X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 23 listopada 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z BRIO.Jest lekki i zgrabny.Koła ma pompowane.

    f3a3550c611a36d6.jpg
    05c41e9597ce07ee.jpg

    Gosha, loszcz lubią tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • littletwig Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 30 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam nad Hartan racer GTS. Czy ktoś ma jakieś porównanie z innymi wózkami w użytkowaniu codziennym? Zachwalanie przez sprzedawcę wiadomo o co chodzi, chociaż przy prowadzeniu w sklepie naprawdę miękko i lekko się prowadzi w porównaniu z innymi wózkami. Przy poprzednim dziecku miałam Maxi Cosi Mura, ale to był ciężki wózek.

    littletwig
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy są tutaj mamy, które oglądają 'M jak miłość'? Właśnie oglądałam wtorkowy odcinek i rzucił mi się w oczy wózek, który używa Kinga dla ich małego. Ma bardzo ciekawy kształt, czy któraś z Was może widziała i kojarzy co to za firma i model? Niestety wujek google mi nie pomógł ;)

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak znalazłam: http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/3244,seria-wozkow-mima.html

    loszcz lubi tę wiadomość

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • ania83 Koleżanka
    Postów: 57 67

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fajny wózio :) ja chodź dopiero w 3 miesiącu wózek mam upatrzony i bedzie to polskiej firmy Implast Bolder:) Z synkiem przetestowałam trochę bmw typu quinny, tako, x-lander. Bolder ma dużo zalet przy nowoczesnym wyglądzie.

    Oskarek 15.02.2008 g 22.55 cc 3460/55cm
    Maja 24.06.2015 g 12.06 cc 3570/52cm
    Aniołki : 06.2004 (7tc), 10.2012 (5tc), 07.2013 (5tc), 11.2013 (5tc), 09.2014 (5tc)
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania wozek 2w1. Gondola uzywana niecale 6 mc natomias spacerowka nowa. Koloro wozka pistacjowo granatowy. Moze chetna ktoras mama?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się do niego nie przymierzam, raz- cena, dwa- dokładnie to co napisałyście. Upatrzyłam sobie Teutonia Cosmo :) ale mam jeszcze czas.

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, mogę w 100% polecić Riko Nano. Do jego zakupu skłonił mnie:
    -duży kosz pod wózkiem (Bebetto ma malutki, a przecież zawsze coś będzie trzeba włożyć)
    -obszerna buda, która podczas opadów śniegu czy też wiatru jest jak najbardziej potrzebna,
    -łatwy system montowania gondoli i całej reszty (w niektórych wózkach trzeba się z tym trochę nagimnastykować)
    -budka jest na klik tzn. nie złoży się "nieproszona" :)
    -gondolka ma spore wymiary (takie jak Jedo Fyn 80x37x22 dł/szer/wys)
    -wyściółka w gondoli jest odpinana (to chyba standard)
    -w porównaniu do droższych wózków na wyposażeniu znajduje się torba, folia, moskitiera
    -producent nie robi problemów w przypadku zamówienia wózka np w kolorze carbon, a fotelika dajmy na to, że malachit.
    -brak kubełkowej spacerówki
    -cena zestawu 3w1 w sklepie to +/- 1650zł także myślę, że to nie taka tragedia
    -łódkowy kształt gondoli (kwestia gustu rzecz jasna).

    Wiadomo blokada kół, zawieszenie, centralny hamulec - tak jak we wszystkich wózkach 3w1 z tej "ery". Jedyne co mnie przeraża w Riko to kolorystyka kosza (jasna część na spodzie tzn od ziemi, a ciemna od strony zapinania - może być to trochę niepraktyczne w zimie, ale jakoś pewnie dam radę).

    Niesamowicie podobny jest do niego Expander Mondo (równiez rozważałam tą opcję) jednak nie jest jakoś specjalny rózniący się od Riko, a cena to około 200zł więcej.

    Dlaczego odrzuciłam Bebetto?
    -koła, które były na początku dla mnie atutem stały się dla mnie dziwactwem, ale to kwestia gustu
    -jak już pisałam mały i wg mnie niepojemny kosz (ma dla mnie dziwny kształt, dajmy na to... nie zmieści paczki pampersów, które możemy kupić przy okazji spaceru)
    -w Silvii (przynajmniej w sklepie) w gondoli szwankował zamek od nakrycia nóżek. Dla mnie to istotna rzecz, bo moje dziecko będzie korzystało z gondoli w zimie i nie wyobrażam sobie awarii zamka.



    Ida, Ida, Wonderwall lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelcia wrote:
    Okej, mogę w 100% polecić Riko Nano. Do jego zakupu skłonił mnie:
    -duży kosz pod wózkiem (Bebetto ma malutki, a przecież zawsze coś będzie trzeba włożyć)
    -obszerna buda, która podczas opadów śniegu czy też wiatru jest jak najbardziej potrzebna,
    -łatwy system montowania gondoli i całej reszty (w niektórych wózkach trzeba się z tym trochę nagimnastykować)
    -budka jest na klik tzn. nie złoży się "nieproszona" :)
    -gondolka ma spore wymiary (takie jak Jedo Fyn 80x37x22 dł/szer/wys)
    -wyściółka w gondoli jest odpinana (to chyba standard)
    -w porównaniu do droższych wózków na wyposażeniu znajduje się torba, folia, moskitiera
    -producent nie robi problemów w przypadku zamówienia wózka np w kolorze carbon, a fotelika dajmy na to, że malachit.
    -brak kubełkowej spacerówki
    -cena zestawu 3w1 w sklepie to +/- 1650zł także myślę, że to nie taka tragedia
    -łódkowy kształt gondoli (kwestia gustu rzecz jasna).

    Wiadomo blokada kół, zawieszenie, centralny hamulec - tak jak we wszystkich wózkach 3w1 z tej "ery". Jedyne co mnie przeraża w Riko to kolorystyka kosza (jasna część na spodzie tzn od ziemi, a ciemna od strony zapinania - może być to trochę niepraktyczne w zimie, ale jakoś pewnie dam radę).

    Niesamowicie podobny jest do niego Expander Mondo (równiez rozważałam tą opcję) jednak nie jest jakoś specjalny rózniący się od Riko, a cena to około 200zł więcej.

    Dlaczego odrzuciłam Bebetto?
    -koła, które były na początku dla mnie atutem stały się dla mnie dziwactwem, ale to kwestia gustu
    -jak już pisałam mały i wg mnie niepojemny kosz (ma dla mnie dziwny kształt, dajmy na to... nie zmieści paczki pampersów, które możemy kupić przy okazji spaceru)
    -w Silvii (przynajmniej w sklepie) w gondoli szwankował zamek od nakrycia nóżek. Dla mnie to istotna rzecz, bo moje dziecko będzie korzystało z gondoli w zimie i nie wyobrażam sobie awarii zamka.
    Wielkie dzięki za porównanie Koleżanko ;) Do zakupu wózka u mnie jeszcze daleko, ale już się nad nim zastanawiam, a moje dwa typ to właśnie Nano i Bebetto (Luca albo Holland) i potrzebowałam tego typu porównania :) Dzięki :)

    angelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanka chce sprzedać wozek quinny moodd w chabrowym kolorze z czarna rama niedostępny w Polsce sprowadzony z UK wozek praktycznie nie używany gdyż Franio tak jak moja Zoja to typowe HNB i jest anty wozkowy wozek gdyby ktos chciał jest do obejrzenia na olx na żywo w krasniku w województwie lubelskim istnieje możliwość obejrzenia go rownież w Warszawie moge go zabrac ze sobą do Warszawy po 6 stycznia wtedy bede wracać do domu koszt wozka to 2000zl jest możliwość negocjacji ceny jak sie powołacie na miriam o jakieś 100-200zl wozek ma sporo akcesoriów np spiworki oryginalne ktore sa drogie gdy chcemy kupić oddzielnie polecam link do olx

    http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-wozek-dzieciecy-quinny-moodd-CID88-ID8ecTL.html#:8a8fa99d0e

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bedzie a właściwie juz jest Jane Muun matrix Light2 :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6292ba3b3a2.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9e1f739e2fd7.jpg

    W rzeczywistości jest ładniejszy :)

    loszcz lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zdecydowalam na Jedo fyn Memo. Bardzo duzo osob poleca. Testowac z synkiem bede w lutym to napisze;)

    BiB lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:50

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze masz czas- ja kupilam a juz 33 tydz leci. myslalam ze nie bedzie od reki bo czasem trzeba czekac na konkretny kolor ale byl i dlatego mam:) ja sugerowalalm sie opiniami z forum i w sklepach.

    no i sama jezdzilam po sklepie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 11:24

    Nona lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy wózek z firmy bebetto luca (kolor szary, białe stelaże). Jest bardzo fajny, ma skrętne koła co bardzo mi ułatwia w chodzeniu po sklepach, kolor praktyczny bo i dla dziewczynki i dla chłopca, Amortyzacja z biegiem km się wyrobiła. Sam wózek z córką prowadzi się bardzo dobrze i lekko, nie skrzypi, nie schodzi z toru jazdy. Bardzo dużo spacerujemy, bo po ok 3-5 h dziennie, więc wózek naprawdę jest używany. Spacerówki nie oceniam, mam nadzieję, że użytkowniczka do końca marca da radę spać w gondoli. Wymiary są podawane, gondola ma ok 80 cm, materac ma 79 i jest idealny. Coraz więcej osób zaczepia mnie i pyta o ten model. Wózek jest ładny, na zdjęciach wygląda tandetnie, na żywo dużo lepiej. Cena może trochę szokuje ale warto poszukać w sklepach promocji, my np kupiliśmy go w smyku za 1170 zł, a też kosztował sporo bo prawie 1350 zł :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktyde85 wrote:
    Nie wiem czy są tutaj mamy, które oglądają 'M jak miłość'? Właśnie oglądałam wtorkowy odcinek i rzucił mi się w oczy wózek, który używa Kinga dla ich małego. Ma bardzo ciekawy kształt, czy któraś z Was może widziała i kojarzy co to za firma i model? Niestety wujek google mi nie pomógł ;)

    To jest albo quinny moodd albo stokke xplory

  • Paula :) Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Dziś byłam z mężem oglądać wózki. Mamy wybrane dwa Bebetto Holland i Tako Extreme Eco. Czy może któraś użytkowała któryś i może kilka słów napisać. Z góry dziękuję.

    Hej. W czwartek byłam u lekarza (16tydzień), a on do Nas
    "to co dziś sprawdzamy płeć" więc byłam z mężem w szoku,że tak szybko. No i wyszło kto tam mieszka w brzuszku- chłopiec :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - ja mam Tako Extreme Eco, ale póki co sprawdzanie go odbyło się tylko w sklepie i w domu. Mam nadzieję, ze pogoda będzie nam sprzyjać to szybko będe mogła wystawić mu recenzję.

    Paula :) lubi tę wiadomość

  • latte Przyjaciółka
    Postów: 92 41

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wymarzony wózek to MIMA XARI biało czarny ale kupię go dopiero jak urodzę naszego dzidziola :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 17:01

    10 tc Aniołek [*] 25. 08. 2014r [link=https://www.suwaczki.com/]xnw4s65gehegfwcl.png[/link] f2w3k0s37vg8juz5.png ckaiskjo3a9ldh0r
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak na razie wizualnie podoba się Tako extreme ;)

    9f7jtv73juycdhvl.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ