🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Gałganek Anieli, syrop z cebuliWixa🌸 wrote:Dziewczyny poratujecie jakimiś domowymi sposobami na przeziębienie, od kilku dni bujam się z katarem i bólem gardła i kichaniem. Jakieś sprawdzone sposoby?
Picie ciepłej wody/mleka z miodem/cytryną chyba mnie już nie ratuje 😬 dodatkowo pije prenalen w saszetkach z maliną i czosnkiem, ale to chyba też guzik daje.
Wlasnie jabta 7mke bralam specjalnie, bo bałam się, że w "u" w lecie się ugotuję. Ale musze ujac troche wkladu w czesci pod glowe bo ja normalnie spie na poduszce profilowanej wellpur i mam duzo nizej glowe niz w tej ciazowej. Tez z powodu lata prosilam o bawelniana, bo oni tez maja welurowa i taki baranek ale mysle ze w lecie byloby mi za goraco. Niby mamy klime w sypialni ale nie wiem czy tak na full bede puszczac.
Ja nadal walcze z migrena, 1000mg paracetamolu weszło.Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 09:14
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
kasia1518 wrote:Oba piękne - moje córki- ale chataktery zupełnie inne. Zosia stateczna, opanowana, rozważna, opiekuńcza- taki anioł. A Gabrysia urocza - uśmiech jej z twarzy nie schodzi, ale ma chochliki w oczach takie draniowate troche - jest bardzo towarzyska, ale roztrzepana, nie da sobie w kasze dmuchać- rzadko ustępuje i musi byc na jej, za to całuśna, wrażliwa i bardzo rodzinna. Zosia ją często stopuje - ze tak nie wolno, ze to nie ładne- na szczęście jest Gabi w nią bardzo wpatrzona i czasami słucha jej rad. Generalnie obie są kochane 🥰
Faktycznie, przecież masz o tym imieniu córeczki! 😍
Totalnie nie ogarnęłam 🙈 czyli mamy podobny gust do imion 😅 z tego co opisałaś, to powinniśmy wybrać Zosię, bo już jednego uparciucha i dyktatora w domu już mamy 😅
Dziewczyny straszne te Wasze historie z szyjkami… ja ze swoją problemów nie miałam w poprzedniej ciąży, te trzy tygodnie temu na wizycie lekarz zmierzył, ale powiedział że szyjka w porządku ale nie podał mi długości, na tych prenatalnych na pewno nic nie wspomniała o szyjce, ciekawe czy teraz w środę coś powie o szyjce
👩❤️👨 31 lat
👩- hashimoto, PCOS
👨🦰- okaz zdrowia
2019r - 19 tc 💔
11.2022 - 💙👶 (12cs)
06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
24.12 - ⏸️🥹
29.12- beta: 439 prog. 17,60
31.12- beta: 841
26.01- 2 cm fasolki 😍
17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
7.04- 280g Akrobatki 👧
16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
13.05- 780g Dziewczyny 😁
2.06- 997g Dzidziulka 🌸

-
Zaciekawiłyście mnie z tą szyjką. U mnie na ostatnim badaniu 36 mm. Mierzoną mam na każdej wizycie - najpierw sprawdza na fotelu, a później jeszcze usg dopochwowym. Myślałam w sumie że to standard że pomiary są co wizytę.
Ounai współczuje migreny, ale dobrze że wziełaś paracetamol. Nie ma co utrwalać bólu, a migrena potrafi dać popalić. Ja od 3 dni mam jakiś nawrót zmęczenia - spię po 12h. Co nie dośpię w nocy dosypiam drzemkami. -
Jak ja bym chciała spać 12h 😅 ledwo 6 i już się wybudzam i wcale nie mogę usnąć potem.
Też tak macie że jednego dnia czujecie bardziej te kopniaki a drugiego dnia takie tłumione? Wczoraj czułam bardziej a dzisiaj już tak jakby delikatne. Znowu przeszłam z luteiny bo mi się skończyła na duphaston doustnie i taka „ciężka i pełna” się czuję w brzuchu to może przez to.
Jutro wizytujemy 🩷
Laurelli lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny, ale news, mam kolezanke ktora miala podchodzic w marcu do in vitro. Ale ostatnio miala duzo pracy i w sumie nie poruszala tematu wiec glupio mi tak bylo pytac. No i dzis sie przyznala ze jest w 9tc. Tak, ze bedziemy miec dzieci w tym samym wieku. Jaram sie jakby to moje było haha
Olo323, Flora96, kasia1518, Kate3330, Paula., Laurelli, Nutka15, Nati96De, Yennefer#, Mamacita lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
I w ogole prawie poradzilam sobie z migrena. Wypilam 1,5l wody i do tego 2 saszetki orsalitu i zmiana kosmiczna. Ale dzis tez coanienie mam niskie, 101/66. A ja rzadko takie mam👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Super wiadomosci 🥰 u nas okazalo sie, ze mój brat cioteczny z żoną spodziewają sie córeczki. Ma termin na czerwca to też jeden rocznik bedzie. Chociaż my tylko spotykamy sie na swieta BN i wielkanocne no i wlasnie chrzciny komunie.Ounai wrote:Dziewczyny, ale news, mam kolezanke ktora miala podchodzic w marcu do in vitro. Ale ostatnio miala duzo pracy i w sumie nie poruszala tematu wiec glupio mi tak bylo pytac. No i dzis sie przyznala ze jest w 9tc. Tak, ze bedziemy miec dzieci w tym samym wieku. Jaram sie jakby to moje było haha
Mnie jak głowa boli to wypicie wody czasem też pomaga. Ostatnio pomagało ale na chwilę i ból wracał.
Ogólnie to jakas taka bardziej senna sie zrobiłam. Wczoraj mialam dwie drzemki. Dziś jedną ale dłuższą. Ogólnie mialam ciężko po niej dojść do siebie bylam ciągle śpiąca i nie przytomna.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja nie wiem czy to nie ta pogoda ostatnio, mpi nieciężarni znajomi też narzekają na kiepskie samopoczucie👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Mnie też boli głowa ostatnio. W sumie całą ciążę często mnie boli, ale ostatnio jest to męczące. Cały piątek mnie bolała, nie wzięłam nic, a jak w sobotę się obudziłam z bólem to już wzięłam Solpadeine i potem paracetamol, dopiero przeszło. Teraz też mnie ćmi.
-
Nie boisz sie brac kodeiny w ciazy? Ja sie cykam i jedynie na paracetamolu jade, choc tez mam wyrzuty sumienia w swietle tych badan nad autyzmemYennefer# wrote:Mnie też boli głowa ostatnio. W sumie całą ciążę często mnie boli, ale ostatnio jest to męczące. Cały piątek mnie bolała, nie wzięłam nic, a jak w sobotę się obudziłam z bólem to już wzięłam Solpadeine i potem paracetamol, dopiero przeszło. Teraz też mnie ćmi.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja się staram w ogóle nie brać przeciwbólowych . Raz brałam na poczatku ciąży gdy chorowałam . Nawet nospe bardzo rzadko biorę .1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Ja staram się przetrzymać ten ból, ale nie zawsze się da. Najgorzej jak następnego dnia ból jest ze zdwojoną siłą.
Mi jeden apap nie pomoże tylko musze wziąć dwa. Chociaż i tak dobrze, że chociaz taka dawka mi pomaga, bo jak nie byłam w ciąży to apap na mnie nie działał. Zawsze ibuprom musiałam brać.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja też staram się nie zażywać leków przeciwbólowych - już i tak do 16 tc ładowałam w siebie duphaston, a teraz zażywam ten acard i rano letrox na tarczycę.
Choć z drugie strony ból głowy to może być niekiedy większy stres dla maluszka niż zażycie tego paracetamolu. -
Powodzenia na wizytach dziewczyny 😊🤞
Ja też dzisiaj idę na tą wizyte do nowego lekarza i się stresuje 😬 mam nadzieję, że lekarz mi przypasuje i że wszystko będzie ok. Wczoraj zaś miałam takie boleści tego krocza, że ledwo szło funkcjonować... Teraz zbieram się do laboratorium.
Co do bóli głowy, to ja teraz w ciąży mam częstsze migreny, dłużej trwające, nawet kilka dni, ale o mniejszej intensywności bólowej. Przed ciążą to miałam taki ból i taka aurę, że nie raz chciałam pogotowie wzywac, bo myślałam, że mam jakiś udar... Pomagały tylko tryptany, albo właśnie Solpadeine, ale podane od razu jak zaczynała się aura, bo jak czekałam za długo, to już za bardzo nic nie pomagało... Ogólnie myślałam, że ciąża mnie wyleczy z migren, bo w pierwszej ciąży i podczas kp nie miałam w ogóle! Ale ta ciąża jest kompletnie inna 😅
Paula. lubi tę wiadomość
-
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏻
Nutka o której idziesz? Mam nadzieję że nowy lekarz okaże się super 😊
Ja w drodze do biura, Boże żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce 😆
Laurelli widziałam że pytasz jak tam u mnie, weekend upłynął na odpoczynku i praniu, zakupach, próbach odratowania moich roślinek... Poprosiłam sąsiadów, żeby przychodzili podlewać raz na tydzień, szkoda tylko, że chyba wlewali za każdym razem litr wody bo wszystkie doniczki totalnie przelane. Wkurzyłam się 😤
Jutro wizyta, nie mogę się doczekać. Muszę zbadać też krew, tym razem trochę się boję wyniku tokso po tym Wietnamie... Uważałam bardzo no ale wiadomo.
Wrzucę Wam jakoś fotki, jutro powinnam mieć luźniejszy dzień.
Eggi, Ounai, Laurelli, Paula., Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość
-
@mamacita dopiero na 17:30 🫣 więc odezwę się wieczorem, czy lekarz ok i czy wszystko w porządku.
-
Do mnie te zadzwonili zmienili z czwartku prenatalne na jutro
ale się cieszę
Ounai, Nutka15, Kate3330, Mamacita, Laurelli, Paula., Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Mamacita a jak jetlag? Zyjesz jakos?👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Powodzenia na wizytach ✨
Mamacita o tak powroty po podróżach są najgorsze 🤣 tylko bałagan i ten szok powrotu do rzeczywistości.
Ale Wam zazdroszczę tych prenatalnych już, niby rodzimy wszystkie razem w jednym miesiącu ale z tym czuję taka przepaść że ja za Wami hoho daleko 🙈


jak nie uda się w ciągu dnia przespać przynajmniej z pół godzinki to padam spać około 21. Rano z kolei budzę się ostatnio o 5 i zasnąć z powrotem ciężko…






