Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 kwietnia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    U mnie w rodzinie z podwójnymi imionami wychodziły takie cyrki, że ja dziecku nie dam drugiego imienia. U mnie mój tata ma dwa i jego siostra. Każdy na nich mowi z drugiego imienia. Moja mama biorąc ślub z tatą dowiedziala sie przed ślubem, że jej narzeczony ma dwa imiona. Jak byłam mała i rodzice założyli telefon stacjonarny to dla mnie była taka frajda, że odbierałam każdy telefon 🙈 i kiedyś zadzwonił pewien pan i chciał rozmawiac z kimś tam. Ja mowie, że to pomyłka i się rozłączyłam. Wtedy rodzice mnie uświadomili, że tata ma dwa imiona i ten telefon był właśnie do niego. Ich wina mogli dzieciakowi wczesniej wytłumaczyć 😀 dlatego ja mam uraz do podwójnych imion. U meza w rodzinie każdy kto ma drugie imię to mówią do niego z drugiego. Po ślubie sie dowiadywałam, ktora ciotka jak ma wkoncu na imie. Swojej corce odkąd zaczęliśmy uczyć imion to uczyłam ją że dziadek ma dwa imiona, żeby zgrzytów nie było.
    Więc jak ktoś daje dwa imiona to mi to nie przeszkadza tym bardziej jak np wlasnie drugie imie jest po kimś zmarłym bliskim z rodziny to jest to piękne. Ja jednak przez swoją traumę z dzieciństwa nie dam drugiego 😀

    Moja córka też ma imię po swojej babci. Teoretycznie bo praktycznie to wiecie jak to kiedys było ktoś szedł zarejestrować dziecko w drodze zapomniał i wychodziły kwiatki. Moja babcia miala miec na imię Maria (tak każdy do niej się zwracał ) jednak w dowodzie miala Marianna. Corka ma Maria chociaż ja sama czasem do niej sie zwracam "Panna Marianna" 🫣

    Od razu mi sie przypomniała historia jak moj mąż zabrał mnie na pierwsze wesele w swojej rodzinie - on byl świadkiem. Stałam w kosciele i Pan Młody mowi Ewo biorę Ciebie za żonę... a ja wtedy szok, jaka Ewa przeciez to Monika jest - okazalo sie ze Monika to jej drugie imie - jak sie poznawaliśmy przedstawiła mi sie jako Monika i wszyscy tak na nią mowili.



    Ja zatkana jestem caly czas - z różną intensywnością- moja ginekolog mowi, ze to przez heparyne.

    U mnie w domu bylo zawsze po 2 imiona. A ja daje dzieciom po 1 - w sumie nie wiem czemu.
    I raczej będzie pierwszy typ czyli Jasiu.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 18 kwietnia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie w ogóle nie dawało się dwóch imion, ja jedyna mam. Dlaczego mi nadali drugie imię? Bo moja babcia miała taki wpływ na moich rodziców. Teraz też sie do mnie odezwała o to, że jej będzie miło jak nadamy drugie imię córce, chociaż ona nie ma drugiego i swoim dzieciom też nie nadawała (sic!) No na mnie ani babcia ani nikt inny takiego wpływu nie ma i nie mam zamiaru tego robić dziecku. Mam bardzo długie i trudne nazwisko i w dodatku dwa długie imiona, nie mieszczę się w kratkach, więc dla mnie to jedynie przeszkoda formalna. Będzie Hania - po swojej zmarłej babci 🩷

    Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość

  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 18 kwietnia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ounai wydaje mi się że nie wirusowka chociaż może.. biegunkę tez miałam dwa dni to może akurat. Chociaż też brzuch mnie bolał tak typowo jak w I trymestrze. A u mnie w domu wszyscy zdrowi, może coś z pracy przyniosłam.
    Spałam 12 godzin, jak dzisiaj się będę czuła tak samo jak wczoraj to dziękuję, wychodzę 😃

    Ja i mąż mamy po jednym imieniu, dajemy wszystkim dzieciom jedno :) no i z bierzmowania mamy też , to wiadomo:) ja mam Rita - patronka do spraw trudnych i beznadziejnych:) pamiętam jak ksiądz się dziwił, no mi się podobało :)

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer u nas wlasnie wszyscy mdlosci i wymioty mieli. Ja raz zwymiotowalam i mnie tez mdliło więc obstawiam wirus. Mimo wszystko zycze Ci, zeby to byl wirus, bo moze za 2 dni Ci przejdzie. A dzieci aby odporne były.

    U mnie z imionami było odwrotnie. Moja mama uważała, że 2 imiona to problem przy podpisywaniu się i mamy po jednym. W szkole zawsze wszyscy pytali mnie dlaczego nie mam 2 imienia i dałam dzieciom dwa. Ale ze nasi ojcowie nie zyją to dostali po nich. Moja mama byla załamana, bo uważa, że mój tata miał brzydkie imię i będa się z córki śmiać. Ja jej powiedziałam, że nauczyny ją, żeby była dumna z imienia po dziadku.

    Obudziłam się z paskudnym bólem głowy. Cukier znowu przekroczony. Chyba wjedzie insulina :(

    Dziś dzień ważenia, od początku ciąży mam -4,2kg, od najniższej wagi +0,7kg. Jestem z siebie mega dumna. Wczoraj byłam z kolezanka z pracy na kawie i mowi ze widac, ze schudlam bo twarz sie zmieniła.

    Yennefer#, Laurelli, Olo323, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3078 3842

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam rano. Tak mnie sen zmożył na poranną drzemkę. Obudził mnie dopiero moj mąż jak wrócił z zakupów. Mam ogromny bol głowy 🙁 poczekam trochę ale chyba bez leku się nie obejdzie...

    Do tego zaczyna wchodzić mi stres przed wizytą.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 251 250

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś jest dziś z pogodą bo ja też zaliczyłam już poranną drzemke i czuję jak migrena zaczyna się rozkręcać :/
    ja dla dziewczynki miałam dużo wybranych imion. Dla chłopca będzie mi teraz ciężej 😅 te które mi się podobają są już „zajęte” przez rodzinę, czy bliższych znajomych i jakoś tak dziwnie mi byłoby dublować.

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w domu nikt nie ma drugich imion. Ja się zdziwiłam pamiętam jak byłam mała ze takie coś istnieje jak drugie imiona. Mama też wiecznie mówiła, a to problem przy wypisywaniu tylko dokumentów później 🤣

    Paola Ja też już mówię do brzuszka- Laurka. Albo jak mój piesek siada koło mnie to mówię, grzej tu Laurkę 😁
    A siostry córka mówiła że będzie wołać Lala. Też mi się podoba 🥰
    Ale Lauruś też super. Chociaż myślimy tak na 10 procent nad imieniem Sara. Bo jak mieliśmy nauki przedmałżeńskie to mieliśmy spotkania z księdzem (dużo) twarzą w twarz. I dawał nam czytania z pisma świętego i na czytaniu z Tobiaszem i Sarą opierała się cała nasza droga spotkań z księdzem i później to czytanie wybraliśmy na ślub 🤗
    Ale mam ale bo sąsiadka ma taką wyczekiwaną córkę i mają właśnie Sarę.
    Mówiłam do męża że jak zobaczę córeczkę i mnie to uderzy jak grom to damy jej Sara 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 11:27

    Paola2604 lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi że Was tak głowy bolą, miałam ostatnio to samo. Ćmi mnie tak coś jakiś czas 🥵

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3078 3842

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż odebrał wczoraj mój wypis ze szpitala. Wreszcie wiem ile ma moja szyjka 32mm🫣

    No i mam tu wszystkie wyniki badań i zastanawia mnie "glukoza w surowicy" jakieś dziwne jednostki ma. Mieszczę sie w skali bo mam 5.56 mmol/l a norma jest do 5.80 ale zdziwiło mnie to

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie (i w męża też) są drugie imiona, ja się zawsze denerwowałam, bo mam długie pierwsze i drugie imię i bardzo długie (i trudne też😅 w pisowni) nazwisko panieńskie- nigdy nie mieściłam się w urzędowych kratkach na wypełnienie, często zdarzały się też błędy… teraz o taki plus, że nazwisko męża jest w sumie krótkie i proste 😀
    Dlatego jak wybieraliśmy imię dla syna to miałam ujebke, że nie może być za długie 😅
    W sumie u nas jest bardzo śmieszna sytuacja z imieniem syna, bo bardzo długo synek był Maksymilianem (ale jakoś nie czułam tego imienia) chyba tydzień przed porodem byłam u mojej babci Janiny na cmentarzu i tak mnie tknęło, że może Jan ?
    Natomiast nie wiem już ile lat temu- ale Robert Lewandowski się wybił, mój mąż ze swoim przyjęcielem założyli się, że jak któremuś urodzi się syn to będzie Robert😂 (my bardzo długo, jak jeszcze nie byłam w ciąży, to mówiliśmy że będziemy mieć Roberta) jak mój mąż się dowiedział, że nie przyjmuje Roberta na pierwsze imię, to jego szok był nie do opisania 😂😂😂
    No i słuchajcie: jak przyszło do mojej cesarki, to operował mnie lekarz : Jan no i my już czekaliśmy na sali wszyscy i pielęgniarka rzuciła „a Janek jak zawsze spóźniony” ja rzuciłam żartem „a wie pani, że chce dać synowi chyba Jan i jak widać on też spóźniony” a na to odzywa się anestezjolog i mówi „a może Robert, ja jestem Robert i zawsze punktualny” ja się zaczęłam śmiać, opowiedziałam historię, że ja chcę Jan a mąż Robert, to później ten anestezjolog zażartował, że zobaczymy kto się bardziej postara to na takie imię wypadnie.
    Ogólnie powiem Wam, że cesarkę wspominam tak miło, rozmawialiśmy o znaczeniu imien, dużo żartów, tak się jej bałam a czułam się jak na spotkaniu towarzyskim ze znajomymi 😂
    Jak synek już został wyciągnięty to pielęgniarka się pyta „to jak Jan Robert czy Robert Jan?”
    No padło na wersję z Jasiem 😅

    Paula., Paola2604, kasia1518, Laurelli, Nati96De, Wixa🌸 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    ja dla dziewczynki miałam dużo wybranych imion. Dla chłopca będzie mi teraz ciężej 😅 te które mi się podobają są już „zajęte” przez rodzinę, czy bliższych znajomych i jakoś tak dziwnie mi byłoby dublować.

    Ja też mam ten problem z dublowaniem wśród rodziny, ale ostatnio mąż mi powiedział, że widujemy się co najwyżej nanajwazniejszych uroczystościach typu komunię, śluby, 18stki. Dzieci będą mieć inne nazwiska i dzielić je ponad 11 lat różnicy i nie możemy tak patrzeć, że to że zaczęli ponad 15 lat wcześniej zakładać rodziny i jak to nazwać „zaklepywać” najlepsze imiona to my teraz wybierać w tych co nam się nie podobają.. no ma facet trochę racji… chociaż wiem, że jeśli chodzi padnie na Zosię to kuzynka męża będzie obrażona 😅
    Mnie się od zawsze podobała Gabrysia, mojemu najbliższemu kuzynowi w tamtym roku urodził się syn Gabriel, ale oni są totalnie nie nasz „vibe” więc się praktycznie nie widujemy a zresztą oni mówią na niego tylko Gabriel żadnych zdrobnień, więc nie będę na to patrzeć (chociaż moja mama oczywiście odradza, bo u nich Gabriel)

    Ounai, kasia1518, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Mąż odebrał wczoraj mój wypis ze szpitala. Wreszcie wiem ile ma moja szyjka 32mm🫣

    No i mam tu wszystkie wyniki badań i zastanawia mnie "glukoza w surowicy" jakieś dziwne jednostki ma. Mieszczę sie w skali bo mam 5.56 mmol/l a norma jest do 5.80 ale zdziwiło mnie to

    Ja nie jestem na bieżąco bo niedawno dołączyłam ale miałaś szyjkę 32 mm i założyli ci szew? Czy była krótsza?

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Eggi Znajoma
    Postów: 30 77

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Mikołaj 🥰 mieliśmy te same dylematy z zaklepanymi w rodzinie imionami i masą kiepskich skojarzeń, ale decyzja już zapadła i czekamy na Mikołajka ❤️

    Paola2604, Laurelli, Paula., Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32🧔‍♂️38 + 🐈🐈🐈
    09.01 ⏸️ (2cs)
    12.01 maleństwo CRL 2,4mm, TSH 3,4 (Euthyrox 50ug)
    26.01 mamy 💗 (FHR 167), CRL 14mm
    23.02 maleństwo CRL 53mm
    27.02 wyniki NIFTY prawidłowe🎉 czekamy na Synka 💙
    02.03 USG prenatalne, Maluszek 6,78cm 💙
    23.03 149g Chłopczyka 🥰 1,5🍫😁
    20.04 348g Synka 😍 3,5🍫☺️
    04.05 459g - rośniemy! ☀️😊
    18.05 675g Mikołajka 🥰🌱
    16.06 1086g Maluszka 👶😊

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 kwietnia, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    Ja też mam ten problem z dublowaniem wśród rodziny, ale ostatnio mąż mi powiedział, że widujemy się co najwyżej nanajwazniejszych uroczystościach typu komunię, śluby, 18stki. Dzieci będą mieć inne nazwiska i dzielić je ponad 11 lat różnicy i nie możemy tak patrzeć, że to że zaczęli ponad 15 lat wcześniej zakładać rodziny i jak to nazwać „zaklepywać” najlepsze imiona to my teraz wybierać w tych co nam się nie podobają.. no ma facet trochę racji… chociaż wiem, że jeśli chodzi padnie na Zosię to kuzynka męża będzie obrażona 😅
    Mnie się od zawsze podobała Gabrysia, mojemu najbliższemu kuzynowi w tamtym roku urodził się syn Gabriel, ale oni są totalnie nie nasz „vibe” więc się praktycznie nie widujemy a zresztą oni mówią na niego tylko Gabriel żadnych zdrobnień, więc nie będę na to patrzeć (chociaż moja mama oczywiście odradza, bo u nich Gabriel)

    Oba piękne - moje córki- ale chataktery zupełnie inne. Zosia stateczna, opanowana, rozważna, opiekuńcza- taki anioł. A Gabrysia urocza - uśmiech jej z twarzy nie schodzi, ale ma chochliki w oczach takie draniowate troche - jest bardzo towarzyska, ale roztrzepana, nie da sobie w kasze dmuchać- rzadko ustępuje i musi byc na jej, za to całuśna, wrażliwa i bardzo rodzinna. Zosia ją często stopuje - ze tak nie wolno, ze to nie ładne- na szczęście jest Gabi w nią bardzo wpatrzona i czasami słucha jej rad. Generalnie obie są kochane 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 13:46

    Olo323, Eggi lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 kwietnia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzis wstałam z bólem głowy, więc chyba coś wisi w powietrzu Dziewczyny, ale wyszłam na podwórko- poszlam w ogrodzie chwasty powyrywać- o mamo co byla za gimnastyka 🙈 nie wiem kto na późniejszym etapie to będzie robił, ale chcialam teraz przejsc póki nie ma ich duzo. Potem załadowałam 3taczki kamyczków- wybieramy wokol domu, bo w maju mają przyjść odświeżać elewacje i w ogole musimy te kamyki wokol domu wymienić na coś innego, tylko nie wiem na co.
    Jeszcze sobie ziemię w donicach wymieszałam z nawozem bo pewnie na początku maja posieje nowalijki jakies - na szczęście na to mam wysokie skrzynie i nie musiałam sie schylać. Ale ból głowy przeszedł .

    Paula., Olo323 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 18 kwietnia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Mąż odebrał wczoraj mój wypis ze szpitala. Wreszcie wiem ile ma moja szyjka 32mm🫣

    No i mam tu wszystkie wyniki badań i zastanawia mnie "glukoza w surowicy" jakieś dziwne jednostki ma. Mieszczę sie w skali bo mam 5.56 mmol/l a norma jest do 5.80 ale zdziwiło mnie to

    Glukoza może też być w mmol/l, żeby wyszła wartość którą bardzie operujemy czyli mg/dl, trzeba a pomnożyć razy 18. Mniej -wiecej bo idealnie się nie da. Też nie lubię tych jednostek :/

    Paula. lubi tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 18 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, nam wczoraj kierownik budowy wyrównał ziemię koparką i zaraz jedziemy na targi kupic mi poduszke ciazowa (ta z poprzedniej ciazy sie nie nadaje) a potem tez skladamy taczki, lopata i grabie w rece i idziemy wybierac kamienie. Wysiejemy jakas najtansza trawe bo planujeny zbiornik na deszczowke zamontowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 14:48

    kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 kwietnia, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Kasia, nam wczoraj kieroenik budowy wyrownal ziemię koparką i zaraz jedziemy na targi kupic ki poduszke ciazowa (ta z poprzedniej ciazy sje nie nadaje) a potem tez skladamy taczki, lopata i grabie w rece i idxiemy wybierac kamienie. Wysiejemy jakas najtansza trawe bo planujeny zbiornik na deszczowke zamontowac.

    My mamy tak, ze kostka nie dochodzi do samego domu, tylko wlasnie jest jakieś 15cm i tam wysypane byly biale kamyczki ... a sasiad ma takie drzewa liaciste i wszystko leci w te kamyki i juz po 8 latach brzydko to wygląda. Na szczęście juz wszystko wybrane- mąż 13 taczek, ja 3 - ale swój udział mialam 😉
    Nie wiem czy twraz pi prostu nie wziąć tych okraglakow białych większych moze łatwiej bedzie z tego wybierać te liście, bo teraz mieliśmy takie malutkie.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 18 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo bardzo mądrze powiedziane o tych imionach w rodzinie. Rzeczywiście widujemy się od świat tak jak wspominasz 😉

    A ja naszą prowadzącą wątek -wczasowiczka ? Już na miejscu w domciu ? 🥰

    Aha i jak to liczyć? Czy 17 tydzień to już 5 msc? 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 14:19

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 18 kwietnia, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    My mamy tak, ze kostka nie dochodzi do samego domu, tylko wlasnie jest jakieś 15cm i tam wysypane byly biale kamyczki ... a sasiad ma takie drzewa liaciste i wszystko leci w te kamyki i juz po 8 latach brzydko to wygląda. Na szczęście juz wszystko wybrane- mąż 13 taczek, ja 3 - ale swój udział mialam 😉
    Nie wiem czy twraz pi prostu nie wziąć tych okraglakow białych większych moze łatwiej bedzie z tego wybierać te liście, bo teraz mieliśmy takie malutkie.
    O widzisz, jaa też chciałam zrobić opaskę z tych drobnych kamieni. Ale zastanawiam się czy ich nie zalać czymś, jakąś żywica czy klejem. Ale u nas daleka droga, na razie nie będę inwestować bardzo, bo jeszcze raz jusi nam kopara wjechać i będziemy montować zbiornik na deszczówkę. Ale czekam, bo mają być dofinansowania.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ