Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • Karola9316 Autorytet
    Postów: 331 252

    Wysłany: 4 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jestem ciekawe czy na tych badaniach dalej to podtrzymują :)

    Czekamy na Anię <3

    8599dqk389wp0sv2.png
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 4 marca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika chyba miała mieć synka o ile dobrze pamiętam

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy najwcześniej poznalyscie płeć maleństwa :)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Moniki wygląda wyrostek na dziewczynkę, ale ginekologiem nie jestem, więc ręki sobie nie dam obciąć.

    Janka, ja z córką najmłodszą i synem usłyszałam w 14tc płeć, ale i tak czekałam na kolejne usg na potwierdzenie zawsze ☺

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje udanych wizyt :*

    Ja mam dziś jakiś spadek humoru... Nie mam już żadnych objawów no nic kompletnie tylko duży brzuch i już świruje :(

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Mama_Staszka Autorytet
    Postów: 313 112

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aanka ciesz się z braku objawów, a nie tu sobie wkrecasz! :D

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziękuje za kciuki!

    Bylam u lekarki u której byłam już nie raz przed ciąża i na początku, będzie współprowadzić moja ciąże bo ona pracuje w szpitalu w którym chce rodzic i jest na miejscu, mój lekarz na codzień przyjmuje w innym miejscu. Zbadała mnie normalnie na fotelu, dopochwowo i ta ginekolog w enel medzie po prostu mi naruszyła szyjkę i przez to miałam takie skurcze i bóle bo zrobila to tak „delikatnie”.Na szczęście szyjka zamknięta. Syn z narzeczonym weszli i oglądali malucha, 7,5cm zdrowej dziewczynki (już chyba pewne skoro trzeci lekarz widzi to samo) i mogę zacząć powoli robić jakaś wyprawkę :)


    f60f174eb9fb6240med.jpg

    m0nika, Mama_Staszka, magda.g85, elvira, Agucha90s, Mamadwojki, pola0909, aannkka, nick nieaktualny, Agusia_pia, nick nieaktualny, Lami, monkle, Ann.., miczitanka lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Staszka wrote:
    Aanka ciesz się z braku objawów, a nie tu sobie wkrecasz! :D
    Haha wiesz, że kobiecie w ciąży nie da się dogodzić
    Niech już się zaczną ruchy to wtedy każda z nas będzie odrobinę spokojniejsza

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka- ja poznałam dokładnie w 12tygodniu3dniu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m0nika wrote:
    Już po :)
    Wszystko jest dobrze, bardzo niskie ryzyka wystąpienia trisomii. Jedynie co to tętno maluszka było ponoć za wysokie, bo 175 u/min i dostałam skierowanie na echo serca płodu po 18 tygodniu. Ale powiedziała,że to tylko dla świętego spokoju :) A że biegłam do gabinetu to też mogło wpłynąć na wynik.
    Maluszek ma CRL 6,67 także bardzo narobił od ostatnich dwóch tygodni :)

    2d29accade543607med.jpg

    Monika gratuluje ogromnie pięknego maluszka :* rośnij Zdrowo kochanie małe. Mama uspokojona w końcu?:)

    m0nika, elvira lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po raz drugi lekarka postawiła na chłopca :D więc mam nadzieję, że tak już zostanie <3
    I w końcu termin porodu mi się zgadza tj 11.09

    elvira, pola0909, nick nieaktualny, Lami lubią tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Monika gratuluje ogromnie pięknego maluszka :* rośnij Zdrowo kochanie małe. Mama uspokojona w końcu?:)
    Tak, już spokojna. Dziękuję kochana :*

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Dziewczynki dziękuje za kciuki!

    Bylam u lekarki u której byłam już nie raz przed ciąża i na początku, będzie współprowadzić moja ciąże bo ona pracuje w szpitalu w którym chce rodzic i jest na miejscu, mój lekarz na codzień przyjmuje w innym miejscu. Zbadała mnie normalnie na fotelu, dopochwowo i ta ginekolog w enel medzie po prostu mi naruszyła szyjkę i przez to miałam takie skurcze i bóle bo zrobila to tak „delikatnie”.Na szczęście szyjka zamknięta. Syn z narzeczonym weszli i oglądali malucha, 7,5cm zdrowej dziewczynki (już chyba pewne skoro trzeci lekarz widzi to samo) i mogę zacząć powoli robić jakaś wyprawkę :)


    f60f174eb9fb6240med.jpg
    Świetne wiadomości :* a Ty juz spokojna. Super :)

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepiekne fotki, gratuluję i cieszę się z dobrych wieści.
    U mnie to takie rozmazane to zdjęcie, że nic nie widać, ale liczę, że na prenatalnych dostanę jakieś wyraźne. 😀


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    U Moniki wygląda wyrostek na dziewczynkę, ale ginekologiem nie jestem, więc ręki sobie nie dam obciąć.

    Janka, ja z córką najmłodszą i synem usłyszałam w 14tc płeć, ale i tak czekałam na kolejne usg na potwierdzenie zawsze ☺
    Kark nawet nie strasz bo ja już kupiłam kilka ubranek niebiesko szarych :D

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi u Moni wyglada właśnie typowo na chłopca haha :)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A na co Wy patrzycie? Bo ja nawrt Nie wiem w które miejsce spojrzeć żeby szukać tej płci :D

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff :D już się nastawiłam na chłopaka :D

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Mi u Moni wyglada właśnie typowo na chłopca haha :)
    mi tez

    U mnie od dwoch dni zero mdlosci, az jestem w szoku, troszke pobolewa mnie brzuch, ale podejrzewam, ze dlatego, ze rosnie. Wrocil mi apetyt. Czuje, ze w koncu morfologia jest normalna, teraz mozna normalnie zyc :) Ja mam wizyte dopiero 25 marca i nie nastawiam sie na poznanie plci. Z synem w 18tc dowiedzialam sie jaka plec, ale wtedy to bylo juz na 100%. Moze tym razem intuicja tez mnie nie zawiedzie.

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wizyt! Piękne dzieciaczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 18:59

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ