X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19- gratulacje kochana :* uparciuch mały na pewno na połówkowych już nie będzie się tak ukrywać :)

    Wesołych Świat dziewczyny. U nas zawsze jest na szczęście spokój, nie ma szaleństwa z jedzeniem jakiegoś wielkiego ani z przygotowaniami, raczej moja rodzina woli na luzie te święta mieć i oczywiście zawsze jest śniadanie wielkanocne i obiad dobry ale nie ma szaleństw w kuchni i stania przy garach godzinami. Zawsze staramy się duzo czasu spędzać na świeżym powietrzu czy iść do jakiejś restauracji i w ten sposób mijają te krótkie święta

    Cyntia, Dori777 lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 19 tygodniu :)
    Trochę mnie nie było, bo wyjechaliśmy na krótki urlop do Wrocławia :) bardzo fajnie było, na luzie, spokojnie, dzieciaki się pojawiły (byliśmy ze znajomymi) i fajnie :)
    Wróciłam to pełen ferwor walki: pranie, sprzątanie, zakupy i gotowanie, bo w niedzielę rodzinka przychodzi do nas.
    Na dodatek całą trójką mamy jelitówkę: pierwszego wzięło męża chorował do wczorajszego wieczoru, wczoraj na wieczór syn zaczął być nieswój, nie chciał jeść, rano obudził się z gorączką i nie je do teraz, a dziś popołudniu ja zaczęłam się czuć źle i zwymiotowałam wszystko co dziś zjadłam. Także MA-SAK-RA!

    Mimo wszystko dziewczynki - wszystkiego dobrego na święta, dużo spokoju i przede wszystkim zdrowia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 18:43

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
  • stayaway Autorytet
    Postów: 336 451

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmyLee- miałam dziś robić ciasto bezowe, ale po przeczytaniu Twojego wpisu mam leśny mech w piekarniku. Nie wiem jak to się stało 😂

    Wesołych Świąt dziewczynki i dzidziusie ❤

    Mila, Dori777 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3koyqms61s.png
  • Dargol Ekspertka
    Postów: 209 193

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po dzisiejszej wizycie - USG połówkowe:) Malutka zdrowiutka i wazy już 400 g. Szyjka 3 cm ( to mnie trochę zmartwiło, ale lekarz powiedział ze jest Ok:) No to mu wierze😉 jak zrobił obraz 3D to aż mi się łezka w oku zakręciła:) No same zobaczcie jaka słodycz😊

    2dvndle.jpg

    marchev, Mila, alex0806, miczitanka, Dori777, pola0909, Mama_Zuzia, Lenka82, monkle, Mańka lubią tę wiadomość

    nzjd9n73lhky3rsn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2020, 16:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2020, 16:45

  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zazdroszczę wszystkim niedawnych wizyt, ja już nie mogę się doczekać swojej, ogarnęły mnie znowu jakieś złe myśli. Pocieszam się, ze brzuch rośnie to chyba dzieci razem z nim.
    Wklejam się z dziś.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ce5d6d3f04c0.jpg

    pola0909, Mama_Zuzia lubią tę wiadomość

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • Dori777 Przyjaciółka
    Postów: 104 191

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już piszę akurat mam troszkę czasu :)
    Po wizycie wszystko dobrze tylko zwiększyła mi eutyrox biorę 75 a w weekend mam brać 100 w tyg 75. I na te ciągnięcie na dole przy wstawaniu zapisała mi Aspargin 1×3 na usg mówiła że coś mam nisko ale nie pamiętam już co🤔 ale że to się zmienia więc nie ma się czym przejmować. Tak wszystko ok szyjka 6cm dzidzia 276g :)

    Nie mogłam dziś spać całą noc się przebudzałam i już od 6 nie śpię😬
    Nie lubię tak bo potem szybko padam
    Jeszcze ten mi tu chrapie 🤦‍♂️🤦‍♂️

    Jutro wyjeżdżamy do teściów (po szukaniu zajączka😁) do wtorku chyba :) aż się boję o mój żołądek teście już od 3 dni pichcą 😉😉

    Kochane życzę Wam zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych i duuuużo odpoczynku 🌺🌺🌺🐰😙

    pola0909, Mama_Zuzia, monkle lubią tę wiadomość

  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane witam się i ja z życzeniami zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych przede wszystkim spędzimy ten czas z rodziną i postarajmy się wyciszyć i odpocząć od codziennego pośpiechu. Pom- pon piękny brzusio !!! Dori i Mila gratuluję wizyt !!! :)

    Pom-pon, Mila lubią tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Lenka82 Autorytet
    Postów: 349 164

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę mnie nie było ale mieliśmy kilka dni mały szpital. Tu już święta a ja się czuje jakby mnie czołg przejechał.

    My już po prenatalnych. Wszystko ok. Mała waży 300g i tak już 100% że to dziewczynka. Nie obyło się bez problemów bo mała się wierciła bardzo i nie chciała współpracować ale jakoś się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2019, 08:44

    monkle, Pom-pon, Mańka lubią tę wiadomość

    bl9cjw4z4bshjmmh.png

    08.2018 - 6tc poronienie chybione
    08.2019 - ur. Joanna (córka)
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daegol- ale słodki buziaczek ❤️ Cudnie gratuluje!!

    Pom-pon- czuje się przy Tobie jak grubasek :p jesteś taka szczuplutka i dwóch chłopców tam nosisz, niesamowite! Przeganiał czarne myśli, niech idą precz!

    Dori- cudnie ze maluszek zdrowy i już taki duży ❤️ Gratulacje! I oczywiście szerokiej drogi :*

    Pola- Wesołych Świat i dla Was :*

    Lenka- to teraz już na 100% możesz zacząć wyprawkowe szaleństwo, moja tez taka wiercipieta na każdym badaniu haha :) gratulacje :* i tera melduj się nam czesciej!:)


    Kochane, rodzinnego, spokojnego czasu! Obyście po prostu odpoczęły w gronie rodziny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2019, 08:47

    Pom-pon, pola0909 lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.. Nie było mnie tutaj jakiś czas.. Tydzień po tym jak powiedzieliśmy rodzinie o naszym maleństwu i wszyscy byli tacy szczęśliwi nadeszła dla nas trudna wiaodmosc moja mama się nagle źle poczuła wylądowała w szpitalu i.. Rak z przerzutami.. Obecnie leży jest słaba, czeka na chemie.. To dla mnie straszny czas dużo płaczu, stresu - byliśmy na kolejnej wizycie maluszek daje rade jest dzielny ❤️ jedyne dla kogo moja mama chce żyć i walczyć to dla swojego pierwszego/ej wnuka/czki.. Tak naprawdę nie wiem co z tego będzie.. Nigdy nie myślałam że moja ciąża tak będzie wyglądać przestałam myśleć o sobie i Dzidzi, skupiam uwagę na mamie.. Chciałabym Wam życzyć zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych i żeby nasze maluszki rosły zdrowo 🐰 odezwę się znów za jakiś czas..

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka0909 wrote:
    Kochane.. Nie było mnie tutaj jakiś czas.. Tydzień po tym jak powiedzieliśmy rodzinie o naszym maleństwu i wszyscy byli tacy szczęśliwi nadeszła dla nas trudna wiaodmosc moja mama się nagle źle poczuła wylądowała w szpitalu i.. Rak z przerzutami.. Obecnie leży jest słaba, czeka na chemie.. To dla mnie straszny czas dużo płaczu, stresu - byliśmy na kolejnej wizycie maluszek daje rade jest dzielny ❤️ jedyne dla kogo moja mama chce żyć i walczyć to dla swojego pierwszego/ej wnuka/czki.. Tak naprawdę nie wiem co z tego będzie.. Nigdy nie myślałam że moja ciąża tak będzie wyglądać przestałam myśleć o sobie i Dzidzi, skupiam uwagę na mamie.. Chciałabym Wam życzyć zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych i żeby nasze maluszki rosły zdrowo 🐰 odezwę się znów za jakiś czas..

    Janka tak bardzo mi przykro! :( współczuję, że nie możecie wszyscy cieszyć się tą ciążą tak jak powinniście :( wierzę jednak mocno w to, że Mama pokona tego dziada, który się w niej zadomowił, a malenstwo da jej siły na walkę i szybkie pokonanie go. Życzę Wam przede wszystkim duzo zdrowia kochani i spokoju. Rośnij zdrowo z maluszkiem i jak tylko będziesz czuła potrzebę rozmowy to nie krępuj się i pisz kochana:( :* Wiem, że teraz ciężko w ten sposób na to patrzeć bo spadło to na Was jak grom z jasnego nieba, ale wierzę mocno, że będzie wszystko dobrze i niedługo będzie to dla Was tylko koszmarnym wspomnieniem.

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Kochane :)
    Spędźmy ten czas w gronie ukochanych osób, w spokoju i cieple rodzinnym.

    Janka, mam nadzieje, że z Mamą będzie dobrze.
    Dargol 400 g to już wielki człowiek ! Ekstra.

    Do usłyszenia wkrótce ;)

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny na komplementy i słowa otuchy. Dzisiaj już o jeden dzień mniej do wizyty ;)
    Janka, strasznie mi przykro, że mama musi przez to przechodzić, i Wy też bo rak to choroba całej rodziny. Jak mojego męża mama chorowała to wszystko było przez chorobę zdominowane. Trzymajcie się mocno :*

    Pozostałym życzę Wesołych Świat, My zaraz wybywamy poświęcić pokarmy.

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przesylam Najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia, aby ten czas był dla Was i Waszych brzuszkoów odpoczynkiem, pełnym pozytywnych wydarzeń. Mokrego jajka i smacznwgo Dyngusa.
    A tu mój Świąteczny brzuchol 18+0.
    url=https://naforum.zapodaj.net/97af902dcd3f.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97af902dcd3f.jpg[/url]

    Mama_Zuzia, Pom-pon, pola0909 lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie było mnie ponad tydzień. To był straszny czas w moim życiu . Chyba najgorszy jaki przeżyłam. Wszystko zaczęło się w zeszły czwartek . Teściowa źle się poczuła byłyśmy same w domu . Mieszkaliśmy razem . Od razu szpital z dnia na dzień coraz gorzej . Odeszła we wtorek w środę był pogrzeb . Do tego mam wysokie ciśnienieztydzien temu byłam na IP chcieli mnie zostawić w szpitalu ale się nie zgodziłam. Nie chciałam zostawiać meza samego tylko go wspierać. Mam leki ale zdarzają się jeszcze skoki np dzisiaj 160 . Staram się uspokoić, zrobić coś na święta.

    Wesołych świąt dla wszystkich

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvira, Janka bardzo mi przykro :( Trzymajcie się dziewczyny i mimo tych przykrych wydarzeń, starajcie się myśleć o naszych maluszkach i życzę dużo spokoju.

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • marchev Autorytet
    Postów: 379 223

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku. Tyle radosnych wiadomości przeplata sie z przykrymi.
    Przepraszam, ze nie odniose sie do wszystkich, ale bardzo wam współczuję tych ciężkich chwil.

    Zycze Wszystkim spokojnych i radosnych świąt.

  • stayaway Autorytet
    Postów: 336 451

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę z Wami się podzielić wspaniałą nowiną- poczułam dziś pierwszy raz kopniaczka!!! Została mi paczuszka borówek z ciasta, więc stwierdziłam, że nie może się zmarnować i wysunęłam całą. Poszłam usiąść i akurat miałam rękę na brzuchu, bo mała się napinała, aż nagle poczułam uderzenie pod łapką. M wchodzi do pokoju, a ja ryczę jak głupia, on wystraszony, a mnie dopadło takie wzruszenie :):)

    pola0909, monkle, AnnaB. lubią tę wiadomość

    3jgx3e3koyqms61s.png
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ