🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Dobra, przeleżałam pod kołdrą z pół godziny, czas się brać do roboty.
Może zrobimy sobie listę wyprawkową na 1 stronie?
Flora96, Larnaka, kasia1518, Nati96De, Olo323 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Świetny pomysł z tą listą wyprawkową

U mnie znowu jakiś senny dzień, a trzeba było wstać do pracy. Powiem Wam że miałam ciągnąć do końca czerwca ale coraz bardziej czuję się zmęczona. Do tego jakoś tak nerwowo jest w tej pracy. Chyba muszę to przemyśleć. -
Genialny pomysł z wyprawką.
Ja właśnie chciałam dzisiaj usiąść do tego utworzyć konto na aptece jakiejś i zacząć zbierać produkty do koszyka.
Narazie leżę po śniadanku.I wciągam love is blind każdy kraj po kolei 🙈 już kilka mam za sobą a lubię to oglądać.
U nas w Wkoncu wiosna zawitała ze mam balkon otwarty i piesek śpi na legowisku przy otwartym balkonie do słoneczka 🌞 mam plan na dniach kwiaty kupić i zorganizować cosy atmosferkę na balkonie na to powiedzmy islandzkie lato : max 15-17 stopni 🤣🤣🤣🙈
Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 11:50
Olo323 lubi tę wiadomość
-
Ja mam taka teczke na badania i na koncu jest notes i tam sobie tak z doskoku robię listę, ale to taka pode mnie
Laurelli, Kate3330, Larnaka, kasia1518, Haloes, Alczii'90, Olo323 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ooooo potrzebuje tego Ouani 🥰
Świetna sprawa ✨✨✨
Możesz mnie wogóle zaadoptować ? Będziesz mi dużo podpowiadać a ja chętnie słuchać hahah
Ounai, Larnaka, Olo323 lubią tę wiadomość
-
kasia1518, Flora96, Haloes, Olo323 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Tyle piszecie że ja nie nadążam z czytaniem😂
Dla mnie temat wyprawki jest tak abstrakcyjny że w ogóle o tym nie pomyślałam jeszcze🫣 a to w sumie ciąża leci, u mnie zaczął się 20sty tydzień🫣 brzmi poważnie 😂 a mam wrażenie że nic się nie zmieniło w życiu na razie, praca, po pracy dzieci. U nas jest tak że popołudniu często jeden rodzic z dziećmi jest sam, więc lekko nie jest. Bo popołudnia wypchane są zajęciami dodatkowymi. Więc zawieźć przywieźć, w międzyczasie zrobić jakiś obiad/placki, pobawić się.. już się przyzwyczaiłam do tego tempa , ale lekko nie jest. -
Jeszcze jak sie jedzie na indukcje a nie z rozkrecona akcja porodowa to jakies dresy/legginsy i koszulki zeby niec w czym chodzic jesli np.mowia ze dzis 1 dzien przerwy. Dp tego kubek, talerzyl, sztucce, niestety wiekszosc szpitali nie zapewnia.
Ja do 1 porodu mialam koszulke meza i jak mi dziecko na klacie polozyli to taka naga lezalam. A do 2 porodu kupilam sobie bordowa koszile z napami od gory do dolu z przodu i jak sie mloda urpdzila to cyk, pociagnelam, napy sie rozpiely i potem moglam sie okryc troche.
Ja mam dzis luzik, maz zabiera syna na szachy a corka idzie do sasiadow. Wezme sobie dluga kapiel!
Olo323 lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Jestem po połówkowych
Zdrowa dziewczynka waży już 368 gram
wszystko w jak najlepszym porządku . Kamień z serca
Umawiacie się na USG 3 trymestru ? W szoku jestem że to 550 zł
Trypcio, Ounai, Kate3330, Flora96, Laurelli, Mamacita, Eggi, kasia1518, Paola2604, Fox, Paula., Haloes, Alczii'90, Nati96De, Olo323, Wixa🌸 lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Ja tak, jest wiele chorób, np serca których nir da się wykryć na usg 2 trym a na usg 3 trym już tak. Dzieki temu np wiesz, ze musisz jechac do szpitala o wyzszej referencyjnosci.KarolinaKika wrote:Jestem po połówkowych
Zdrowa dziewczynka waży już 368 gram
wszystko w jak najlepszym porządku . Kamień z serca
Umawiacie się na USG 3 trymestru ? W szoku jestem że to 550 zł
Gratuluje dobrych wynikow badan
Fox lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
KarolinaKika wrote:Jestem po połówkowych
Zdrowa dziewczynka waży już 368 gram
wszystko w jak najlepszym porządku . Kamień z serca
Umawiacie się na USG 3 trymestru ? W szoku jestem że to 550 zł
Myślę, że się umowie. Za tydzień mam wizyte u mojego prowadzącego to dopytam co i jak.
U nas chyba tańsze były te badania 3 trymestru ale tak czy siak kilka stówek trzeba dać.
Korzystacie badz będziecie Korzystać ze spotkań z położna od 21 tygodnia ciazy? -
Dzień dobry, my też już po wizycie, rośnie nam jednak maly klocuś - 415g
Wiecie co jest najlepsze? Po torbielkach ani śladu 😳
Siusiak znowu oczywiście na pierwszym planie 🫣 poza tym wszystko ok. Łożysko w ogole mam znowu na przedniej ścianie, a ruchy czuję juz od 13-14 tygodnia 😳 teraz juz mam kołowrotki w brzuchu. Z synem na tym etapie tak nie czułam i później tez te ruchu były stlumione- lekarz mnie pocieszył, ze to pewnie kwestia temperamentu, a nie łożyska 🤣🫣
Gratuluję wizyt dziewczyny! Cieszę się, że dobre wieści w natarciu! Cieszę się też, że jesteśmy w zasadzie w niezmiennym składzie! ❤️
Trypcio, Mamacita, Ounai, Kate3330, Flora96, Eggi, kasia1518, Paola2604, KarolinaKika, Nutka15, Paula., Haloes, Nati96De, Laurelli, Olo323, Wixa🌸 lubią tę wiadomość
91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻

-
KarolinaKika wrote:Jestem po połówkowych
Zdrowa dziewczynka waży już 368 gram
wszystko w jak najlepszym porządku . Kamień z serca
Umawiacie się na USG 3 trymestru ? W szoku jestem że to 550 zł
Tak jak Ounai napisała - mimo wszystko warto. Ja sie zapisałam na czerwiec i płacę 400zl91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻

-
Fox, moja córka taka była, łożysko na przedniej a ja od 12tc czułam ruchy. Ona non stop skakała, wierciła się, robiła koziołki. I nie pocieszę, nadal taka jest. Mój mąż zawsze się śmiał, że gdyby była pierwszym dzieckiem byłaby jedynakiem. Ale jak widać mimo temperamentu zostanie starszą siostrą

Flora, moja położna prowad,i szkołę rodzenia online więc pewnie zapiszę się na te lekcje z których już pozapominałam. Na pewno nie będe korzystac z jakis tematow odnosnie przygotowania, pozycji porodowych itp ale mysle ze znajdzie sie cos z czym jestem w tyle.
Flora96 lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Tzn zeby sprostowac, ja sie ucze do porodu z moja fizjo wiec dlatego na szkole rpdzenia to dla mnie zbedna wiedza. Ale np kapiel noworodka nie jest mi potrzebna bo umiem takie rzeczy robic
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Hej dziewczyny, cały dzień się nie umiem zebrać żeby do Was napisać, mam jakąś totalną zamułę, chyba to ten jet lag mnie dopadł?
Gratulacje Karolina i Fox 😍
Ja rano pooglądałam sobie moją panienkę i wierciła się strasznie 😁 położna trochę ją pomierzyla i mówi, że jest idealnie w połowie normy, szykuje mi się więc średnie dziecko, oby tak zostało.
Miałam trochę za wysokie ciśnienie, ale możliwe, że to efekt długiego lotu się jeszcze utrzymuje.
W kwestii lekcji: jesteśmy wstępnie zapisani do szkoły rodzenia, którą ona prowadzi. Jakoś za miesiąc ma się to zacząć.
Super, że zaczynacie tematy wyprawkowe, bo ja poza ubrankami i dywanikiem to w sumie nic nie mam i trzeba się za to pomału zabrać! Któraś z Was pisała o łóżeczku Chicco next to me forever, chyba się na nie zdecydujemy bo fakt, że można je mieć do 4 roku życia do mnie przemawia.
Edit: zrobiłam trochę porządku na 1 stronie, jeśli komuś czegos nie wpisałam to dajcie znać!
Wixa 🌸 jaki jest Twój termin porodu?Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 19:03
Kate3330, Paula., Laurelli, Olo323, Wixa🌸 lubią tę wiadomość
-
Ja też jestem zapisana pod koniec czerwcaFox wrote:Tak jak Ounai napisała - mimo wszystko warto. Ja sie zapisałam na czerwiec i płacę 400zl
Fox lubi tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Tu fajnie opisane nowe standardy opieki okołoporodowej,które zaczną obowiązywać od 7maja 2026:
https://solinea.pl/standard-opieki-okoloporodowej-2026-zmiany-korzysci/
Ounai, Paula., Olo323 lubią tę wiadomość
-
KarolinaKika wrote:Jestem po połówkowych
Zdrowa dziewczynka waży już 368 gram
wszystko w jak najlepszym porządku . Kamień z serca
Umawiacie się na USG 3 trymestru ? W szoku jestem że to 550 zł
Ja się pewnie zapiszę, ale w piatek na połówkowym omówię to z lekarzem też.
Uświadomiłam sobie przez te wasze rozmowy, że powinnam zrobić wyprawkę apteczną. Całą resztę mam, w sumie dzieci bedzie cmdzieliło jedynie 25/26 miesięcy, a świadomie nie pozmywałam się niczego, dostawka nawet już stoi na miejscu, bow. Niej bobas będzie spał do 6 mż zapewne.
Myślałam, że dziś zamkniemy temat kuchni po przeprowadzce, ale niestety dwie szafki duże muszą iść na wymianę... to się chyba nigdy nie skończy
👧 07/2024
💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)
⏸️ 12/2025
02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10
16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
20.03. -> 👶waga 165g
07.04. -> kolejna wizyta
Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc

-
Ounai wrote:
Ja bym polecała takie chłodzące podkłady poporodowe. Mi się świetnie sprawdziły. Chłoną co mają chronić a dodatkowo niweluje ból np po pęknięciu czy też samym porodzie bez pęknięcia. Można je też sobie położyć podobno na bliznę po cięciu cesarskim. Je się tak jakby przełamuje i zaczynają być chłodne. Duże wygodniejsze niż zamarźnięta pielucha czy bryła lodu, jaka dają w szpitalu.👧 07/2024
💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)
⏸️ 12/2025
02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10
16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
20.03. -> 👶waga 165g
07.04. -> kolejna wizyta
Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc













