X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4312

    Wysłany: 9 sierpnia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ważnych rzeczach dziewczyny piszecie! A kupowała kiedyś któraś z Was coś od mamyginekolog? Bo właśnie patrzyłam na te koszule nocne i u nich jest spory wybór, ale nie wiem jak z jakością tych rzeczy?

    Beza gratulacje synka ☺️ super fotka!

    Ja zaliczyłam dzisiaj wizytę u urofizjo, myślę że bardzo wartościowa sprawa. Zebrany wywiad, skupienie na moim jednym miejscu bólowym (prawa pachwina), sprawdzenie całego brzucha, delikatne rozmasowanie przepony, pokazane ćwiczenia w tym te oddechowe. Generalnie bardzo fajnie. Teraz wizyta albo jak będzie coś bolało albo dopiero w takim 30-34 tc jako przygotowanie do porodu i można niezależnie od tego czy SN czy CC

    Liyss🧚🏻, kattalinna, ultramaryna_, Beza27, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 461 704

    Wysłany: 9 sierpnia, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Holibko przyda się 😅 miałam napisać ze jak ktoś coś poleca to chętnie się dowiem. Jeszcze kminie żeby te rzeczy były dobre i na jesień i zimę teraz 😂 Spędziłam prawie cały dzień na vinted i w internecie w poszukiwaniu ubrań ciążowych.
    Dotrwałam komplet dresu na zalando, na vinted komplet kimono i spodnie z Yellow Meadow do chodzenia po domu i w połogu, piżamę w kratkę - długie spodnie z golfem i rozpinana koszula, właśnie spódnice tube , leginsy Roger Publishing i The Miracle Makers 😅 bieliznę i sukienkę zostawiam na inny dzień :p

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1684 1687

    Wysłany: 9 sierpnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nome mam sąsiadkę, która jest wielką fanką i ubiera w RP siebie i 2 synów :) mówi że jakość fajna.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 461 704

    Wysłany: 9 sierpnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome ja mam jedna koszule od mamy ginekolog - jest spoko :)

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2055 4362

    Wysłany: 9 sierpnia, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    O ważnych rzeczach dziewczyny piszecie! A kupowała kiedyś któraś z Was coś od mamyginekolog? Bo właśnie patrzyłam na te koszule nocne i u nich jest spory wybór, ale nie wiem jak z jakością tych rzeczy?

    Beza gratulacje synka ☺️ super fotka!

    Ja zaliczyłam dzisiaj wizytę u urofizjo, myślę że bardzo wartościowa sprawa. Zebrany wywiad, skupienie na moim jednym miejscu bólowym (prawa pachwina), sprawdzenie całego brzucha, delikatne rozmasowanie przepony, pokazane ćwiczenia w tym te oddechowe. Generalnie bardzo fajnie. Teraz wizyta albo jak będzie coś bolało albo dopiero w takim 30-34 tc jako przygotowanie do porodu i można niezależnie od tego czy SN czy CC
    Nome, a lekarz w ogóle rozważa w Twoim przypadku SN? Chciałabyś spróbować?

    Dominika, dzięki za przypomnienie, że pora zadbać o ciuchy dla siebie, bo też już powoli kończą mi się pomysły, co ubierać 🤪 W staniki już ledwo się mieszczę 🫣

    Domi.Nika lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9848

    Wysłany: 9 sierpnia, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja od środy przyjmuje żelazo a od wczoraj wieczorem coś mnie boli w prawym boku/ w prawej części brzucha. Gin mi napisała, że jelita mogą mnie boleć po tym żelazie. Się zastanawiam co to może być? Czy pęcherz czy faktycznie jelito albo czy dziecko mi na coś nie uciska? Macie jakieś pomysły 🙈

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4312

    Wysłany: 9 sierpnia, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka (za każdym razem muszę poprawić bo słownik zmienia na golonka 🙈), domi dzięki!

    Marynko jeśli dzieci będą odpowiednio ułożone to można próbować SN 😁 Obie opcje mnie trochę przerażają nie ukrywam 😅 Boję się trochę że kondycyjnie mogłabym nie dać rady dwójki urodzić SN albo ze wyjdą jakieś komplikacje po drodze, z drugiej strony rekonwalescencja po CC to też coś czego się boję… więc zobaczymy co z tego będzie. Generalnie jakby się udało SN to byłoby wspaniale, ale nie nastawiam się na nic

    Liyss to może być faktycznie od żelaza, jeśli będzie ból się utrzymywał to możesz porozmawiać z lekarka o zmianie preparatu. A dlaczego dostałaś żelazo? Profilaktycznie czy poleciała morfologia?

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 163 215

    Wysłany: 9 sierpnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Liyss, kilka lat temu dostałam od lekarza żelazo jakieś mocne, bo miałam anemię. Lekarz kazał brać to na czczo i zawsze później bolał mnie brzuch, ogólnie masakra. Potem w ulotce wyczytałam, że to żelazo bierze się w trakcie posiłku a nie tak jak mi lekarz kazał... Z posiłkiem nie było żadnych dolegliwości.

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2055 4362

    Wysłany: 9 sierpnia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Holibka (za każdym razem muszę poprawić bo słownik zmienia na golonka 🙈), domi dzięki!

    Marynko jeśli dzieci będą odpowiednio ułożone to można próbować SN 😁 Obie opcje mnie trochę przerażają nie ukrywam 😅 Boję się trochę że kondycyjnie mogłabym nie dać rady dwójki urodzić SN albo ze wyjdą jakieś komplikacje po drodze, z drugiej strony rekonwalescencja po CC to też coś czego się boję… więc zobaczymy co z tego będzie. Generalnie jakby się udało SN to byłoby wspaniale, ale nie nastawiam się na nic

    Liyss to może być faktycznie od żelaza, jeśli będzie ból się utrzymywał to możesz porozmawiać z lekarka o zmianie preparatu. A dlaczego dostałaś żelazo? Profilaktycznie czy poleciała morfologia?
    Z tego co się orientuję to większość lekarzy słysząc ciąża bliźniacza, to bez namysłu zrobiłoby cc 😅 Właśnie aby ominąć ewentualne komplikacje po drodze. Fajnie, że masz ogarniętego lekarza, który nie boi się żadnej opcji 😊 Powiem szczerze, że bardzo podziwiam, jeśli chciałabyś spróbować, dla mnie będziesz bohaterką 😍👏

    P.S. U mnie też słownik zmienia Holibka na golonka 🤷‍♀️🤣 Ciekawe, czy Holibka chciałaby nam coś wytłumaczyć… 🤭🤣

    kattalinna, Holibka lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 461 704

    Wysłany: 9 sierpnia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Holibki nie zmienia na golonka 😅, ale Holibka kojarzy mi sie z powiedzonkiem Hagrida z Harrego Pottera.
    Kupuje te ubrania a mój Bartek, No jak sobie nakupowalas ich to wykorzystamy je jeszcze z 2 razy 😅 ciekawe czy podtrzymamy tradycje rodzinną z jego i mojej strony, na pewno w dwóch liniach dzieci rok po roku. Oboje jesteśmy najstarsi z rodzeństwa i mamy młodsze rodzeństwo rocznik niżej. Moja mama zaszła w ciąże jak miałam 8 msc a Bartka chyba jak miał 6 msc. Moja mama i Bartka mama tez tak maja 😅 wiec coś jest w powietrzu. Muszę zbadać jak to jest z dziadkami.

    kattalinna, Podkoszulka, Holibka lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9848

    Wysłany: 9 sierpnia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Holibka (za każdym razem muszę poprawić bo słownik zmienia na golonka 🙈), domi dzięki!

    Marynko jeśli dzieci będą odpowiednio ułożone to można próbować SN 😁 Obie opcje mnie trochę przerażają nie ukrywam 😅 Boję się trochę że kondycyjnie mogłabym nie dać rady dwójki urodzić SN albo ze wyjdą jakieś komplikacje po drodze, z drugiej strony rekonwalescencja po CC to też coś czego się boję… więc zobaczymy co z tego będzie. Generalnie jakby się udało SN to byłoby wspaniale, ale nie nastawiam się na nic

    Liyss to może być faktycznie od żelaza, jeśli będzie ból się utrzymywał to możesz porozmawiać z lekarka o zmianie preparatu. A dlaczego dostałaś żelazo? Profilaktycznie czy poleciała morfologia?

    Morfo i ferrytyna poleciała.. rozumiem, że Ty nie suplementujesz?
    Ogólnie myślałam, że na ferrytyne otrzymam coś innego no ale ufam jej i będę zgodnie z jej rekomendacją

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9848

    Wysłany: 9 sierpnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Z tego co się orientuję to większość lekarzy słysząc ciąża bliźniacza, to bez namysłu zrobiłoby cc 😅 Właśnie aby ominąć ewentualne komplikacje po drodze. Fajnie, że masz ogarniętego lekarza, który nie boi się żadnej opcji 😊 Powiem szczerze, że bardzo podziwiam, jeśli chciałabyś spróbować, dla mnie będziesz bohaterką 😍👏

    P.S. U mnie też słownik zmienia Holibka na golonka 🤷‍♀️🤣 Ciekawe, czy Holibka chciałaby nam coś wytłumaczyć… 🤭🤣

    Haha u mnie też zawsze Holibka jest golonką 🙈😂

    Holibka lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 9 sierpnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi.Nika styczniowy Bobas znacząco zwiększa szanse na dwójkę rok po roku 😉 bo jak drugie trafisz z grudnia, to w sumie prawie 2 lata różnicy, ale rocznikowo rok 😉
    Ten wózek, co wczoraj upatrzyliśmy jest właśnie polecany dla dzieciaków rok po roku, bo można zamontować dwie budki. Ale ja aż tak odważnie nie planuję 🤪

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 461 704

    Wysłany: 9 sierpnia, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ja tez tego nie planuje na ten moment :) ale kto wie co nam szczeli do głowy. Ja często zaczynam coś robić a potem dopiero myśle i dostosowuje się do sytuacji 😂
    A jaki to wózek Rocky ?

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi.Nika wrote:
    No tak ja tez tego nie planuje na ten moment :) ale kto wie co nam szczeli do głowy. Ja często zaczynam coś robić a potem dopiero myśle i dostosowuje się do sytuacji 😂
    A jaki to wózek Rocky ?

    Thule Sleek

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 149 245

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam poduszkę ciążowa w kształcie U. Robie juz drugie podejście, żeby na niej spać, ale za chiny nie potrafię z niej korzystać. Po prostu mi niewygodnie, ale z drugiej strony przez rosnacy brzuch i piersi oraz rozciagania różne i dyskomforty wszelakie nie potrafię się już wygodnie układać w łóżku. Help, jak ja mam na tym spać? Ułożenia ze zdjęć dostępnych w Internecie są wszystkie dla mnie nieodpowiednie.

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4312

    Wysłany: 9 sierpnia, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss nie biorę żelaza, boję się że już w ogóle bym miała problemy z 💩 więc na razie póki ta hemoglobina się trzyma w normie (ale już bardzo nisko i tak :/) to nie suplementuje

    Kinga a spróbuj ja sobie obrócić do góry nogami, w sensie tam gdzie otwór to niech będzie głowa i śpij normalnie na poduszce. Może być też tak że jest dla ciebie za krótka / za długa albo za miękka/za twarda i lepiej sprawdziłby się inny kształt albo małe jaśki w konkretnych miejscach podłożone

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 9 sierpnia, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos poduszek ciążowych: jak Wam się sprawdza poofi w kształcie 9? Wygląda na straszny dziwoląg i zastanawiam się, jak to się sprawdza w praktyce. Szukałam czegoś dla siebie, ale wczorajsze wizyty w sklepach wyczerpały mój potencjał zakupowy na kilka najbliższych dni 🤯

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Natka98 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 sierpnia, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    A propos poduszek ciążowych: jak Wam się sprawdza poofi w kształcie 9? Wygląda na straszny dziwoląg i zastanawiam się, jak to się sprawdza w praktyce. Szukałam czegoś dla siebie, ale wczorajsze wizyty w sklepach wyczerpały mój potencjał zakupowy na kilka najbliższych dni 🤯

    Mi sprawdza się bardzo dobrze. Używam praktycznie od początku ciąży. Polecam

  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 10 sierpnia, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Holibka (za każdym razem muszę poprawić bo słownik zmienia na golonka 🙈), domi dzięki!

    Marynko jeśli dzieci będą odpowiednio ułożone to można próbować SN 😁 Obie opcje mnie trochę przerażają nie ukrywam 😅 Boję się trochę że kondycyjnie mogłabym nie dać rady dwójki urodzić SN albo ze wyjdą jakieś komplikacje po drodze, z drugiej strony rekonwalescencja po CC to też coś czego się boję… więc zobaczymy co z tego będzie. Generalnie jakby się udało SN to byłoby wspaniale, ale nie nastawiam się na nic

    Liyss to może być faktycznie od żelaza, jeśli będzie ból się utrzymywał to możesz porozmawiać z lekarka o zmianie preparatu. A dlaczego dostałaś żelazo? Profilaktycznie czy poleciała morfologia?


    Cc i samopoczucie po nim to bardzo indywidualna sprawa. Jak leżałam w szpitalu w ciąży z bliźniakami to Pani na sali obok była po cc I praktycznie nie funkcjonowała. Pamiętam moje przerażenie! Natomiast okazało się,że ja byłam na chodzie już kilka godzin po od momentu pionizowania,a i po jednym i po drugim cc funkcjonowałam świetnie choć po pierwszym cc zrobiło mi się tak zwane ucho słonia. Z czasem wszystko się ładnie zagoiło. No tylko ,że wtedy to była cesarka na gorąco czyli już po rozpoczęciu akcji porodowej.


    Co do porodu bliźniąt naturalnie to jasne można próbować ,ale pamiętaj ,że nawet jak dwoje dzieci będzie ułożonych główkowo to jak to jedno się urodzi to drugie jeszcze ma prawo się obrócić. Kolejna sprawa to dawno dawno temu przy bliźniakach często pytano to ktore to słabsze ? A wynikało to właśnie z porodów naturalnych. Trzecia rzecz to przypuśćmy ,że wszystko idzie ok z pierwszym ale okazuje się,że to drugie trzeba wyciągnąć przez cc I teraz pomyśl,że jesteś i tam na dole i na brzuchu pozszywana to był mój najgorszy scenariusz.


    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ