X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może ktoras ma lub cos słyszała o baby design huskym :-)?

    bzkxskf.png
  • AgaSad Autorytet
    Postów: 1879 3085

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że ideału nie znajdziemy chyba że za 4 tys:) jak tylko coś wpadnie mi w oko i zaczynam czytać to zawsze są jakieś złe opinie.. tak było z rico nano - tutaj też dużo osób narzeka na spacerówkę.. chyba trzeba posłuchać kobiecej intuicji i jak coś się podoba to brać:) Zależy mi aby wózek nie był ciężki i żeby lekko się go prowadziło plus sensowna gondola na zimę.. Ten husky też rozważam, właściwie to mam nadzieję wybrać pomiędzy rico nano, carmela a husky..

    1usawn15ju6q9qwm.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też racja, jak mi się spodoba to kupimy - gondola ma świetne opinie:) mam nadzieję że spacerówka jakoś przetrwa tyle ile będzie trzeba hihi

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się marzy Quinny moodd, ale cena powala :). póki co zadowole się wozkiem po synku (baby merc q7) . A może jeszcze trafi się jakas okazja żeby kupić taniej quinny :D

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rozważcie tańsze wózki z dobrą gondolą. Spacerówką w tych wózkach sobie głowy nie zawracajcie bo i tak będzie gorsza i cięższa od tylko spacerówki, a gondoli używa się przez parę miesięcy. Ja kupiłam tani wózek, używałam tylko gondoli a spacerówkę kupiłam PP Si - waży 7 kg prowadzi się bosko. Cenowo wyszło mnie dużo mniej niż 2 tyś.

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSad byłam w bobo wózkach i niestety nie było camarelo, mają być w przyszłym tygodniu... więc po majówce pojedziemy jeszcze raz;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) dziewczyny a miala któraś z Was możliwość zobaczenia na żywo wózka Mamas&Papas Mylo? Zawrócił mi w głowie. Juz czekam z niecierpliwością na moment, kiedy w końcu będę sobie mogla pozwolić na zakup :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • AgaSad Autorytet
    Postów: 1879 3085

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka dzięki za info:) w takim razie czekamy dalej. Ja w maju będę już na L4 to też popróbuję namierzyć ten wózek we Wrocku.

    1usawn15ju6q9qwm.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) czy któraś z Was miała wózek obszyty białą eko skórą?? Jak ona się zachowuje po dłuższym użytkowaniu?? Zamówiłam taki wózek: http://www.bajka.net/index.php?p5578,wozek-2w1-camarelo-carmela-zakard-nowosc-2014
    a teraz się zastanawiam czy bedzie praktyczny, czy szybko bedzie się brudził

    relg3e5e5eurhywm.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agasad, camarelo carela dalej nie widziałam -wciąż czekają na dostawę, ale wiedziałam camarelo sevile -model 2015 - w sumie identyczny tylko inne wzory, oblukaj sobie;) my jeszcze myślimy co i jak, jaki fotelik jaka baza, ehh;))

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam camarello carera(żółto-szary) gondoli używałam ok 7 miesięcy, teraz używam spacerówki i ogólnie jestem zachwycona. Cena nie jest kosmiczna, a wygląd boski :P fotelik też miałam z zestawu i super się spisywał :P także ja polecam, a że mam dużo polnych wertepów to jest wózek dobrze sprawdzony :P

    juwelka lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 8 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za opinie Bea Tina :)
    My na pewno kupimy camarelo - tylko teraz weszła może opcja tego modelu sevila i się zastanawiamy;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia wrote:
    Cześć dziewczyny:) czy któraś z Was miała wózek obszyty białą eko skórą?? Jak ona się zachowuje po dłuższym użytkowaniu?? Zamówiłam taki wózek: http://www.bajka.net/index.php?p5578,wozek-2w1-camarelo-carmela-zakard-nowosc-2014
    a teraz się zastanawiam czy bedzie praktyczny, czy szybko bedzie się brudził

    Ja mam jasną ekoskore i nie wybralabym juz niczego innego. Jezeli już zdarzy się cos przybrudzić to ścieram wolgotna gąbką. Zdarzylo mi sue to dopiero dwa razy. Ja polecam.

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kupiony już Camarelo Sevilla w odcieniu szarości z limitowanej edycji z lnu, jestem zachwycona, gondola mega lekka, spacerówka dobrze się prezentuje również, a co najważniejsze duże kółka, dobra amortyzacja i lekko chodzi. Dokupiłam do niego jedynie inny fotelik do dalekich podróży kiddy evolution pro2, nie ma idealnych wpięć do camarelo ale można dopasować odpowiedni i upiłować kawałek i wchodzi idealnie. Nie ma większych problemów, a kiddy rozkłada się do pozycji leżącej jak opuści się rączkę, dzięki czemu dziecko ma proste plecki i może dłużej spędzać w nim czas ;)

    juwelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katalina a jak opinie odnośnie spacerówki i trudności z dostępem do kosza? I przechylania się spacerówki w stronę torby jak jest ciężka ?;)

  • monka86 Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również mogę szczerze polecić gondolę camarelo sevilla, córa rodziła się w grudniu, więc zima była nam w nim niestraszna:)duża gondola, super się prowadzi,no i wygląd, my akurat mieliśmy czerwony, co do spacerówki się nie wypowiem jeszcze bo to dopiero przed nami :)

    relgtv73uvywn530.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję monka86 za podpowiedź;) a jak fotelik do wózka? z zestawu camarelo czy maxi cosi czy inny dokupowany?

  • monka86 Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my braliśmy akurat 2 w 1 gondola i spacerówka, fotelik dokupiliśmy maxi cosi plus adaptery, świetnie też się to wszystko sprawdziło, córa uwielbia jak ją się wozi w tym foteliku po mieszkaniu :)

    http://wrzucaj.net/images/2015/05/26/DSC0097.jpg
    http://wrzucaj.net/images/2015/05/26/DSC0100.jpg

    Paulinek lubi tę wiadomość

    relgtv73uvywn530.png
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miał ktoś może Bebetto Torino? Zastanawiam się nad nim, a nie mogę znaleźć żadnych opinii :p

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Czy użytkuje któraś z Mamuś wózek Barletta Adamex? To chyba nowy model i nie mogę wyszukać opinii na jego temat.

    sRUqp2.png
‹‹ 14 15 16 17 18
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ