X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli chodzi o wozek z m jak milosc to jest akurat mima :D rozważałam jego zakup miedzy stokke qyinny moodd a mima wlasnie kupilsmy moodd wkoncu i całe szczescie bo najtańszy z tych trzech opci był a Zoja i tak nie jeździ w wózku

  • Emca Autorytet
    Postów: 347 517

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postawiłam na hartana xperie. Testowalam w sklepie. Dobrze się prowadził, amortyzacja super, koła pompowane, ale uwaga bez możliwości dopompowania bo podobno niezniszczalne, jakaś niemiecka technologia, przekladana raczka, no i gondola/spacerówka też oczywiście, oddychający materiał. Długo się czeka bo ok 3 miesiące, a jak w praktyce się sprawdzi - dowiemy się w marcu.

    Pozdrawiam

    f2wl20mm925bvyc3.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy jest w tym wątku ktoś, kto korzystał z wózka 3w1 albo 2w1 powiedzmy do roku życia dziecka? Jeśli jest to jaki to był wózek?

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Dziewczyny a czy jest w tym wątku ktoś, kto korzystał z wózka 3w1 albo 2w1 powiedzmy do roku życia dziecka? Jeśli jest to jaki to był wózek?

    Większość tych wózków tutaj opisywanych to są właśnie 3w1 lub 2w1

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Większość tych wózków tutaj opisywanych to są właśnie 3w1 lub 2w1
    To wiem :) widzę też, ze duża część dziewczyn się pozbywa tych wózków koło 7 miesiąca życia dziecka, pewnie jak się kończą gondolowe czasy. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was ze swojego wózka korzystała rok i dłużej i jaki to był model :) zgapić chcę :D

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym korzystała gdyby moje dziecko chciało w nim jezdzic haha :) o gondoli nie wspomnę wcale sie tam wsadzić nir dała szybko przersucilismy sie na spacerówke cos ok 3-4 miesiaca ale nie duzo to zmieniło mamy wuinny moodd

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja korzystałam z mojego wózka do 3 r.ż Matylday był to wózek Bebecar Styllo Clas polecam oprócz tego miałyśmy Inglesinę Zippy Free też super polecam :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie o to mi chodziło :) dzięki Matylda i Miriam :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natknęłam się ostatnio w sklepie na britax affinity i jestem nim zauroczona. Dobra amortyzacja, pompowane tylne koła. Jest to spacerówka z możliwością dokupienia i zamontowania gondoli, więc jest lekka i mniejsza od większości wózków 2/3w1. Czy któraś z Was zna/użytkowała/słyszała coś o tych wózkach?

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
  • Sisilla Autorytet
    Postów: 430 335

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 2010 kupiłam x- landera 3 w1 dla syna, teraz korzysta moja córka, ale szczerze wózek super, spacerówka super, ale tylko na miejscu tj. Na spacery w pobliżu domu, na wyjazdy tragedia. Nie zainwestowałbym już nigdy w wózek 3 w 1, potem kupiliśmy parasolkę delti liv i używaliśmy 3 lata, a wózek ( x- lander) stał i czekał na córcię, teraz korzystamy z gondolki, a potem pójdzie w ruch spacerówka na kilka miesięcy a już kupiliśmy spacerówkę parasolkę delti dot, super rozkładana na płasko, z podwójnym daszkiem, łatwo się składa i nie waży tyle, co x-lander

    Nasza Zosia
    relghdge5e0xfszn.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zdecydowalam sie na Camarelo Carera, duzo osob poleca i duzo sprzedawcow dawalo super opinie dla tej firmy, czekam z niecierpliwoscia az do mnie dojdzie :)

    derii84 lubi tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • aneta89 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś posiada bugaboo cameleon lub stokke explory? Chodzi mi o wózek na osiedle domków jednorodzinnych a więc na tereny nie tylko miejskie , i proszę o opinie wózków :-)

    f2w33e3kc4d16lxe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sąsiadka ma stokke tez mieszkamy na osiedlu u wkoło lasy i pola klnie go gorzej niz ja quinny moodd ;) ale ja klne qyinny bo Zoja nie chce w nim jezdzc hihi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu koleżanka chce sprzedać wozek 900zl http://olx.pl/i2/oferta/bebecar-stylo-class-wozek-retro-mega-komplet-3-w-1-CID88-ID8zeCl.html?action=show&id=126608361&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink


    Koleżanka chce sprzedać wozek :) polecam 900zl

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Baby design lupo comfort, Polski wózek, dobra cena, pompowane koła, dobra amortyzacja, jak trzeba można w nim pobujać dziecko, skrętne koła, super się prowadzi, duży i wytrzymały kosz na zakupy. Gondola nie pamiętam ile ma, ale na razie jeszcze się mieścimy, nawet w zimowym kombinezonie
    Dużo jeżdżę samochodem więc plusem jest to że stelaż łatwo się składa a gondola i spacerówka wchodzi na jeden klik.
    Akcesoria to torba, mata do przewijania, folia przeciwdeszczowa na gondole, spacerówkę i mniejsza na nosidełko, dużo rozkładana budka.
    W sumie nie mam się do czego przyczepić, w spacerówce jeszcze nie jeździliśmy ale na oko wygląda ok, gdyby było z nią coś nie tak napisze jak zaczniemy używać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami :))

    a co myślicie o wózkach NIE- wielofunkcyjnych? :D
    Tak sie zastanawiam czy nie lepiej jednak sobie dobierać takie wózki skoro i tak dużo z Was po kilku miesiacach kpuje nowy??

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • littletwig Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przy pierwszym dziecku mieliśmy Maxi cosi mura 4, gondola +spacerówka+fotelik Citi. Gondoli używaliśmy do 7 miesiąca a potem spacerówkę do 2 roku życia, na trudniejsze trasy typu górskie szlaki używaliśmy mei tai od 7 miesiąca życia. Potem kupiliśmy parasolkę Inglesina na rok.
    Teraz zamówiliśmy wózek Hartan racer GTS gondola+spacerówka i dokupiliśmy fotelik maxi cosi Cabriofix (9-13kg)+bazę, która posłuży jeszcze na następny fotelik do jazdy tyłem też maxi cosi (do ok. 4 roku życia)

    littletwig
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęlismy uzytkowac Tako Extreme...dopiero kilka razy ale jednak :) Pierwsze wrazenia sa super: wózek mimo ze wagowo ciezki prowadzi sie bardzo leciutko, w ogóle go nie czuc, zwrotny jak mały samochodzik mimo wielkich gabarytów, skręca w miejscu. Wielki pozytyw za gondole - jest głęboka dzieki czemu dziecko nie "wystaje" mi na zewnątrz tak jak to widze w gondoli np. Abc Design. Duza budka chroni małego przed chłodem. Przeszedł tez testowanie w sklepie - nie trzeba sie umęczyć zeby swobodnie manewrowac nim miedzy półkami. Do koszyka spokojnie upchnęłam zakupy, tak na oko to weszłyby spokojnie 2 zgrzewki wody min. Gondolę jestem spokojnie w stanie zdemontowac sama jak dziecko jest w srodku. Jedyny minus - te napinacze tylnych amortyzatorów chodzą bardzo ciezko, nie ma problemu z usztywnieniem wózka ale zeby go znowu zrobic miekkim trzeba sie wspomagac np. kluczami jak ja...z tym ze ja juz teraz wiem ze czy to w miescie po chodnikach, czy po lesie bedziemy jezdzic na miekkich amortyzatorach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dysponujemy wózkiem Bebetto Flavio. Jak dla mnie super sprawa. Osłona przed wiatrem, wózeczek całkiem ładnie wygląda, kosz w miarę ok, gondolka tak samo :) Lekka aluminiowa konstrukcja wyposażona w obrotowe koła przednie z systemem DMS - pamięci kierunku, SAS - systemu absorbcji wstrząsów. Pompowane koła ułatwiają jazdę po nierównym terenie. Za pomocą odpowiednich adapterów można wpiąć fotelik Ramatti, Maxi Cosi, Cybex oraz Berber :)

    Amnezja lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://olx.pl/oferta/wozek-2w1-tylko-dzis-CID88-ID83wDh.html

    dziewczyny mam na sprzedaz wozek moze ktoras chetna?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ