X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Rahia Ekspertka
    Postów: 208 597

    Wysłany: 13 sierpnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szczęśliwa jest 3. Jakoś zawsze się przewija i umówiłam się słownie z lekarzem na termin 3.01 😁
    Moje cycochy normalnie 75B to ledwo ledwo a teraz takie fajne mięsite i pełne.
    Chciałam powiedzieć że nic mi nie leci.... wzięłam cycocha do ręki pooglądałam sutka a tam delikatnie wypłynęło !!! 🙉

    kattalinna, Zaqwsx, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    preg.png

    29.04.2024 beta 380 ml
    02.05.2024 beta 1246 ml
    16.05.2024 💖
    10.06.2024 3,63 cm (10+4)
    19.06.2024 5,5 cm (11+6) , prenatalne - wszystko okej
    21.08.2024 360 g (20+4) połówkowe - wszystko okej
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 462 707

    Wysłany: 13 sierpnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultramaryna, to prawda strasznie im współczuje ale tez mocno przy nich się kontroluje z tymi wszystkimi ciążowym i dzieciowymi rzeczami żeby nie trigerować. Czekam aktualnie na 10 paczek 😅😅 zwolnienie wleciało już nie pracuje i puszka pandory została otworzona. Kupiłam głowie ciążowe rzeczy i trochę ubranek dla bobasa. I słuchajcie kupiłam jeszcze jedną rzecz - myślałam ze kupie jak będę starsza ale uwaga - wózek na zakupy na targ 😅 mieszkam 500 m od targu i chodzę tam po warzywa i owoce nie zawsze mogę iść z mężem, a w plecaku trochę ciężko mi się zaczęło robić. Wiec powiedziałam staremu że to ten czas w życiu kiedy potrzebujemy wózka na zakupy 😂

    Nome mi nic nie leci nawet sprawdziłam. Ale ktoś wcześniej pisał o tym że mu leci nie pamietam już kto :) chyba Iza ? O właśnie dawno się nie odzywała.

    Potforzasta mi tez sutki stoją prawie cały czas 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 12:37

    Zaqwsx, Rocky, Mamausia lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 434

    Wysłany: 13 sierpnia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Dziewczyny czy Wy macie już siarę? 😱 Mi dzisiaj z lewej piersi leci, najpierw przezroczysty a potem żółty płyn 😳
    Siara nie, za to baaardzo mnie swędzą sutki ( chyba całe ciało mnie swędzi ostatnio 😆) i zostaje na nich biała maź. Raz jest raz jej nie ma. Nie jestem jeszcze gotowa na wycieki 😀
    Jestem zadowolona bo ostatnio na vinted udało mi się tyle oszczędzić jeszcze negocjując ceny :😀 czuje się jak babka na targu z takim negocjowaniem cen ale łącznie już na wszystkim to ponad 500 zł oszczędziłam 😀

    Domi.Nika, kattalinna lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 150 247

    Wysłany: 13 sierpnia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie sobie strzeliłam fotki. :) Początek 5 miesiąca. Ujęcia dzieli kilka sekund, co udowadnia, że na prawdę wszystko zależy od ustawienia, światła itd. A wiecie, co jest najśmieszniejsze? Że jak patrzę na swój brzuch z góry albo w lustrze bokiem, to on się wydaje o wiele większy niż na tych zdjęciach.

    daba2c8ae2e6d.jpghttps://zapodaj.net/plik-INIl2p66Hg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 13:34

    kattalinna, Zaqwsx, Domi.Nika, Podkoszulka, Rahia, Liyss🧚🏻, Holibka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 434

    Wysłany: 13 sierpnia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    Nareszcie sobie strzeliłam fotki. :) Początek 5 miesiąca. Ujęcia dzieli kilka sekund, co udowadnia, że na prawdę wszystko zależy od ustawienia, światła itd. A wiecie, co jest najśmieszniejsze? Że jak patrzę na swój brzuch z góry albo w lustrze bokiem, to on się wydaje o wiele większy niż na tych zdjęciach.

    daba2c8ae2e6d.jpghttps://zapodaj.net/plik-INIl2p66Hg
    Brzuszek jest. Teraz będzie już z dnia na dzień chyba większy. Jak patrzę na mój w lustrze to mam wrażenie że cały czas się zmienia 😀 Teraz się boję bo jednak z mojej 3 rodzeństwa tylko jedno mojej mamie wyszło małe. Reszta była duża. Mam nadzieję że moje będzie odpowiednie do SN 😀
    Przyszly mi moje ciążowe dresiwa. Ale ulga wreszcie chodzić w czymś wygodnym co nie jest sukienką 😄

    KINGA89 lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 150 247

    Wysłany: 13 sierpnia, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Przyszly mi moje ciążowe dresiwa. Ale ulga wreszcie chodzić w czymś wygodnym co nie jest sukienką 😄

    Moje wczorajsze internetowe łupy też już czekają w paczkomacie, więc wieczorem będzie mierzenie. Ubraniowo jestem już konkretnie zaopatrzona, łącznie z ciążową kurtką, która co prawda jeszcze "idzie", ale raczej nie podejrzewam, żeby mogła być niedobra. :D To taki kurtko-namiot raczej, moim zdaniem jeden z największych minusów końcówki ciąży zimą...

    preg.png
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 112 190

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kinia982 ja mam po synku cybex balios s lux i bardzo go lubię :) To jest niby miejski wózek ale właściwie wszędzie z nim chodziliśmy i dawał radę. Jest zgrabny i nie jest wielką kobyłą co docenisz przy składaniu i wkładaniu do bagażnika albo wnoszeniu przez jakieś schodki (przeszkody są wszędzie). Spacerówka też jest spoko, w lutym 3letni syn jeździł w niej po Neapolskich brukach i mieścił się spokojnie.

    kinia982 lubi tę wiadomość

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 112 190

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rocky a ja zawsze myślałam że będę rodzić dzieci SN, ale synkiem poród był bardzo powikłany, 27 godzin, zakończony proznociagiem, synek 8 pkt wiotki i tego typu historie i teraz mój lekarz powiedział, ze z uwagi na obciążony wywiad okołoporodowy jest wskazanie do cc i nie będę dyskutować 😕

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 434

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    Moje wczorajsze internetowe łupy też już czekają w paczkomacie, więc wieczorem będzie mierzenie. Ubraniowo jestem już konkretnie zaopatrzona, łącznie z ciążową kurtką, która co prawda jeszcze "idzie", ale raczej nie podejrzewam, żeby mogła być niedobra. :D To taki kurtko-namiot raczej, moim zdaniem jeden z największych minusów końcówki ciąży zimą...
    Ja całe szczęście zawsze lubiłam kurtkonamioty więc mam nadzieję że zmieszczę się w swoją starą. Jak nie to będę panikowała w trakcie 😀

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Rahia Ekspertka
    Postów: 208 597

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje nowe ubranka też właśnie wjechały do paczkomatu. Zobaczymy co z tego będzie. Kupione na vinted więc mam nadzieje że wszystko będzie dobre.

    Zaraz się zbieram i jadę do drugiego miasta kupić wózek. Mam chwilowe wyrzuty sumienia. Bo wózek dostałam od koleżanki ale ogólnie wszystko do niego trzeba dokupić ( torbę, moskitierę, parasolkę, śpiworki, mufki, osłonki i wgl) i dam wózek mam jej oddać jak już stwierdzę że wystarczy, a i tak jak przeliczyłam to to też mało nie wyjdzie. A znalazłam wózek z całym wyposażeniem. I chyba w dobrej cenie. 1000 zł.

    Tak więc chwilowo jestem podekscytowana ale i przygnębiona 🤭

    Mamausia lubi tę wiadomość

    preg.png

    29.04.2024 beta 380 ml
    02.05.2024 beta 1246 ml
    16.05.2024 💖
    10.06.2024 3,63 cm (10+4)
    19.06.2024 5,5 cm (11+6) , prenatalne - wszystko okej
    21.08.2024 360 g (20+4) połówkowe - wszystko okej
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1022 1377

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    Moje wczorajsze internetowe łupy też już czekają w paczkomacie, więc wieczorem będzie mierzenie. Ubraniowo jestem już konkretnie zaopatrzona, łącznie z ciążową kurtką, która co prawda jeszcze "idzie", ale raczej nie podejrzewam, żeby mogła być niedobra. :D To taki kurtko-namiot raczej, moim zdaniem jeden z największych minusów końcówki ciąży zimą...
    Właśnie mi przypomniałaś, żeby kupić kurtki zanim zostaną wykupione jak już zrobi się zimniej 😛 więc ja też już po zakupach 🤣 kupiłam taki cienki płaszcz na jesień w rozmiarze L i zimowy płaszczyk XL, obie z wkładką niemowlęca z Bonprix (sprawdziły mi się poprzednio, także nie będę kombinować) wyszło ok 150zl już z przesyłkami wiec spoko 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 15:42

    KINGA89, Rocky, Holibka, kattalinna lubią tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 150 247

    Wysłany: 13 sierpnia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Właśnie mi przypomniałaś, żeby kupić kurtki zanim zostaną wykupione jak już zrobi się zimniej

    Już któryś rok z rzędu zakupy jesienno-zimowe robię latem, a wiosenno-letnie dość często zimą. Wbrew pozorom nigdy na wybór nie narzekam i nie ma później tego pośpiechu czy strachu, że czegoś braknie. Wszystko na spokojnie sobie wybieram i czeka. Ja dorwałam kurtkę właśnie na Vinted w super cenie i wiem, że za jakiś czas już by się to nie udało.

    Rocky lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 163 215

    Wysłany: 13 sierpnia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakieś zachcianki w ciąży?

    Ja zawsze unikałam słodyczy, bo w ogóle nie ciągnęło mnie do słodkiego. Jak piłam kawę to zawsze solo, bez ciastka. Teraz zmiana o 180 stopni. Muszę w ciągu dnia zjeść coś słodkiego, jakąś krówkę, kawałek ciasta jak akurat mam w domu, bo nie mogę się oprzeć. Czasami wieczorem lody też wjadą... a ja nigdy lodów w zamrażalniku nie trzymałam.

    Kwaśne żelki też muszą być, bo nie mogę się oprzeć...
    Mąż się ze mnie śmieje, że mnie nie poznaje, bo taka antysłodyczowa byłam :)

    Zawsze byłam też mięsożercą (przepraszam wszystkie weganki i wegetarianki jeśli to czytają) teraz mięso jem sporadycznie, raz może dwa w tygodniu.

    Co to się porobiło ;)

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 277

    Wysłany: 13 sierpnia, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Dziewczyny, macie jakieś zachcianki w ciąży?

    Ja zawsze unikałam słodyczy, bo w ogóle nie ciągnęło mnie do słodkiego. Jak piłam kawę to zawsze solo, bez ciastka. Teraz zmiana o 180 stopni. Muszę w ciągu dnia zjeść coś słodkiego, jakąś krówkę, kawałek ciasta jak akurat mam w domu, bo nie mogę się oprzeć. Czasami wieczorem lody też wjadą... a ja nigdy lodów w zamrażalniku nie trzymałam.

    Kwaśne żelki też muszą być, bo nie mogę się oprzeć...
    Mąż się ze mnie śmieje, że mnie nie poznaje, bo taka antysłodyczowa byłam :)

    Zawsze byłam też mięsożercą (przepraszam wszystkie weganki i wegetarianki jeśli to czytają) teraz mięso jem sporadycznie, raz może dwa w tygodniu.

    Co to się porobiło ;)

    Ja mam dokładnie odwrotnie 🙂 zawsze miałam oddzielny żołądek deserowy i uwielbiałam dobre ciacho albo lody. W ciąży odrzuciło mnie całkowicie od słodkiego - ostatnio upiekłam blachę mojego ulubionego brownie i ku radości małżonka zjadłam tylko kawałek 🤷‍♀️

    Jem za to ogromne ilości owoców, w zasadzie dowolnych. I ryby kilka razy w tygodniu, praktycznie wcale nie mam za to ochoty na mięso.

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 462 707

    Wysłany: 13 sierpnia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zawsze lubiłam słodkie. Teraz tez mam czasem ochotę. Ale kocham lody a już z 3 tygodnie lodów nie jadłam 😂 co jest dla mnie nie do pomyślenia.
    Mam ochotę za to na brzoskwinie, nektarynki, morele czyli pomarańczowe owoce z pestka 😅 ostatnio chciało mi się placka drożdżowego. Ale jeszcze nie zrealizowałam tego pragnienia. Jeszcze twarożek z rzodkiewka i szczypiorkiem.

    Rocky, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1685 1688

    Wysłany: 13 sierpnia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja bym bez was zrobiła. Właśnie kupiłam parkę na vinted. Z przesyłkami wyszło 48 zł. Jeszcze negocjuje jedną cieplejszą z wstawką niemowlęcą i taką, że może i po porodzie być ok. No zobaczymy :)

    kattalinna, Podkoszulka, Domi.Nika, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1685 1688

    Wysłany: 13 sierpnia, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Właśnie mi przypomniałaś, żeby kupić kurtki zanim zostaną wykupione jak już zrobi się zimniej 😛 więc ja też już po zakupach 🤣 kupiłam taki cienki płaszcz na jesień w rozmiarze L i zimowy płaszczyk XL, obie z wkładką niemowlęca z Bonprix (sprawdziły mi się poprzednio, także nie będę kombinować) wyszło ok 150zl już z przesyłkami wiec spoko 😛

    Ale na vinted czy na bonprix? Zajrzałam na bonprix i padłam jak zobaczyłam ceny tych zimowych nowych kurtek. A ja się durna waham czy za 55 plus przesyłka brać zimowej ze wstawką niemowlęcą na vinted 🫣

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 13 sierpnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Ale na vinted czy na bonprix? Zajrzałam na bonprix i padłam jak zobaczyłam ceny tych zimowych nowych kurtek. A ja się durna waham czy za 55 plus przesyłka brać zimowej ze wstawką niemowlęcą na vinted 🫣
    Zdecydowanie brać 😄😄

    Holibka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 434

    Wysłany: 13 sierpnia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bardzo przydatna jest ta wstawka niemowlęca? Bo pierwszy raz coś takiego widzę 🫣

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Iza. Ekspertka
    Postów: 176 325

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie odzywałam się na forum ale zaglądam i czytam jak tam u was codziennie.
    Jestem właśnie po połówkowych mały ma się dobrze i będzie napewno chłopiec 🩵wszystko jest w normie jedynie co mnie lekko zmartwiło to waga malucha 328g lekarz mówi że trochę mało,serduszko 140❤️
    Po krwiaku nie ma śladu i kanał szyjki macicy się zamkną 🥹🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 19:11

    Holibka, Rocky, kattalinna, Domi.Nika, kknn, Faelwen90, Mamausia, Md1610 lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2023
    22.04 ⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 ❤️
    preg.png
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ