🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Hej dziewczyny. Ja w nocy przeżyłam dziwna sytuacje i sama nie wiem co robić z tym, nie chce wyjść na panikare.. Ogolnie to od tygodnia boli mnie w kroczu, pisałam Wam. No, ale staram się odpoczywać i wytrwać do wizyty w poniedziałek. Wczoraj wyszłam z tymi koleżankami i byłyśmy coś zjeść, posiedzieliśmy parę godzin, no i przyjechałam do domu, wykąpałam się i poszłam spać i to krocze odczuwałam, ale tak jak zwykle. Ale o 3 obudził mnie taki ból i napieranie na krocze, że nie mogłam się ruszać i zasnąć przez 2h. Promieniował od krocza do pośladków i wewnętrznej strony ud. W końcu wzięłam paracetamol i jakoś zasnęłam. Jak wstałam to już takiego bólu nie było, ale ciągle czuję to krocze i brzuch mam twardy jak kamień. Ja podejrzewam, że to kwestia mięśni dna miednicy, ale czy może to też być problem z szyjką? Nie miałam w pierwszej ciąży z nią problemów i teraz się martwię, bo co jeśli jednak jest coś nie tak. Ogólnie w pierwszej ciąży mnie nic za bardzo nie bolało... Każdy mi mówi, że mam jechać na SOR, to sprawdzić, ale ja boje się że mnie tam wyśmieją...
-
Pojechałam dziś na badania. Jacy ludzie niektórzy potrafią być dzwini. Jak weszłam była tylko jedna pani przy okienku. Usiadłam sobie zeby nie stać. Weszla jakaś kobitka ja się szybko podniosłam, żeby się nie wepchała. A ona obeszła tę panią ktora już płaciła za swoje badania i myślałam, że się wepchnie przede mną bo widać miala taki zamiar. Jednak pani z rejestracji wyciągnęła rękę w moją stronę po skierowanie a ją olała. Nie dość, że mało ludzi to nie wiem co ci ludzie jeszcze by chcieli.
Dopytałam i upewniłam sie o glukoze. Jednak dobrze pamietalam, że u nich w punkcie musi być czysta glukoza a nie smakowa. Pewnie niedługo skierowanie na nią dostanę to wolałam się upewnić.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja też mam o wiele więcej wydzieliny, właśnie takiej białej. Ale na każdej wizycie lekarz mi sorawdza wydzielinę i mówi, że wygląda w porządku. Biocenoza też wyszła okej. Chyba taki urok. Chociaż momentami mam stracha jak czuje taka duża wilgoc w majtkach. Psychika po poronieniach płata figle.
-
Nutka15 mi szyjka nie dawała żadnych oznak, że się skraca i że coś się z nią dzieje. Wiadomo, że każdy organizm jest inny i każda kobieta może odczuwać różnie. Jeśli Cie to nie pokoi to jedź. Najwyzej Cię zlekceważą i odeślą do domu.
Może po prostu potrzebujesz jednak wiecej odpoczynku? Może to tylko daje o sobie znać obciążenie po całym dniu. Trudno powiedzieć.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🍀
Elka🫐, Eggi, Flora96, Kate3330 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja mam dziś kiepski dzień. Mój mąż chodzi przemęczony więc w domu niewiele robi poza bałaganem. Strasznie mnie to irytuje, bo mam wrazenie, ze ja juz robie ponad siły a nie mam pomocy. Wczoraj wrocil padniety i wymyslil sobie, ze bedzie piekł chleb. No upiekl, upiekl. I caly syf zostawil mi do posprzatania wiec zajebista pomoc. Sorki za slowa, ale moje wyczerpanie psychiczne i fizyczne siega zenitu.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 10:51
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja też się źle czuję ostatnie dni. Znowu zaczęło mnie mdlić
wczoraj wieczorem była masakra. Dzisiaj też super nie jest. Jakaś zmęczona jestem.
Nutka jak mi się skracała szyjka to nic mnie nie bolało. Może wszystko Ci się tam rozciąga, brzuch rośnie.. ale zawsze możesz podejść na SOR, nikt Cię w ciąży nie wyśmieje, bez przesady.Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 10:48
-
Poczekam do czasu aż maż wróci z pracy i zdecydujemy co robić. Ogólnie to ja teraz w większości leżę, a wczoraj miałam intensywniejszy dzień, siedziałam 4h na plastikowym krześle i może to przez to, mam taką nadzieję... Szukam też fizjo na szybko.
Zapisałam się na drugie prenatalne na 14.05 na 9:30. U mnie wymagają drugiego skierowania, ale mam dosłać MMS po wizycie. -
Nutka15 u mnie objawy skracania szyjki to byly jak skurcze... takie pulsujące z odstępem czasu. Pewnie każda ma inaczej
Ale jak Cie to niepokoi to ja bym raczej pojechała i sprawdziła, niby wizyta poniedziałek ale z drugiej strony 3dni. -
Qunai ja mam to samo wszystko na mojej głowie mam ochotę go wystrzelić w kosmos
Fox ale już duży dzidziolek
Nutka może lepiej sprawdzić dla spokoju . A boli cię jeszcze teraz ?
Ja nie mam wydzieliny ale za to zdarzyło mi się że trzy razy podczas śmiechu posikać 😅 to krępujące i boję się żeby się nie pogłębiło bo nie miałam nigdy takiego problemu
Ale dzisiaj chodzę zła bo się zważyłam i od świąt przytyłam 2 kg 🫣🫣🫣 koniec ze słodkim i od dzisiaj zaczynam regularne spacery .1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Dziewczyny ja po wizycie - dzidziuś rośnie - mamy już 323g (znowu usłyszałam że z tych większych
) no i prawdopodobnie mamy chłopca 💙, ale to jeszcze do potwierdzenia za tydzień na połówkowych bo lekarka mówiła żeby sie jeszcze do tej informacji nie przywiązywać 
Co do tej wydzieliny to pytałam, sprawdziła u mnie i powiedziała że nie widzi nic niepokojącego ale dla świętego spokoju dała kontrolnie wymazy. Pytałam o te wody płodowe to powiedziała że absolutnie nie tak to wygląda, że one są przeźroczyste.
Na szczęście na usg wszystko prawidłowo, szyjka też długa.
Nutka ja bym dla pewności sprawdziła. Pewnie skończy się na strachu, ale będziesz mieć czystą głowę.
Ounai, Laurelli, Flora96, Mamacita, Paola2604, Paula., kasia1518, Olo323, Nutka15, Nati96De, Fox lubią tę wiadomość
-
@KarolinaKika, wcale mnie nie cieszy, ze też tak masz, ale jakoś lżej na sercu, że nie tylko mój taki jest👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja za to śluzu praktycznie nie mam wogóle. Zawsze byłam z tych mało śluzowych. Nigdy w życiu nie używałam wkładek, no może jak koleżanki w gimnazjum nosiły to ja też chciałam mowic” oh muszę zmienić wkładkę “ i szłam wymieniałam suchą😂
Nutka jeśli będziesz dalej się tak czuć to ja bym dla spokoju pojechała sprawdzić. Nic nie zaszkodzi a lepiej wiedzieć że wszystko ok niż stresować się dodatkowo i domyślać.
Ouani a to mąż Ci psikusa zrobił, niby chciał pomóc upiec chleb a zostawił bałagan. Klapsa mu za to 😁
Zgadzam się z Wami co do miesięcy, jak się mówi 3 miesiąc to ludzie tak reagują, “aaaa to dopiero 3 miesiąc-początek”. Ale za jak się mówi : 5 miesiąc to już jest takie “oooo to już??”
-
Mam wyniki. Matko w zyciu nie mialam takich idealnych wyników badań jak teraz.
W ciąży z córką morfologia to były strzałki przy każdej rzeczy. Teraz tylko dwie strzałki mam. Mocz też idealny. Aż sie zastanawiam czy próbek mi nie podmienili 😂
Ounai, Kate3330, Flora96, Eggi, Laurelli, Paola2604, Olo323, Nutka15, Nati96De, kasia1518 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
@Laurelli, no co Ty, z klapsa to by się pewnie ucieszył, że to taka gra wstępna 😂
Laurelli, Mamacita, Yennefer#, Olo323, Nati96De lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja już po badaniach, 373 g zdrowego chłopczyka 🩵 wszystkie parametry ideolo. Słodko trzymał rączkę przy główce. Mamy zdjęcia stópek nawet 🥹
Od razu lepszy dzień jak się podejrzy co tam u bobaska
Ounai, Kate3330, Eggi, Laurelli, Paola2604, Paula., Mamacita, Olo323, Nutka15, Nati96De, Elka🫐, kasia1518, KarolinaKika, Fox, All_in_one lubią tę wiadomość
-
Paula to prawda nic tak nie cieszy jak dobre wyniki 🥰
Flora96 oohhh jak wspaniale 💙✨ I jeszcze jak zdjęcie wpadnie słodkie z USG to już wogóle radość, pochwal się tymi stopkami 💖
Ouani hahaha i pomyśli oooo moja żonę pociąga bałagan hahaha
Paula. lubi tę wiadomość
-
Kate3330 ale super ✨ że po wizycie wszystko dobrze. Jejku to już duży bobasek ja tak przekładam zawsze sobie coś w życiu codziennym czy do wielkości czy wagi 😁✨
Macie imiona powybierane ?
Kate3330 lubi tę wiadomość
-
@Lisiakitka u mnie też wizyta w poniedziałek, czekam z niecierpliwością 🌱👩32🧔♂️38 + 🐈🐈🐈
09.01 ⏸️ (2cs)
12.01 maleństwo CRL 2,4mm, TSH 3,4 (Euthyrox 50ug)
26.01 mamy 💗 (FHR 167), CRL 14mm
23.02 maleństwo CRL 53mm
27.02 wyniki NIFTY prawidłowe🎉 czekamy na Synka 💙
02.03 USG prenatalne, Maluszek 6,78cm 💙
23.03 149g Chłopczyka 🥰 1,5🍫😁
20.04 348g Synka 😍 3,5🍫☺️
04.05 459g - rośniemy! ☀️😊
18.05 675g Mikołajka 🥰🌱
16.06 1086g Maluszka 👶😊












