isabelle, Chanela, renia83, Gwiazdeczka27, Agus89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Wiki81, Ewelina88, nick nieaktualny, rastafanka, Martaaa lubią tę wiadomość

    201501145565.png
  • magdalenka Autorytet
    Postów: 1306 760

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka słodziuchna ! i włoski chyba wystrzeliły??

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:35

    nick nieaktualny, Wiki81, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene ekstra :D Nie mogę się doczekać takiego chichotu :)
    A inhalator sama polecam. Natalka dostała od dziadków :)

    magdalenka włoski były od porodu, ale jak na blondasa przystało, są cienkie i nie jest ich dużo ;) Za to są już długaśne rzęsy, których na zdjęciach i tak nie widać :D

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:15

    Wiki81 lubi tę wiadomość

  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene to super, ze sie tak fajnie juz smieje. No niestety czasami jestesmy pokonane, ale i tak dajemy rade. Jakis sposob zawsze znajdziemy :)
    Ania jakie sliczne oczeta :D ma niebieskie czy takie wpadajace w blekit twoja cora?

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:15

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała dziś prawie cały dzień śpi i je i kupy nie zrobiła żadnej...mam się martwić?

    FITop1.png
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o kupę to przy kp może tak być, norma jest nawet kupka raz na tydzień. Moja Hania robi raz na 3/4 dni.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo! A to nowość. Mam doświadczenie tylko z modelami wielokupowymi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 22:02

    FITop1.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania slicznota a oczy jak ocean i jak pięknie wyszły na zdjęciu :-) czym robilas fotke?

    Moja też robi kupkę raz na tydzien a kp tylko

    zielarka lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 14:00

    zielarka lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarko masz się cieszyć (wiem ze to śmiesznie brzmi)... Ale to oznacza ze,twoja mała cały dzisiejszy pokarm przyswoiła, zostały tylko siuśki do wydalenia....pokarm mamy jest maałoresztkowy, wiec kupka może mbyc raz,na tydzień....problem jest wtedy gdy dziecko płacze, jest niespokojne itp.
    A jak twoja mała śpi, to znaczy ze najedzona i jej "dobrze".....

    zielarka lubi tę wiadomość

‹‹ 2285 2286 2287 2288 2289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ