X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • alojaloj Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinia982 wrote:
    Hej dziewczyny mam kilka spraw i pytań 😀

    Czy ktoras z was miala w ciazy albo ma nisko lozysko? podobno do 20 tc mam czekać bo wtedy zaczyna się ono podnosic - tak mówi moja gine. A za to inny gine mówi, że wyglada to słabo i trzeba monitorować. Więc sama nie wiem czy jest się czym przejmować czy faktycznie się podniesie 😵‍💫

    Kolejna sprawa, że wymioty przeszły, apetyt wrocil i w ogóle bosko było z tydzień... bo uwaga: wrocily migreny. Jak nie było ich 19 tygodni, tak postanowiły wlasnie sobie wrocic. Masakrycznie mi sie funkcjonuje... z lekow tylko apap i do picia kawa, ew. pepsi. Dramat 😭

    Patrzałam juz wozki i czytalam, ze ktoras z was miała i dalej chce uzywać cybexa balios s lux, nie pamietam ktora, więc ktora z was to była to mega prosze o opinie bo widze skrajne, a się w nim zakochałam 🤣 U nas tereny to typowe miasto, parki, więc bez jakichś ciezkich lesnych (sporadycznie jak już) no ale jednak zima rządzi sie swoimi prawami... więc poczytam co macie o nim do powiedzenia :)

    Co do brzuszka za duzo do powiedzenia nie mam bo u mnie jest on ledwo widoczny dla mnie i M, wiec chodze dalej w ubraniach jak przed ciaza i nie zapowiada się szybko na zmiane, ale polecajke dresow ciazowych zapisalam!
    No a z ubrankami dla syna oszalalam, wykupuje sklepy i vinted 🤣🙈 W rodzinie ubranka tylko po dziewczynkach więc sobie szaleje w chlopiecych. Imie juz wybrane i zatwierdzone przez całe rodziny (Moja i M) i nasz chłopaczek zostaje Nikodemem.

    Dodatkowo juz leci mi 3 tydzien na l4! myslalam ze bede sie nudzic ale juz tak mi wjechały tematy mamowe, że mysle sobie nad wyprawka i jakoś leci czas. Spędzamy duzo czasu z M i jest fajnie. 🩵
    Nie odzywam się do was za czesto ale czytam na bieząco co tam u was i jestem z wami zawsze myślami! Kurcze jakie to niewiarygodne, że już jestesmy w wiekszosci w połowie... 🥹 Zaraz poznamy te nasze małe szkraby! 👶🏻

    Ja też chcę ten wózek i też jestem w nim zakochana! 🤩🤩🤩

    kinia982 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1022 1377

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Ale na vinted czy na bonprix? Zajrzałam na bonprix i padłam jak zobaczyłam ceny tych zimowych nowych kurtek. A ja się durna waham czy za 55 plus przesyłka brać zimowej ze wstawką niemowlęcą na vinted 🫣
    Na vinted, na Bonprix są straszne ceny 😛

    Zaqwsx wrote:
    A bardzo przydatna jest ta wstawka niemowlęca? Bo pierwszy raz coś takiego widzę 🫣
    Jeśli będziesz nosić dziecko w chuście lub później w nosidle to tak.
    Iza. wrote:
    Cześć dziewczyny nie odzywałam się na forum ale zaglądam i czytam jak tam u was codziennie.
    Jestem właśnie po połówkowych mały ma się dobrze i będzie napewno chłopiec 🩵wszystko jest w normie jedynie co mnie lekko zmartwiło to waga malucha 328g lekarz mówi że trochę mało,serduszko 140❤️
    Po krwiaku nie ma śladu i kanał szyjki macicy się zamkną 🥹🙏
    Gratuluję chłopca 💙💙
    Moj waży 315 czy jakoś tak
    i lekarz na połówkowych mówił że w sam raz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 19:54

    kattalinna, Zaqwsx, Rocky lubią tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 112 191

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przywdziałam pierwsze ciążowe legginsy (H&M) i ten komfort 🥹 coś cudownego

    Holibka, kattalinna, Zaqwsx lubią tę wiadomość

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 150 247

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku, jak to moje dziecko młóci dzisiaj nóżkami i rączkami cały dzień. Zaczęłam czuć konkretnie w niedzielę, wczoraj częściej, a dzisiaj to juz tyle razy, że sama aż się dziwię. Takie bąbelki w jednym i tym samym miejscu pyk, pyk, pyk jak tylko usiądę. Jakie to jest uspokajające czuć, że się rusza. Moja malutka rybka.

    Holibka, Podkoszulka, Rahia, Faelwen90 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2055 4366

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza. wrote:
    Cześć dziewczyny nie odzywałam się na forum ale zaglądam i czytam jak tam u was codziennie.
    Jestem właśnie po połówkowych mały ma się dobrze i będzie napewno chłopiec 🩵wszystko jest w normie jedynie co mnie lekko zmartwiło to waga malucha 328g lekarz mówi że trochę mało,serduszko 140❤️
    Po krwiaku nie ma śladu i kanał szyjki macicy się zamkną 🥹🙏
    Gratuluję wieści 😍👏
    A ile ten lekarz niby by chciał, to jakiś koncert życzeń? 🙄 Na którym centylu jest synek (jeśli powyżej 10 to wszystko jest git)?

    U mnie smaki i OBSESJE są obecnie dwie - lody niezmiennie od paru tygodni, jem codziennie nawet po parę razy 🫣 I zaczęły za mną chodzić żelki 🫣 Dziś już kolejne dwa opakowania kupione 🫣

    Holibka, Faelwen90 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9848

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że waga, którą podajecie jest ok do tygodnia ciąży i nawet w większości aplikacjach ciążowych jest podawana taka 🙈

    Ja jakoś mam straszną ochotę na słodycze ale mam opory jak jem 🤷🏻‍♀️
    Dziś upiekłam drożdżówkę ze śliwkami- domowa to mniejsze wyrzuty a aktualnie jem gorzką czekoladę -kocham!

    Ultramaryna a masz jakieś ulubione lody czy obojętne jakie?

    Ja właśnie myślę o kurtce na zimie i chyba kupię dopiero po porodzie a najwyżej będę chodzić w odpiętej 😂 ostatnio zamówiłam EMU na zimę, żeby łatwiej buta wsadzić z brzuchem ale niestety za małe 🥲

    Holibka lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1686 1688

    Wysłany: 13 sierpnia, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    U mnie smaki i OBSESJE są obecnie dwie - lody niezmiennie od paru tygodni, jem codziennie nawet po parę razy 🫣 I zaczęły za mną chodzić żelki 🫣 Dziś już kolejne dwa opakowania kupione 🫣

    Coś jest z tą żelatyną na rzeczy. Ja też żelki synowi podjadam. Ale tylko Haribo złote misie 😅 i wiecie co jeszcze? Galareta na słono, taka z mięsem i warzywami, polana łyżką octu 🫣 Tu gdzie mieszkam jest bardzo dobra masarnia i mają tę galaretę pyszną. Ogólnie nie przepadam, ale ostatnio mogłabym ją jeść codziennie.

    Faelwen90, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1686 1688

    Wysłany: 13 sierpnia, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ja właśnie myślę o kurtce na zimie i chyba kupię dopiero po porodzie a najwyżej będę chodzić w odpiętej 😂 ostatnio zamówiłam EMU na zimę, żeby łatwiej buta wsadzić z brzuchem ale niestety za małe 🥲

    Też chciałabym emu. Miałam plan kupić birkenstocki na lato, ale nie miałam jakiejś wielkiej potrzeby, więc może zainwestuję w emu. Mam dobre zimowe buty, ale są sznurowane. To się po prostu nie uda z maluszkiem 😅 Zimowe ubieranie mamy musi być maksymalnie szybkie i proste i emu świetnie się w to wpisują ;)

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 13 sierpnia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie na koniec zeszłej zimy kupiłam właśnie sznurowane buty 😂 może nie będzie tak źle, chociaż patrząc na to, jak już teraz ciężko mi czasem się schylić, to zimą lepiej nie będzie. Z córką w ciąży bez większych problemów sobie paznokcie u stóp na poród malowałam 🤣

    preg.png
  • kinia982 Ekspertka
    Postów: 171 259

    Wysłany: 13 sierpnia, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo emu! ale mi przypomnialyscie, ze chcialam w tamtym sezonie, a w tym juz kupie na 100% bo zakladanie ich z brzuchem ❤️‍🔥 dzieki, zapisuje 🤣🩵

    Endometrioza, PCOS

    23.04.24 cień cienia ⏸️ 10 dpo
    24.04.24 beta 20.40 mlU/ml 🥺❤️
    26.04.24 beta 84.90 mlU/ml 🥳
    09.05.24 beta 13354 mlU/ml 🫶🏻
    11.05.24 beta 22705 mlU/ml 🤞🏻

    21.05.24 1.23 cm małego człowieka z bijącym ❤️ (7+1)
    21.06.24 5.5 cm człowieka ❤️ (11+4)
    15.07.24 mamy zdrowego chłopca 🩵🥺

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1686 1688

    Wysłany: 14 sierpnia, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu. Kupiłam 🤣😅
    Za niecałe 40 zł dorwałam dedykowany otulacz do naszego fotelika. Mamy be safe i pamiętam, że jak Olek był malutki to dobranie odpowiedniego otulacza było problemem i moja mama musiała nam przerabiać jakiś. Także teraz problem z głowy.

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 150 247

    Wysłany: 14 sierpnia, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    i wiecie co jeszcze? Galareta na słono, taka z mięsem i warzywami, polana łyżką octu 🫣 Tu gdzie mieszkam jest bardzo dobra masarnia i mają tę galaretę pyszną.

    W tamtym tygodniu zrobiłam 4 duże miski tzw. zimnych nóżek. Jadłam je dosłownie przez 3 dni i byłam zachwycona. :)

    Holibka, Zaqwsx lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 424 434

    Wysłany: 14 sierpnia, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam że chciałabym umieć jeść taką galaretę z mięsem i warzywami bo jest baaardzo zdrowa ale przez całe życie mi nie smakowała i teraz też mi nie dobrze na tą myśl. Niestety probowalam się zmusić, tak jak do śledzi ale niestety u mnie to nie przechodzi. U mnie ochota od początku na zupy, pierogi różnego typu, korniszony, chleb z masłem i wędliną i ogólnie dużo masła ( kiedys moglo niebistnieć ) za to mniejssa na słodycze, mogłabym ich nie jeść a kiedyś byłam uzależniona i mniejsza na jajka, które też potrafiłam jeść 3x dziennie w każdej formie. Całe szczęście ochota na jajka powoli mi wraca i już 2 dni z rzędu na kolację jadam ☺️

    KINGA89 lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1686 1688

    Wysłany: 14 sierpnia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    W tamtym tygodniu zrobiłam 4 duże miski tzw. zimnych nóżek. Jadłam je dosłownie przez 3 dni i byłam zachwycona. :)

    O to to!!! Jadłabym z Tobą 🤣 ale nie chce mi się robić i te gotowe zajadam z równie dużym zachwytem. Może to nasz sposób na kolagen. Organizmy czegoś potrzebują na tym etapie.

    KINGA89, Liyss🧚🏻, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 424 434

    Wysłany: 14 sierpnia, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to jeszcze dodam bo zapomniałam że okropnie mnie do grzybów ciągnie. Dobrze ze sezon się zaczął bo już od miesiąca ciągle grzyby i grzyby a to nie jest najzdrowsze 😶

    Holibka lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4313

    Wysłany: 14 sierpnia, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx ja galarety nigdy w życiu nie próbowałam, bo mnie ten koncept jakoś odrzuca 🙈 więc przybijam piątkę. A niby bardzo dobrze przyswajalne źródło kolagenu, co teraz by się przydało

    Z jedzeniowych rzeczy to u mnie na tapecie cały czas owoce, dluuugo była faza na nektarynki, teraz zastąpiły je śliwki i też codzinnie musi wjechać kilka. Do tego żelki kwaśne (koniecznie kwaśne 😅), masło (a wcześniej nie jadłam np kanapek z masłem) i słone rzeczy, najlepiej jakieś czipsy, ale to wiadomo że mocno ograniczone. Generalnie żadnej z tych rzeczy nie nazwałabym zachcianka, bo nie miałam jeszcze tak, że „muszę zjeść bo umrę albo będę płakać”, ale widzę zwiększoną ochotę.

    Jeśli chodzi o kurtki to dobrze że piszecie! Muszę coś ogarnąć, tylko nie mam pojęcia jaki rozmiar 😱 najwyżej będę chodzić rozpięta 😅

    Domi.Nika, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 598 900

    Wysłany: 14 sierpnia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co nie widzę fazy na galaretę. Przez chwilę miałam na żelki ale wywoływały zgagę więc mi przeszło. Póki co to ewidentnie węgle z tluszczem mi wchodzą chociaż nie w postaci slodyczy: placki wszelkiego rodzaju, makarony, pierogi to moje królestwo. 😂
    Jeśli chodzi o kurtki to mam oversizowy płaszcz z zeszłej zimy i szczerze liczę, że się w niego zimą zmieszczę. Jak nie to mężowi zabiorę kurtkę. 😅 Gorzej z butami, ale trzymam póki co kciuki, że może dam jednak radę wiązać swoje traperki 🫣

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 14 sierpnia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Nadrobiłam ile mogłam,ale tyle tematów 🙈

    Widzę,że zakupy trwają dalej w najlepsze.

    Ja dzięki Domi skusiłam się na ogrodniczki o dziwo 36 😳 ale przymierzałam 38 i wyglądało to śmiesznie. W C&A sa i to bardzo zgrabne,więc polecam jak ktoś ma ochotę!

    Mocno odświeżyłam garderobę męża,niech Tata po raz 5 🫢 dobrze wygląd ,a że dostał brzuszek 🙈 to przyda się. Śmieje się,że ma większy ode mnie i oby tak nie zostało do stycznia 🤣

    Zaczęliśmy pracę nad pokojem synka- rozbieramy zabudowę,która myśleliśmy,że zostawimy. Motyw jest wybrany i pokój będzie leśny 🌲🍄🍁🐿️ Udało mi się pozamawiac trochę dodatków tej tematyce na Sinsay teraz. Nawet w domu czeka już łóżeczko,które upolowałam na olx. Do października chciałabym mieć wszystko już ogarnięte,choć chyba aż tak wiele nie brakuje.

    We wrześniu jedziemy na wakacje kamperem,którego wynajem mąż dostał ode mnie na urodziny,więc szykuje się rodzinna przygoda i potem tydzień z synem w szpitalu ,bo mamy dalszy etap operacji i rehabilitacji stop syna (wada wrodzona ,która została dobrze zdiagnozowana 3 lata temu).

    Wy narzekacie na upały w środkowej Polsce i na Południu ,a ja dopiero łapię słoneczne i cieplejsze dni w zachodniopomorskim 🙈 chwilk trwaj,bo to lato to nieporozumienie nad morzem! Noce są bardzo zimne i już 2 razy paliliśmy w kominku😳

    Zaczynam odliczać dni do końca sierpnia- mamy biznes w gastro i hotelarstwie ,a ten sezon jest najtrudniejszy od 10 lat. Strasznie dużo pracy i nie ma zmiłuj. Także niech się już kończy.

    Z tematów zachciankowych to chyba nie mam,ale ja jem wszystko i często mi się zmienia😊

    4 września jedziemy na połówkowe może w końcu do mnie dotrze,że to wszystko się dzieje naprawdę,a oczekiwania na 4 szczęście to nie sen.




    Rocky, Holibka, ultramaryna_, kattalinna lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 150 247

    Wysłany: 14 sierpnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Przyznam że chciałabym umieć jeść taką galaretę z mięsem i warzywami bo jest baaardzo zdrowa

    Czasami chciałabym tak mieć, żeby tego nie lubić, serio. Bo dla mnie nie ma problemu w zjedzeniu takich nóżek z całej golonki łącznie z tym tłuszczem i skórą (wieprzową gotowaną/pieczoną skórę to wręcz uwielbiam). A śledzi zjadłam wczoraj na kolację 3/4 takiego litrowego słoika. Jakżeby mi było w życiu łatwiej, gdybym była trochę wybredna, a ja jestem wszystkożerna, a szczególnie na tłuste mięsa i ryby.

    @Holibka, sęk w tym, że mi kolagenu czy tłuszczu nie brakuje (patrz powyższe) + uwielbienie do rosołków i zup na kościach. Nie pogardzę też parówką z uwagi nie tyle na mięso, a kolagen i elastynę. Opieprzę bez problemu wędzoną makrelę 300 g na jeden raz (np. dzisiaj na śniadanie). Mój organizm tego nie pragnie, ja po prostu jestem strasznym mięsnym łakomczuchem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia, 09:48

    Holibka, kattalinna lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1022 1377

    Wysłany: 14 sierpnia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie liczę na wiązanie butów, w poprzedniej ciąży nawet niewiązane ciężko było założyć 🤣 pamiętam jak w 7 miesiącu pojechałam do sklepu kupić jakiekolwiek adidasy, które wsunę bez schylania 🤣
    Na szczęście mam buty emu więc nie będzie problemu 🙈 mam je wiele wiele lat, a chodzę kilka razy na zimę, głównie do ogródka więc są jak nowe ale się przydają czasem 😛

    Holibka lubi tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ