Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:34

    Agus89, renia83, szpilka, Wiki81, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Dziewczyny jakich kapturkow używacie??? Ja mam lovi, ale myślałam nad kupnem medali...kurcze i w kapturkacj tylko na leżąco udaje mi się mała nakarmić...

    Ja używam kapturków Mam. Od samego początku. Ali odpowiadają. :) Na siedzaco też udaje się nakarmić. Nie odklelają się. :)

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia,piękne imię dla córeczki tez je rozważaliśmy :)
    Ja nigdy przez nakładki nie karmiłam,ale mam takowe na ząbkowanie małej:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez po spacerku, na dodatek jak sobie do domku wracałam koleżanka z ogolniaka akurat z mojego powiatowego sądu jechała (jest radca prawnym) i sie zatrzymała to sobie pogadałysmy, niestety do domku bylo troche za daleko a ona jeszcze miala troche spraw do zalatwienia, ale jej wytlumaczyłam gdzie mieszkam wec nastepnym razem wstapi na kawke
    a potem pogrzebałam troche w ogrodku przy drodze tzn zgrabilam liscie i zeschniete badyle zeszłorocznych kwiatów, jakbym ze dwa dni dała rade to moze wyplewiłabym chwasty i przeszła do ogrodka za domem

    MartaKD lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Nowy odcinek Grey's Anatomy i znów chusteczki w ruchu ;)

    Kurcze jutro może uda mi się obejrzeć. Tylko nie spojlerujcie. :D
    Jestem ciekawa co tam wyniknie u Mc Dreamy'ego. :D

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jechałyśmy dziś pierwszy raz autobusem :)większość juz niskopodłogowe ale w jedna stronę trafił się ze schodkami,ale ludzie chetnie pomagają :)

    magdalenka, isabelle, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Chanela, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 22:30

    nick nieaktualny, magdalenka, MartaKD, nick nieaktualny, Wiki81, Selene, Agus89, lwuska55592, jonka91, OliOla, Ewelina88, nick nieaktualny, MonisiaK lubią tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabelle to nad morzem?

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 22:30

    renia83 lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja karmie przez kapturki od pierwszego karmienia. Mam tak płaskie brodawki ze mała nie umiała w ogóle chwycić. Mleka mam wystarczająco, bo Hania dobrze przybiera i widzę że się najada. Nie używam laktatora, nikt mi nie mówił, że jak się karmi przez kapturki to pokarm zanika. Najważniejsze jest przestawianie dziecka do piersi. Ja z kolei nie umiem karmić na lezaco... tez czasem próbuje karmić bez, ale mała nie wie o co kaman wiec jej nie mecze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i słyszałam że można oduczyć dziecko kapturkow w ten sposób, że co jakiś czas przycina się końcówkę kapturka, ale na mojej Hani to nie działa, może później, jak będzie starsza. I nie przejmuj się, dużo mam teraz karmi przez kapturki, da się i laktacja nie zanika! dla wielu mam (łącznie ze mna) kapturki są wybawieniem, aby w ogóle moc karmić piersią.

    nick nieaktualny, Chanela lubią tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam na basenie i to juz drugi raz. Sama jestem z siebie dumna. I 3 razy w zeszłym tyg byłam na activ vacum- taka bieżnia pod ciśnieniem. Mój brzuch jak w 5 miesiącu. Musze cid robic, a na brzuszki za wcześnie.

    renia83 lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie pomysł na jutro na obiad?

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • magdalenka Autorytet
    Postów: 1306 760

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na leżąco też nie potrafię karmić.

    Wiki paluszki rybne z frytkami + mizeria- szybki obiad.

    Wiki81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:14

  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiadek mój z dziś szybki pierś z indyka mascarpone suzone pomidory szpinak i troche fety do tego ryż

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    No i mamy przeziębienie chyba :( mała smarka i pokaszluje, jutro o 11 wizyta :/
    Selene proponuje od razu oklepywanie i inhalacje bo u takiego maluszka zapalenie to moment. No i mocne oczyszczanie niska, żeby glutki nie spływały do oskrzeli

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Czemu za wcześnie? Ja robię juz od miesiąca...skonsultowane z lekarzem i polozna. W ogole polozna wręcz kazala mi ćwiczyć juz nie cale 3 tyg. po porodzie tylko to byly talie lekkie ćwiczenia i malo.

    Obiad na jutro: żurek z dziś i piersi z kurczaka z ryzem i mieszanka warzywna (taka z puszki).
    Po cesarce? Podobno po takiej zwyklej ti można sobie krzywdę zrobić.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis tylko godz na spacerze. Wiatr taki, ze glowe urywa. Biegania dzis nie bylo, bo maz pojechal po panele. A i od piatku mam 1,1 kg mniej :) ale jeszcze dluga droga przedemna. Dopiero mam wage 94,4 kg

    Wiki81, magdalenka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • magdalenka Autorytet
    Postów: 1306 760

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogusia ważne że do przodu i oby tak dalej.

    Bogusiar80 lubi tę wiadomość

‹‹ 2284 2285 2286 2287 2288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ