X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    U nas tez dziewczynka!!! Ten cały róż się nie zmarnuje :D

    , serduszko, przepływy, pępowina pomierzone. Na głowie stanęła :D

    Aaaa! Cudnie, zaczyna się powoli wyrównywać proporcja między chłopcami i dziewczynkami, dawaj nam no tu zdjęcie!

    Pola- czekamy razem z Tobą :*

    pola0909 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K878, jaka duża, bo widzę, że w tym samym "wieku" mamy prenatalne 😊

    Ja myślę, że jak każda będzie po następnym usg, tak 16-18tc i będziemy mieć po raz kolejny potwierdzoną płeć to możnaby z listy głównej usunąć daty serduszek i np kolorami zaznaczyć kto ma dziewczynkę, kto chłopca 😉

    pola0909 lubi tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    K878, jaka duża, bo widzę, że w tym samym "wieku" mamy prenatalne 😊

    Ja myślę, że jak każda będzie po następnym usg, tak 16-18tc i będziemy mieć po raz kolejny potwierdzoną płeć to możnaby z listy głównej usunąć daty serduszek i np kolorami zaznaczyć kto ma dziewczynkę, kto chłopca 😉

    O tym samym dzisiaj pomyślałam :)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Komunikacja24 Ekspertka
    Postów: 206 156

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o mnie zapomniałyście? :-p
    Ja miałam dzisiaj prenatalne.

    Z maluszkiem wszystko dobrze,parametry piękne, idealne.
    Ma już 5,65
    Dość sporo się maleństwo wierciło ale udało się wszystko pomierzyć.
    Powiedział, że raczej chłopiec.

    Z jednej strony wiadomo- najważniejsze jest, że zdrowe,ale z drugiej strony to się ciut załamałam.
    Staraliśmy się o dziewczynkę, według wyliczeń byliśmy pewni,że dziewczyna,a to lekarz mówi,że chłopczyk.
    A jak mi pielęgniarka pobierała krew na test podwójny to mi powiedziała,że on się praktycznie nie myli i że w 95% się to potwierdza.
    Więc obym była w tych 5% :-D

    Trzeci chłopczyk nie jest zły,wiadomo kochać będę bezgranicznie,ale marzę o córce.

    Tak na szybko Was podczytałam, cieszę się z Waszych wizyt.

    Ja biorę witaminy z Olimp a on 13 tygodnia już mam kupione Prenatalne Duo

    Zaraz wrzucę zdjęcia maluszka

    pola0909, kark, Janka0909, Agusia_pia, manda21, k878, monkle, Bunia86, zwichrowana lubią tę wiadomość

    Mikołaj-2010
    Marcel-2014
    w57v3e3kt83osyox.png
  • Borówka86 Koleżanka
    Postów: 51 65

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak rosną te nasze bąbelki ❤ ciekawa jestem czy u mnie się potwierdzi płeć bo mi mówiła że to nie jest naprawde pewne i żebym sie jeszcze z nikim nie dzieliła.
    Kark jestem za :)

    3jgx3e3k1cxa9mtv.png
    3i49roeqd2kczm3w.png
  • Borówka86 Koleżanka
    Postów: 51 65

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście gratuluję wszytkim dziś wizytujacym :) super że same dobre wieści :) oby tak dalej

    3jgx3e3k1cxa9mtv.png
    3i49roeqd2kczm3w.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunikacja gratuluje !!! Wrzucaj fotki :) ja nadal czekam ;)

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Komunikacja24 Ekspertka
    Postów: 206 156

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c7102e4e5521.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/90692e490600.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e2335c3ec43.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 20:39

    pola0909, kark, Bunia86 lubią tę wiadomość

    Mikołaj-2010
    Marcel-2014
    w57v3e3kt83osyox.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunikacja, wiesz co mawia moja teściowa? Ona urodziła 5 chłopców, a podobno 4 razy starali się na dziewczynkę z teściem 😉 I zawsze jak słyszy, że ktoś nie ma parki, tylko np 2-3 chłopców to mówi, że właśnie tak miało być. Że to Bóg chce, żeby byli sami chłopcy, bo dla chłopców jest najlepszą mamą na świecie, a dla dziewczynek mogłaby być przeciętna 😊

    Ale rozumiem Cię, ja z synem byłam nastawiona na dziewczynkę, bo u Mka wszyscy mają jedno-płciowe dzieci, czyli albo sami chłopcy albo same dziewczynki. Także po córce (przy niej było na chłopca), byłam pewna drugiej dziewczynki, a tu pyndzel między nogami od 13tc na usg. I tak czekałam chyba do 26tc kiedy odpadnie, bo imię dla dziewczynki już miałam wybrane, ciuszki po córce odłożone, ale został chłopczyk ☺
    Potem znowu z najmłodszą czułam się na syna, wygląd, no wszystkie te zabobony, mdłości, kształty, obrączki, usg zwykłe (prócz sody i usg 3d) wskazywały na chłopca. I do dnia porodu czytałam historie - na usg dziewczynka, tu jednak chłopiec. Także jak mi ją dali gołą na brzuch i zobaczyłam sikulę to uwierzyłam, że mam kolejną córeczkę 😀

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunikacja24 wrote:
    A o mnie zapomniałyście? :-p
    Ja miałam dzisiaj prenatalne.

    Z maluszkiem wszystko dobrze,parametry piękne, idealne.
    Ma już 5,65
    Dość sporo się maleństwo wierciło ale udało się wszystko pomierzyć.
    Powiedział, że raczej chłopiec.

    Z jednej strony wiadomo- najważniejsze jest, że zdrowe,ale z drugiej strony to się ciut załamałam.
    Staraliśmy się o dziewczynkę, według wyliczeń byliśmy pewni,że dziewczyna,a to lekarz mówi,że chłopczyk.
    A jak mi pielęgniarka pobierała krew na test podwójny to mi powiedziała,że on się praktycznie nie myli i że w 95% się to potwierdza.
    Więc obym była w tych 5% :-D

    Trzeci chłopczyk nie jest zły,wiadomo kochać będę bezgranicznie,ale marzę o córce.

    Tak na szybko Was podczytałam, cieszę się z Waszych wizyt.

    Ja biorę witaminy z Olimp a on 13 tygodnia już mam kupione Prenatalne Duo

    Zaraz wrzucę zdjęcia maluszka

    No właśnie kogoś mi tu brakowało! Komunikacja, ach kochana! Jeszcze jesteś w tych 5%, maluch śliczny i najważniejszy E zdrowy. Może czwarta będzie córeczka jak teraz się nie uda?:) pomysl jaka będziesz miała obstawę kochana ochroniarzy:) i jak to fajnie mieć dwóch braci i moc tworzyć mała drużynę piłkarska! Ściskam

    Komunikacja24 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunikacja dobrze że z dzidzia wszystko ok i z całego serca trzymam kciuki żeby było to 5% . Wiem że Ty masz już 2 synów ja 1 ale też od zawsze marzyłam o córce . W tej ciąży pierwszy raz to powiedziałam, mam już imię na chlopca i wszystko gotowe staram się nawet nie nastawiac na córkę bo wiem jak było w 1 ciąży:)

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam, ważne ze zdrowe!

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie tez marzy corka i czuje, ze moze byc, ale jak sie okaze, ze bedzie drugi chlopiec to tez nie bedzie zle, bo wtedy nie bede musiala meza na trzecie namawiac, a bardzo bym chciala trojeczke przynajmniej. Mogloby byc i trzech chlopakow.
    U mnie w rodzinie wszystkie kuzynki maja parki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 21:25

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • Jaga94 Przyjaciółka
    Postów: 110 86

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga- gratulacje kochana! No i witamy mała królewnę! Duża dziewczynka :)

    Dzięki :-),na pewno będzie królewna, ja jakoś nastawiałam się na chłopca :-). Ale cieszę się że zdrowe :-). Tylko za grosz nie mamy imienia... mężowi podoba się Hania ale tak dużo ostatnio ich w koło. Ale będziemy mieli chwilkę spokoju to coś poszukamy,chociaż internet jakoś dla mnie mało pomocny jest w tej sprawie chyba nie wszystkie imiona są na tych stronach.

    Bladzioch 04.01
    Beta 07.01 - 206
    Beta 10.01 - 650
    29.01 -serduszko
    Maluszek urodzony 12.09.2019
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie, wszystko w normie :) Płci mój gin nie chciał potwierdzić dopóki nie jest na 100% pewny, ale mówię cały czas do brzusia moja dziewczynka ;) kazał już odstawić duphoston, następna wizyta 2 kwietnia :) zdjęcie wrzucę już rano :) ale dzidzia ruchliwa i ciężko było wyraźnie uchwycić :) dobrej nocy i dziękuję za kciuki :)

    k878, kark, Mama_Zuzia, elvira, monkle, manda21, aannkka, Bunia86 lubią tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola0909 wrote:
    My już po wizycie, wszystko w normie :) Płci mój gin nie chciał potwierdzić dopóki nie jest na 100% pewny, ale mówię cały czas do brzusia moja dziewczynka ;) kazał już odstawić duphoston, następna wizyta 2 kwietnia :) zdjęcie wrzucę już rano :) ale dzidzia ruchliwa i ciężko było wyraźnie uchwycić :) dobrej nocy i dziękuję za kciuki :)

    Super, gratulacje! Jaka jest już duza?

    Dziewczyny ile dni wstecz ginekolog może wystawić zwolnienie? I czy w ogole może wstecz? Wczoraj mi się skończyło i dzisiaj pisałam smsa do mojego gina ale chyba ma dyżur w szpitalu i nie potwierdził mi wystawienia:( w portalu ZUS tez go nie widzę. Czy jak wystawi jutro to będzie ok?

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia mi na pewno wystawiał dzień wstecz, ale o dwóch to nie wiem czy może być.

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
  • Karola9316 Autorytet
    Postów: 331 252

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 3 dni wstecz może wystawić

    Czekamy na Anię <3

    8599dqk389wp0sv2.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-zuzia a mnie sie wydaje, ze moze wstecz 3 lub 4 dni ale zawsze mozesz zadzeonic jutro rano do zus i potwierdzic. A dzidzia ma już prawie 8 cm :) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 22:50

    monkle, kark, Mama_Zuzia, Bunia86 lubią tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie dziewczyny tak zalałyście forum tymi pięknymi zdjęciami Waszych potomczyń i potomków, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać soboty! Zwłaszcza że to już 3 tyhodnie od ostatniego USG, więc już teraz to nie mała krewetka jak ostatnio, ale prawdziwy mały człowiek <3 dobrze, że mam ten monitor tętna to chociaż wiem, że u dzidzi jest ok, chociaż mały spryciarz rusza się jak szalony ostatnie kilka dni, wcześniej ciągle siedział w jednym miejscu, a tu nagle zmiana :)

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ