Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • bluegirl89 Autorytet
    Postów: 429 934

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ja też jeszcze nic nie czuję, przynajmniej nie jestem tego pewna:/ Ale znajome, które już mają dzieci pocieszają mnie, że potem jak już poczuję i będą coraz silniejsze kopniaki to się będę modliła, żeby już nie kopało bo boli... :P

    ex2bhdgejfu72ae7.png
    km5shdgeqwm0rb9j.png[/url]
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane

    Madzia to mnie pocieszyłaś bo też nic nie czuje a jak się najem jak prosiaczek i coś mi po lewej stronie ale bliżej macicy niz jelita stuknie i to pojedynczo to nie wiem czy to dzidziuś czy jednak jedzenie przesuwa sie w strone wyjścia

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dostałam od bratowej męża spodnie ciążowe ona urodziła 2 tyg temu

    M4DZI4, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Marta159753 Przyjaciółka
    Postów: 74 101

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poproszę o listę :) [email protected]

    ex2bp07wqbuoq473.png
  • bluegirl89 Autorytet
    Postów: 429 934

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążówki to na serio rewelacyjna sprawa :D Ja noszę odkąd tylko zaczęły mnie cisnąć normalne spodnie :D

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    ex2bhdgejfu72ae7.png
    km5shdgeqwm0rb9j.png[/url]
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego w srode kupiłam w hm dwie pary i dzis doszły dwie jedna po domu drugie na wyjście no i na po domu mam dresy i legginsy z biedronki

    bluegirl89 lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś sobota czyli u mnie dzięń ważenia i jest póki co 2 kg na plusie 60,5 kg i kolejne cm na wysokości pępka dziś juz 93 :) wczoraj jak sie najadłam to było chyba dużo więcej, bo miałam taaaaki brzuch że hej

    bluegirl89 lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za jeansy ciazowe ktos powinien dostac nobla- rewelacyjna sprawa.
    Ja wlasnie leze na kanapie ze sluchawkami na brzuchu- maly szaleje:)

    dresy ciazowe musze kupic tez bo moje maja ciasne gumki.

    szpilka, MartaKD, nix lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Dziewczyny, czy już któraś z Was zapisała się do szkoły rodzenia? Orientowałyście się co i jak? ( pytanie oczywiście do zainteresowanych szkołą rdzenia) :) Czekam na odpowiedzi , pewnie dopiero od jutra, bo większość już smacznie śpi :P
    Ja się też już zapisałam. Chciałam na październik, ale pani ze szkoły rodzenia namówiła mnie na listopad. Ma być 6 spotkań koszt 300 zł.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
  • bluegirl89 Autorytet
    Postów: 429 934

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinia108 wrote:
    Ja się też już zapisałam. Chciałam na październik, ale pani ze szkoły rodzenia namówiła mnie na listopad. Ma być 6 spotkań koszt 300 zł.

    Musisz płacić? U nas jest opcja darmowa, w sumie wystarczy sie przepisać na czas trwania zajęć do przychodni, w której odbywają się zajęcia i ma się wszystko za free :)

    ex2bhdgejfu72ae7.png
    km5shdgeqwm0rb9j.png[/url]
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jak zamówiłam spodnie w C&A w pon to jeszcze paczki kurcze nie mam a już nie mam w czym chodzić;/

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluegirl89 wrote:
    Musisz płacić? U nas jest opcja darmowa, w sumie wystarczy sie przepisać na czas trwania zajęć do przychodni, w której odbywają się zajęcia i ma się wszystko za free :)
    W tym szpitalu gdzie chcę rodzić - tak jest. Za poród rodzinny wtedy nie płace - mnie ta opcja i tak nie potrzebna, bo mój M nie wejdzie na sale porodową za chiny ludowe :(
    Wybierając inny szpital mogłabym mieć za darmo - jeślibym zadeklarowała tam poród.

    Ag... [email protected]

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    Wiki, podaj mi mail, to prześlę Ci trzy koncepcje ustawienia mebli w pokoju dziecka. Nie wiem, czy dobrze pamiętałam, że chciałaś w pokoiku kolorystykę szaro-różową. Ogólnie to dość szybkie koncepcje, robione w nowym dla mnie programie (mąż ma w Anglii laptopa z programami do projektowania, musiałam ściągnąć coś na szybko). Chodziło mi w nich tylko o to, żeby pokazać, na jakie sposoby można meble tam ustawić. Na wygląd mebli też nie zwracaj uwagi ;)

    OO jak miło, bardzo Ci dziękuję. Chętnie podejrzę
    [email protected]

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zauważyłam, że i ja mam juz 6 miesiąć!!!

    Ostatnio był wklejony link do ciasta z pianką i malinami. Wrrr... I juz robię i po co mi to? Ach te zachcianki.

    Ag..., isabelle, nick nieaktualny, zielarka, kejti91, Ewelina88, Agus89 lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o ciężkim brzuchu, ja tez od kilku dni to odczuwam, wcześniej brzuch był jakby częścią mnie, a teraz cały czas moja uwaga jest na nim skupiona, bo poprostu bardzo już odstaje. Podobno w okolicach 20 tyg ciazy zmienia sie środek ciężkości - moze dlatego to uczucie ciężkości.

    Wczoraj kupiłam malenstwu bodziaki w c&a, trzypak z bawełny organicznej bez żadnych wzorów, w kolorze białym. Jestem zaskoczona jakością bawełny. Za 30 zł zdecydowanie warto, bawełna jest mięsista i zwarta. Wzięłam 56 z długimi rekawkami, dokupię potem większe rozmiary i będę miała podstawę garderoby :)

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja się pochwale dzisiaj idziemy na urodziny i zrobiłam o taki torcik :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e60d64431bd.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/233d21ce59cd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2014, 12:58

    szpilka, Gwiazdeczka27, olka25, nick nieaktualny, Ag..., polaola, Wiki81, bluegirl89, Cynamonek30, M4DZI4, kejti91, jonka91, renia83, GabiKOR, Ewelina88, nix, neharika, Agus89, rastafanka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Pisałyście o ciężkim brzuchu, ja tez od kilku dni to odczuwam, wcześniej brzuch był jakby częścią mnie, a teraz cały czas moja uwaga jest na nim skupiona, bo poprostu bardzo już odstaje. Podobno w okolicach 20 tyg ciazy zmienia sie środek ciężkości - moze dlatego to uczucie ciężkości.

    no wlasnie dokladnie to czuje:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluegirl89 wrote:
    Co do szkoły rodzenia to ja już Nas zapisałam, zaczynamy na początku października :D

    A gdzie się zapisałaś ? Bo wiem, że też jesteś z Bytomia


  • bluegirl89 Autorytet
    Postów: 429 934

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula92 wrote:
    A gdzie się zapisałaś ? Bo wiem, że też jesteś z Bytomia
    wejdź sobie na stronkę www.magdamed.pl, kobita jest przesympatyczna, a przychodnia jest na szombierkach, ale spotkania są też w centrum i tarnowskich górach :D

    ex2bhdgejfu72ae7.png
    km5shdgeqwm0rb9j.png[/url]
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczyn z Katowic i okolic. Wczoraj mi znajoma polecila położną.
    Podobno rewelacyjna babka- ona z nią pracowala na oddziale w szpitalu.
    http://studionarodzin.pl/

    dqprhdgeyewjk8qy.png
‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ