Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ale okropny komentarz z tym goleniem! Ja jestem z wielkim dystansem do siebie, nie przeszkadzają mi jakieś tam skracanie dystansu przez lekarzy jakimiś żartami/komentarzami, ale ten o „fryzurce” jest naprawdę nie na miejscu i mocno niewłaściwy … 🤯

    Co do wyprawki, to chyba wszystko napisałyście, ja od siebie dołożę, że warto mieć więcej koszul nocnych/piżam- mnie po porodzie tak oblewało potem w nocy/nad ranem że pierwszej nocy musiałam się dwa razy przebierać, bo byłam cała mokra jakby mnie ktoś pod prysznic wstawił w koszuli, albo wiadrem oblał.. za pierwszym razem wezwałam położną, że czy wszystko w porządku że tak mnie oblało potem (nie wiedziałam że to normalne i przez hormony😅) mąż musiał mi przywieźć na drugi dzień piżamy 😅

    Ounai też pisałaś o indukcji i że wtedy inne piżamy, ja się zgadzam, bo miałam trzy podejścia (u mnie w szpitalu tylko kroplówka z oksytocyną) więc pomiędzy dniem wywołania musiał być dzień przerwy- więc w ten dzień swoją piżama…

    Mnie niesamowicie ratowały przy początkach karmienia kompresy na brodawki Milti-Mam- no cudo i zbawienie! 😍

    Ja mysle ze wyprawkę zacznę od rozmiwarowki 62 😊
    Z maści tez używałam tylko linomagu zielonego, ale nie mieliśmy nigdy problemów z dupcia, więc nic mocniejszego nie musiałam używać 😊

    Co do golenia- jeszcze daje radę, ale coraz ciężej, bo brzuch zaczyna przeszkadzać.
    Pod koniec ciąży mąż mnie golił (długo nie chciałam, bo myślałam że będzie krępujące) ale jak zaczął to zawsze mieliśmy przy tym kupę śmiechu😂
    A do porodu jak „mnie wygolił” to nawet położna pochwaliła, że no pupa niemowlaka 🤣🤣

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17158 23886

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer# wrote:
    Moja wierci się codziennie, coraz częściej i mocniej
    Spokojnie, moje dopiero od 2 dni kopie mocniej. Wczoraj mężowi się udało. Najbardziej czuć tak wieczorem, po posiłku.

    Ja już po wizycie u doktorka

    @Mamacita wpisz mi polowkowe na 13.05, wizyta u gin 21.05

    Moja dzidzia ma 250g, CRL nie mierzył, szyjka 4,5cm, z usg wychodzi 18+2 wiec idealnie. Brzuszek troche wiekszy niz glowa ale na razie sie nie spinam

    Jesli nie urodze wczesbiej (a nie wierze w to, bo nigdy ji sie nie udalo) to w 39tc indukcja.

    Wszystkie bole sa normalne, jak ki cos przeszkadza to najlepiej isc do fizjo.


    A poza tym jutro o 7:00 wchodza mi z remontem no bo przeciez jeszcze malo mam na glowie...

    Trypcio, Kate3330, Laurelli, Paula., Mamacita, Nutka15, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ruchów- ja czuję codziennie niemal cały czas 😅 niektóre nawet mocniejsze i boleśniejsze już, ale nic nie poradzę- uwielbiam to uczucie 🥰
    Widze już pewne rytmy, kiedy jest bardziej ruchliwa a kiedy musi mieć spiulkolot 😀
    Na pewno najmocniej ją czuje jak siedzę przy biurku w pracy- chyba jej nie wygodnie 😅

    Po wczorajszej wizycie wszystko dobrze, dziewczyna o dwa tygodnie do przodu, waży 460g 😅

    Fox nie pamiętam czy pisałam czy w końcu mi się nie udało (już babybrain na mocnej do mnie wleciał) ale baaardzo się cieszę, że te torbiele poznikały, wiedziałam że tak będzie ! 😍♥️

    Trypcio, Kate3330, Ounai, Mamacita, Paula., Nutka15, Eggi, kasia1518, Fox lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17158 23886

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie tak tknęło, że skoro mój lekarz preferuje indukcję, to znaczy, że ja najpóźniej w dniu terminu porodu będę już tulić dziecko!

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też ruchów mniej teraz oduczwam. Czułam takie bulgotki parę dni, a od 2 dni cisza. Staram się “wsłuchiwać” i wyczuć je, ale nie wiem sama 🙈 i mnie to stresuje np chociaż wiem że dopiero 18 tydzień i mogło się wszystko wyżej unieść i już inaczej czuć 🧘🏻‍♀️

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wyprawki to ja jeszcze myślę o śpiworkach. Bo moje dzieci nigdy nie miały takich cudów, spały pod kocykiem /kołderką, co było chyba średnio mądre 🫣 teraz z racji tego że będziemy spać w jednym łóżku ja, mąż, młody i mała to wolałabym jej nie przykrywać tylko żeby miała swój śpiworek.
    O co chodzi z tą grubością TOG? Jakie wybrać na początek ? Są jakieś rozmiary ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 13:06

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję takie delikatne ruchy 2-3 razy w ciągu dnia, ale ja dopiero kończę 17 tydz. Łożysko mam na tylnej ścianie.
    @ wixa przy 1 ciąży ruchy możesz zacząć odczuwać troszkę później niż mamy które już mają dzieci
    U mnie akurat intensywność ruchów dziecka w ciąży pokazało jakie dziecko było jako niemowlę ☺️
    syn tak mocno mnie kopał że nieraz to płakać mi się chciało od ilości i intensywności, czasami bolało nieźle. jak się urodził to był trudny do zasypiania, budził się ale wtedy myślałam że tam miało być.
    W ciąży z córką ruchy znacznie spokojniejsze i jak się urodziła to musieliśmy sprawdzać czy żyje tak grzeczny anioł nam się urodził.
    Teraz nie wiem jeszcze - zobaczymy po 30 tyg.

    Dziewczyny czy nadal stosuje się sudocrem ? Moje dzieci właśnie na nim wychowałam ale to było naście lat temu😅

    Do prania ubranek co polecacie? Lovela czy Jelp? A może coś innego się pojawiło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 13:19

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 713 517

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zła jak osa. Nic nie załatwiłam. Rodzinny odmówił przepisania antybiotyu, powiedział, że mam iść do ginekologa... Dzwonie do poradni, pytam się co mam robić, że może by mi dali jakiś kontakt do lekarza. Nie i koniec, nic nie pomogą, mam czekać do wtorku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 13:08

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, trochę spanikowałam.. 😅 mała chyba będzie uparta po mamusi.. 🙂 Nawet dałam się przekonać co do imienia żeby tylko bobas był zdrowy

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3083 3846

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prałam w płynie loveli . Moze jest cos nowego na rynku jeszcze sie nie orientowałam. Trzeba po malu sie w cos zaopatrzyć i zaczac pranie robic. Chociaz ja nawet dobrze jeszcze nie mam co prać 😂

    Jesli chodzi o golenie to w ciazy z corka nie bylo wizyty u gina zebym sie nie ogoliła. Nawet mąż mi pomagal. Ostatecznie na porodówkę trafiłam nieogolona 🫣😂 A teraz jak zaczęliśmy chodzić do kliniki i te wizyty byly tak częste, że olałam to i robię jak mi sie chce. Lekarz nie powinien tego skomentować. To nie jest obowiązek robienia przed każdą wizytą.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od jakiego rozmiaru zacząć wyprawkę? Jest sens kupować coś z r. 50 ?? Czy odrazu 56 i wyżej ?

    Ja mam 170, mąż prawie 190. Sprawdzałam jaka jest możliwość że urodzi się nam kruszynka ?
    Ale ja np urodziłam się to ważyłam 2.100 🙈 bo byłam 3 tyg przed terminem.

    Nutka niedobrze ze tak to wyszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 14:03

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 713 517

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ruszyło tam coś tą położna, bo dzwoniła i pogadała z innym lekarzem i mam przyjechać na 17:45...

    Ja mam łożysko na przedniej ścianie, ale ruchy już mega czuje i są codziennie. Ogólnie gołym okiem widać na brzuchu jak mała daje kopniaczki. Może to kwestia tego, że jestem szczupła. Mój syn był mega ruchliwy i Panna widocznie też będzie.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 252 251

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    A od jakiego rozmiaru zacząć wyprawkę? Jest sens kupować coś z r. 50 ?? Czy odrazu 56 i wyżej ?

    Ja mam 170, mąż prawie 190. Sprawdzałam jaka jest możliwość że urodzi się nam kruszynka ?
    Ale ja np urodziłam się to ważyłam 2.100 🙈 bo byłam 3 tyg przed terminem.

    Nutka niedobrze ze tak to wyszło.

    Laurelli ja zaczynam od 56 - przyszły mi ostatnio pierwsze rzeczy i one są takie malutkie że jakoś nie mogę sobie wyobrazić że będą za duze na dzidziusia 😅🥹

    preg.png
  • Wixa🌸 Autorytet
    Postów: 693 466

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a to pranie ubranek specjalnym płynem/proszkiem to jakiś must have?🙈 pytam jako nowicjuszka coś by się stało jakbym uprała w zwykłym? Albo z naszymi ubraniami?
    I macie jakieś konkretne koszule/piżamy do polecenia? Jakieś firmy, strony? Stricte pod końcówkę i poród?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 14:24

    31l🙎‍♀️ 35l🙎

    -12.2022 początek starań

    -10.12.2024(13d.c) 1 IUI ❌ ( 9d.c 💉 ovirtelle)
    -02.01.2025(12d.c) 2 IUI ❌ ( 10d.c 💉ovirtelle)
    -22.01 drożność sono hsg ✔
    -25.01 (13d.c) 3 IUI ❌ (11d.c 💉 ovirtelle)

    15.03- nowy lekarz, startujemy z 3 naturalnymi próbami na cyklach monitorowanych+wyregulowaniem wszystkich niedoborów🤞
    31.03-beta 56.5
    02.04-beta 120
    04.04-beta 311
    07.04-beta 1346
    08.04- 5tydzień ciąży, pierwsze usg dzidzuś jest w macicy
    22.04-7tydzień jest serduszko 💓
    23.05-11tc/8tc serduszko przestało bić💔👼poronienie chybione

    27.12 ⏸🌱
    10.02 26mm cudu z pięknym 💖
    28.03 142g dzieciątka 😍
    15.04 256g dzidzi 💜
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17158 23886

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola, do smarowania zwykly krem, sudocrem na odparzenia.

    Ja wole Jelp 0+. Wszystko inne nas uczula. Nawet Jelp Family sie nie sprawdzil.

    Wixa, dzidzius ma bardzo delikatna skore. Jak wypierzesz w zwyklym proszku to tam jest tyle chemii, ze moze dojsc do podraznień skóry - stany zapalne, wypryski, odparzenia. Ale jesli np spisz z dzieckiem to Twoja posciel tez lepiej w takim ubrac. Albo jesli dziecko spi Ci na klacie to buzke ma przeciez przytulona do Twojej koszulki.

    Nutka, a ta bakteria jest tak niebezpieczna, ze do wtorku nie da sie zaczekac? Ja na wizycie zapytalam lekarza czy da mi nr tel do siebie w razie gdyby cos sie dzialo. Zobacz na pieczatke lekarza, moj na pieczatce ma swoj numer komorki.

    Ogarnelam kuchnie i 1m2 garazu. Biore sie za biuro bo za 20min musze wyjezdzac po syna.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wixa🌸 wrote:
    Dziewczyny a to pranie ubranek specjalnym płynem/proszkiem to jakiś must have?🙈 pytam jako nowicjuszka coś by się stało jakbym uprała w zwykłym? Albo z naszymi ubraniami?
    I macie jakieś konkretne koszule/piżamy do polecenia? Jakieś firmy, strony? Stricte pod końcówkę i poród?

    Nie że jakoś trzeba w tych hipoalergicznych proszkach prac.. ale dzieci mają dość wrażliwą skórę i może te kilka pierwszych prań chociaż w Loveli/Jelpie..
    Ja miałam taki dramat ze skórą starszego syna , jeździłam po dermatologach no myślałam że zwariuje. Prałam mu do 6 roku życia w tych proszkach, najpierw w Loveli. Potem zagadałam się z koleżanką pediatrą która mówiła że Lovela potrafi uczulać niektóre dzieci i wtedy prałam w Jelpie 🤦 jak mi te ciuchy śmierdziały, no bez takiej świeżości w ogóle. Nie dopierały się. Najpierw odplamiałam Vanishem miejscowo, potem płukałam w rękach wodą a potem prałam w tym Jelpie. Pościele dzieci , kocyki też w tych proszkach prałam.
    W pewnym momencie się wkurzyłam bo tych kupek poukładanych w pralni miałam tyle że góry się tworzyły i już nie wiedziałam co z czym prac. I od wtedy , starszy miał właśnie ok 6 lat, piorę wszystko razem z naszymi w Persilu zwykłym. Tylko nasze szpitalne ubrania oddzielnie piorę .
    Nie używałam nigdy płynu do płukania.

    Ale jeśli dzieciaczek nie będzie miał żadnych alergii skórnych to nie trzeba w tych proszkach, można kupić małe opakowanie na próbę.

    Ja ogólnie nie cierpię koszuli nocnych 😂 ale jak już muszę bo poród karmienie itp to najbardziej mi pasują te z Italian Fashion z takimi zakładkami na piersiach. Napek nie lubię.

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 713 517

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai ja się na tym nie znam, ale z tego co czytałam, raczej nie powinnam czekać do wtorku. Dziewczyny też tu pisały, że lepiej od razu wdrożyć antybiotyk. Ja też mam daleko wyjazd na wesele w sobotę i nie chce tam chodzić po szpitalach jak mi coś będzie. A mam bóle podbrzusza i sikam co chwilę. Ale ja to zawalalam na ciążę bardziej, a to może zapalenie jednak. Ta położna też powiedziała, że jeśli mi zależy, to zapyta lekarza, który dzisiaj przyjmuje i jeśli stwierdzi, że trzeba to szybciej skonsultować i mnie przyjmie, to mi oddzwoni. No i zadzwoniła, że mam przyjechać na koniec przyjęć.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Paola, do smarowania zwykly krem, sudocrem na odparzenia.

    Ja wole Jelp 0+. Wszystko inne nas uczula. Nawet Jelp Family sie nie sprawdzil.

    Wixa, dzidzius ma bardzo delikatna skore. Jak wypierzesz w zwyklym proszku to tam jest tyle chemii, ze moze dojsc do podraznień skóry - stany zapalne, wypryski, odparzenia. Ale jesli np spisz z dzieckiem to Twoja posciel tez lepiej w takim ubrac. Albo jesli dziecko spi Ci na klacie to buzke ma przeciez przytulona do Twojej koszulki.

    Nutka, a ta bakteria jest tak niebezpieczna, ze do wtorku nie da sie zaczekac? Ja na wizycie zapytalam lekarza czy da mi nr tel do siebie w razie gdyby cos sie dzialo. Zobacz na pieczatke lekarza, moj na pieczatce ma swoj numer komorki.

    Ogarnelam kuchnie i 1m2 garazu. Biore sie za biuro bo za 20min musze wyjezdzac po syna.

    Czyli na codzień zwykły? A jaki polecacie? Ja na codzień to smarowałam sudokrenem i żadnych problemów nie było ☺️

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    A od jakiego rozmiaru zacząć wyprawkę? Jest sens kupować coś z r. 50 ?? Czy odrazu 56 i wyżej ?

    Ja mam 170, mąż prawie 190. Sprawdzałam jaka jest możliwość że urodzi się nam kruszynka ?
    Ale ja np urodziłam się to ważyłam 2.100 🙈 bo byłam 3 tyg przed terminem.

    Nutka niedobrze ze tak to wyszło.

    @ Laurelli ja kupuję od 62. 56 tylko kilka sztuk na pierwsze dni. Moje dzieci rodziły się duże po 60 cm. Ja 175, mąż 188. Teraz po USG lekarz też mi mówi że dziecko jest z tych większych.
    Gdyby w razie urodził się wcześniak to coś na szybko kliknę☺️

    @ wixa ja fajna wczoraj koszule odpinaną na 3 guziki od góry kupiłam w tk max; w miarę upływu czasu dokupię jeszcze z 1-2 szt

    @Nutka dobrze że masz dziś wizytę oby przepisali ci leki

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 23 kwietnia, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki czyli rozmiarem 50 nie ma co sobie nawet głowy zaprzątać. A jak rozmiarówka z H&M ?
    Podobno jest lekko zawyżona. I 56 to takie większe ciut?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ