🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja już po wizycie. Tak jak myślałam, to sprawa do ogarnięcia u fizjo. Czekam aż koleżanka mnie gdzieś wcisnie w tym tygodniu, ale na wszelki wypadek, jakby nie miała czasu, to spróbuję jutro gdzies indziej podzwonic. Mam brać aspargin 3x2, dalej progesteron, bo przy tym stawia mi się też brzuch. Ale mówi szyjka super, zamknięta, 41mm. Nie wiem, czy to normalne, ale na prenatalnych miała 33mm😳 Więc od strony szyjki nie musze się niczym martwić. Lekarka super, będę się do niej przenosić.
Na 100 % dziewczynka 🩷 ogólnie Panna to się tak pokazuje, że pani doktor przyłożyła głowice, a tu nogi rozłożone i pokazuje co tam ma 😅 i ona od razu tą głowice dała do góry i się pyta, czy chce znać płeć, bo teraz dużo osób gender reveal robi 😃 a ja mówię, że na spokojnie, podobno ma być dziewczynka, a ona to już nie podobno, tylko na 100% 😁🩷
Waży prawie 200g. Łożysko mam na przedniej ścianie i dziwię sie, że ja już od tygodnia czuję ruchy 😅
Uspokoiłam się bardzo... Teraz muszę ogarnąć fizjo.
Paola2604, Eggi, Paula., Alczii'90, Ounai, Kate3330, Laurelli, kasia1518, Haloes, Nati96De, Flora96, Trypcio, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Tak na pierwszych prenatalnych lekarz ktore mi je robil nie chcial mi powiedziec jaka płeć, że dobrze nie widać, ale prosiłam go żeby chociaz tak wstępnie powiedzial. Wiec stwierdzil, ze szedł by w kierunku chlopca. A moj lekarz chwile po tym jak robil mi znów usg juz nie chcial mi powiedziec.Ounai wrote:@Paula, gratulacje dziewczynki. No jaja z tą płcią. A kiedy Ci mówili, że chłopiec? Na piwrwszych prenatalnych?👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Hej dziewczyny. Mój mały tajfun tak ze mnie energie wyciąga, że nawet nie mam glowy do pisała nią 🫣 mąż wyjechał na d i pół dnia za granicę, jutro wraca.
Zazdroszczę Wam, że już w takim stopniu dużym wiecie na kogo czekacie. Ja mam prenatalne w piątek i będzie mi na nich towarzyszyć córka, bo mąż niestety nie może na ten moment wziąć wolnego na ten dzień... ehhhh szkoda, ale jakoś trzeba to będzie ogarnąć.
Ja odpukać póki co nie mam problemu z migrena i oby tak zostało, ale za to coraz bardzie odczuwam swój kręgosłup 😔👧 07/2024
💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)
⏸️ 12/2025
02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10
16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
20.03. -> 👶waga 165g
07.04. -> kolejna wizyta
Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc

-
Dziewczyny super że wizyty wyszły bardzo dobrze i dzieciaki rosną
Paula., Eggi, Nutka15, Paola2604 lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Mój bobas waży 260g . Dalej ciężko uwierzyć mi, że to dziewczynka.
Śmiałam sie do lekarza, że nie wyjdę od niego dopóki nie powie mi jaka płeć 🤣
Więc nie powiem przyglądał się z kilku stron dosyć długo. Pozniej mowi, ze on juz widzi, ale chce się upewnić. Wiec dosyć dlugo mialam te usg. Ja jedynie co widzialam to jak nóżkami ruszała 🥹
Ogolnie z dzidziusiem wszystko dobrze. Według pomiaru 4 dni do przodu, ale na to uwagi nie zwracam, bo z córką mialam to samo. Pozniej co usg to szła do przodu.
No ogólnie śmiał sie ze mnie, żebym już różowych ubranek nie kupowała tylko wstrzymała sie do kolejnej wizyty.
Następna wizyta 📅 11-go maja na 15:00
Myślałam, że od razu zapisze mnie na połówkowe, ale położna powiedziala, że jak przyjdę na następną wizyte to dopiero się zapiszemy.
Dała mi ulotkę rzeczy potrzebnych do szpitala do porodu to pozniej zrobię Wam zdjęcie. No i dała mi plakat ktory tez moge Wam wstawić na temat szczepień. Jeszcze powiedziala, ze 2 szczepienia dla ciężarnych są darmowe. Na krztusiec i na coś jeszcze.
Poza tym moge normalnie funkcjonować, zakupy, spacery itp. Gin powiedzial, ze ruch nawet bardziej wskazany niż leżenie, żeby zakrzepy mi sie nie zrobiły (jakos tak jesli źle zapamiętałam to mnie poprawcie)
Aa no i z racji tego szwu dostalam jakieś globulki brać raz w tygodniu dopochwowo. Luteine mam wybrać do konca i kończymy.Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 19:47
Eggi, Nutka15, kasia1518, Kate3330, Haloes, Olo323 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Do szpitala to najlepiej ze strony swojego szpitala sciagnac liste bo rozne szpitale rozne rzeczy zapewniaja. W niektorych sa pieluchy a w innych nawet ubranka dla dziecka trzeba miec swoje.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Nie, moj maz ma nielimitowane godziny pracy, siedzi tyle ile uzna ze musi. Ma mu sie w miesiacu liczba godzin zgadzać. Czasem dzwoni zapytać czy moze dluzej zostac a czasami ja go np prosze zeby wyszedl wczesniej odebrac dzieci. Moze sobie tez wyjsc w ciagu dnia i potem wrocic do pracy.Laurelli wrote:Ouani ale Ty śmigasz na pełnych obrotach 🤗😱😱
Wow, podziwiam 😁 małżonek pracuje w stałym systemie godzinowym?
Dobra laski, jednak juz nie ogarnelam tych ciuchow. Posprzatalam troche kuchnie i na tym koncze.Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 20:39
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai wrote:Nie, moj maz ma nielimitowane godziny pracy, siedzi tyle ile uzna ze musi. Ma mu sie w miesiacu liczba godzin zgadzać. Czasem dzwoni zapytać czy moze dluzej zostac a czasami ja go np prosze zeby wyszedl wczesniej odebrac dzieci. Moze sobie tez wyjsc w ciagu dnia i potem wrocic do pracy.
Dobra laski, jednak juz nie ogarnelam tych ciuchow. Posprzatalam troche kuchnie i na tym koncze.
I dobrze! Bo odpuścić też musimy wiedzieć kiedy, żeby nie przesadzić 😉
Ounai, Olo323 lubią tę wiadomość
👧 07/2024
💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)
⏸️ 12/2025
02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10
16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
20.03. -> 👶waga 165g
07.04. -> kolejna wizyta
Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc

-
Dziewczyny gratuluję 🥰 super wieści na wizytach - niech bobaski dalej zdrowo rosną 🍀
Paula, a to niespodzianka z tą dziewczynką - szok- ja to mam nadzieję, że na usg dostane potwierdzenie, że to chłopak ( no chyba nifty nie kłamią 😁) mój mąż to sie tak cyka że mowi, ze on idzie ze mną na cesarkę, żeby mu nikt syna nie zamienił ( i nie dociera do niego że nikt Go tam nie wpuści ).
Ounai skąd Ty na to wszystko bierzesz siły? Podziwiam Cię.
Z tymi szyjkami to ponoć różnie lekarze badają ... jedni do zgięcia inni po zgięciu jeszcze dlatego niektóre są takie długie- tak mi przynajmniej moja ginekolog tłumaczyła, bo wtedy co mi się szyjka skracała- bylam 2dni przed wizytą u niej w luxmedzie to mi powiedział że ma 24mm a u niej miała 9mm i pytalam jej jak to możliwe.
Eggi, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Ja też już po wizycie. Prawdopodobnie dziewczynka. USG 27.04 a wizyta 11.05 . Chyba że wszystko ładnie się pokaże za tydzień to już 2 prenatalne będzie odhaczone
Paola2604, Kate3330, Paula., Haloes, Eggi, Nati96De, Laurelli, Nutka15, Flora96, kasia1518, Trypcio, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Kasia, w sumie to nie wiem. Tłumaczę sobie, że jak teraz nie ogarnę to za chwilę naprawdę już nie będę miała aił. Są rzeczy które muszę zrobić jak zawieźć dzieci, zrobić sobie i im jeść, odebrać ich. A reszta to wiem, że jak ja nie ogarnę to tak będzie leżeć.
Ale też mam wrażenie, że im baardziej jestem w biegu tym ogólnie mam więcej sił. W poprzednich ciążach właśnie się nie przeciążałam i mam wrażenie, że organizm sam powoli tracił siły. A im więcej się ruszam tym to ciało jest bardziej mobilne. Jedynie ból krocza i kręgosłupa dają mi w kość.
W ogóle wchodzimy z mężem do pokoju córki a tam jakby jakaś bomba wybuchła. One z koleżanką chyba wyciągnęły wszystko co miały. Istna masakra!
kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Czyli z wizytami idziemy dalej łeb w łeb 😀😊 jedynie szybciej moze prenatalne bedziesz miala, bo mnie niestety nie zapisali. Powiedziala, że za wczesnie. Dla mnie to był by idealny czas. No zobaczymy.Lisiakitka wrote:Ja też już po wizycie. Prawdopodobnie dziewczynka. USG 27.04 a wizyta 11.05 . Chyba że wszystko ładnie się pokaże za tydzień to już 2 prenatalne będzie odhaczone
Gratuluje 🩷👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja wiem o tym, ale chodziło mi o to, ze to juz jest jednak delikatny zarys wyprawki na który można spojrzeć z przymrużeniem oka.Ounai wrote:Do szpitala to najlepiej ze strony swojego szpitala sciagnac liste bo rozne szpitale rozne rzeczy zapewniaja. W niektorych sa pieluchy a w innych nawet ubranka dla dziecka trzeba miec swoje.
Jak urodziłam to nie wiedzialam co szpital wymaga i mialam intuicyjnie to co moj maz potrafil znalezc w domu i resztę dokupował na bieżąco, bo ja kompletnie nic nie mialam jesli chodziło o wyprawke higieniczną
Ounai lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja mam to samo co qunai. Dzieci starsze trzeba wozić i odbierać , więc przy okazji już się nakręcam i działam . A jak tylko mam taki dzień że mąż odwiezie to ja mam lenia ale muszę się mobilizować żeby się ruszyć iwtedy idzie

Myślę że jak brzuch urośnie większy to będzie gorzej1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
No mi powiedział doktorek że najlepszy czas to tak po 20tc ale dla mojego świętego spokoju zrobi mi USG już 27 kwietnia no i zobaczymy czy będzie chciała się dokładanie dać pooglądać. Strasznie się kręci także nie nastawiam się, ale mam nadzieję że będzie ok. 🙂 Tyle że ja mam coraz później te wizyty bo 11 maja mam na 15;50 😅Paula. wrote:Czyli z wizytami idziemy dalej łeb w łeb 😀😊 jedynie szybciej moze prenatalne bedziesz miala, bo mnie niestety nie zapisali. Powiedziala, że za wczesnie. Dla mnie to był by idealny czas. No zobaczymy.
Gratuluje 🩷 -
Najgorsze to te pozne godziny. Jak chodziłam do ojca tego swojego lekarza to on rano przyjmował to wizyty byly chwile po 8 to był idealny czas. Teraz jak chodzę do jego syna to on przyjmuje jak ojciec skończy wiec po południu. Teraz bede miala na równą 15 .Lisiakitka wrote:No mi powiedział doktorek że najlepszy czas to tak po 20tc ale dla mojego świętego spokoju zrobi mi USG już 27 kwietnia no i zobaczymy czy będzie chciała się dokładanie dać pooglądać. Strasznie się kręci także nie nastawiam się, ale mam nadzieję że będzie ok. 🙂 Tyle że ja mam coraz później te wizyty bo 11 maja mam na 15;50 😅
Wczoraj byłam nawet w szoku bo dużego opoznienia nie miał.
Jak pójdę do swojego lekarza to bede 21+1 położona powiedziala, ze wtedy się zapiszemy więc ciekawe jak to bedzie wyglądać.Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 10:09
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Jakvtam u Was? Ja nyslalam ze dzis nie wstane. Wlaczylam juz czyszczenie pyrolityczne piekarnika, musze recznie tylko prowadnice i blaszkę umyć.
Zimno u nas strasznie, zmarzłam odwożąc dzieci.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja ugotowałam dziś zupę grochówkę i pierze mi sie drugie pranie 😊
Miło czasem coś w domu zrobić 🫣😀
No i przeraża mnie wizja, że jutro wieczorem biore ostatnią dawkę luteiny.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀










