🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Ounai, mój to robi taki rozpierdziel w kuchni zawsze, że to jest aż niepojęte 🫠 jak robi kanapki to 3m blatu uwalone wszystkim, nie wiem jak on to robi.. mój mąż pysznie gotuje, ale jak zostawi burdel w kuchni, to czasami chce mi się płakać 🙈 ja wczoraj byłam tak padnięta i nie sprzątałam w kuchni, bo już mi brakło sił, to jak dziś weszłam do kuchni, to myślałam że bomba tam wybuchła 🤡 wkurzam się (ładnie mówiąc) niesamowicie, ale zrozumiałam, że tego chyba już nie oduczę 🤷♀️
@Nutka ja bym pojechała sprawdzić, mój lekarz mówi, że jeśli coś wymaga już leków przeciwbólowych to powinno się to sprawdzić
Gratuluję udanych wizyt 🥰
Nasze wczorajsze prenatalne poszły idealnie, mamy 384g zdrowej dziewczynki, jak to lekarka powiedziała- „idealne dziecko” liczyliśmy paluszki u rąk i nóg, pokazała nam dziurki w nosie (których za nic nie widziałam 😅) ja już nie pamiętam jak to było poprzednio, wić mnie to zaskoczyło jak ta medycyna jest niezwykła, bo pani nam powiedziała, że widzi język i zawiązki zębów 😮 niesamowite, że to już widać 🙈
Córka jest o tydzień do przodu, więc trochę się zatrzymała, bo do tej pory była o dwa 😅
Co do imienia u nas chyba zostanie Gabrysia 😊 my zastanawialiśmy się między Zosią (pomysł męża) a Gabrysia a synek uparcie chciał Blankę 🙈
Kate3330, Mamacita, Nati96De, Nutka15, Flora96, Yennefer#, kasia1518, Paola2604, Laurelli, Paula., Ounai, Haloes, Trypcio lubią tę wiadomość
👩❤️👨 31 lat
👩- hashimoto, PCOS
👨🦰- okaz zdrowia
2019r - 19 tc 💔
11.2022 - 💙👶 (12cs)
06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
24.12 - ⏸️🥹
29.12- beta: 439 prog. 17,60
31.12- beta: 841
26.01- 2 cm fasolki 😍
17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
7.04- 280g Akrobatki 👧
16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
13.05- 780g Dziewczyny 😁
2.06- 997g Dzidziulka 🌸

-
Gratuluję dobrych wyników badań i udanych wizyt dziewczyny 😍
Nutka nie ma co zaciskać zębów, jak czujesz, że coś jest nie tak, to lepiej to sprawdzić. Daj znać, co lekarze powiedzą.
Ja już w samolocie, koniec wakacji 🥺
O tyle dobrze, że jeszcze mamy weekend na powrót do rzeczywistości i przestawienie się czasowe (5 godzin różnicy). Jutro idę na pierwszy w życiu baby shower 😁
Laurelli pytałaś o imię, u nas będzie Rozalia, już chyba nie zmienimy zdania. Myślimy jeszcze czy dać i jak na drugie i trzecie - mój partner ma na przykład cztery imiona w sumie 😆Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 19:13
Olo323, Kate3330, Laurelli, Paula., Ounai, Flora96, Trypcio lubią tę wiadomość
-
Ja jednak nie pojechałam, ale leżę cały dzień. Jedynie co, to droga do przedszkola i z powrotem i pójście do toalety. Rozmawiałam z koleżanką, która jest fizjo uro, opisałam jej wszystko i mówi, że na 99% jest to sprawa do ogarnięcia u niej, spróbuję mnie gdzieś wcisnąć w przyszłym tygodniu, ale jeśli chce się uspokoić to moge jechać na ten sor. Boli mnie dalej, mimo odpoczynku, z mniejsza intensywnością, ale boli. Zobaczę co będzie w nocy i jutro. Jutro będzie nam łatwiej pojechać, bo będziemy mieli co zrobić z synem, a dzisiaj byśmy musieli targać go z nami, albo musiałabym sama jechać. Najważniejsze, że brzuch mam miękki i mała takie słodkie kopniaczki daje, co mnie uspokaja i może jakoś wytrzymam psychicznie do wizyty. Jutro mąż i moi rodzice będą cały dzień w domu, więc, jak coś możemy jechać w każdej chwili.
Cieszę się z pozytywnych wieści z wizyt ❤️
U nas już imię wybrane od dawna i nic się nie zmieniło 😊 Będzie Rozalia 🌹 syn już wszystkim chyba rozgadał, że będzie mieć siostrę Rozalkę 😊
Mamacita, Kate3330, Paula., Laurelli lubią tę wiadomość
-
Ja też już po. Wszystko na całe szczęście dobrze 420g chłopa😆 po wymiarach Pani Doktor stwierdziła że rośnie nam duży chłopak 🙂 Pani Doktor która mi robiła jest moją prowadząca więc dodatkowo dała mi skierowanie na echo za 5 tygodni, chociaż na ten moment jest wszystko w porządku ale twierdzi że na takim większym serduszku za miesiąc będzie jeszcze lepsza możliwość oceny tak na 100 procent. Bobas na szczęście chciał współpracować chociaz od rana był jakiś nadpobudliwy to pokazał wszystko co trzeba 🙂
Trypcio, Kate3330, Olo323, Eggi, kasia1518, Nati96De, Paola2604, Paula., Ounai, Flora96, Haloes, Laurelli, Nutka15, Mamacita, Wixa🌸 lubią tę wiadomość
-
Piękne imiona macie powybierane ! Nad Blanką też się zastanawiałam, Gabrysia i Rozalia piękne 🩷
U nas chyba zostanie ta Amanda 🤷 już nic lepszego nie wymyślimy a się przyzwyczailiśmy już.
Ja mam w poniedziałek prenatalne, mam zagadać lekarza o tą głowę i te sploty naczyniówkowe, zobaczymy.
Fatalnie się czuje, tak mnie mdli..ryczeć mi się chce, już się tak dobrze czułam, a trzeci dzień zdycham. Mam wrażenie że mam taki uciśnięty żołądek
aż mnie boli.
Ounai, Laurelli lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny super wieści na wizytach ✨️ gratuluje dużych i zdrowych bobasów 🍀
Imiona też piękne 🥰
U mnie dziś dzień płaczka - z mężem się podarłam, bo mnie wkurza 😡 i pół dnia płaczę po kątach z byle powoduWiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 20:20
-
Wszystkie imiona piękne ale Rozalia to mój typ❤️ gdyby była to dziewczynka byłaby Rozalka, ale będzie chłopiec 😊 i tu jeszcze nie mam pomysłu 😅
Laurelli, Nutka15 lubią tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Gratulacje badań ✨ ale super już widzieć takiego bobaska na USG i jeszcze ze to badanie takie dłuższe i można się nacieszyć 🥰
Piękne imiona ✨ wszystkie mi się podobają ✨
Ja chyba nikogo nie zdziwię po moim nicku
Będzie Laura 👧🏻
Oj Kasia takie dni się zdarzają ale najważniejsze żebyście nie poszli spać obrażeni 🫂🤗
Paula., Kassialka, Haloes, kasia1518 lubią tę wiadomość
-
Laurelli wrote:Gratulacje badań ✨ ale super już widzieć takiego bobaska na USG i jeszcze ze to badanie takie dłuższe i można się nacieszyć 🥰
Piękne imiona ✨ wszystkie mi się podobają ✨
Ja chyba nikogo nie zdziwię po moim nicku
Będzie Laura 👧🏻
Oj Kasia takie dni się zdarzają ale najważniejsze żebyście nie poszli spać obrażeni 🫂🤗
Mam córkę Laurę - świetny wybór, piękne imię 😍
Laurelli lubi tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
U mnie bez zmian Mikołaj albo Helenka.
Mam nadzieje, że w poniedzialek lekarz wreszcie bedzie mi mogl powiedziec kto sobie tam mieszka 🩷🩵
Po opiniach ciśnieniomierza wczoraj wieczorem zamówiłam sobie nowy ten Omron 2+ z przesyłką dodatkową, żeby już dziś go mieć w paczkomacie.
Pokazuje identycznie do tego starego ciśnieniomierza z "dozu" . Przynajmniej mam pewność, ze na pewno jest ok.
Czy wy tez tak duzo kichacie i macie zatkany nos? Dobija mnie to wiem, że to ta przypadłość w ciąży, ale z córką tego aż tak nie miałam bynajmniej nie pamietam. Najgorzej jak kichnę a nie ułożę sie idealnie i ten ból więzadeł wrrrr 🙁
Przed chwilą też kichnęłam tylko bez bólu ale chyba bejbika obudziłam, bo aż go poczułam przez chwile jak sie zaczął wiercić 🙈😀Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 22:52
Laurelli lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula, ja tez kicham, myslalam ze to od kurzu. I kozuchy w nosie choduję

Yennefer, ale Cie meczy! A to nie jakas wirusowka? U nas cos panuje, maz i dzieci mi sie meczyli ostatnio.
A imie bardzo mi sie podoba, nietypowe ale jednoczesnie nie zwydziwiane.
Bylam dzis z kolezanka na kawie 6h siedzialysmy a i tak tematow nie brakowalo. Jakby mi ktos powiedzial ze taka fajna, bliska mi osobe poznam w wieku 40 lat to bym nie uwierzyla.
Wysyp Rozalek widze, mnie rez sie podoba ale.. mam taki zwyczaj ze dzieci pierwsze imię maja biblijne, a drugie po kims nam bliskim zmarlym. Syn ma po tesciu, corka po moim tacie, jesli bedxie corka teraz to bedzie miec po mojej ukochanej babci, ktora byla mi najblizsza osoba. Maz tez ja uwielbial wiec nie ma nic przeciwko. Jesli syn to nie wiemy po kim.
U nas wszyscy chcą Marię dla dziewczynki (ja bym chciała Judytę ale reszta rodziny nie chce), a dla chlopca mamy dylemat. Ja proponowalam Lukasza i Bartłomieja. Ale decyzji nie ma. Syn chciałby Tomasza, bo mowi ze bedzie Tymek i Tomek. Podoba mi się też Szymon ale maz ma jakies ale. Z kolei corka chce Adama. Za duzo osob do podjecia decyzji haha
Maz obrazony nadal o to ze go okrzyczalam o balagan. Poszedl spac z fochem, nawet buziaka nie dostalam. Patrze na stol i pytam czy go corka namowila na zakupy. On pyta na jakie, wiec mowie, ze gerbery na stole widze w wazonie. A moj maz na to, ze gerbery sa dla mnie ale.mi ich nie da bo jest obrazony 😂
Nutka, ja tez czuje taki ucisk w kroczu ale nie chce Ci doradzac, bo to co ja czuje to mose byc cos zupelnie innego. Mi pomaga jak na noc mam jaska między nogami. Ten bol mi sie nasila jak bardzo duzo chodze. Przechodzi jak leze wlasnie ale jak chodze to czuje. I niech ktos mi powie ze ciaza to nie choroba skoro tu kłuje, tam ciągnie, tu boli.
Widzialyscie te ostatnie postulaty mezczyzn (albo raczej chlopcow) o rownouprawnieniu? Ze tez im sie urlop menstruacyjny nalezy, albo ochrona z tytulu ciazy, albo ze powinni moc dzwigac w pracy tyle samo co kobiety? Do czego ten swiat zmierza???
Laurelli, Yennefer#, Olo323 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja również daje po 2 imiona.
Syn pierworodny ma po tatusiu.
Córka ma po mojej zmarłej mamie- urodziła się prawie w jej 1 rocznicę śmierci.
Kolejny synek jeśli będzie wszystko dobrze z tą ciążą otrzyma drugie imię po moim najwspanialszym dziadku- w tym roku kończyłby 100 lat.
@ Paula - Mikołaj to świetny wybór- mam Mikusia na pokładzie 🤩
@Ounai mi również podoba się Szymon ale to imię nosi mój brat ☺️
Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:23
Laurelli, Paula., Olo323 lubią tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Laurelli wrote:Gratulacje badań ✨ ale super już widzieć takiego bobaska na USG i jeszcze ze to badanie takie dłuższe i można się nacieszyć 🥰
Piękne imiona ✨ wszystkie mi się podobają ✨
Ja chyba nikogo nie zdziwię po moim nicku
Będzie Laura 👧🏻
Oj Kasia takie dni się zdarzają ale najważniejsze żebyście nie poszli spać obrażeni 🫂🤗
Wbijam się w wasz wątek, chciałam Ci pogratulować tego dalekiego już etapu koleżanko z majowego wątku 😊 cieszę się że tak szybko się udało!
Laura piękne imię, też je wybrałam 🥰
Laurelli lubi tę wiadomość
06.2024 💔👼 👼 6t
08.2025 💔 biochem
5.09.2025⏸️
6.09 beta 276, pr 40
8.09 beta 778,9 pr 37,8
9.09 jest pęcherzyk
23.09 mamy ❤️
30.10 prenatalne 5,95cm
18.12 II prenatalne - zdrowa dziewczynka 🩷
3.02 1026g 🩷
24.02 1570g 🩷
31.03 2736g 🩷
Luteina, polocard, neoparin / do 36tyg
10.05.2026 Laura 🩷 -
Kassialka wrote:Wbijam się w wasz wątek, chciałam Ci pogratulować tego dalekiego już etapu koleżanko z majowego wątku 😊 cieszę się że tak szybko się udało!
Laura piękne imię, też je wybrałam 🥰
Ojej 🥹 Dziękuję 🥰
Ja oczywiście też podglądam majowy wątek i kibicuję każdej ✨✨ widziałam że już jeden bobasek na świecie przywitany 🤗🤗🤗Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 01:32
-
Paola2604 wrote:Mam córkę Laurę - świetny wybór, piękne imię 😍
🥰 czy masz jakies swoje ulubione zdrobnienia które mowisz?
Ouani Twój mąż to niezły gagatek haha 😄 kupił kwiaty ale nie da 😁
Też zaczęłam ostatnio kichać 🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 01:31
-
U mnie w rodzinie z podwójnymi imionami wychodziły takie cyrki, że ja dziecku nie dam drugiego imienia. U mnie mój tata ma dwa i jego siostra. Każdy na nich mowi z drugiego imienia. Moja mama biorąc ślub z tatą dowiedziala sie przed ślubem, że jej narzeczony ma dwa imiona. Jak byłam mała i rodzice założyli telefon stacjonarny to dla mnie była taka frajda, że odbierałam każdy telefon 🙈 i kiedyś zadzwonił pewien pan i chciał rozmawiac z kimś tam. Ja mowie, że to pomyłka i się rozłączyłam. Wtedy rodzice mnie uświadomili, że tata ma dwa imiona i ten telefon był właśnie do niego. Ich wina mogli dzieciakowi wczesniej wytłumaczyć 😀 dlatego ja mam uraz do podwójnych imion. U meza w rodzinie każdy kto ma drugie imię to mówią do niego z drugiego. Po ślubie sie dowiadywałam, ktora ciotka jak ma wkoncu na imie. Swojej corce odkąd zaczęliśmy uczyć imion to uczyłam ją że dziadek ma dwa imiona, żeby zgrzytów nie było.
Więc jak ktoś daje dwa imiona to mi to nie przeszkadza tym bardziej jak np wlasnie drugie imie jest po kimś zmarłym bliskim z rodziny to jest to piękne. Ja jednak przez swoją traumę z dzieciństwa nie dam drugiego 😀
Moja córka też ma imię po swojej babci. Teoretycznie bo praktycznie to wiecie jak to kiedys było ktoś szedł zarejestrować dziecko w drodze zapomniał i wychodziły kwiatki. Moja babcia miala miec na imię Maria (tak każdy do niej się zwracał ) jednak w dowodzie miala Marianna. Corka ma Maria chociaż ja sama czasem do niej sie zwracam "Panna Marianna" 🫣
Paola2604, Laurelli lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Matko dziewczyny powiem wam tak mi się nie chce iść dzisiaj do pracy, jeszcze mam takie zakwasy w nogach po rowerze 2 dni temu że ledwo chodzę. Mega niemoc mnie coś dotknęła w ciągu ostatnich kilku dni, jakiś totalny spadek mocy i energii. No ale nic robie sobie dużą miche sałatki do pracy to jak będzie kryzys to może mi chociaż energię podniesie. Miłego weekendu wam życzę! Ładnej pogody i dużo siły!
Paola2604 lubi tę wiadomość
-
Laurelli wrote:🥰 czy masz jakies swoje ulubione zdrobnienia które mowisz?
Ouani Twój mąż to niezły gagatek haha 😄 kupił kwiaty ale nie da 😁
Też zaczęłam ostatnio kichać 🤣
Kiedy dawałam córce to imię to właśnie się martwiłam że będzie ciężko zdrobnić to imię ale z biegiem lat tych zdrobnień jest ogrom ☺️ każdy z rodziny mówi inaczej
Lausia, Lałi, Laosia , Lauri, Laur, Laurka, Lałutka, Lausi, Lausik,
Laurelli lubi tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony













