🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Tak. Ponieważ ja mialam szew zakładany profilaktycznie. Urodziłam corke w 33tc. Szyjka dawala radę do 29tc i zaczęła sie nagle skracać. Założyli mi pessar ale nie pomógł mi. Chciałam teraz zapobiec powtórki i lekarz zaproponował mi szew. A szyjke 32mm miałam wlasnie w szpitalu jak mnie przyjmowali na oddział, żeby mi szew założyćPaola2604 wrote:Ja nie jestem na bieżąco bo niedawno dołączyłam ale miałaś szyjkę 32 mm i założyli ci szew? Czy była krótsza?👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
"5 miesiąc ciąży rozpoczyna się zazwyczaj w 18. tygodniu i trwa do końca 22. tygodnia (17 tydzień + 1 dzień do 22 tygodnia" z neta. Ja się gubię na tym i jak sprawdzam to tak jest podane, a jak weszlam w jakiś artykuł to było i tydzien opóźnione.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ale piękna pogoda u nas ☀️☀️☀️ mogłoby tak już zostać 😊
Ja dalej ledwo funkcjonuje, boli mnie to krocze, ale staram się być spokojna i nie panikować. Odpoczywam ile się da i oby do poniedziałku. Wymysliłam grilla na obiad i o matko, ale się objadłam 😋 Rozalce chyba też smakowało, bo tak skakała po jedzeniu 🥰
A ze smutnych informacji zmarł mój wujek, brat mojego taty... Mieszkał sam i mój tata go dzisiaj znalazł... Musiał wyważać drzwi... Lekarz mowił, że najprawdopodobniej wczoraj wieczorem umarł. Nie mieliśmy z nim częstego kontaktu, no ale i tak przykro... -
A ja mam z mężem konflikt interesów 🙂😅 te co mi się imiona podobają to jemu nie i odwrotnie 😅 także będzie wesoło.
Częściej czuje bąbelka, tak w dole brzucha 🙂 Dziś piękna pogoda u mnie, myślałam że gdzieś pójdziemy na dłuższy spacer albo na lody a jak zwykle mąż w pracy cały weekend. W poniedziałek wizyta a ja potrzebuje wsparcia a on w pracy 😞
Ostatnio też mam płaczliwy tydzień, brat mnie wytrącił z równowagi bo nie tak się do mnie odezwał 😅 no ale.. może miał zły dzień a może ja mam nadal burze hormonów 😏
-
A ja właśnie zaległam na kanapie. Byłam na zakupach i na targach wózków i chyba wybrałam ten jedyny 🥹 testowałam cybexa prime, vennici upline 3 i anex flo. Mój wybór padł na ten ostatni. Jednak ceny tych wózków są koszmarnie wysokie. Liczyłam na taki do max 3tys, ale nawet mi takich nie pokazywali 🫣
-
Paula. wrote:Tak. Ponieważ ja mialam szew zakładany profilaktycznie. Urodziłam corke w 33tc. Szyjka dawala radę do 29tc i zaczęła sie nagle skracać. Założyli mi pessar ale nie pomógł mi. Chciałam teraz zapobiec powtórki i lekarz zaproponował mi szew. A szyjke 32mm miałam wlasnie w szpitalu jak mnie przyjmowali na oddział, żeby mi szew założyć
Zapytałam z ciekawości nbo w 2 poprzednich ciążach miałam szyjkę skróconą od ok 20-25 tyg poniżej 25 mm ale lekarka mówiła że za późno na pessar. Miałam tryb leżący, oszczędzający , leki i ostatecznie donosiłam i dzieci urodziły się w terminie. Myślę że teraz też mnie to czeka ale póki co jest ok.2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Paola2604 wrote:Zapytałam z ciekawości nbo w 2 poprzednich ciążach miałam szyjkę skróconą od ok 20-25 tyg poniżej 25 mm ale lekarka mówiła że za późno na pessar. Miałam tryb leżący, oszczędzający , leki i ostatecznie donosiłam i dzieci urodziły się w terminie. Myślę że teraz też mnie to czeka ale póki co jest ok.
Super ze udalo Ci sie donosic z taką szyjka. Pewnie to kwestia indywidualna każdej kobiety jak ta szyjka sie zachowuje.
Ja w 24tyg mialam szyjkę 34mm, poszlam w 28tyg i byla 16mm - ale dala luteine i kazala sie oszczędzać , na pesser bylo za późno, po jakis 3tyg poszlam dodatkowo na usg do luxmedu do innego lekarzw i on mi zmierzył ze ma 24mm ... wiec uradowana poszlam na III usg w 31tys do mojej ginekolog ...a ona do mnie ze szyjka ma 9mm i mam jechać na patologię ciąży zeby podali dziecku sterydy- dodala, zebym sie nie nastawiała, ze wyjdę ze szpitala sama - ona szla niestety na urlop, ale kazala mi jakby co pisać na swój prywatny. Mi podawali jakies kroplówki z magnezu a corka dostala sterydy I niestety nie dała sobie po nich rady ... brzuch mi sie zaczal w sobotę o g. 22 spinać i boleć... położna powiedziała ze zrobimy ktg ( do dziś jej za to dziękuję) bo okazało sie ze młodej spada saturacja i byla po g.23 szybka akcja cesarkiWiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 17:39
-
Nutka, przykro mi z powodu wujka. Dobrze, że tata poszedł tam, strach pomyśleć co by było za kilka dni.
Nati, niestet te lepsze są drogie ale też trzymają cenę. Ja sprzedałam Priam za tyle samo co kupiłam, a spokojnie gdybym chciała mogłabym jeszcze z 1000zl zarobic, ale uznalam ze to nieuczciwe sprzedac drozej niz sie kupilo.
My zostajemy przy bugaboo. W ogole sluchajcie, pojechalam na te targi i mówię, że chcę poduszkę "7" w bawełnie. Przychodzimy do kasy, a Pani mowi ze 300zl po znizkach. Wiec mowie ze w Zorach bylo 280 i jeszcze od producentek dostalam -10%. No i ostatecznie wyszlo 260 i corka dostala jeszcze torbe gadzetow: bidon thule, taki rowerowy, frisbee i zabawki do piasku.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 18:40
Nati96De, kasia1518 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
kasia1518 wrote:Super ze udalo Ci sie donosic z taką szyjka. Pewnie to kwestia indywidualna każdej kobiety jak ta szyjka sie zachowuje.
Ja w 24tyg mialam szyjkę 34mm, poszlam w 28tyg i byla 16mm - ale dala luteine i kazala sie oszczędzać , na pesser bylo za późno, po jakis 3tyg poszlam dodatkowo na usg do luxmedu do innego lekarzw i on mi zmierzył ze ma 24mm ... wiec uradowana poszlam na III usg w 31tys do mojej ginekolog ...a ona do mnie ze szyjka ma 9mm i mam jechać na patologię ciąży zeby podali dziecku sterydy- dodala, zebym sie nie nastawiała, ze wyjdę ze szpitala sama - ona szla niestety na urlop, ale kazala mi jakby co pisać na swój prywatny. Mi podawali jakies kroplówki z magnezu a corka dostala sterydy I niestety nie dała sobie po nich rady ... brzuch mi sie zaczal w sobotę o g. 22 spinać i boleć... położna powiedziała ze zrobimy ktg ( do dziś jej za to dziękuję) bo okazało sie ze młodej spada saturacja i byla po g.23 szybka akcja cesarki
Czyli wszystko dobrze się skończyło?
Ja miałam skurcze już po 20 tyg i z synem też dawali mi kroplówki z magnezem. W obydwóch ciążach byłam gotowa że mogę urodzić wcześniaków, brałam jakieś leki isoptin/salbutamol/ luteinę/ aspargin i jakoś dotrwałam ale praktycznie tylko leżałam. Z tą szyjką to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja teraz już od początku ciąży się oszczędzam.2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Ounai super, że się udało z tą zniżką!☺️
Właśnie słyszałam, że Priam to inwestycja, która się zwraca. Mnie urzekł design flo i przepadłam. Ja jestem sroką i dla mnie wygląd ma ogromne znaczenie. Jeszcze doradczyni powiedziała, że bardzo pasuje do mojego stylu to już w ogóle nie było pola do wątpliwości 😂 to nie jest tak, że na funkcjonalność nie zwracam uwagi, bo prowadził mi się bardzo dobrze, ale wizualnie musi mi się podobać skoro będę go często używać
Ounai, Olo323, Alczii'90 lubią tę wiadomość
-
Bo z tymi szyjkami to są cyrki. Po tym co przeszłam w dwóch ciążach doszłam do wniosku że krótka nie znaczy niewydolna.. wg schematu ginekologów który tu kiedyś wklejałam, szew zakłada się do 25 tygodnia jeśli szyjka jest poniżej 15 mm - ale jeśli nie ma porodów przedwczesnych w wywiadzie. Jeśli są to na zwykłą długość szyjki zakłada się szew profilaktyczny, jak miała Paula.
Ja miałam w 24 tc 20 mm. W 25 tc 15 mm, miałam pessar. Po tygodniu 10 mm , kazałam dalej nie mierzyć lekarce. Myślałam że zwariuje w tej ciąży, że psychicznie nie wyrobie. Nie leżałam. Uczyłam się do egzaminu specjalizacyjnego, który zdałam w 34 tc pisemny i w 37 tc ustny. W 37+5 ściągnęli mi pessar. Wywołali mi poród w 40+3 🙄 plus na zwykłą kontrolę do gin przyjechałam z rozwarciem 8 cm 😂 czego nie czułam i nie wiem jak długo z tym chodziłam.
Dlatego w tej ciąży staram się zachować spokój i powtarzam sobie że krótka szyjka też ma moc 😂
Ja z dzieciakami prawie cały dzień dzisiejszy spędziłam u mamy na ogrodzie, ma ogród od strony południowej i było taaak gorąco... Wertykulowali trawe, moje dzieciaki były czarne 🫣 właśnie skończyłam szorować im buty 🥵 które były w takim stanie że brak słów.
Paola2604, kasia1518, Paula., Olo323 lubią tę wiadomość
-
Nutka również mi przykro z powodu wujka 😔
Martwicie mnie dziewczyny teraz ta szyjka, bo tutaj nic takiego nie badają. Wychodzą z założenia ze ciąża i tak może być donoszona z krótką szyjką. Wogóle to nie sprawdzają tego nawet 🥺
-
Laurelli, moj lekarz tez nie sprawdza. Ale ja mialam w 2 ciazach szyjke ze stali.
Chwale sie moja nowa poduszka. Jest mega, milion razy lepsza niz "C" przynajmniej dla mnie
Laurelli, Nutka15, Eggi, kasia1518, Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
U mnie na pessar też było za późno to juz byl 31tc ale moj lekarz z ordynatorem tak wymyślili. Założyli mi pessar i wypuścili do domu. Po 2tyg odeszły mi wody i miałam cesarkę bo corka byla nóżkami w dół. Nie dało sie juz powstrzymać akcji porodowej.Paola2604 wrote:Zapytałam z ciekawości nbo w 2 poprzednich ciążach miałam szyjkę skróconą od ok 20-25 tyg poniżej 25 mm ale lekarka mówiła że za późno na pessar. Miałam tryb leżący, oszczędzający , leki i ostatecznie donosiłam i dzieci urodziły się w terminie. Myślę że teraz też mnie to czeka ale póki co jest ok.
Przeszłam ogromną traumę. Dlugo bałam sie zajść w ciaze . Wreszcie jak sie zdecydowałam i nim sie udało to roznica miedzy dziećmi bedzie 9 lat. Boję sie jednak przechodzić przez to wszystko od nowa. Chce sie poczuć jak normalna matka.
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula. wrote:U mnie na pessar też było za późno to juz byl 31tc ale moj lekarz z ordynatorem tak wymyślili. Założyli mi pessar i wypuścili do domu. Po 2tyg odeszły mi wody i miałam cesarkę bo corka byla nóżkami w dół. Nie dało sie juz powstrzymać akcji porodowej.
Przeszłam ogromną traumę. Dlugo bałam sie zajść w ciaze . Wreszcie jak sie zdecydowałam i nim sie udało to roznica miedzy dziećmi bedzie 9 lat. Boję sie jednak przechodzić przez to wszystko od nowa. Chce sie poczuć jak normalna matka.
Całe szczęście że dla dziecka wszystko się dobrze skończyło. Bądź dobrej myśli, oszczędzaj się , oby tym razem wszystko było dobrze 😊
Paula., Olo323 lubią tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Ja też nie chce myśleć, co by było, jakby zmarł np w poniedziałek, a mój tata odwiedza go zazwyczaj tylko w weekendy...
Mój lekarz ostatnio też mi nie sprawdził szyjki, bo powiedział, że miałam zmierzoną tydzień temu na prenatalnych. Teraz będę wręcz wymagała tego od niego, bo mam takie objawy, jakie mam. W poniedziałek też na tej dodatkowej wizycie ta lekarka musi mi tam zajrzeć, bo zwariuje, mimo, że w pierwszej ciąży nie miałam problemów z szyjką. Wtedy miałam badaną co drugą wizytę. Widzę, że różnie lekarze do tego podchodzą.
Ja mam poduszkę w kształcie U. Tylko używam jej odwrotnie, że to na czym powinnam mieć głowę, mam w nogach, a spię normalnie na mojej poduszce. Ta w kształcie U jest o tyle spoko, że nie trzeba jej przekładać w nocy, jak np takiej w kształcie C i fajnie podpiera plecy. Tylko gorąco mi z nią 😅 ciekawe co to będzie latem 😅Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 22:12
-
Paola2604 wrote:Czyli wszystko dobrze się skończyło?
Ja miałam skurcze już po 20 tyg i z synem też dawali mi kroplówki z magnezem. W obydwóch ciążach byłam gotowa że mogę urodzić wcześniaków, brałam jakieś leki isoptin/salbutamol/ luteinę/ aspargin i jakoś dotrwałam ale praktycznie tylko leżałam. Z tą szyjką to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja teraz już od początku ciąży się oszczędzam.
Tak, finał byl szczęśliwy ale musialam interweniować u mojej ginekolog bo chcieli mnie w piatek juz wypisać do domu - ona mi powiedziala, ze pod żadnym pozorem mam sie nie dać wypisać do jej powrotu z urlopu. Napisałam jej smsa kto chce mnie wypisać i przyszli na dyżur - lekarz rzucil "ze skoro nie chce wyjść do domu, to zostaje " ja sie po prostu balam ze za szybko urodze - nie chce myśleć co by bylo gdybym została wypisana wtedy w piatek, raczej bym w sobote przy tych bólach w domu nie jechała na sor tylko wzięłabym pewnie nospe i czekała az przejdzie.
Córka byla w szpitalu 17dni po urodzeniu , ale obeszło sie bez inkubatora i tak naprawdę nie ma zadnych objawów wcześniactwa ( może jedynie astma wczesnodziecięca z której już wyrasta ,ale tu pewnosci zadnej nie mam - po prostu sama sobie dorobiłam taką teorie ).
W każdej kolejnej ciąży od samego poczatku dostawałam juz zapobiegawczo luteine właśnie na wsparcie szyjki - w drugiej ciąży sie trzymała ładnie- po prostu wody mi odeszly w 37tyg, teraz tez mam poki co ok bo 35mm, ale caly czas biorę luteine dopochwowo. I staram sie oszczędzać na tyle ile moge.
Olo323, Paola2604 lubią tę wiadomość
-
Nutka15 wrote:Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Ja też nie chce myśleć, co by było, jakby zmarł np w poniedziałek, a mój tata odwiedza go zazwyczaj tylko w weekendy...
Mój lekarz ostatnio też mi nie sprawdził szyjki, bo powiedział, że miałam zmierzoną tydzień temu na prenatalnych. Teraz będę wręcz wymagała tego od niego, bo mam takie objawy, jakie mam. W poniedziałek też na tej dodatkowej wizycie ta lekarka musi mi tam zajrzeć, bo zwariuje, mimo, że w pierwszej ciąży nie miałam problemów z szyjką. Wtedy miałam badaną co drugą wizytę. Widzę, że różnie lekarze do tego podchodzą.
Ja mam poduszkę w kształcie U. Tylko używam jej odwrotnie, że to na czym powinnam mieć głowę, mam w nogach, a spię normalnie na mojej poduszce. Ta w kształcie U jest o tyle spoko, że nie trzeba jej przekładać w nocy, jak np takiej w kształcie C i fajnie podpiera plecy. Tylko gorąco mi z nią 😅 ciekawe co to będzie latem 😅
Bo w Polsce właśnie przesiewowo sprawdzają raz (i to od niedawna) między 18 a 22 tygodniem. Jak jest powyżej 3 cm to jest okej i chyba więcej nie muszą sprawdzać jak nie było wywiadu niewydolności we wcześniejszych ciążach
Nutka15 lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny poratujecie jakimiś domowymi sposobami na przeziębienie, od kilku dni bujam się z katarem i bólem gardła i kichaniem. Jakieś sprawdzone sposoby?
Picie ciepłej wody/mleka z miodem/cytryną chyba mnie już nie ratuje 😬 dodatkowo pije prenalen w saszetkach z maliną i czosnkiem, ale to chyba też guzik daje.Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 08:41
31l🙎♀️ 35l🙎
-12.2022 początek starań
-10.12.2024(13d.c) 1 IUI ❌ ( 9d.c 💉 ovirtelle)
-02.01.2025(12d.c) 2 IUI ❌ ( 10d.c 💉ovirtelle)
-22.01 drożność sono hsg ✔
-25.01 (13d.c) 3 IUI ❌ (11d.c 💉 ovirtelle)
15.03- nowy lekarz, startujemy z 3 naturalnymi próbami na cyklach monitorowanych+wyregulowaniem wszystkich niedoborów🤞
31.03-beta 56.5
02.04-beta 120
04.04-beta 311
07.04-beta 1346
08.04- 5tydzień ciąży, pierwsze usg dzidzuś jest w macicy
22.04-7tydzień jest serduszko 💓
23.05-11tc/8tc serduszko przestało bić💔👼poronienie chybione
27.12 ⏸🌱
10.02 26mm cudu z pięknym 💖
28.03 142g dzieciątka 😍
15.04 256g dzidzi 💜

-
Matko ale produkujecie
Nas wczoraj cały dzień nie było w domu bo od rana byliśmy na szkoleniu z AI , potem pojechaliśmy na grilla a jak wróciliśmy do wpadli znajomi więc nie odpoczywałam wczoraj nic . Padłam spać o 23 . Dzisiaj wstałam obolała
Ale z dobrych wieści mąż dwa dni temu poczuł też ruchy małej
teraz co chwila dotyka brzucha i czeka 
Laurelli my do córki mówimy zdrobniałe Lusia
Qunai ja też muszę taka poduchę kupić bo pamiętam że dobrze się z nią spało . Ale wiecie że ja całe życie śpię na brzuchu i teraz czasami zdarzy mi się leżeć tak bokiem trochę gniote wtedy brzuch
dlatego ta poduszka będzie dobrym pomysłem
Co do drugich imion ja mam i moja siostra też . Jesteśmy z takich czasów chyba że po prostu nadawano dwa imiona
ale moje dzieci żadne nie ma , nie planuję dać .
Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 07:19
Paola2604, Laurelli lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)









