Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wózek mam wybrany quinny moodd <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 09:44

    jagoodka lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • maya17 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam x-LANDER X-MOVE. Nie mam praktycznie zastrzeżeń. Gondola duża wygodna. Przede wszystkim stelaż ma jako jedyny wózek wyciąganą rączkę. Jesteśmy z mężem wysocy więc to był propiorytet. Spacerówka jest duża wygodna. Jedyny mankiet to cz asami zacina się przez materiał siedzisko i trzeba lekko poszerzać się aby unieść siedzisko. Jednak to mały drobiazg. Za to wózek bardzo wytrzymały wózek ciężary i nic nie popękalo. Zdecydowanie nie będę kupować nowego dla drugiego dziecka. Jak mała.podrosła kupiłam Cybex Onyx. Super wygodna lekka spacerówka do samochodu i sklepu. Na wertepy jednak tylko X-MOVE.

    3jgxs65g6av6ekmv.png
  • illusiona Debiutantka
    Postów: 15 13

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wytypowany wóz to Riko Nano :p

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Illusiona zwróć dokładnie uwagę na spacerówkę w Riko bo ja byłam zdecydowana na ten wózek i jak obejrzałam spacerówkę to podziękowałam. Po pierwsze jest bardzo mała i np. 8 miesięczne dziecko może się do niej już nie zmieścić a po drugie zobacz że przy wietrze materiał przy daszku będzie cały fruwał bo jest bodajże na gumce. Dobrze się zastanów zanim kupisz.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) a co sądzicie o takiej karocy ;)
    te same funkcje i wygląd prawie co Riko nano a waży tylko 12kg (stelaż+gondola)

    https://www.youtube.com/watch?v=fLkh-DGhoSc

    Mi szczególnie taka wersja kolorystyczna przypadła do gustu :)
    http://www.bexa.eu/L204B_white.html

    Macałam ten wózek w sklepie za 1450zł 2w1,jest mega zwrotny,jedna ręką go obracałam no i mega lekki a to wielce przydatne,jesli ktoś mieszka w bloku bez windy.

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://babynet.pl/camarelo-vision-wozek-uniwersalny-glebokospacerowy-p-8611.html

    ktoś ma? używa? macał ?;)

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od lat zakochana jestem w Teutonii BeYou <3 spacerowke dopiero jak Okruch bedzie mual 1.5-2 lata to zmienimy na mniejsza. Chociaz marzy mi sie quinny zapp ale spacerowka mala :(

  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupilismy naszej Krolewnie Mime Xari, jestem zachwycona, bo wozek prowadzi sie sam no i jest leciutenki, a na tym zalezalo mi najbardziej. Moja kuzynka ma tez Mime i jest bardzo zadowolona, takze jestem dobrej mysli.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • Magdalena85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarelo (który??) czy X-lander move?

    Pomocy!! Dylematy!! ;)

  • Sajgonara Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Hejka :) a co sądzicie o takiej karocy ;)
    te same funkcje i wygląd prawie co Riko nano a waży tylko 12kg (stelaż+gondola)

    https://www.youtube.com/watch?v=fLkh-DGhoSc

    Mi szczególnie taka wersja kolorystyczna przypadła do gustu :)
    http://www.bexa.eu/L204B_white.html

    Macałam ten wózek w sklepie za 1450zł 2w1,jest mega zwrotny,jedna ręką go obracałam no i mega lekki a to wielce przydatne,jesli ktoś mieszka w bloku bez windy.
    Fajny wózek. Mnie się bardzo podoba rico nano i rzeczywiście ten Twój jest podobny.Ale może później Rico Nano łatwiej będzie sprzedać.

    1usapx9ipf1hd7n0.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 15 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale nie napewno,znajoma ma riko nano i narzeka,że jest ciężki jak dla niej i szuka lekkiej spacerówki już,niby tylko 2 kg a robi wielka różnice w użytkowaniu,jeśli ktoś mieszka w bloku :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 5 października 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:06

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • OlaMnaola Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 21 października 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadałam Quinny Moodd i używałam d
    Go przez 9 miesięcy. Głównie gondole ma szczęście. Dla mnie wersja spacerowa to porażka. Sprzedałam i kupiłam Mountain Buggy Urban Jungle- zajebisty wózek. Moj faworyt zdecydowanie. Miałam okazję użytkowania mazi cosi mura4 z 2008 roku z duza budką, inglesine Trip, tutek grand, Quiny Moodd i MB Urban junge. Ostatni zdecydowanie wygrywa. Pomimo tego ze jest trzy kołowy i przy korzystaniu z autobusów miejskich trzeba uważać próbując wjechać wózkiem i złapać równowagę na przednim kole. To jest minus
    Jest lekki posiada dużo miejsca dla dziecka super sklada sie i mamo zajmuje miejsce w bagażniku. Pi zdemontowaniu kół wózek staje się jeszcze mniejszy. Jest lekki zwrotny fajne zawieszenie cudo na kółkach moim zdaniem :D

  • OlaMnaola Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 21 października 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za błędy piszę z telefonu :D

  • OlaMnaola Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 21 października 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quinny Moodd trzyma cenę używany wózek można sprzedać w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede zamawiac bebetto torino i bylam osobiscie w sklepie i z niektorych opinii wiem ze jest rewelacyjny, swietnie sie prowadzi, spelnia wszelkie wymagania ja biore bebetto torino sl5 lekko niebieski, nie obawiam sie bialej eco skory na podnozku kwestia przetarcia w razie ubrudzenia to nie to samo co zwykly material. poza tym nowosc nawysokim standardzie trzeba troche wybulic ale warto mysle:-) ja dokupuje fotelik u nich wiec biore 3 w 1 adaptery w gratisie plus jeszcze jakies gadzety daja bezplatnie

    74di4z17q2rryrdy.png
  • natic Koleżanka
    Postów: 38 17

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz kupiliśmy quinny mood bo bardzo mi sie podoba :) tylko mam watpliwości co do tej spacerówki bo trochę wąska jest i zobaczymy jak długo córeczka na niej pojeździ

    km5smg7y9y9w2o3n.png
    34bws65grbp5kc9o.png

    Po 3 poronieniach
    2021- 1 procedura IVF
    -30.30 Punkcja- uzyskano 20 komórek z czego 14❄️
    -Transfer odroczony z powodu ryzyka hiperstymulacji
    -zapłodnionych 5 komórek ❤️❤️❤️❤️❤️ PGS-zdrowe -5❄️❄️❄️❄️❄️
    - 01.06 kriotransfer❤️
    -11.06 beta 415
    -14.06 beta 1656
    -29.06 -28dpt- mamy serduszko ❤️
  • jagoodka Koleżanka
    Postów: 57 46

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam tako extreme ekoskóra
    wózek kupiony w kwietniu 2015r, gondola używana przez 3 miesiące, natomiast spacerówka użyta dosłownie 3 razy, ponieważ dostałam w prezencie quinny moodd, który aktualnie używamy

    w okolicach lutego-marca będę miała na sprzedaż fotelik maxi cosi pebble w kolorze granatowym

    28v7f37.jpg

    4gi1bd.jpg

    313jblu.jpg

    oj2jw5.jpg

    kdk7pz.jpg

    zainteresowanym mogę wysłać więcej zdjęć.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 20:26

    zem3i09k4whxuchc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodka jaka cena? ;)

  • jagoodka Koleżanka
    Postów: 57 46

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za zestaw płaciłam 2150, za 1500 mogę sprzedać :-)

    zem3i09k4whxuchc.png
‹‹ 14 15 16 17 18
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ